Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 24 λεπτά , Terry1986 είπε:

      Δεν εχει σημασια να μιλησεις μαζι της να σου πει εαν θελει να σε ξαναδει..κ εγω θεωρουσα πως δε θα θελει αλλα μ ζητησε να με δει..κοιτανε καποιους δεικτες...κ εμενα την πρώτη φορα με τη δευτερη που με ειδε ειχαν 4 μηνες διαφορα πολυ..μακαρι να εχουν φτιαξει ολα με το σπερμα κ να πανε καλα ολα απο εδω κ περα..

      Θα της στείλω μήνυμα να την ρωτήσω αν χρειάζεται να με ξανά δει !!! 
      μακαρι τ να πω…

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

Κορίτσια μου μόλις επιστρέψαμε από την εκδρομουλα!! Πήρα μαζί τα τεστακια μου χωρίς να το πω στον άντρα μου γιατί δεν τα ήθελε! Ήθελε απλά να χαλαρώσουμε. Κατάφερα έκανα ένα σήμερα το πρωί και είχα θετικο οποτε @caramel_83 μου βάλε με στην αναμονή για 30/10! 

Αύριο έχω το ραντεβού μου στον καινούργιο γιατρό! Λέτε να δεί την ωορρηξία??

Εύχομαι όλες να είστε καλά! @elenakii22 μου χάρηκα που βγήκατε γρήγορα, όλα να κυλήσουν ομαλά από εδώ και πέρα!

 

 

  • Μου αρέσει 4

XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Vila είπε:

Κορίτσια μου μόλις επιστρέψαμε από την εκδρομουλα!! Πήρα μαζί τα τεστακια μου χωρίς να το πω στον άντρα μου γιατί δεν τα ήθελε! Ήθελε απλά να χαλαρώσουμε. Κατάφερα έκανα ένα σήμερα το πρωί και είχα θετικο οποτε @caramel_83 μου βάλε με στην αναμονή για 30/10! 

Αύριο έχω το ραντεβού μου στον καινούργιο γιατρό! Λέτε να δεί την ωορρηξία??

Εύχομαι όλες να είστε καλά! @elenakii22 μου χάρηκα που βγήκατε γρήγορα, όλα να κυλήσουν ομαλά από εδώ και πέρα!

 

 

Αύριο μάλλον θα γίνει οπότε θα την δει. Να έχεις επαφες τουλάχιστον δύο μέρες. 

  • Μου αρέσει 1

6penp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα και καλή βραδιά κορίτσια! :P

@caramel_83 θα σου ήμουν υπόχρεη αν μου έλεγες τα στοιχεία της ενδοκρινολόγου σου. Να ξεκινήσω να το παρακολουθώ πιο συστηματικα το θέμα με το θυρεοειδή. @elenakii22 Δεν έχουμε μιλήσει ποτέ αλλά χαίρομαι για τα νέα σου! Ευχομαι όλα να σου πάνε καλά και να έχεις μια τελειόμηνη κυηση. 

Είμαι λιγάκι ζαλισμένη γιατί βγήκαμε για κρασάκι με τον αγαπημένο μου και δε σας βλέπω απ τη νύστα! Σίγουρα κ αλλα ήθελα να σχολιάσω αλλά δε τα θυμαμαι. 

Καλο βραδυ κοριτσια!! :)

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω πολυ κοριτσια!

1 hour ago, noni90 είπε:

Καλησπέρα και καλή βραδιά κορίτσια! :P

@caramel_83 θα σου ήμουν υπόχρεη αν μου έλεγες τα στοιχεία της ενδοκρινολόγου σου. Να ξεκινήσω να το παρακολουθώ πιο συστηματικα το θέμα με το θυρεοειδή. @elenakii22 Δεν έχουμε μιλήσει ποτέ αλλά χαίρομαι για τα νέα σου! Ευχομαι όλα να σου πάνε καλά και να έχεις μια τελειόμηνη κυηση. 

Είμαι λιγάκι ζαλισμένη γιατί βγήκαμε για κρασάκι με τον αγαπημένο μου και δε σας βλέπω απ τη νύστα! Σίγουρα κ αλλα ήθελα να σχολιάσω αλλά δε τα θυμαμαι. 

Καλο βραδυ κοριτσια!! :)

δεν ετυχε να τα πουμε γτ στο νοσοκομειο δεν ειχα καθολου καλο σημα με το ζορι διαβαζα καποια!αν εισαι κ του 90 ειμαστς κοντα!του 91 εγω!ευχομαι συντομα ευχαριστα αποτελεσματα να εχετε!!

  • Μου αρέσει 1

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, orianna είπε:

Αύριο μάλλον θα γίνει οπότε θα την δει. Να έχεις επαφες τουλάχιστον δύο μέρες. 

Είχαμε επαφές Παρασκευή, Σάββατο και Κυριακή πρωί. Μακάρι να έχω καλά νέα από το γιατρό! Θα του ζητήσω να μου γράψει και ότι εξετάσεις θεωρεί καλές να γίνουν και θα τον ρωτήσω και για την προγεστερόνη! Θα σας γράψω τα νέα μου μόλις τελειώσω από εκεί! 

  • Μου αρέσει 1

XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Vila είπε:

Κορίτσια μου μόλις επιστρέψαμε από την εκδρομουλα!! Πήρα μαζί τα τεστακια μου χωρίς να το πω στον άντρα μου γιατί δεν τα ήθελε! Ήθελε απλά να χαλαρώσουμε. Κατάφερα έκανα ένα σήμερα το πρωί και είχα θετικο οποτε @caramel_83 μου βάλε με στην αναμονή για 30/10! 

Αύριο έχω το ραντεβού μου στον καινούργιο γιατρό! Λέτε να δεί την ωορρηξία??

Εύχομαι όλες να είστε καλά! @elenakii22 μου χάρηκα που βγήκατε γρήγορα, όλα να κυλήσουν ομαλά από εδώ και πέρα!

 

 

Καλημερα μπουμπου ναιιιι θα το δει και εγω που πηγα για υπέρηχο ειδε οτι ειχα την προηγούμενη μερα!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από εμένα και καλή εβδομάδα να έχουμε!! @Farmakotriftenaπως πας από πονάκια...σε ρωτάω μιας και είμαστε κοντά. Εμένα τις τελευταίες μέρες έχουν ψιλοσταματήσει..μόνο συχνοουρία έχω!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 4 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Καλημερα και απο μενα κορίτσια!!!  @aspa80 ποσο εισαι???  Νομιζα η συχνοουρια εμφανίζεται πολυ αργότερα που μεγαλωνει το μωρο και πιεζει την κυστη... 

Είμαι 7 w ακριβώς... συχνοουρία και πονάκια είχα απο την πρώτη στιγμή που έμαθα οτι είμαι εγκυος και τις τελευταιες μέρες παρατηρησα οτι τα πονακια σταμάτησαν και αναρωτιέμαι γι αυτο...μπορει και να ξαναεμφανιστουν βέβαια δεν ξερω!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα συναγωνίστριες!:)Εγώ έκανα ένα τεστ χθες και βγήκε γραμμή βέβαια όχι όπως του ελέγχου, θα δω και σήμερα και αν δεν κοκκινίσει περισσότερο να θεωρήσω πως δεν κοκκινίζει εμένα ή ότι δεν κάνω ωορρηξία??Αύριο είναι 14η και εχω ραντεβού για υπέρηχο 

  • Μου αρέσει 1

CpFNp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Elma86 είπε:

Καλημέρα συναγωνίστριες!:)Εγώ έκανα ένα τεστ χθες και βγήκε γραμμή βέβαια όχι όπως του ελέγχου, θα δω και σήμερα και αν δεν κοκκινίσει περισσότερο να θεωρήσω πως δεν κοκκινίζει εμένα ή ότι δεν κάνω ωορρηξία??Αύριο είναι 14η και εχω ραντεβού για υπέρηχο 

Καλημερααα να θεωρήσεις πως δεν σου κοκκινιζει πολυ καο εμενα δεν κοκκινιζει οπως του ελενχου οπως και στο ελενακι!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...