Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 9/27/2024 at 9:25 AM, Blue Velvet said:

      Καλημέρα! Με πήραν τηλ από την κλινική και μου είπαν πως από τα τρία ωάρια,τα δύο ήταν ώριμα και γονιμοποιηθηκαν!! Δεν το πίστευα,της λέω "είστε σίγουρη"? Κλαιω από χαρά,ξέρω ότι μπορεί να μην προχωρήσουν,αλλά έγινε το πρώτο βήμα❤️

      Συγχαρητήρια, τα πήγατε περίφημα, μακάρι να πάνε όλα τέλεια!!

      23 hours ago, anemoni9 said:

      32 είμαι. Δεν απέχω και πολύ από τα 35, η αλήθεια είναι!

      Δεν είναι τόσο τραγικά όσο σου τα λέει. Σίγουρα φθίνει η ποιότητα όσο μεγαλώνουμε όμως με κατάλληλη διατροφή, γυμναστική, τρόπο ζωής κλπ βελτιώνεται και το θεμα σπω. Οπότε μην αγχώνεσαι τόσο, ήρεμα και όλα θα πάνε καλά!

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

1 ώρα πρίν, mama16 είπε:

Έχω κάνει κ εγώ αμνιοπαρακέντηση στο παρελθόν, φαντάζομαι ότι αγχώνεσαι αλλά σκέψου ότι είναι μια εξέταση που οι γιατροί την κάνουν εκαντοντάδες φορές.. όλα καλά θα πάνε. @Κωνσταντίνα16 στο πρώτο μου παιδάκι κ εμένα ο πλακούντας είχε γεράσει πρόωρα αλλά είχα κ αλλά προβλήματα. Αλλά υπάρχουν διάφορα επίπεδα, grade 1, 2, 3. Εσύ σε ποιο είσαι?? Αν είσαι στο 1 έχεις καιρό ακόμα μπροστά σου! Αλλά κ πιο μεγάλο επίπεδο να είσαι απλά ίσως το ελέγχετε πιο συχνά κ όλα καλά θα πάνε. Εγώ χθες πήγα στον γυναικολόγο. Ο μπέμπης μου είναι 170γρ κορίτσια, σχεδόν 1 γιαουρτακι!!!

@nanoula90 να σου ζήσει το μωράκι σου. Γερό και τυχερό σε όλη του την ζωή!!!!! 

Σε ευχαριστώ πολύ, σήμερα είμαι καλύτερα, η αλήθεια είναι ότι ανχωθηκα πολύ προχθές.. 

πρίν από 23 λεπτά , Beboula25 είπε:

Σου εύχομαι να είναι τα πιο ευχάριστα!!!Ενημερωσε μας 

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ κοπέλα μου ❤️ θα σας ενημερώσω μόλις μάθω τα αποτελέσματα. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 5 λεπτά , Beboula25 είπε:

Φαίη μου! Ναι εκεί μου έδειξε ο γιατρος κάτω από τον αφαλό είναι ακόμη ο μπέμπης. Και εκεί ακριβως χαμηλά νιώθω αυτά τα πεταλουδισματα.Εχω τόσο καλή επαφή  με το σώμα μου που δεν πιστεύω πως είναι το έντερο αυτό που νιώθω.Καλυτερα θα ελεγα πως ισως είναι μυϊκοι σπασμοί αλλα όχι το έντερο τέτοια αίσθηση. Και οχι δεν το λέω από εγωισμό ότι σονι κ ντε είναι το μωρό αλήθεια με ξέρεις λιγάκι. Από 18 εβδομαδες κ έπειτα λένε οι γιατροί μπορεί να το νιώσεις κ υπάρχουν περιπτωσεις που το νιώθουν νωρίτερα. Αν θυμάσαι και πολύ νωρις ελεγα πως κάτι νιώθω. Λοιπόν καμία σχέση με τότε ούτε το αίσθημα ούτε τα σημεία που ήταν μια εδώ μια στον αφαλό μια πιο πάνω αριστερά . Τώρα είναι σταθερά κάτω χαμηλά κάποια πολύ απαλά τινάγματα.  Τελικά ομως έχει δίκιο ο ντοκ πείτε ναι εσείς!!:lol:

Περαστικά παλμοιρα μου πως έγινε αυτό ελπίζω να μην πονας! 

Θενκς μαη φρεντ! Χαχαχα :P Εσυ τι κανεις έφτιαξες γλυκα; 

Άγνωστο το πως έγινε με δεδομένο το ότι είμαι και συνέχεια σπίτι. Η πιο λογική εξήγηση είναι να με πείραξε η σκόνη ή κάποιο πριονίδι από τα ξύλα της ντουλάπας που φέραμε σπίτι για το παιδικό δωματιο. Την πρώτη μέρα είχα απίστευτους πόνους αλλά από την πρώτη εφαρμογή με ένα κολυριο και την αντιβίωση είδα μεγάλη διαφορά. Σήμερα έχει έρθει ο μαραγκός για την τοποθέτηση και γίνεται πανικός σπίτι! 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Beboula25 είπε:

Φαίη μου! Ναι εκεί μου έδειξε ο γιατρος κάτω από τον αφαλό είναι ακόμη ο μπέμπης. Και εκεί ακριβως χαμηλά νιώθω αυτά τα πεταλουδισματα.Εχω τόσο καλή επαφή  με το σώμα μου που δεν πιστεύω πως είναι το έντερο αυτό που νιώθω.Καλυτερα θα ελεγα πως ισως είναι μυϊκοι σπασμοί αλλα όχι το έντερο τέτοια αίσθηση. Και οχι δεν το λέω από εγωισμό ότι σονι κ ντε είναι το μωρό αλήθεια με ξέρεις λιγάκι. Από 18 εβδομαδες κ έπειτα λένε οι γιατροί μπορεί να το νιώσεις κ υπάρχουν περιπτωσεις που το νιώθουν νωρίτερα. Αν θυμάσαι και πολύ νωρις ελεγα πως κάτι νιώθω. Λοιπόν καμία σχέση με τότε ούτε το αίσθημα ούτε τα σημεία που ήταν μια εδώ μια στον αφαλό μια πιο πάνω αριστερά . Τώρα είναι σταθερά κάτω χαμηλά κάποια πολύ απαλά τινάγματα.  Τελικά ομως έχει δίκιο ο ντοκ πείτε ναι εσείς!!:lol:

Περαστικά παλμοιρα μου πως έγινε αυτό ελπίζω να μην πονας! 

Θενκς μαη φρεντ! Χαχαχα :P Εσυ τι κανεις έφτιαξες γλυκα; 

Ναι άμεεεε κουραμπιέδες, μελομακάρονα κανονικά και μελομακάρονα με σοκολάτα. Σήμερα πήγαμε γιατρό, η μικρή σταθερά με κεφάλι κάτω, υγρά όλα καλά, όλα μια χαρά. Απλά δεν γινόταν να με βάλουν καρδιοτοκογραφο οπότε θα πάω το απόγευμα. Έκανα και καλλιέργεια κολπικού. Επόμενη ραντεβού 26/12 στις 14:00 και στις 27/12 γύρω στις 12:00-14:00 θα βγεί και η καλλιέργεια. Αυτααααααά!!!!

πρίν από 19 λεπτά , palmoira είπε:

Έπαθα φλεγμονή στο μάτι! Θα την πάρω 6 ημέρες. Ναι θα μιλήσω και με την γιατρό μου εννοειται 

Έλα ρε αγάπη περαστικά!!

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , palmoira είπε:

Άγνωστο το πως έγινε με δεδομένο το ότι είμαι και συνέχεια σπίτι. Η πιο λογική εξήγηση είναι να με πείραξε η σκόνη ή κάποιο πριονίδι από τα ξύλα της ντουλάπας που φέραμε σπίτι για το παιδικό δωματιο. Την πρώτη μέρα είχα απίστευτους πόνους αλλά από την πρώτη εφαρμογή με ένα κολυριο και την αντιβίωση είδα μεγάλη διαφορά. Σήμερα έχει έρθει ο μαραγκός για την τοποθέτηση και γίνεται πανικός σπίτι! 

Ωω κοιτα να δεις ρε παιδί μου που να το φανταστείς αυτό. Τουλάχιστον δεν συνεχίστηκε ο πόνος γιατί στο μάτι είναι όντως τρομερός. Προσεχε σήμερα και καλορίζικο το δωμάτιο της μπουμπουκας! 

πρίν από 2 λεπτά , Smile89 είπε:

Ναι άμεεεε κουραμπιέδες, μελομακάρονα κανονικά και μελομακάρονα με σοκολάτα. Σήμερα πήγαμε γιατρό, η μικρή σταθερά με κεφάλι κάτω, υγρά όλα καλά, όλα μια χαρά. Απλά δεν γινόταν να με βάλουν καρδιοτοκογραφο οπότε θα πάω το απόγευμα. Έκανα και καλλιέργεια κολπικού. Επόμενη ραντεβού 26/12 στις 14:00 και στις 27/12 γύρω στις 12:00-14:00 θα βγεί και η καλλιέργεια. Αυτααααααά!!!!

Έλα ρε αγάπη περαστικά!!

Έλα ρε ταλέντο μπράβο σου καλοφάγωτα και του χρόνου με την κορακλα σου μαζί να σου πετά το αλεύρι Χαχαχ! Μπράβο αγαπη μου τέλεια με το καλό όλαααα!!! Πες μας και το βραδάκι τα νεότερα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , Beboula25 είπε:

Φαίη μου! Ναι εκεί μου έδειξε ο γιατρος κάτω από τον αφαλό είναι ακόμη ο μπέμπης. Και εκεί ακριβως χαμηλά νιώθω αυτά τα πεταλουδισματα.Εχω τόσο καλή επαφή  με το σώμα μου που δεν πιστεύω πως είναι το έντερο αυτό που νιώθω.Καλυτερα θα ελεγα πως ισως είναι μυϊκοι σπασμοί αλλα όχι το έντερο τέτοια αίσθηση. Και οχι δεν το λέω από εγωισμό ότι σονι κ ντε είναι το μωρό αλήθεια με ξέρεις λιγάκι. Από 18 εβδομαδες κ έπειτα λένε οι γιατροί μπορεί να το νιώσεις κ υπάρχουν περιπτωσεις που το νιώθουν νωρίτερα. Αν θυμάσαι και πολύ νωρις ελεγα πως κάτι νιώθω. Λοιπόν καμία σχέση με τότε ούτε το αίσθημα ούτε τα σημεία που ήταν μια εδώ μια στον αφαλό μια πιο πάνω αριστερά . Τώρα είναι σταθερά κάτω χαμηλά κάποια πολύ απαλά τινάγματα.  Τελικά ομως έχει δίκιο ο ντοκ πείτε ναι εσείς!!:lol:

Περαστικά παλμοιρα μου πως έγινε αυτό ελπίζω να μην πονας! 

Θενκς μαη φρεντ! Χαχαχα :P Εσυ τι κανεις έφτιαξες γλυκα; 

Αχχαχαχαχα άλλου κατάλαβα εγώ ότι το νιώθεις! Αν το νιώθεις κάτω χαμηλά ευθεία με τον αφαλό το μωρό είναι! Νόμιζα ότι είπες ότι το νιώθεις στο αφαλό! 


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 13 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Αχχαχαχαχα άλλου κατάλαβα εγώ ότι το νιώθεις! Αν το νιώθεις κάτω χαμηλά ευθεία με τον αφαλό το μωρό είναι! Νόμιζα ότι είπες ότι το νιώθεις στο αφαλό! 

Χιχιχιιηη σε έπεισα! Ναι κάτω από τον αφαλό κ δεν ήξερα αν είναι εκεί κάτω το παιδί και για αυτό αυτές τις μερες του ελεγα καλεεε κουνησου να δούμε τι γίνεσαι που είσαι εσυ;; Χαχαχα 

Εσυ τι κανεις τα παιδάκια σου όλοι καλα;; 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Beboula25 είπε:

Ωω κοιτα να δεις ρε παιδί μου που να το φανταστείς αυτό. Τουλάχιστον δεν συνεχίστηκε ο πόνος γιατί στο μάτι είναι όντως τρομερός. Προσεχε σήμερα και καλορίζικο το δωμάτιο της μπουμπουκας! 

Έλα ρε ταλέντο μπράβο σου καλοφάγωτα και του χρόνου με την κορακλα σου μαζί να σου πετά το αλεύρι Χαχαχ! Μπράβο αγαπη μου τέλεια με το καλό όλαααα!!! Πες μας και το βραδάκι τα νεότερα

Ευχαριστώ πολύ !!! Κι εσύ με τον υιό!!!! Ναι Ναι θα σας πω!!!

  • Ευχαριστώ 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 51 λεπτά , Beboula25 είπε:

Χιχιχιιηη σε έπεισα! Ναι κάτω από τον αφαλό κ δεν ήξερα αν είναι εκεί κάτω το παιδί και για αυτό αυτές τις μερες του ελεγα καλεεε κουνησου να δούμε τι γίνεσαι που είσαι εσυ;; Χαχαχα 

Εσυ τι κανεις τα παιδάκια σου όλοι καλα;; 

Αχαχαχαχα όχι βρε, δεν με έπεισες! Απλά κατάλαβα που εννοείς! Και ναι, έχεις δίκιο! Το νινι σου είναι εκεί! Άρρωστοι είμαστε όλοι! Από τον μικρότερο μέχρι τον μεγαλύτερο!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Αχαχαχαχα όχι βρε, δεν με έπεισες! Απλά κατάλαβα που εννοείς! Και ναι, έχεις δίκιο! Το νινι σου είναι εκεί! Άρρωστοι είμαστε όλοι! Από τον μικρότερο μέχρι τον μεγαλύτερο!

Έλα ρε περαστικά να είστε καλα στις γιορτές! Εσυ τους νταντευεις όλους έτσι; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Beboula25 είπε:

Έλα ρε περαστικά να είστε καλα στις γιορτές! Εσυ τους νταντευεις όλους έτσι; 

Εννοείται!!! Και μάντεψε ποιος είναι ο χειρότερος... Βέβαια όταν πέσω σε κρεβάτι ανεβάζω πυρετό φουλ! Κατά τη διάρκεια της ημέρας τρέχω πέρα δώθε να τους προλάβω όλους και πηγαίνω και για δουλειά και δεν προλαβαίνει ο πυρετός να ανέβει!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 3 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Εννοείται!!! Και μάντεψε ποιος είναι ο χειρότερος... Βέβαια όταν πέσω σε κρεβάτι ανεβάζω πυρετό φουλ! Κατά τη διάρκεια της ημέρας τρέχω πέρα δώθε να τους προλάβω όλους και πηγαίνω και για δουλειά και δεν προλαβαίνει ο πυρετός να ανέβει!

Χαχαχαχ στανταρακι μάντεψα!! :mrgreen: Ναι ρε παιδί μου όταν την πέσεις το βράδυ ανεβαίνει! Ήρωας!!! Προσεχε λιγάκι κ εσενα πάντως όσο προλαβαίνεις βέβαια 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Beboula25 είπε:

Χαχαχαχ στανταρακι μάντεψα!! :mrgreen: Ναι ρε παιδί μου όταν την πέσεις το βράδυ ανεβαίνει! Ήρωας!!! Προσεχε λιγάκι κ εσενα πάντως όσο προλαβαίνεις βέβαια 

Ούτε να πεθάνω δεν προλαβαίνω, όχι να με προσέξω κιόλας!

  • Χαχα 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, mama16 είπε:

Έχω κάνει κ εγώ αμνιοπαρακέντηση στο παρελθόν, φαντάζομαι ότι αγχώνεσαι αλλά σκέψου ότι είναι μια εξέταση που οι γιατροί την κάνουν εκαντοντάδες φορές.. όλα καλά θα πάνε. @Κωνσταντίνα16 στο πρώτο μου παιδάκι κ εμένα ο πλακούντας είχε γεράσει πρόωρα αλλά είχα κ αλλά προβλήματα. Αλλά υπάρχουν διάφορα επίπεδα, grade 1, 2, 3. Εσύ σε ποιο είσαι?? Αν είσαι στο 1 έχεις καιρό ακόμα μπροστά σου! Αλλά κ πιο μεγάλο επίπεδο να είσαι απλά ίσως το ελέγχετε πιο συχνά κ όλα καλά θα πάνε. Εγώ χθες πήγα στον γυναικολόγο. Ο μπέμπης μου είναι 170γρ κορίτσια, σχεδόν 1 γιαουρτακι!!!

@nanoula90 να σου ζήσει το μωράκι σου. Γερό και τυχερό σε όλη του την ζωή!!!!! 

Καλησπέρα κορίτσι μου..δεν Μ είπε πόσο είναι οπότε αφού δεν αγχώθηκε υποθέτω ότι δεν είναι πολύ..

επίσης σήμερα πήρα τα αποτελέσματα από γενική ούρων και αίματος όλα καλά εκτός από τον αιματοκρίτη..ξεκίνησα με 42 και τώρα είναι 30 Μ είπε πως πέφτει πολύ γρήγορα από την στιγμή που δεν έχω αναιμία στίγμα κλπ..Μ είπε να τρώω 5-6 φορές την εβδομάδα κόκκινο κρέας και θα αλλάξουμε το σίδηρο σε πόσιμο

Με αγχώσε η χαζή γτ λέει άμα πάμε έτσι μέχρι να γεννήσω θα έχει πέσει στο 26 ο αιματοκρίτης και θα χρειαστώ μετάγγιση

ΕΛΕΟΣ!!!

6 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Καλημέρα κοριτσια όμορφα!!

@marian84 @Smile89 @Κωνσταντίνα16 σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις! Δεν σκάω για τα κιλά απλά θα κοιτάξω να μην παρα ξεφυγω. Το αλλο που μου λέει με νευριάζει. Του είπα εχθές γιατρέ νιώθω πάντως τις τελευταίες μερες κάτι στην κοιλιά μου κ κοριτσια όντως εκεί στον αφαλό τριγύρω νιώθω κάτι ας μην περιγράψω μπουρμπουλήθρες φτερούγισμα κ τα σχετικά γιατί τελικά η κάθε μια άλλιως  μπορεί νιώσει το μωρό της. Και μου λέει αποκλείεται σε αυτή την εβδομάδα αλλα αν εσυ θέλεις να λέμε ότι είναι αυτό.Στους τρελούς λέμε ναι δλδ σαν να μου είπε :huh:  Πάντως και τώρα που σας γράφω μου το έκανε 

Εγώ επειδή είμαι αδύνατη όπως σ είπα αρκετά ένιωσα τον μπέμπη από την 14 εβδομάδα και η γιατρός με έβγαζε τρελή..αφού λες ότι είναι το μικρακι σου είναι αυτό!!

4 ώρες πρίν, petra1982 είπε:

Εμένα δεν μου έδωσε αντιβιωση, μου είπε ότι δεν χρειάζεται.. Ναι παίζει μεγάλο ρόλο το ψυχολογικό..και εγώ γενικά δεν είμαι και πολύ αισιόδοξη.. Σε ευχαριστώ πάρα πολύ.. Σε λίγο θα ξέρω και τα πρώτα αποτελέσματα ελπίζω ότι θα ναι καλά ☺️

Καλά αποτελέσματα περιμένουμε να μας πεις..είμαι σίγουρη πως όλα θα είναι τέλεια!!

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου..δεν Μ είπε πόσο είναι οπότε αφού δεν αγχώθηκε υποθέτω ότι δεν είναι πολύ..

επίσης σήμερα πήρα τα αποτελέσματα από γενική ούρων και αίματος όλα καλά εκτός από τον αιματοκρίτη..ξεκίνησα με 42 και τώρα είναι 30 Μ είπε πως πέφτει πολύ γρήγορα από την στιγμή που δεν έχω αναιμία στίγμα κλπ..Μ είπε να τρώω 5-6 φορές την εβδομάδα κόκκινο κρέας και θα αλλάξουμε το σίδηρο σε πόσιμο

Με αγχώσε η χαζή γτ λέει άμα πάμε έτσι μέχρι να γεννήσω θα έχει πέσει στο 26 ο αιματοκρίτης και θα χρειαστώ μετάγγιση

ΕΛΕΟΣ!!!

Εγώ επειδή είμαι αδύνατη όπως σ είπα αρκετά ένιωσα τον μπέμπη από την 14 εβδομάδα και η γιατρός με έβγαζε τρελή..αφού λες ότι είναι το μικρακι σου είναι αυτό!!

Καλά αποτελέσματα περιμένουμε να μας πεις..είμαι σίγουρη πως όλα θα είναι τέλεια!!

Προφανώς θα είσαι στο επίπεδο 1.. Πάντως δεν είναι τπτ, μπορεί κ άλλες εγκυμονούσες να έχει γεράσει ελαφρώς ο πλακούντας απλά να μην το ξέρουν!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου..δεν Μ είπε πόσο είναι οπότε αφού δεν αγχώθηκε υποθέτω ότι δεν είναι πολύ..

επίσης σήμερα πήρα τα αποτελέσματα από γενική ούρων και αίματος όλα καλά εκτός από τον αιματοκρίτη..ξεκίνησα με 42 και τώρα είναι 30 Μ είπε πως πέφτει πολύ γρήγορα από την στιγμή που δεν έχω αναιμία στίγμα κλπ..Μ είπε να τρώω 5-6 φορές την εβδομάδα κόκκινο κρέας και θα αλλάξουμε το σίδηρο σε πόσιμο

Με αγχώσε η χαζή γτ λέει άμα πάμε έτσι μέχρι να γεννήσω θα έχει πέσει στο 26 ο αιματοκρίτης και θα χρειαστώ μετάγγιση

ΕΛΕΟΣ!!!

Εγώ επειδή είμαι αδύνατη όπως σ είπα αρκετά ένιωσα τον μπέμπη από την 14 εβδομάδα και η γιατρός με έβγαζε τρελή..αφού λες ότι είναι το μικρακι σου είναι αυτό!!

Καλά αποτελέσματα περιμένουμε να μας πεις..είμαι σίγουρη πως όλα θα είναι τέλεια!!

Ναι ρε αγαπη έτσι πιστεύω.

Κοιτα οι γιατροί μας τα λένε έτσι χοντρά για να προσέχουμε αλλιως δεν παίρνουμε χαμπάρι καταλαβες; Και επειδή όντως στην εγκυμοσυνη πέφτει πολύ ο αιματοκρίτης δεν στο λέει έτσι είναι αλήθεια πως μπορεί να χρειαστεί. Τρώγε ότι σου είπε κ Πινε χυμο πορτοκαλι μετά από γεύμα με κρεας ή οτιδήποτε έχει σίδηρο για να γίνεται καλύτερη η απορρόφηση.  

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...