Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

8 ώρες πρίν, cant_wait είπε:

θα ήθελα τη γνώμη σας.... έχω στο ιστορικό μου μια μεταφορά με 2 άριστες βλαστοκυστες και μηδενική χοριακη είχα με 2 πιο μέτριες μια παλινδρομη τον Ιούλιο,  εχω από την ίδια δοτρια 2 ακομα ποιοτητας 2αβ και 2 βα. τι προτεινετε; νέα δοτρια ; να τις βάλω; υποτίθεται ότι όλα τα άλλα είναι ελεγμένα. ο γιατρος μου λεει κανε οτι θελεις τύπου εχω εγκυμοσύνες με αυτές τις βλαστοκύστεις  σαφώς και το σκέφτομαι και οικονομικά. έχουμε δώσει ένα σκασμό λεφτα και ακόμα αδεια η αγκαλιά μας .....

Καλημέρα  όταν λες όλα ελεγμένα? Και σπερμα? Η δότρια  έχει δώσει εγκυμοσύνη  γνκ? Σα βαθμολογία  βλαστοκυστης φυσικά και δίνουν εγκυμοσύνη.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

4 ώρες πρίν, Malntalia είπε:

Καλημέρα  όταν λες όλα ελεγμένα? Και σπερμα? Η δότρια  έχει δώσει εγκυμοσύνη  γνκ? Σα βαθμολογία  βλαστοκυστης φυσικά και δίνουν εγκυμοσύνη.. 

ναι είναι όλα ελεγμένα! και σπερμα και καρυοτυποι και ενδομητριο .... , η μία μεταφορά ήταν σε φυσικο κυκλο η αλλη σε τεχνητό δεν εχω ιδεα τι περισσότερο πρέπει να κανω....

13 ώρες πρίν, linaa είπε:

Γενικά η ποιότητα των βλαστοκυστεων δεν ανταποκρίνεται στο αν θα δώσει εγκυμοσύνη τελικά . Είναι απλώς μια εκτίμηση ενός εμβρυολογου στο εργαστήριο Κ τίποτα παραπάνω . Απλώς μια εκτίμηση. Οπότε αφού έχεις δύο βλαστοκυστες δεν υπάρχει στην πραγματικότητα διλλημα τι θα τις κάνεις..  Θα τις καταστρέψεις απλώς για μια εκτίμηση .? Θα τις βάλεις Κ ότι θέλει ο Θεός .  

δεν εχεις κι άδικο αλλα οικονομικά έχουμε λυγίσει. αυτή η μεταφορά θα μας κοστίσει κοντά 1000 ευρώ η δεύτερη δοτρια αλλα 5 με 6 χιλιάδες! πότε να τα μαζέψω; ειμαι σε αδιέξοδο... δικιο εχεις δεν μπορω να τα καταστρέψω αλλα δεν εχω απεριόριστα αποθέματα και αυτά τα χρήματα της 3ης μεταφοράς θα μας λείψουν

Link to comment
Share on other sites

On 2/9/2024 at 11:36 ΜΜ, cant_wait είπε:

θα ήθελα τη γνώμη σας.... έχω στο ιστορικό μου μια μεταφορά με 2 άριστες βλαστοκυστες και μηδενική χοριακη είχα με 2 πιο μέτριες μια παλινδρομη τον Ιούλιο,  εχω από την ίδια δοτρια 2 ακομα ποιοτητας 2αβ και 2 βα. τι προτεινετε; νέα δοτρια ; να τις βάλω; υποτίθεται ότι όλα τα άλλα είναι ελεγμένα. ο γιατρος μου λεει κανε οτι θελεις τύπου εχω εγκυμοσύνες με αυτές τις βλαστοκύστεις  σαφώς και το σκέφτομαι και οικονομικά. έχουμε δώσει ένα σκασμό λεφτα και ακόμα αδεια η αγκαλιά μας .....

Κορίτσι μου από τη στιγμή π έχεις δύο βλαστοκυστες νομίζω δεν υπάρχει δίλημμα....φυσικά θα τις βάλεις...είπες και μόνη σου πως με άριστες και μηδέν χοριακη...δυστηχως παίζει και το θέμα της τύχης...και της σωστής στιγμής..όπως θέλεις πες το...όσο για τα έξοδα σε καταλαβαίνω απόλυτα....αλλά τα λεφτά για να μεταφέρεις αυτες θα ειναι πολύ λιγότερα από το να βρεις μια νέα δοτρια...που πάλι δε θα ξέρεις το αποτελέσμα!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 46 λεπτά , Nanouka40 είπε:

Κορίτσια μου να σας ρωτήσω κάτι παρακαλώ. Ετών 44 και νομίζω μπαίνω στην εμμηνόπαυση. Μπορώ να μείνω έγκυος με δωρεά;

και φυσικά,  η εμμηνόπαυση η η προεμμηνοπαυση δεν είναι πρόβλημα στη δωρεά ωαρίων. βρείτε έναν καλό και πάνω από όλα άνθρωπο γιατρό και ξεκινά!!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 ώρες πρίν, Nanouka40 είπε:

Κορίτσια μου να σας ρωτήσω κάτι παρακαλώ. Ετών 44 και νομίζω μπαίνω στην εμμηνόπαυση. Μπορώ να μείνω έγκυος με δωρεά;

Αμέ αμέ εννοείται μπορείς...δεν έχει καμία σχέση η εμμηνόπαυση με την εγκυμοσύνη....για αυτό είναι και τόσο πολύτιμη η δωρεα....εγώ είμαι με πρόωρη ωοθηκικη ανεπάρκεια από τα 33 μου....και τώρα στα 37 μου είμαι έγκυος με δωρεα!!!! 🥰

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας

ειμαι απο το 2018 μελος εδω ψαχνοντας πληροφοριες για δοτρια

δεν ξερω αν επιτρεπεται αν οχι ας σβηστει η δημοσιευση

εχω10 κουτια cyclacur κλειστα και ληγουν το 2026 και 2 πρεζολον ληγουν το 26 

δεν γνωριζω αν ειναι ακομη σε ελλειψη στην ελλαδα και τα χρειαζεται καποια κοπελα

ειμαι κατοικος εξωτερικου αμερικη αν τα χρειαζεται καποια κοπελα και τα θελει να τα κανω δεματακι να τα στειλω με καποια κουριερ με χρεωση δικη σας

λυπαμαι να τα πεταξω αν ομως δεν ειναι σε ελλειψη στα φαρμακεια να τα πεταξω

ευχομαι καλα αποτελεσματα σε ολες σας

 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...