Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Συγγνώμη για την ενόχληση... μήπως έχει κάποια κοπέλα Gonal, Bemfola, Meriofert, Altermon... οποιαδήποτε ένεση για διέγερση? Δεν μου επιτρέπεται να περάσω ξανά επιτροπή... Ευχαριστώ για τον χρόνο σας! Καλή επιτυχία σε όλες, κορίτσια!

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

πρίν από 23 λεπτά , cant_wait είπε:

εγω τωρα που πέτυχα εβαλα 1 4ββ και 1 4αβ δεν ξερω τι επιασε ακομα (είναι και πολύ νωρις) αλλα με 5αα δεν πέτυχα την πρώτη φορά. εύχομαι καλή επιτυχία και να είμαστε μαζί στην πορεία.....

Εγώ αυτή την μια κ μοναδική έχω....αν κατσει...έκατσε!!!πότε τις έβαλες???καλά αποτελέσματα κοριτσι μου!!!εγώ Τετάρτη πάω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

πρίν από 38 λεπτά , Mammy76 είπε:

Εγώ αυτή την μια κ μοναδική έχω....αν κατσει...έκατσε!!!πότε τις έβαλες???καλά αποτελέσματα κοριτσι μου!!!εγώ Τετάρτη πάω...

εγω τις έβαλα 25/06 και αναμένω να με ειδοποιήσουν ποτε θα παω για τον πρώτο υπερηχο. οι χοριακες μου μεχει τωρα ήταν καλές όπως μου είπαν....

  • Δύναμη! 1
Link to comment
Share on other sites

On 10/7/2024 at 1:46 ΜΜ, Mado10 είπε:

Καλησπέρα, έκανα χτες την εμβρυομεταφορα.. οι βλαστοκυστες ήταν μια 5 ημερων 1AA και η άλλη 6 ημερών 4ΒΒ.. όπως τις άλλες φορές δλδ όποτε είμαι κάπως συγκρατημένη.. 

Αν με ενοχλεί κάτι ήταν που μου είπε η εμβρυολογος ότι δεν είναι τέλειες αλλά είναι καλές.. εγώ με αυτά που διαβάζω δεν τις θεωρώ καλές βέβαια αλλά τι να πω θα μάθω 18/7 

ειχε καμία άλλη πετυχημένη εγκυμοσύνη με παρόμοιες βλαστοκυστες; 

Καλησπέρα, είσαι σε αναμονή για δοτρια εννοείς; Εγώ είχα κάνει χαρτιά  Ιανουάριο κ είχαμε βλαστοκυστες τέλη Μαΐου. 
Αλλά δεν ειχαμε ζητήσει κάτι όπως πχ ίδια ομάδα αίματος με την δοτρια.

Μηπως έχετε ζητήσει κάτι κ δεν βρίσκουν ; 
Ο γιατρός τι σας λεει;

 

Βλέπω ότι ρωτάτε πολλές για τις βλαστοκυστες 4ΒΒ. Εγώ έχω 2 τελειομηνες εγκυμοσύνες με 4ΒΒ κάθε φορά και η δεύτερη μάλιστα 6ης μέρας! Προσωπικά όταν μου τις έδειξαν τις είδα τέλειες.

Καλή επιτυχία σε όλα τα κορίτσια που είναι σε αναμονή χοριακης!

  • Μου αρέσει 4
  • Δύναμη! 1
Link to comment
Share on other sites

On 11/7/2024 at 10:52 ΠΜ, linaa είπε:

Οι χοριακες σου είναι άψογες ! Υπέρηχο μπορείς άνετα να κάνεις Κ την επόμενη μέρα από την προγραμματισμένη χοριακη που έχεις για την τρίτη. Οπότε περνεις αποτελέσματα χοριακης την τρίτη Κ αν όλα έχουν πάει καλά πας αμέσως για υπέρηχο. 

μηπως εχεις καμια ιδεα τι πρέπει να περιμένω αύριο για τιμή χοριακης για να πάνε καλά τα πράγματα;;;; τελευταία ήταν 959 και αυριο που θα επαναλάβω θα είναι 6 μέρες μετά..... 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , cant_wait είπε:

μηπως εχεις καμια ιδεα τι πρέπει να περιμένω αύριο για τιμή χοριακης για να πάνε καλά τα πράγματα;;;; τελευταία ήταν 959 και αυριο που θα επαναλάβω θα είναι 6 μέρες μετά..... 

Την είχες κάνει πια μέρα την προηγούμενη Τρίτη? Η χοριακη κάθε δύο μέρες διπλασιάζεται οπότε αν ήταν την προηγούμενη Τρίτη γύρω στις 7500 . 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια..

Τα φώτα σας πλιζ..

Σημερα κλείνω μια εβδομάδα από την εμβρυομεταφορα κ έχω κάτι καφέ υγρά κ πονάκια. Έκανα το πρωί ένα τεστ στο σπίτι κ βγήκε θετικό! Υπάρχει περίπτωση να βγει λάθος θετικό; Την Πέμπτη έχω την β χοριακη. 

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχή 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Mado10 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια..

Τα φώτα σας πλιζ..

Σημερα κλείνω μια εβδομάδα από την εμβρυομεταφορα κ έχω κάτι καφέ υγρά κ πονάκια. Έκανα το πρωί ένα τεστ στο σπίτι κ βγήκε θετικό! Υπάρχει περίπτωση να βγει λάθος θετικό; Την Πέμπτη έχω την β χοριακη. 

Όχι είσαι έγκυος γι'αυτό Κ τα πονακια Κ το αίμα συγχαρητήρια!! Εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

On 15/7/2024 at 2:32 ΜΜ, linaa είπε:

Την είχες κάνει πια μέρα την προηγούμενη Τρίτη? Η χοριακη κάθε δύο μέρες διπλασιάζεται οπότε αν ήταν την προηγούμενη Τρίτη γύρω στις 7500 . 

τι πιθανότητες έχουμε η τέταρτη χοριακη να μην αυξηθει; τι μπορεί να σημαίνει;;;;;

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, cant_wait είπε:

τι πιθανότητες έχουμε η τέταρτη χοριακη να μην αυξηθει; τι μπορεί να σημαίνει;;;;;

Βγήκαν τα αποτελέσματα; Πόσο ήταν; Αν όχι, μη βασανίζεις τον εαυτό σου με θεωρίες.. κάνε λίγο υπομονή ακόμα..


OiAXp2.pngbfhkp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Kiddo είπε:

Βγήκαν τα αποτελέσματα; Πόσο ήταν; Αν όχι, μη βασανίζεις τον εαυτό σου με θεωρίες.. κάνε λίγο υπομονή ακόμα..

με πηραν από το εργαστήριο ότι έπεσε και θα ξαναετρεχαν την εξέταση, βγήκε είναι 6 μέρες μετά 860 (και τις δύο φορές που την έτρεξαν σημερα) από 960. 

όταν ρωτουσα παραπάνω είχα λάβει απλώς το τηλεφώνημα όχι το οριστικό αποτελέσμα. 

ο γιατρος ειπε να σταματήσω τα φάρμακα,  εγω πρότεινα μηπως κανω αλλη μια μετά από 2 μέρες.  δεν ξερω τι να πω , έχω διαλυθεί.....

  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 15/7/2024 at 2:32 ΜΜ, linaa είπε:

Την είχες κάνει πια μέρα την προηγούμενη Τρίτη? Η χοριακη κάθε δύο μέρες διπλασιάζεται οπότε αν ήταν την προηγούμενη Τρίτη γύρω στις 7500 . 

Γτ μετράτε ακόμα?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Malntalia είπε:

Γτ μετράτε ακόμα?

κορίτσι μου δεν ξερω αν είδες πιο πάνω αλλα προφανώς περίμεναν να ανέβει για να με φωνάξουν για υπερηχο αλλα δυστυχώς σήμερα έπεσε από 960 έπεσε σε 860 6 μέρες μετά. δεν ξερω τι να υποθέσω,  αλλά έχω διαλυθεί πλήρως....

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, cant_wait είπε:

με πηραν από το εργαστήριο ότι έπεσε και θα ξαναετρεχαν την εξέταση, βγήκε είναι 6 μέρες μετά 860 (και τις δύο φορές που την έτρεξαν σημερα) από 960. 

όταν ρωτουσα παραπάνω είχα λάβει απλώς το τηλεφώνημα όχι το οριστικό αποτελέσμα. 

ο γιατρος ειπε να σταματήσω τα φάρμακα,  εγω πρότεινα μηπως κανω αλλη μια μετά από 2 μέρες.  δεν ξερω τι να πω , έχω διαλυθεί.....

Πολύ κρίμα κορίτσι. Δυστυχώς δεν μπορείς να κάνεις τίποτα ούτε ελπίδα υπάρχει αφού δεν ανέβηκε ούτε λίγο έχεις αποβάλει ήδη Κ απλά δεν έρχετε αίμα λόγο των φαρμάκων . Όσο πιο γρήγορα σταματήσεις τα φάρμακα ίσως γλιτώσεις την αποξεση. 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, cant_wait είπε:

κορίτσι μου δεν ξερω αν είδες πιο πάνω αλλα προφανώς περίμεναν να ανέβει για να με φωνάξουν για υπερηχο αλλα δυστυχώς σήμερα έπεσε από 960 έπεσε σε 860 6 μέρες μετά. δεν ξερω τι να υποθέσω,  αλλά έχω διαλυθεί πλήρως....

Βάλατε 1 η 2? Μετά το είδα..  σορρυ..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Malntalia είπε:

Βάλατε 1 η 2? Μετά το είδα..  σορρυ..

2 βάλαμε αλλα εικάζουμε ότι επιασε μόνο το 1 γιατι ξεκίνησε με χαμηλή χοριακη 50 την 9η μερα αλλα ανέβαινε πολυ ομορφα και σημερα αυτό.... δεν έχω ελπιδες , ο γιατρος ειπε ελπίζει να καθαρίσει η μήτρα χωρίς να χρειαστεί αποξεση

  • Λυπημένη/-ος 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...