Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , *Vasoula είπε:

      Κατάλαβα κορίτσι μου φαντάζομαι είσαι μικρούλα ε???προσπαθούσατε καιρό πριν προχωρήσετε σε εξωσωματική?

      Χαχαχα...Όχι μακάρι να ήμουν μικρή Ίσως να μην αγχωνόμουν τόσο. 38 είμαι... Συστηματικά περίπου κανένα 9μηνο...

Θα γίνουμε γονείς τον Φεβρουάριο του 2018


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 486
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσια μου, τσουτσουνακι κ εμεις!!! Συμμορια κ οι δικοι μου, θα κοβει ο ενας, θα ραβει ο αλλος! Θα χει δασκαλο πρωτο τον μεγαλο μου, οπως λεμε με τον αντρα μου! Κ κολλητα γενεθλια, σινεμα με ιδια γουστα, μπαλες, ποδηλατα, γηπεδα, σωβρακα κ καλτσες :tongue::tongue::tongue:

Με το καλο σε ολες μας κ γερα μωρα!αγοροχρονια για την ωρα ολες, ε;


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας, κορίτσια! Καλό μήνα! Πώς τα πάτε; Εμείς θα κλείσουμε σιγά σιγά τη Β΄ επιπέδου σε κανένα μήνα. Από συμπτώματα πάνε όλα και είμαι πάλι μέσα στην ενέργεια, τόσο όμως που δεν καταλαβαίνω τίποτα κι όλο σηκώνω αγκαλίτσες το αγοράκι μου, που είναι και υπερδραστήριος και δεν μπορώ και να του αντισταθώ. Ε αν νιώσω ζόρι χαλαρώνω όσο γίνεται, αλλά μάλλον πρέπει να μαζευτώ σιγά σιγά.

Εσείς τι κάνετε; Από αγορές ξεκίνησε καμιά; Εμείς δεν έχουμε και τίποτα να αγοράσουμε η αλήθεια είναι, αλλά μετά τη Β΄ μάλλον θα πάρω μερικά φορμάκια για το καλό και τίποτα για τη δική μου γκαρνταρόμπα κοιλίτσας :)

@Stephanie13, μάθατε φύλο; Όλα καλά με το μικράκι σας;

  • Μου αρέσει 1

vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κ από μένα...

Όλα καλά κ εμείς! Κάθε μέρα νιώθω κ πιο έντονα το μπεμπάκι αλλά κλοτσιά δεν έφαγα ακόμη :-P Σκέφτομαι να ξεκινήσω γιόγκα για εγκύους... Να μην κάθομαι... Έχω μια αλλαγή στο πλάνο καθώς θα πάμε για προγραμματισμένη καισαρική τελικά... Δεν επιτρέπει η νευρολόγος να ζοριστω λόγω της θρόμβωσης που είχα πάθει πριν μερικούς μήνες... Το καλό ότι θα πάρω το μωράκι μου αγκαλιά λίγο πιο γρήγορα :)

Από αγορές μετά την αυχενική παρήγγειλα μια κουβέρτα αγκαλιας (την οποία παρέλαβα προχθές) κ μερικά φορμάκια. Μετά τη Β' επιπέδου θα πάμε για καρότσι (αν κ έχουμε κάνει έρευνα online) κ για ότι άλλο χρειαζόμαστε :) Α κ αυτό το μήνα θα δούμε μήπως βάψουμε λίγο το σπίτι ή μόνο το δωμάτιο... Θα δείξει... 


tt1d93c4

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! @ekrs, δοκίμασέ την τη γιόγκα για εγκύους, έκανα στο γιο μου και μου άρεσε πολύ, έφευγα με ένα αίσθημα ευφορίας απ' το μάθημα, το είχα απολαύσει πραγματικά! Όπως και γενικά είχα χρόνο και όρεξη και έτρεχα σε ένα σωρό μαθήματα και σεμινάρια που με βοήθησαν να το χαρώ και να δικτυωθώ πολύ εκείνη την περίοδο, αχχχ, σαν την πρώτη εγκυμοσύνη δεν υπάρχει πάντως!

  • Μου αρέσει 1

vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εμεις πηγαμε στο γιατρο ολα καλα.. και εμεις αγορακι...αγοροχρονια μου φαινεται το 2018.. απο ψωνια κατι ελειψεις μονο τα εχουμε ολα...μονο 2 3 φορμακια για το καλο..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Γειά σαααααας!!

Χαίρομαι που είστε όλες καλά! Όλα αγοράκια λοιπόν! ! Με το καλό! 

Εγώ έχω να τον δω 2+  εβδομάδες και έχω ακόμη μια μπροστά μου κ επειδή δεν τον νοιώθω ακόμη έχω αρχίσει κ τρώω τα νύχια μου.. Τι να συμβαινει άραγε εκεί μέσα? ? 

Κ εμείς από αγορές μόνο φορμακια χειμερινά θα πάρουμε. Ο πρώτος μου γιόκας γεννήθηκε με καύσωνα κ έχω μόνο καλοκαιρινά. Βασικά γυμνουλη τον είχα, άθικτα είναι! Ελπίζω ο χειμερινος γιος μου να μπορεί να βάλει μετά του αδερφού του γτ θα πηγαίνουν αντίθετες εποχές οι ηλικίες του. Για αρχή όμως μόνο φορμακια!

Γιογκα για εγκύους πολύ θα ήθελα αλλα που χρόνος κ αντοχή με δουλειά κ θεματακια υγειας.. Ας μην παραπονιέμαι! Όλα καλά να πάνε κ ας μην κάνω κ γιογκα! Θα κάνω μετά γιό-κα!! Χαχαχα

  • Μου αρέσει 2

okVgp3.pngf0C9p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τελειααα.. ε τον 1 χρονο αν χρειαστει να ψωνισεις μετα θα συμβαδιστουν τα ρουχαλακια... και εγω ακομα δεν το εχω νοιωσει να κλοτσα κατι ανυπομονω σαν να ηταν το πρωτο μου παιδακι..

Link to comment
Share on other sites

Χαχα, πολυ γέλασα, @Konsta15 μου, μετα γιοκα πλεον κ εγω! Παιδικη 2 φορες τη μερα κ πολυ μου ειναι! 

Αχ κ εγω αυτες τις 3 εβδ που μερικες φορες ειναι κ μηνας σ εμενα απ το γιατρο μου δεν μπορω να τις χωνεψω!

@katerina29 με το καλο κ εσενα ο γιοκας σου!


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!! ειδαμε κ εμεις το μικρακι μας σημερα και μαντεψτε.. κ εμεις αγορακι εχουμε! :-D ευτυχως ολα καλα! Τωρα σιγα σιγα θα ξεκινησουμε κ τα ψωνια γιατι ειναι το πρωτο μας παιδακι κ εχουμε να παρουμε πολλα πραγματα!

με το καλο σε ολες μας λοιπον! 

  • Μου αρέσει 2

nEOBp1.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, κορίτσια! Αϋπνίες της εγκυμοσύνης εδώ, 5 με 7 έχω νυχτερινή βάρδια κάθε βράδυ, χαχαχα, πίνω νερά, πάω τουαλέτες, χαζεύω μπας και ξανάρθει η νύστα. 

@Stephanie13, με το καλό κι εσένα το μπουμπουκάκι σου! 

Εμείς κλείσαμε και Β΄επιπέδου για 20 Οκτωβρίου και ως τότε δεν έχουμε άλλο ραντεβού στον γιατρό μου, θα το κλείσουμε μετά. Αλλά κάτι μου λέει ότι θα τον ακούσω σύντομα αυτόν τον γιόκα, ήδη κάτι έχω αρχίσει να αισθάνομαι :)


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! Ευχαριστώ πολύ @Jo sephine!

Εμείς έχουμε β επιπέδου 5 Οκτωμβριου που θα είναι κ ο τελευταίος υπέρηχος. Το. γιοκα τελευταία τον αισθάνομαι συχνά ειδικά όταν είμαι ξαπλωμένη ανάσκελα! Ζωηρός από τώρα :) 

Κατα τα αλλά έχω ηρεμήσει από αναγούλες κ νεύρα αλλά αυτόν τον καιρο έχουμε μετακόμιση, όποτε θα ηρεμήσω κ θα ξεκουραστώ μόλις τακτοποιηθουμε. 


nEOBp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...