Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 11 λεπτά , MelinaFo είπε:

Μα ρε γμτ αυτο που με εκνευριζει ειναι οτι ο γιατρος πρεπει να σου πει κατι. Εστω οτι εχουμε κανει τους ελεγχους μας και ειναι ανεξηγητη υπογονιμοτητα και παμε για αλλη μεθοδο. Την εβαλε κατω και λεει αν δεν μεινεις εγκυος σε 3 μηνες (37 ετων) θα παμε για σπερματεγχυση και μετα για εξωσωματικη. Δηλαδη της ειπε και το μεθ' επομενο βημα. Δεν ξερω συγχωρεστε με μπορει να ειμαι περιεργη αυτες τις μερες και να υπερβαλλω ...

Μη σου φαίνεται περίεργο.δεν ξέρουν ή δεν μπορούν να βρουν τι φταίει.κ εμένα μου το είπε γιατρός αν δε μείνω να πάμε για σπερματέγχυση κ μετα εξωσωματική.κ το πρώτο το έκανα φυσιολογικά.Πραγματικά όμως ένα χρόνο μου δίνω ακόμα κ αν δεν θα κάνω κ εξωσωματική.το θέλω τόσο που θα το παλέψω με όποιο τρόπο.μαζεύω λεφτα από τώρα κ λέω οτι είναι είτε για γέννα σε ιδιωτικό είτε για εξωσωματική.

Ισως σας φαίνεται υπερβολικό.πειτε το.θα το ακούσω.αλλά φιλικά πάντα κ να μην πλακωθούμε! Χαχαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

Just now, andrianni είπε:

Μη σου φαίνεται περίεργο.δεν ξέρουν ή δεν μπορούν να βρουν τι φταίει.κ εμένα μου το είπε γιατρός αν δε μείνω να πάμε για σπερματέγχυση κ μετα εξωσωματική.κ το πρώτο το έκανα φυσιολογικά.Πραγματικά όμως ένα χρόνο μου δίνω ακόμα κ αν δεν θα κάνω κ εξωσωματική.το θέλω τόσο που θα το παλέψω με όποιο τρόπο.μαζεύω λεφτα από τώρα κ λέω οτι είναι είτε για γέννα σε ιδιωτικό είτε για εξωσωματική.

Κοριτσακι μου σου εύχομαι τα χρηματα να.ειναι για μια υπεροχη γεννα με ενα υπεροχο υγείες μωρακι και οχι για εξωσωματική!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Ungry girl είπε:

Δεν εισαι καθολου ετσι ειναι!

Θεωρώ πως ο γιατρος και στη συγκεκριμένη περιπτωση ο γυναικολογος πρεπει να σε καθοδηγησει..

Εγω κατσε να δεις τωρα αμα παω ρθς εξετάσεις μου στο γιατρο αυτο να δεις που θα μου πει για εξωσωματική και αποσο ξερω εξειδικεύεται κι ολας και σίγουρα θα.προτείνει εδω θα τα λεμε που θα μου ανεβει το αιμα στο κεφαλι..

Επειδή ειμαστε γενικότερα σε μια περίοδο που υπαρχει υπογονιμότητα το εχουν κανει ψωμοτύρι!

Θα πας σε αλλον για δευτερη γνωμη? Μην πας προκατειλημμενη ασχετα τι λεμε εδω. Προσπαθησε να εισαι ηρεμη και να ρωτησεις οτι απορια σου εχει δημιουργηθει ολο αυτο το διαστημα και μετα βγαλε συμπερασμα δεν μπορει να ειναι ολοι εκμεταλλευτες.


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Ungry girl είπε:

Κοριτσακι μου σου εύχομαι τα χρηματα να.ειναι για μια υπεροχη γεννα με ενα υπεροχο υγείες μωρακι και οχι για εξωσωματική!

Τέλεια ευχή! Να είσαι καλά κ εύχομαι να έχουμε μαζί τα μωράκια μας κ να τα λέμε!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , andrianni είπε:

Μη σου φαίνεται περίεργο.δεν ξέρουν ή δεν μπορούν να βρουν τι φταίει.κ εμένα μου το είπε γιατρός αν δε μείνω να πάμε για σπερματέγχυση κ μετα εξωσωματική.κ το πρώτο το έκανα φυσιολογικά.Πραγματικά όμως ένα χρόνο μου δίνω ακόμα κ αν δεν θα κάνω κ εξωσωματική.το θέλω τόσο που θα το παλέψω με όποιο τρόπο.μαζεύω λεφτα από τώρα κ λέω οτι είναι είτε για γέννα σε ιδιωτικό είτε για εξωσωματική.

Ισως σας φαίνεται υπερβολικό.πειτε το.θα το ακούσω.αλλά φιλικά πάντα κ να μην πλακωθούμε! Χαχαχα

Καλε δεν εχω κατι με την διαδικασια αντιθετως. Αλλο ειναι να επιλεγεις και να θετεις ενα χρονικο περιθωριο! Διαβαζω και σε διπλανο θεμα και λεω ειναι ηρωιδες κυριολεκτικα οσες προσπαθουν με ολους τους δυνατους τροπους. 

Αυτα που με ενοχλουν ειναι πως καταληγεις για τον ασθενη σου σε ενα συμπερασμα με δυο ραντεβου και πας σε αλλες λυσεις τοσο ευκολα. 

Ελπιζω τα λεφτα σου να πανε σε ιδιωτικη κλινικη με μια φυσικη συλληψη!


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 9 λεπτά , MelinaFo είπε:

Θα πας σε αλλον για δευτερη γνωμη? Μην πας προκατειλημμενη ασχετα τι λεμε εδω. Προσπαθησε να εισαι ηρεμη και να ρωτησεις οτι απορια σου εχει δημιουργηθει ολο αυτο το διαστημα και μετα βγαλε συμπερασμα δεν μπορει να ειναι ολοι εκμεταλλευτες.

Ναι θα παρω και δευτερη γνωμη αλλα να.μην ειναι  εκμεταλλευτης να.ειναι καλος να τεριαζει στην.καθεμια..που να βρω το πακετο ?? Χαχαχα αστα εγω την ξερω τη μοιρα μουυυ με βλεπω να.σκαω απο τον πολυ ανανα χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , MelinaFo είπε:

Καλε δεν εχω κατι με την διαδικασια αντιθετως. Αλλο ειναι να επιλεγεις και να θετεις ενα χρονικο περιθωριο! Διαβαζω και σε διπλανο θεμα και λεω ειναι ηρωιδες κυριολεκτικα οσες προσπαθουν με ολους τους δυνατους τροπους. 

Αυτα που με ενοχλουν ειναι πως καταληγεις για τον ασθενη σου σε ενα συμπερασμα με δυο ραντεβου και πας σε αλλες λυσεις τοσο ευκολα. 

Είναι κ αυτό.κάποιες δεν θέλουν ουτε να ακούσουν τη διαδικασία.όντως είναι δύσκολη! Εγώ πάντα το είχα στο μυαλό μου οτι ίσως τη χρειαστώ λόγω πολυκυστικών

Λες να σωθείς με τον ανανά; να σου λείπει το συστατικό bromelain? Κάπως έτσι λέγεται! Ε ρε γέλια με τον ανανά! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Ungry girl είπε:

Ναι θα παρω και δευτερη γνωμη αλλα να.μην ειναι  εκμεταλλευτης να.ειναι καλος να τεριαζει στην.καθεμια..που να βρω το πακετο ?? Χαχαχα αστα εγω την ξερω τη μοιρα μουυυ με βλεπω να.σκαω απο τον πολυ ανανα χαχαχα

Βρε θα τρεχεις να μαζευεις τα κουτσουβελας σου και δεν θα προλαβαινεις να γραφεις εδω μεσα

Τοτε να σε δω!!!!!


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι άσχετο κ αν ξέρει καμία...

Το κολπικό βγήκε καθαρό αλλά νιώθω πολύ χάλια.μου έδωσε κάτι υποθετα η γιατρός για να επανέλθει το ph. Κ εκεί που πήγα να συνέλθω μετά από επαφή έγινα πολύ χειρότερα.υπάρχει περίπτωση να έχω ουρολοίμωξη κ να μη φαινεται στο κολπικό; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , andrianni είπε:

Είναι κ αυτό.κάποιες δεν θέλουν ουτε να ακούσουν τη διαδικασία.όντως είναι δύσκολη! Εγώ πάντα το είχα στο μυαλό μου οτι ίσως τη χρειαστώ λόγω πολυκυστικών

Ευχομαι να μην παιδευτεις κ να ερθει οπως το πρωτο σου παιδακι και γρηγορα!!!!

Ειμαι λιγο εκνευρισμενη το τελευταιο διαστημα μπορει να ειναι και καθαρα ορμονικο το ζητημα αν υπερβαλλω μην δινεται σημασια

πρίν από 3 λεπτά , andrianni είπε:

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι άσχετο κ αν ξέρει καμία...

Το κολπικό βγήκε καθαρό αλλά νιώθω πολύ χάλια.μου έδωσε κάτι υποθετα η γιατρός για να επανέλθει το ph. Κ εκεί που πήγα να συνέλθω μετά από επαφή έγινα πολύ χειρότερα.υπάρχει περίπτωση να έχω ουρολοίμωξη κ να μη φαινεται στο κολπικό; 

Τι εννοεις χαλια? Υγρα? Κνυσμος τσουξιμο? Η ουρολοιμωξη νομιζω φαινεται σε καλλιεργια ουρων και δημιουργει συχνουρια και τσουξιμο η καψιμο κατα την ουρηση


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 7 λεπτά , MelinaFo είπε:

Βρε θα τρεχεις να μαζευεις τα κουτσουβελας σου και δεν θα προλαβαινεις να γραφεις εδω μεσα

Τοτε να σε δω!!!!!

Χαχαχαχα αν.και θα το θελα πολυ μοιάζει με ονοιρο αυτο!!!

Αλλα ας γινει και υπόσχομαι να.δινω παρων μια φορα τη μερα χαχαχα!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ungry girl είπε:

Χαχαχαχα αν.και θα το θελα πολυ μοιάζει με ονοιρο αυτο!!!

Αλλα ας γινει και υπόσχομαι να.δινω παρων μια φορα τη μερα χαχαχα!!

Εγινε! :-P 

Θα ανοιξουμε νεο θεμα και θα το ονομασουμε Εξαντλημενες Μαμαδες χαχαχαχαχχ


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , MelinaFo είπε:

Ευχομαι να μην παιδευτεις κ να ερθει οπως το πρωτο σου παιδακι και γρηγορα!!!!

Ειμαι λιγο εκνευρισμενη το τελευταιο διαστημα μπορει να ειναι και καθαρα ορμονικο το ζητημα αν υπερβαλλω μην δινεται σημασια

Τι εννοεις χαλια? Υγρα? Κνυσμος τσουξιμο? Η ουρολοιμωξη νομιζω φαινεται σε καλλιεργια ουρων και δημιουργει συχνουρια και τσουξιμο η καψιμο κατα την ουρηση

Όχι υγρά ούτε πολύ ενόχληση κατά την ούρηση.γενικότερα τσούκσιμο κ κάψιμο κ πόνος!μια συχνοουρία την έχω αλλά όχι πολύ έντονη

Δε νομίζω οτι υπερβάλεις.είναι πιο υποκειμενικό παρά αντικειμενικό το θέμα! Μάλλον!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , andrianni είπε:

Όχι υγρά ούτε πολύ ενόχληση κατά την ούρηση.γενικότερα τσούκσιμο κ κάψιμο κ πόνος!μια συχνοουρία την έχω αλλά όχι πολύ έντονη

Τα κολπικα υποθετα τι ειναι? Αυτα με τους γαλακτομυκητες? Μπορει οντως να ειναι αυτο που σου ειπε με το ph και μετα την επαφη να επιδεινωνεται. Ο συζυγος εχει συμπτωματα? 


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , andrianni είπε:

Όχι υγρά ούτε πολύ ενόχληση κατά την ούρηση.γενικότερα τσούκσιμο κ κάψιμο κ πόνος!μια συχνοουρία την έχω αλλά όχι πολύ έντονη

Δε νομίζω οτι υπερβάλεις.είναι πιο υποκειμενικό παρά αντικειμενικό το θέμα! Μάλλον!

Να πας να κάνεις μια καλλιέργεια ουρων.ποιο σου έδωσε; Καλύτερα να κάνεις πλυσεις με χαμομήλι η νερό με σόδα. 


6penp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...