Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin News

    • Αχ κοπέλα μου...είπες μεγάλη κουβέντα πως νοιώθεις ότι χάσατε χρόνο...αυτά τα αν ήξερα...αν ήμουν σε άλλο γιατρό...αν είχα κάνει άλλες επιλογές..τα έχω σκεφτεί τόσες φορές...Αλλά δυστηχως και εντελώς ειλικρινά ο χρόνος δε γυρίζει πίσω και δεν έχει νόημα να το σκεφτόμαστε...οπότε κοιτάμε μπροστά και κανουμε το καλύτερο που θεωρούμε από εδώ και πέρα...

      Πάντως για το χρόνο της αναμονής που αναφέρεις...εγώ που πήγα μέσω τράπεζας ωαριων μέσα σε 2 μήνες τα παραγγειλαμε,ήρθαν έκανα εγώ ότι  προετοιμασία χρειαζόταν και προχωρήσαμε..20 Μαΐου κάναμε την παραγγελία...και 20 Ιουλίου έκανα μεταφορά..

      • Μου αρέσει 3
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Supergirl87 είπε:

      Είναι ο εξωσωματικός κ έχω εκεί τα έμβρυα.Αφού σκέφτομαι να τις κάνω κ να μην του πω τπτ εκεί μ έχει φτάσει αλλά δεν πρέπει να ξέρει κ αυτος..;

      Καλημέρα! Διάβασα τις απαντήσεις σου και για να είμαι ειλικρινής μου φάνηκε λίγο τραγικό το σου "κάνει καλό λίγη θρομβοφιλία". Καλύτερα άκου την αιματολόγο σου όπως σου είπαν και τα κορίτσια παραπάνω. Άλλωστε έκαστος στο είδος του, πχ ο δικός μου ο εξωσωματικός ούτε έκρινε ούτε παρενέβη στην αγωγή της αιματολόγου, απλά συμπορεύτηκε με αυτήν. Κι επειδή είναι μια πολύ σημαντική κίνηση η εμβρυομεταφορά που θέλει ηρεμία και ασφάλεια πριν προχωρήσεις ζύγισε το μέσα σου αν όντως θέλεις να προχωρήσεις μαζί του και αν τον εμπιστεύεσαι. Το οτι έχεις εκεί τα έμβρυα είναι το λιγότερο, μπορείς να τα μεταφέρεις αλλού αν θέλεις, οπότε γνώμη μου σκέψου το πολύ σοβαρά πως θέλεις να προχωρήσεις.

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 1 λεπτό , vikib είπε:

με το καλο σε ολες κοριτσια τα μωρακια σας!

για το μωρακι αργοτερα θα παρεις κρεμουλες ενυδατικες απο το φαρμακειο,δ αξιζει τωρα για σενα.μπορεις να χρησιμοποιεις αμυγδαλελαιο,δ μενει πολυ λαδιλα

η χοριακη διπλασιαζεται το αργοτερο σε 3 24ωρα,η τουλ 60%αυξηση σε 2

Καλησπέρα. Αμυγδαλέλαιο μου προτεινε κι εμένα για  τις ραγαδες. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Smile89 είπε:

Καλησπέρα. Αμυγδαλέλαιο μου προτεινε κι εμένα για  τις ραγαδες. 

Και εμενα ανυγδαλελαιο μ προτεινε γιατι το χρησιμοποιεισε κ η φαρμακοποιος...κ το χρησιμοποιω κ εγω! Σορρυ π μπαινω στο θεματακι σας ενω ανηκω στα μωρακια τ 2018 αλλα σας διαβαζω κ θελω κ εγωωωωω να συμμετεχω!:mrgreen: ειμαι πολυλογου μαλλον κ δεν μπορω να το κρατησω κλειστο!

  • Χαχα 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , vikib είπε:

με το καλο σε ολες κοριτσια τα μωρακια σας!

για το μωρακι αργοτερα θα παρεις κρεμουλες ενυδατικες απο το φαρμακειο,δ αξιζει τωρα για σενα.μπορεις να χρησιμοποιεις αμυγδαλελαιο,δ μενει πολυ λαδιλα

η χοριακη διπλασιαζεται το αργοτερο σε 3 24ωρα,η τουλ 60%αυξηση σε 2

Σε ευχαριστω πολυ @vikib μου! Ναι για μενα την πηρα την κρεμουλα αλλα τζιφος.Μεσα στα χημικα.Το αμυγδαλέλαιο το σκεφτηκα ναι, οπως και το λαδι καρυδας.Θα τα ψαξω σε ευχαριστω πολυ 

πρίν από 1 λεπτό , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Και εμενα ανυγδαλελαιο μ προτεινε γιατι το χρησιμοποιεισε κ η φαρμακοποιος...κ το χρησιμοποιω κ εγω! Σορρυ π μπαινω στο θεματακι σας ενω ανηκω στα μωρακια τ 2018 αλλα σας διαβαζω κ θελω κ εγωωωωω να συμμετεχω!:mrgreen: ειμαι πολυλογου μαλλον κ δεν μπορω να το κρατησω κλειστο!

χαχαχα Βαλεντινα εννοειται να συμμετεχεις!! Εχεις και πολυ ωραιο χιουμορ.:-D


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 5 λεπτά , Nicol_ είπε:

@Smile89 ναι αν θυμηθεις και δεν σου κανει κοπο στειλε μου σε παρακαλω αυτο το συστατικο να το εχω στο νου μου :mrgreen: 

Ναι εννοείται! 

πρίν από 3 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Και εμενα ανυγδαλελαιο μ προτεινε γιατι το χρησιμοποιεισε κ η φαρμακοποιος...κ το χρησιμοποιω κ εγω! Σορρυ π μπαινω στο θεματακι σας ενω ανηκω στα μωρακια τ 2018 αλλα σας διαβαζω κ θελω κ εγωωωωω να συμμετεχω!:mrgreen: ειμαι πολυλογου μαλλον κ δεν μπορω να το κρατησω κλειστο!

Χαχαχα Χαχαχα Χαχαχα καλα κανεις βρε!!!! Ποτε εχεις ΠΗΤ εσυ!? Κοίτα για την ακρίβεια μου είπε πώς αν Θελω για ραγαδες να βαζω αμυγδαλέλαιο αλλα αν έχει την ταση το δέρμα μου να ανοίξει θα το κανει, δεν είναι οτι δεν θα το κανει καθολου. Αααα τι καλα του λέω αρα για ψυχολογικόυς λόγους θα βαλω. Μου είπε να μην βαλω βαζελίνη, δεν θυμαμαι τον λογο. 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Nicol_ ωραια πολλη χαιρομαι....λειπει κ ο αντρας μ ολη μερα στη δουλεια κ κοντευω να πιασω συζητηση με τους τοιχους! Καθε φορα π νιωθω την μπεμπουλα της ποιανω κ αυτηνης την κουβεντα αλλα δεν μπορω θελω κ απαντηση! Απο χιουμορ αλλο τπτ...ναρκισσος θα ελεγα! Αφηστε π εχω αδειασει ολο ψυγειο ευτυχως δεν εχω αναγκη 45κιλα ημουν πριν 20μερες π μετρηθηκα!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

@Nicol_ ωραια πολλη χαιρομαι....λειπει κ ο αντρας μ ολη μερα στη δουλεια κ κοντευω να πιασω συζητηση με τους τοιχους! Καθε φορα π νιωθω την μπεμπουλα της ποιανω κ αυτηνης την κουβεντα αλλα δεν μπορω θελω κ απαντηση! Απο χιουμορ αλλο τπτ...ναρκισσος θα ελεγα! Αφηστε π εχω αδειασει ολο ψυγειο ευτυχως δεν εχω αναγκη 45κιλα ημουν πριν 20μερες π μετρηθηκα!

χαχα και μενα τα ιδια ολη μερα λειπει οποτε σε καταλαβαινω απολυτα.Ξεκινα τις σειρες online και θα με θυμηθεις..ουτε θα καταλαβαινεις πως περναει η ωρα :-P


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , vikib είπε:

νομιζω το συστατικο που απαγορευεται ειναι η βιτ α.κυριως σε αντιρυτιδικες υπαρχει.υπαρχουν κ πολυ ωραιες φυτικες

πχ αντηλιακο επαιρνα παιδικο

Θα το κοιταξω και θα σας πω, παντως σίγουρα χρειαζόμαστε αντηλιακες


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Smile89 είπε:

Χαχαχα Χαχαχα Χαχαχα καλα κανεις βρε!!!! Ποτε εχεις ΠΗΤ εσυ!? Κοίτα για την ακρίβεια μου είπε πώς αν Θελω για ραγαδες να βαζω αμυγδαλέλαιο αλλα αν έχει την ταση το δέρμα μου να ανοίξει θα το κανει, δεν είναι οτι δεν θα το κανει καθολου. Αααα τι καλα του λέω αρα για ψυχολογικόυς λόγους θα βαλω. Μου είπε να μην βαλω βαζελίνη, δεν θυμαμαι τον λογο. 

Πητ μεγαλο θεμα τα κοριτσια μ ειπαν μετραμε βασει αυχενικης αλλα τι να πω βασει τελευταιας περιοδου 24/12 βασει αυχενικης 21/12 π ξερω καπου εκει παντως! Μωρε ας φτασει η ωρα και δυο μερες πανω δυο κατω δεν με απασχολει!:mrgreen:


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Πητ μεγαλο θεμα τα κοριτσια μ ειπαν μετραμε βασει αυχενικης αλλα τι να πω βασει τελευταιας περιοδου 24/12 βασει αυχενικης 21/12 π ξερω καπου εκει παντως! Μωρε ας φτασει η ωρα και δυο μερες πανω δυο κατω δεν με απασχολει!:mrgreen:

Ναι ρε συ κι εγώ σήμερα ειμαι 10+6 αλλα ο γιατρός μου είπε ότι μαλλον ειναι 3 μέρες μεγαλύτερο Εεε θα δούμε αυχενική 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Nicol_ είπε:

χαχα και μενα τα ιδια ολη μερα λειπει οποτε σε καταλαβαινω απολυτα.Ξεκινα τις σειρες online και θα με θυμηθεις..ουτε θα καταλαβαινεις πως περναει η ωρα :-P

Μεχρι κ αυτο βαριεμαι να το κανω ξεκιναω κατι κ το αφηνω...τι να πω ανιατη η περιπτωση μου!

  • Χαχα 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

@Nicol_ ωραια πολλη χαιρομαι....λειπει κ ο αντρας μ ολη μερα στη δουλεια κ κοντευω να πιασω συζητηση με τους τοιχους! Καθε φορα π νιωθω την μπεμπουλα της ποιανω κ αυτηνης την κουβεντα αλλα δεν μπορω θελω κ απαντηση! Απο χιουμορ αλλο τπτ...ναρκισσος θα ελεγα! Αφηστε π εχω αδειασει ολο ψυγειο ευτυχως δεν εχω αναγκη 45κιλα ημουν πριν 20μερες π μετρηθηκα!

Διαβαζε βιβλια!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Nicol_ είπε:

45???Μια σταλια εισαι! Εγω 52 κιλα

Ναι πριν μεινω εγκυος ημουν 41.5...ειμαι κοντη ομως 1.60 περιπουυυυ:mrgreen: μια χαρα εισαι βρε κ εσυυ!

πρίν από 1 λεπτό , Smile89 είπε:

Διαβαζε βιβλια!! 

Και απο αυτα εχω ξεκινησει αλλα τα εχω αφησει στη μεση το ενα δεν μαρεσει το αλλο με χαλαει το αλλο το βαριεμαι...λιγο απο ολα αν κανω καθε μερα κ τα αφηνω στη μεση θα περασει δεν θα περασει....λογικα την αυχενικη μετραμε αρα 21/12... 


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...