Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Απόλυτα φυσιολογικά είναι...φαντάζομαι δεν είναι κάτι πολύ έντονο...αλλά προσεχεις και το παραμικρό τώρα...αλλά  η προγεστερονη θα σου κάνει διάφορα... 😁

      Δεν είναι έντονο όχι.. ελαφρύς πονος περιοδου θα το έλεγα..  έστειλα στην γιατρό καλού κακού.. μου είπε είναι από την προγεστερονη! Όλα οκ

      • Μου αρέσει 3

Μανούλες Δεκεμβρίου 2017


Recommended Posts

πρίν από 6 λεπτά , gtkt1311 είπε:

@lizaki1111 επειδή έχω κάνει 2 γέννες στο Ιασώ είναι ξενοδοχείο πολυτελειας !!! Εγώ έμεινα πολύ ευχαριστημένη και στο θέμα θηλασμός επίσης !! Με βοήθησαν πολύ . Λες να συναντηθούμε ;;; εγώ ως τρίτο τόκος δεν με βλέπω να φτάνω κ πολύ μακριά ακόμα !!! Χαχαχααχχα!!!

Ναι ηταν καταπληκτικα. Ευτυχως ταιριαξαμε και με τις αλλες δυο κοπελες στο δωματιο και ολα πηγαν κατ ευχην. Πολλη βοηθεια στις προσπαθειες για θηλασμο απο ολες τις μαιες. Πηγαινοεφερναν τα μωρα συνεχεια οσες φορες ζητουσες και το αφηναν οσο ηθελα παρολο που δεν ειχα ζητησει rooming in.


tt1db33b

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, Αναστασία33 είπε:

Εχει καλοβολευτει το μπεμπακι σου :-D

Ναι δεν το βλεπω να εχει σκοπο να βγει!

1 hour ago, gtkt1311 είπε:

@lizaki1111 επειδή έχω κάνει 2 γέννες στο Ιασώ είναι ξενοδοχείο πολυτελειας !!! Εγώ έμεινα πολύ ευχαριστημένη και στο θέμα θηλασμός επίσης !! Με βοήθησαν πολύ . Λες να συναντηθούμε ;;; εγώ ως τρίτο τόκος δεν με βλέπω να φτάνω κ πολύ μακριά ακόμα !!! Χαχαχααχχα!!!

Αχ μακαρι να πανε ολα καλα! Μακαρι να συναντηθουμε! Ειμαι και απο τα Γιαννενα οποτε ετσι και αλλιως εχουμε συνδεση.

Τους περιμενω ολους την παρασκευη να ερθουν. Χαμος θα γινει!:)

  • Μου αρέσει 1

RaMVp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 43 λεπτά , lizaki1111 είπε:

Ναι δεν το βλεπω να εχει σκοπο να βγει!

Αχ μακαρι να πανε ολα καλα! Μακαρι να συναντηθουμε! Ειμαι και απο τα Γιαννενα οποτε ετσι και αλλιως εχουμε συνδεση.

Τους περιμενω ολους την παρασκευη να ερθουν. Χαμος θα γινει!:)

Είσαι από Γιάννενα ;;; ωωωωω!!! Με το καλό να τους δεχτείς !!! Εγώ Δευτέρα θα έρθω θα έρθω θα είμαι 37+2 δεν μπορώ να το καθυστερήσω κ άλλο μην γίνει κάτι κ τρέχω !!! Έχω τα μικρά μου για αυτό κ δεν έχω έρθει ακόμα . Βλέπω συνάντηση κ μέσα στην άλλη εβδομάδα θα γεννάμε !!! Μείναμε στο τέλος !!!

1 ώρα πρίν, Αναστασία33 είπε:

Ναι ηταν καταπληκτικα. Ευτυχως ταιριαξαμε και με τις αλλες δυο κοπελες στο δωματιο και ολα πηγαν κατ ευχην. Πολλη βοηθεια στις προσπαθειες για θηλασμο απο ολες τις μαιες. Πηγαινοεφερναν τα μωρα συνεχεια οσες φορες ζητουσες και το αφηναν οσο ηθελα παρολο που δεν ειχα ζητησει rooming in.

Σε ποιον όροφο ήσουν;; εγώ στο πρώτο ήμουν στον 3ο κ στο δεύτερο στον 6ο . Σε τρίκλινο κ τις 2 φορές . Από τον 6ο ήμουν super ευχαριστημένη !! Κ με τα κορίτσια που είμασταν στο ίδιο δωμάτιο διατηρούμε επαφή ακόμα κ τώρα !! Θηλαζεις αποκλειστικά ;;


xRdTp3.png
 
r7aPp3.png
 
v38wp3.png
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , gtkt1311 είπε:

Είσαι από Γιάννενα ;;; ωωωωω!!! Με το καλό να τους δεχτείς !!! Εγώ Δευτέρα θα έρθω θα έρθω θα είμαι 37+2 δεν μπορώ να το καθυστερήσω κ άλλο μην γίνει κάτι κ τρέχω !!! Έχω τα μικρά μου για αυτό κ δεν έχω έρθει ακόμα . Βλέπω συνάντηση κ μέσα στην άλλη εβδομάδα θα γεννάμε !!! Μείναμε στο τέλος !!!

Σε ποιον όροφο ήσουν;; εγώ στο πρώτο ήμουν στον 3ο κ στο δεύτερο στον 6ο . Σε τρίκλινο κ τις 2 φορές . Από τον 6ο ήμουν super ευχαριστημένη !! Κ με τα κορίτσια που είμασταν στο ίδιο δωμάτιο διατηρούμε επαφή ακόμα κ τώρα !! Θηλαζεις αποκλειστικά ;;

Στον 5ο ημουν σε τρικλινο. Θηλαζω και δινω και συμπληρωμα μεχρι να καταφερω ελπιζω να τον φτασω καποια στιγμη.


tt1db33b

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια τι κανετε?εγκυουλες  σιγα σιγά ετοιμαστε για ξεφουρνισμα!!!

Εμεις ειμαστε μεσα ακομα λογω ικτερου που ομως εχει πέσει ο γιος εχει παρει εξιτηριο και ειναι μαζι μου στο δωματιο ενω δεν πηρα για να το καρατσεκαρουμε .Τους ειπα οτι θελω να μεινει και αλλη μια μερα προληπτικα και δεν ειχαν κανενα προβλημα.Απο 12 (το πρωι) πηγε 12,5 (το βραδυ).Αλλωστε  θα εχουμε επαναληπτικο ελεγχο το πρωι οποτε που να ξεκουβαλιεμαι παλι ???

Εξακολουθω να λεω οτι ειναι κορυφη το νοσοκομειο και μου φερθηκαν αψογααααααααα.Οι νοσηλευτριες μαιες φοβερες.οι γυναικολογοι που ηταν στην ομαδα του γιατρου μου φανταστικοι.Το φαγητο οσο ετρωγα αλατισμενα ηταν μια χαρα.Για τα αναλατα δεν το συζητω.Εγω ανεβασα πιεση και εκανα και λευκωμα 750 οταν το οριο ειναι 250.Αυτα ... αυριο ισως συναντηθουμε με το αγορι μου το μεγαλο που δεν εχει παψει να με ζηταει!

  • Μου αρέσει 2

4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

:)Μανούλες Δεκεμβρίου 2017:)

(Οκτωβρίου & Νοεμβρίου)

1) @Dwroulita85 20.09.2017 αγοράκι :-D 

2) @butterfly1986 23.10.2017 αγοράκια :-D:-D

3) @Marigula 31.10.2017 κοριτσάκια :-D:-D

4) @Eutuxia25 15.11.2017 κοριτσάκι :-D

5) @IoannaMas 17.11.2017 αγοράκι :-D

6) @Ersikapa6 22.11.2017 κοριτσάκι :-D

7) @Maria D 22.11.2017 αγοράκι :-D

8 )@gaidaki 28.11.2017 αγοράκι :-D

9) @Αναστασία33 28.11.2017 αγοράκι :-D

10) @ERIANTON 30.11.2017 αγοράκι :-D

11) @Alzira 02.12.2017 κοριτσάκι :-D

12) @Ioanna2* 02.12.2017 αγοράκι :-D

@sofaki887- κορίτσι:-D ΠΗΤ-24.11.17

@tinkerbell1991 - αγόρι:-DΠΗΤ-30.11.17

@natasaki34 - αγόρι:-D ΠΗΤ-05.12.17

@Rena87 - κορίτσι:-D ΠΗΤ-12.12.17

@lizaki1111- κορίτσι:-D ΠΗΤ-13.12.17

@Maria K8 -  αγόρι:-D ΠΗΤ-13.12.17

@Elpidaaa - αγόρι:-D ΠΗΤ-15.12.17 

@Stefounia- αγόρι :-D ΠΗΤ-27.12.17

@tina26 - αγόρι:-D ΠΗΤ-30.12.17

@gtkt1311 - αγόρι:-D ΠΗΤ-30.12.17

@Natale1 - κορίτσι:-D ΠΗΤ-31.12.17


tt1db33b

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 43 λεπτά , lizaki1111 είπε:

Καλησπερα κοριτσια!!

Ξεκινησαν οι συσπασεις!! Το επιβεβαιωσαμε και στον καρδιοτοκογραφο σημερα!! Παμε πολυ καλα!! Ισως και αυριο! Θα τρελλαθω!!!!!!!

Με το καλο κοριτσακι μου να υποδεχτεις το μπεμπακι σου!!!  :wub:

Τις νιωθεις τις συσπασεις;

 


tt1db33b

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , lizaki1111 είπε:

Καλησπερα κοριτσια!!

Ξεκινησαν οι συσπασεις!! Το επιβεβαιωσαμε και στον καρδιοτοκογραφο σημερα!! Παμε πολυ καλα!! Ισως και αυριο! Θα τρελλαθω!!!!!!!

Με το καλό κοριτσάκι μου!!!!!εύχομαι να απολαύσεις την όλη  διαδικασία και σύντομα να έχει ς στην αγκαλίτσα σου το μωράκι σου!!!!!!


wVRPp2.pngwTonp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , Αναστασία33 είπε:

Με το καλο κοριτσακι μου να υποδεχτεις το μπεμπακι σου!!!  :wub:

Τις νιωθεις τις συσπασεις;

 

 Σ'ευχαριστω Αναστασια μου! Δεν το πιστευω ακομα.Νιωθω να πετρωνει συνεχεια οι κοιλια μου και οι πονοι περιοδου γινονται ολο και πιο συχνοι.

πρίν από 23 λεπτά , butterfly1986 είπε:

Με το καλό κοριτσάκι μου!!!!!εύχομαι να απολαύσεις την όλη  διαδικασία και σύντομα να έχει ς στην αγκαλίτσα σου το μωράκι σου!!!!!!

Σ' ευχαριστω πολυ πολυ κοριτσακι μου!! Μακαρι να πανε ολα καλα και να τα καταφερουμε και εμεις!!

  • Μου αρέσει 2

RaMVp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λιζακι με το καλο να πάρεις το μωράκι σου αγκαλιά!! όλα να σου πάνε τέλεια!!

Βγηκαμε και εμείς σήμερα το απογευμα.ο μεγαλος ξετρελαθηκε!!!Εγω επίσης.Ολα τελεια. το ακομα πιο αστειο ειναι οτι ειμαι 66 κιλα . τελεια  λέμε!!Ααααα νυσταζωωωωωωω!!!!!

 

  • Μου αρέσει 3

4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, ERIANTON είπε:

Λιζακι με το καλο να πάρεις το μωράκι σου αγκαλιά!! όλα να σου πάνε τέλεια!!

Βγηκαμε και εμείς σήμερα το απογευμα.ο μεγαλος ξετρελαθηκε!!!Εγω επίσης.Ολα τελεια. το ακομα πιο αστειο ειναι οτι ειμαι 66 κιλα . τελεια  λέμε!!Ααααα νυσταζωωωωωωω!!!!!

 

Ποσα κιλα επεσες Ειρηνη;


tt1db33b

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Αναστασία33 είπε:

Ποσα κιλα επεσες Ειρηνη;

ειχα πάει 73 και τωρα ειμαι 66.7 κιλα απο τα 8 που πηρα.ας ειναι καλα το νοσοκομειο που μου εφερνε   τα αναλατα.κοτοπουλα στεγνα κυριως.

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, ERIANTON είπε:

ειχα πάει 73 και τωρα ειμαι 66.7 κιλα απο τα 8 που πηρα.ας ειναι καλα το νοσοκομειο που μου εφερνε   τα αναλατα.κοτοπουλα στεγνα κυριως.

Εγω κανονικα τρωω και εφυγαν 7μισι κιλα. Οταν γυρισα σπιτι εφαγα μια φρικη γιατι δεν φαινοταν καμια αλλαγη στη ζυγαρια ημουν οπως πριν γεννησω, αλλα τωρα εφυγαν :-P

  • Χαχα 1

tt1db33b

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...