Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 24 λεπτά , Terry1986 είπε:

      Δεν εχει σημασια να μιλησεις μαζι της να σου πει εαν θελει να σε ξαναδει..κ εγω θεωρουσα πως δε θα θελει αλλα μ ζητησε να με δει..κοιτανε καποιους δεικτες...κ εμενα την πρώτη φορα με τη δευτερη που με ειδε ειχαν 4 μηνες διαφορα πολυ..μακαρι να εχουν φτιαξει ολα με το σπερμα κ να πανε καλα ολα απο εδω κ περα..

      Θα της στείλω μήνυμα να την ρωτήσω αν χρειάζεται να με ξανά δει !!! 
      μακαρι τ να πω…

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

Μακάρι

πρίν από 42 λεπτά , andrianni είπε:

Δεν θα χρειαστεί να κάνεις! Απλά σε μπέρδεψα με άλλη κοπέλα που είχε κάνει μια προσπάθεια.sorry!

Μακάρι... Ας ελπίσουμε ότι το '18 θα είναι η χρονιά μας!

πρίν από 42 λεπτά , Ungry girl είπε:

Αμα.πας πες μας πως ηταν γιατι ειμαι η επομενη στη σειρα!

Απ' ότι μου είπε ο γιατρός δεν είναι τίποτα το τραγικό. Είδομεν... Κι εσύ στο κλάμπ;;;


squsqutrd20091204_1_H+korakla+mou+einai.png

wMZNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , rica είπε:

Μακάρι

Μακάρι... Ας ελπίσουμε ότι το '18 θα είναι η χρονιά μας!

Απ' ότι μου είπε ο γιατρός δεν είναι τίποτα το τραγικό. Είδομεν... Κι εσύ στο κλάμπ;;;

Ναι ετσι λενε δεν.ειναι τιποτα αλλα δεν παυει να ειναι χειρουργιο αν και οχι ανοιχτο..

Και εγω στο κλαμπ εμενα μου ειπαι για ενδομητρίωση και πως η μονη λυση μας ειναι η λαπαροσκόπηση

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολες!βγηκαμε εμεις απο το νοσοκομειο!μου ειπε να κατσω σπιτι μια βδομαδα(ενταξει μπορω να κινούμαι αλλα για τουαλετα κ κρεβατι καναπε οχι δουλειες κ τετοια)κ αλλη μια βδομαδα σιγουρα προσεκτικά!ειδαμε κ τη μικρή!μια χαρα ειναι εχει μεγαλωσει πολυ!ολα καλα!(ειχαμε δει κ πριν μπω τη μικρη κ παλι καλα ηταν απλα μ ειπε οτι δεν αρκεί να ειναι καλα αλλα κ να μη βγει νωριτερα)εγω ειχα αγχος,οπως σε καθε υπερηχο,μη μου πουν σταματησε η ανάπτυξη αλλα απο οτι καταλαβα εχουν λιγοστέψει πλεον αυτες οι πιθανοτητες κ περισσοτερο φοβαται για πρόωρο τοκετο..

  • Μου αρέσει 3

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 18 λεπτά , elenakii22 είπε:

καλημερα σε ολες!βγηκαμε εμεις απο το νοσοκομειο!μου ειπε να κατσω σπιτι μια βδομαδα(ενταξει μπορω να κινούμαι αλλα για τουαλετα κ κρεβατι καναπε οχι δουλειες κ τετοια)κ αλλη μια βδομαδα σιγουρα προσεκτικά!ειδαμε κ τη μικρή!μια χαρα ειναι εχει μεγαλωσει πολυ!ολα καλα!(ειχαμε δει κ πριν μπω τη μικρη κ παλι καλα ηταν απλα μ ειπε οτι δεν αρκεί να ειναι καλα αλλα κ να μη βγει νωριτερα)εγω ειχα αγχος,οπως σε καθε υπερηχο,μη μου πουν σταματησε η ανάπτυξη αλλα απο οτι καταλαβα εχουν λιγοστέψει πλεον αυτες οι πιθανοτητες κ περισσοτερο φοβαται για πρόωρο τοκετο..

Ωραια!!! Ξεκουρασου λοιπον και ολα μια χαρα! Τουλαχιστον βγηκες απο το νοσοκομειο και εισαι σπιτακι σου!

  • Μου αρέσει 1

tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , MelinaFo είπε:

Ωραια!!! Ξεκουρασου λοιπον και ολα μια χαρα! Τουλαχιστον βγηκες απο το νοσοκομειο και εισαι σπιτακι σου!

το καλο στο νησι π ειμαι ειναι οτι η μαιευτικη ειναι μονη της στην καινουργια πτέρυγα κ εχει 5 δωματια ολα κ ολα...εγω ημουν σε μονοκλινο με κρεβατι κ για τον συνοδό!


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου τι κάνετε??? Διάβασα όσο μπορούσα τα νέα σας θα πω στα κορίτσια που δεν προχώρησε η εγκυμοσύνη ότι ίσως ήταν για καλό και να μην το βάλουν κάτο η δεύτερη φορά θα είναι και η τυχερή.... Στο Ελενακι μας ότι θα περάσει και θα πάει σπίτι γρήγορα πολλές γνωστές μου στην εγκυμοσύνη τους έχουν μείνει λίγες μέρες μέσα στο νοσοκομείο.... Εγώ τώρα δεν ξέρω αν θα είμαι τυχερή αυτή την φορά γιατί ο σύζυγος μου άλλαξε δουλειά και είναι μέσα στο ανχος και δεν τον βλέπω να έχει όρεξη ούτε για έρωτα και του δίνω χρόνο να προσαρμοστεί τώρα ελπίζω από εβδομάδα να είναι καλύτερα και να το ζητάει όπως παλιά την επαφή μας αυτά κόρες από μένα!!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , elenakii22 είπε:

το καλο στο νησι π ειμαι ειναι οτι η μαιευτικη ειναι μονη της στην καινουργια πτέρυγα κ εχει 5 δωματια ολα κ ολα...εγω ημουν σε μονοκλινο με κρεβατι κ για τον συνοδό!

Πολυ καλο μ ακουγεται! Πηρες κ μια προγευση οταν ερθει η ωρα με το καλο! Εχεις ακομα καιρο βεβαια πες την μικρη να μην βιαζεται να κατσει εκει που ειναι χαχαχα!

πρίν από 4 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε??? Διάβασα όσο μπορούσα τα νέα σας θα πω στα κορίτσια που δεν προχώρησε η εγκυμοσύνη ότι ίσως ήταν για καλό και να μην το βάλουν κάτο η δεύτερη φορά θα είναι και η τυχερή.... Στο Ελενακι μας ότι θα περάσει και θα πάει σπίτι γρήγορα πολλές γνωστές μου στην εγκυμοσύνη τους έχουν μείνει λίγες μέρες μέσα στο νοσοκομείο.... Εγώ τώρα δεν ξέρω αν θα είμαι τυχερή αυτή την φορά γιατί ο σύζυγος μου άλλαξε δουλειά και είναι μέσα στο ανχος και δεν τον βλέπω να έχει όρεξη ούτε για έρωτα και του δίνω χρόνο να προσαρμοστεί τώρα ελπίζω από εβδομάδα να είναι καλύτερα και να το ζητάει όπως παλιά την επαφή μας αυτά κόρες από μένα!!!! 

Γεια σου Μαρθα!!!!

Μην χανεις καιρο βρες κανα τροπο διαγωνιως να το ξεσηκωσεις! Οι δουλειες παντα θα μας μπλοκαρουν και θα μας αγχωνουν!

  • Μου αρέσει 2

tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , MelinaFo είπε:

Πολυ καλο μ ακουγεται! Πηρες κ μια προγευση οταν ερθει η ωρα με το καλο! Εχεις ακομα καιρο βεβαια πες την μικρη να μην βιαζεται να κατσει εκει που ειναι χαχαχα!

Γεια σου Μαρθα!!!!

Μην χανεις καιρο βρες κανα τροπο διαγωνιως να το ξεσηκωσεις! Οι δουλειες παντα θα μας μπλοκαρουν και θα μας αγχωνουν!

Αγαπη αυτό έχω σκοπό να κάνω από αύριο θα βάλω τα δυνατά μου να ξεχάσει την δουλειά :-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπερα κοριτσια χαθηκα αλλα ειχα θεμα. Γεννησα 26 Μαιου ευτυχως τελικα τα μωρακια ολα καλα τα τριδυμακια μου τα πηρα σπιτι μετα απο καιρο στη θερμοκοιτιδα. Το ενα ειχε λιγο το αναπνευστικο του περασαμε πολλα αλλα τελος καλο ολα καλα. Γεννηθηκαν 1495,1620,1640 τα βαρη τους. Εγω περασα ενα διαστημα με εμβοες στα αυτια,ενα αγχος τρελο αλλα ευτυχως ολα καλα τωρα. Νεες εγκυουλες εχουμε στην παρεα μας?

  • Μου αρέσει 10

mfN3p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , Antonia_GR είπε:

καλησπερα κοριτσια χαθηκα αλλα ειχα θεμα. Γεννησα 26 Μαιου ευτυχως τελικα τα μωρακια ολα καλα τα τριδυμακια μου τα πηρα σπιτι μετα απο καιρο στη θερμοκοιτιδα. Το ενα ειχε λιγο το αναπνευστικο του περασαμε πολλα αλλα τελος καλο ολα καλα. Γεννηθηκαν 1495,1620,1640 τα βαρη τους. Εγω περασα ενα διαστημα με εμβοες στα αυτια,ενα αγχος τρελο αλλα ευτυχως ολα καλα τωρα. Νεες εγκυουλες εχουμε στην παρεα μας?

Μπραβο σας Αντωνία μου.... Ειδες τελος καλο ολα καλα!  Για πες μας σου φτανει το 24ωρο και για τα τρια ζουζουνακια παντα τόχα απορια?????!!!! 


iFxFp2.pngw1NGp2.pngo7ZFp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου γεια σας!! ειμςι τελεια!! κααμι πηγαμε κ σε  μια βαπτιση σημερα.. Σας διαβασα ολες! καλοσωριζω τς νεα μελη μας..

@elenakii22 πως εισαι σημερα; Βγηκες απο το νοσοκομειο;

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Antonia_GR είπε:

καλησπερα κοριτσια χαθηκα αλλα ειχα θεμα. Γεννησα 26 Μαιου ευτυχως τελικα τα μωρακια ολα καλα τα τριδυμακια μου τα πηρα σπιτι μετα απο καιρο στη θερμοκοιτιδα. Το ενα ειχε λιγο το αναπνευστικο του περασαμε πολλα αλλα τελος καλο ολα καλα. Γεννηθηκαν 1495,1620,1640 τα βαρη τους. Εγω περασα ενα διαστημα με εμβοες στα αυτια,ενα αγχος τρελο αλλα ευτυχως ολα καλα τωρα. Νεες εγκυουλες εχουμε στην παρεα μας?

να σου ζησουν!!!!τι συναρπαστικό τη μια μερα να εισαι μονος στο σπιτι κ τημ επομενη να ειναι +3 ατομα!!!

@Ani ani βγηκα!!!κουραζομαι λιγι ευκολα γτ οσο εκατσα νοσοκομειο δεν εκανα κ τπτ.τωρα κ καθιστη να κατσω μετα απο λιγο κουραζομαι...συχνοουρια φουλ,αγκαλια με τη λεκάνη κοιμαμαι!αυριο θα παρω κ τα αποτελεσματα της καλλιεργειας..εσυ πως εισαι?

  • Μου αρέσει 1

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , elenakii22 είπε:

να σου ζησουν!!!!τι συναρπαστικό τη μια μερα να εισαι μονος στο σπιτι κ τημ επομενη να ειναι +3 ατομα!!!

@Ani ani βγηκα!!!κουραζομαι λιγι ευκολα γτ οσο εκατσα νοσοκομειο δεν εκανα κ τπτ.τωρα κ καθιστη να κατσω μετα απο λιγο κουραζομαι...συχνοουρια φουλ,αγκαλια με τη λεκάνη κοιμαμαι!αυριο θα παρω κ τα αποτελεσματα της καλλιεργειας..εσυ πως εισαι?

μπραβο! καλα αποτελεσματα! να σου ξεκινησει  κ ωραια η βδομαδα! εγω μια χαρα γεματη ενεργεια μετα απο 200  ωρες υπνου χαχα! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...