Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Απόλυτα φυσιολογικά είναι...φαντάζομαι δεν είναι κάτι πολύ έντονο...αλλά προσεχεις και το παραμικρό τώρα...αλλά  η προγεστερονη θα σου κάνει διάφορα... 😁

      Δεν είναι έντονο όχι.. ελαφρύς πονος περιοδου θα το έλεγα..  έστειλα στην γιατρό καλού κακού.. μου είπε είναι από την προγεστερονη! Όλα οκ

      • Μου αρέσει 3

Μανούλες Δεκεμβρίου 2017


Recommended Posts

Δεν ειναι και κατι δυσκολο αλλα εχουν μαθει την χατζαρα.στο εξωτερικο δεν εχουν τοσες περιπτωσεις με καισαρικες.εμεις θα μπουμε στο γκινες σε λιγο


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ακυρο το ραντεβου για γυναικολογο.. ξεγενναει μια κοπελα. Αυριο την ιδια ωρα. Αχχχ ξελαφρωσα λιγο.. πολυ αγχος βρε παιδια. Απο την μετακίνηση μεχρι το τι θα ακούσω... 


1WWgp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , ERIANTON είπε:

Παλι καλα που σε πηρανε να μην πας.

Αλίμονο να μην με ειδοποιήσει. 1 ωρα θα εκανα να παω κ αλλη τόση να γυρισω. Ειναι πολυ καλός ανθρωπος κ υπομονετικός. Δεν εχω κανενα μα κανενα παράπονο. 


1WWgp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Dwroulita85 είπε:

Αλίμονο να μην με ειδοποιήσει. 1 ωρα θα εκανα να παω κ αλλη τόση να γυρισω. Ειναι πολυ καλός ανθρωπος κ υπομονετικός. Δεν εχω κανενα μα κανενα παράπονο. 

Ευτυχως που επεσες σε ανθρωπο.


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , ERIANTON είπε:

Ευτυχως που επεσες σε ανθρωπο.

Ειχα 3 γυναικολογους πιο πριν.. Ασε Ειρήνη μου.. ξερω πολυ καλα τι σημαινει να μην σε προσέχουν. Αυτα που περασα μπορει να μην τα περνούσα αν ηταν πιο προσεκτικοί αυτοι κ εγω πιο απαιτητική. 


1WWgp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τι να σου πω και εγω δεν εχω ιδιαιτερη εκτιμηση στους γιατρους αλλα πολλες φορες ειναι και στην φυση να μην γινεται μια σωστη συλληψη που να μην πρεπει να συνεχιστει η εγκυμοσυνη.Και εγω ειχα μια αποβολη στον πρωτο μηνα δεν εψαξα τον λογο αλλα πιστευω οτι εγινε γιατι κατι δεν ειχε παει καλα απο μονο του.


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , ERIANTON είπε:

Τι να σου πω και εγω δεν εχω ιδιαιτερη εκτιμηση στους γιατρους αλλα πολλες φορες ειναι και στην φυση να μην γινεται μια σωστη συλληψη που να μην πρεπει να συνεχιστει η εγκυμοσυνη.Και εγω ειχα μια αποβολη στον πρωτο μηνα δεν εψαξα τον λογο αλλα πιστευω οτι εγινε γιατι κατι δεν ειχε παει καλα απο μονο του.

Αλλο στον πρωτο μηνα αλλο σε μενα που μου εκανε ο πρωτο ταχα αυχενική μονος του! Το μωρο ειχε σοβαρότατο προβλημα καρδιάς κ γι αυτο κ έφυγε. Επειδη ημουν νεαρής ηλικιας δεν ειχα τιποτα! Τελεια ολα τα έβρισκε! Ασε! Τον πέτυχε κ ο ανδρας μου τωρα που νοσηλευομουν.

Ο δεύτερος που πηγαμε δεν νοιάστηκε καν για το ιστορικό μου κ ξανα αλλάξαμε. Κ εκείνος δεν με παρέπεμψε καπου μετα κ την δεύτερη αποβολή. Ολα τυχαία βρε παιδι μου σε μενα; τοσο "τυχερη";;; 

για αυτόν που εχω τωρα τι να πω! Τα καλυτερα. Άξιος! Κ πανω απ ολα ανθρωπος. Μας πονεσε. 


1WWgp3.png

Link to comment
Share on other sites

:)Μανουλες Δεκεμβρίου 2017:)

1)@IoannaMas - αγόρι:-D ΠΗΤ-02.12.17

2)@Rena87 -  κοριτσάκι:-DΠΗΤ-12.12.17

3)@Marigula- κοριτσάκια:-D:-D Β επιπέδου 02.08.17 ΠΗΤ-30.11.17

4)@lizaki1111-  κοριτσάκι:-D Β επιπέδου 10.08.17 ΠΗΤ-13.12.17

5)@ERIANTON - αγόρι:-D ΠΗΤ-15.12.17

6)@Elpidaaa - αγόρι:-D Β επιπέδου 09.08.17 ΠΗΤ-15.12.17 

7)@Dwroulita85 - κοριτσάκι:-D Β επιπέδου 10.08.17  ΠΗΤ-15.12.17

8 )@gaidaki- αγόρι:-D ΠΗΤ-16.12.17

9)@Eutuxia25- κοριτσάκι:-D Β επιπέδου 21.08.17  ΠΗΤ-17.12.17

10)@Martha15- ΠΗΤ-19.12.17

11)@Αναστασία33- Β επιπέδου 25.08.17 ΠΗΤ-21.12.17

12)@sofaki887- ΠΗΤ-24.11.17

13) @tina26 -  ΠΗΤ-30.12.2017

14) @Maria K8 - ΠΗΤ-13.12.2017

15) @Alzira - κοριτσάκι:-D Β επιπέδου 09.08.17 ΠΗΤ-10.12.17

18) @palmoira - Β επιπέδου 01.08.17 ΠΗΤ-11.12.17

19) @tinkerbell1991 - αγόρι:-D  ΠΗΤ-30.11.17

20) @Maria D - αγόρι:-D ΠΗΤ-08.12.17

21) @butterfly1986 - ΠΗΤ-17.12.17


tt1db33b

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Dwroulita85 είπε:

Αλλο στον πρωτο μηνα αλλο σε μενα που μου εκανε ο πρωτο ταχα αυχενική μονος του! Το μωρο ειχε σοβαρότατο προβλημα καρδιάς κ γι αυτο κ έφυγε. Επειδη ημουν νεαρής ηλικιας δεν ειχα τιποτα! Τελεια ολα τα έβρισκε! Ασε! Τον πέτυχε κ ο ανδρας μου τωρα που νοσηλευομουν.

Ο δεύτερος που πηγαμε δεν νοιάστηκε καν για το ιστορικό μου κ ξανα αλλάξαμε. Κ εκείνος δεν με παρέπεμψε καπου μετα κ την δεύτερη αποβολή. Ολα τυχαία βρε παιδι μου σε μενα; τοσο "τυχερη";;; 

για αυτόν που εχω τωρα τι να πω! Τα καλυτερα. Άξιος! Κ πανω απ ολα ανθρωπος. Μας πονεσε. 

Καλα οκ υπαρχουν και περιπτωσεις σαν την δικη σου που ειναι να τραβας τα μαλλια σου.Διαβασα τις προαλλες αλλο ενα περιστατικο σαν αυτο που ειχες γραψει οτι περασες και εγραψε η κοπελα ακριβως τα ιδια που ελεγες με γιατρο ομως εδω στην αθηνα και να σου πω κου σηκωθηκε η τριχα


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 12 λεπτά , ERIANTON είπε:

Καλα οκ υπαρχουν και περιπτωσεις σαν την δικη σου που ειναι να τραβας τα μαλλια σου.Διαβασα τις προαλλες αλλο ενα περιστατικο σαν αυτο που ειχες γραψει οτι περασες και εγραψε η κοπελα ακριβως τα ιδια που ελεγες με γιατρο ομως εδω στην αθηνα και να σου πω κου σηκωθηκε η τριχα

Ξερεις πόσες μου έστειλαν προσωπικό μηνυμα διαβάζοντας την ιστορία μου; με καποια κοριτσια μιλαμε κ στο φεις πια γιατι ακομα ψάχνονται. 

Αλλα δεν υπάρχει σύστημα που να τους κυνηγά. Καταστρέφουν γυναίκες, οικογενεια κ όνειρα. 

Τεσπα, κοιτάω μπροστα κ ξερω πως αυτη τη φορα οτι και να γινει προσπάθησαν ολοι για το καλυτερο. 

  • Μου αρέσει 1

1WWgp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 49 λεπτά , Dwroulita85 είπε:

Ξερεις πόσες μου έστειλαν προσωπικό μηνυμα διαβάζοντας την ιστορία μου; με καποια κοριτσια μιλαμε κ στο φεις πια γιατι ακομα ψάχνονται. 

Αλλα δεν υπάρχει σύστημα που να τους κυνηγά. Καταστρέφουν γυναίκες, οικογενεια κ όνειρα. 

Τεσπα, κοιτάω μπροστα κ ξερω πως αυτη τη φορα οτι και να γινει προσπάθησαν ολοι για το καλυτερο. 

Ετσι πρεπει κοριτσι μου!!Κανεις δεν ευτυχισε κοιτωντας πισω.Αυτη τη φορα ξερεις οτι ειναι η δικη σου σειρα να κερδισεις.Εμαθες να παλευεις τωρα οποτε μενει η νικη.Και ετσι θα γινει

  • Μου αρέσει 2

4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , ERIANTON είπε:

Ετσι πρεπει κοριτσι μου!!Κανεις δεν ευτυχισε κοιτωντας πισω.Αυτη τη φορα ξερεις οτι ειναι η δικη σου σειρα να κερδισεις.Εμαθες να παλευεις τωρα οποτε μενει η νικη.Και ετσι θα γινει

Αυτο το να μην Σ αφήνει το σύστημα να κανεις λαικ δεν μ αρεσει καθολου!!! 

Αχαχαχαχα 

οντως δεν το βαζω κατω, πέσαμε κ σηκωθήκαμε. Κ φυσικά μας εκανε πιο αγαπημένους σαν ζευγάρι κ δυνατούς. Δεν μας ηρθαν εύκολα κ εκτιμήσαμε πολλα. 

  • Μου αρέσει 2

1WWgp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια τι κανετε?? Εγω μια χαρα, δεν προλαβαινω να σας διαβασω αλλα μπηκα να σας ενημερωσω οτι περιμενω τελικα αγορακι again και μαλιστα μου ειπε ο γιατρος χμμμμμ και με προσοντα κιολας χαχχαχα. Σε 20 μερες εχω β επιπεδου και μαλλον μου ειπε θα με στειλει Αθηνα γιατι δεν εχει 100% καθαρη εικονα λογω καισαρικης. Επισης αυτο που με προβληματιζει ειναι οτι μου βρηκε μια κυστη πανω στην ωοθηκη και μου λεει γιατι βρε παιδι μου σε αυτην την ηλικια που εισαι. Τελος παντων θα δουμε τι θα κανουμε παντως μου ειπε οτι δεν ειναι τιποτα το σοβαρο αλλα εμενα με φοβησε

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Dwroulita85 είπε:

Αυτο το να μην Σ αφήνει το σύστημα να κανεις λαικ δεν μ αρεσει καθολου!!! 

Αχαχαχαχα 

οντως δεν το βαζω κατω, πέσαμε κ σηκωθήκαμε. Κ φυσικά μας εκανε πιο αγαπημένους σαν ζευγάρι κ δυνατούς. Δεν μας ηρθαν εύκολα κ εκτιμήσαμε πολλα. 

Ουτε εμενα μ' αρεσει. Θελω να κανω λαικ και δε μ' αφηνει τι βλακεια. 

Κοριτσια ειμαι να σκασω εχω σακχαρο τελικα και ειναι μου ειπε τοοοοσο υψηλο που ειναι σιγουρα απο προγονο. Ειχα εισιτηρια να φυγω αυριο για Συρο και δε μ' αφηνει με τιποτα να φυγω. Πρεπει λεει να παω στον ενδοκρινολογο της στο Ιασω οπωσδηποτε να μου πει τι θα κανω λογικα για αρχη πολυ αυστηρη διατροφη και μηχανακι να μετραω καθε μερα. Αντε να δουμε τωρα ποτε θα βρω ραντεβου. Ε ρε τι επαθα και δε φταιω κιολας η κακομοιρα. Ετρεχα αρον αρον σπιτι να ακυρωσω εισιτηρια. :-(

Το μωρακι μας μια χαρα!!! Ειδαμε και το πουλακι του επιτελους!!! 

:)Μανουλες Δεκεμβρίου 2017:)

1)@IoannaMas - αγόρι:-D ΠΗΤ-02.12.17

2)@Rena87 -  κοριτσάκι:-DΠΗΤ-12.12.17

3)@Marigula- κοριτσάκια:-D:-D Β επιπέδου 02.08.17 ΠΗΤ-30.11.17

4)@lizaki1111-  κοριτσάκι:-D Β επιπέδου 10.08.17 ΠΗΤ-13.12.17

5)@ERIANTON - αγόρι:-D ΠΗΤ-15.12.17

6)@Elpidaaa - αγόρι:-D Β επιπέδου 09.08.17 ΠΗΤ-15.12.17 

7)@Dwroulita85 - κοριτσάκι:-D Β επιπέδου 10.08.17  ΠΗΤ-15.12.17

8 )@gaidaki- αγόρι:-D Β επιπέδου 17.08.17 ΠΗΤ-16.12.17

9)@Eutuxia25- κοριτσάκι:-D Β επιπέδου 21.08.17  ΠΗΤ-17.12.17

10)@Martha15- ΠΗΤ-19.12.17

11)@Αναστασία33- αγόρι:-D Β επιπέδου 25.08.17 ΠΗΤ-21.12.17

12)@sofaki887- ΠΗΤ-24.11.17

13) @tina26 - αγόρι:-D ΠΗΤ-30.12.2017

14) @Maria K8 - ΠΗΤ-13.12.2017

15) @Alzira - κοριτσάκι:-D Β επιπέδου 09.08.17 ΠΗΤ-10.12.17

18) @palmoira - Β επιπέδου 01.08.17 ΠΗΤ-11.12.17

19) @tinkerbell1991 - αγόρι:-D  ΠΗΤ-30.11.17

20) @Maria D - αγόρι:-D ΠΗΤ-08.12.17

21) @butterfly1986 - αγόρια:-D:-D Β επιπέδου 16.08.17 ΠΗΤ-17.12.17


tt1db33b

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...