Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Alex@ είπε:

      Όχι, δεν είναι στο παπαγεωργιου, στην γραμμή των ραντεβού μου ειπανε δε μπορω να επιλέξω γυναικολόγο,.όποιος τύχει εκείνη την ημέρα. Δεν ξέρω που θα γεννήσω,.είναι νωρίς ακόμη, η επιλογή έγινε βάση ευκολίας, ειδικά με το κυκλοφοριακό στην Θεσσαλονίκη. Ήθελα να με παρακολουθούν κ σε νοσοκομείο.

      Όπως σε βολεύει ναι. Εγώ μένω ανατολικά,ο,τι χρειαστείς κατά δώ στείλε μου😀

      • Ευχαριστώ 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 7 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Η γλυκούλα η μπέμπα. Θα τρως εσύ ότι δεν τρώει αυτή.... Ψυχουλακι.♡

Ναι έτσι έγινε σήμερα. .Τώρα διάβαζα στο parents εμπειρίες άλλων μαμάδων και κάπως χαλάρωσα γιατί ενώ εγώ γενικά είμαι κουλ με επηρεάζουν οι γύρω γύρω και αγχώνομαι.  


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 8 λεπτά , kido είπε:

Εμένα 4,79 και πήρα των 75! Μου είπε ότι πάει βάσει κιλών και ύψους η δόση και να το ελέγξω μετά από 2 μήνες δηλ το Φλεβάρη. Εγώ είμαι 65 κιλά κορίτσια και 1,65 ύψος. Προσπαθώ να χάσω 5 κιλάκια...

Εμένα δεν μου ανέφερε κάτι για κιλά και ύψος. Είμαι 1.60 και 46-47 κιλά 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , BettySt είπε:

Εμένα δεν μου ανέφερε κάτι για κιλά και ύψος. Είμαι 1.60 και 46-47 κιλά 

Επειδή είσαι πολύ καλά γι αυτο!!! Εννοώ έχεις περιθώριο. Εμένα μου είπε ότι για το ύψος μου το ιδανικό είναι ως 60. Αλλά δε θα σκάσω κιόλας!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Farmakotriftena είπε:

Καλά είμαι Ελενάκι!! Δεν μπαίνω στις συζητήσεις σας γιατί είναι πολλά τα νέα κορίτσια και πλέον μπερδευομαι χαχα πως είσαι εσυ; Ή Άννη; μετρατε αντίστροφα;;  σε μένα η κοιλιά πλέον έχει αρχίσει να φουσκώνει κλωτσάει κιόλας εδώ και 2 βδομάδες!

καλα η αληθεια ειναι οτι διαβαζω κ εγω τα νεα αλλα εχω μπερευτει κ εγω λιγακι!!μετραμε αντίστροφα σιγα σιγα γτ θα παω με καισαρικη οποτε θα γεννησω αρχες Μαρτη υπολογίζω οποτε 2 μηνες ακομα!τελος του μηνα θα αγορασω κ πραγματα!!περιμενω φωτο την κοιλια σου να ξερεις!!!οι εμετοι σταματησαν?κλωτσαει ε??κ εμενα ολη μερα πλεον κανει βολτες!ειναι κ μεγαλη οποτε την καταλαβαινω σχεδον ολη μερα!!ποτε θα πας στο γιατρο τωρα?θα εχεις κανει κ αυχενικη λογικα ετσι?μας ειχες πει πως πηγε κ το εχω ξεχασει(καλα σιγουρα καλα θα πηγε απλα ετσι να μαθαινουμε την πορεια σου)?


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 22 λεπτά , elenakii22 είπε:

καλα η αληθεια ειναι οτι διαβαζω κ εγω τα νεα αλλα εχω μπερευτει κ εγω λιγακι!!μετραμε αντίστροφα σιγα σιγα γτ θα παω με καισαρικη οποτε θα γεννησω αρχες Μαρτη υπολογίζω οποτε 2 μηνες ακομα!τελος του μηνα θα αγορασω κ πραγματα!!περιμενω φωτο την κοιλια σου να ξερεις!!!οι εμετοι σταματησαν?κλωτσαει ε??κ εμενα ολη μερα πλεον κανει βολτες!ειναι κ μεγαλη οποτε την καταλαβαινω σχεδον ολη μερα!!ποτε θα πας στο γιατρο τωρα?θα εχεις κανει κ αυχενικη λογικα ετσι?μας ειχες πει πως πηγε κ το εχω ξεχασει(καλα σιγουρα καλα θα πηγε απλα ετσι να μαθαινουμε την πορεια σου)?

@elenakii22 πας με καισαρική λόγω του θέματος που έλεγες; που αποφάσισες τελικά;

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Μάντη είπε:

 

Και εγω ειχα δει λιγο αιματακι μαζι με τα υγρα μετα την ωορρηξία... Μια χαρα ηταν οι επαφουλες! Εγω τιποτα απο συμπτώματα μονο τώρα νιωθω σαν να εχω λιγα παραπάνω υγρα... Τιποτα ιδιαίτερο... Στην αναμονή! !!!!!

Είδες λίγο αίμα μετά από την τελευταία ωορρηξία ή παλιότερα σου είχε συμβεί να δεις αίμα?Εγώ σε αυτή την ωορρηξία ήμουν τελείως στεγνή,λίγες μέρες πριν την ωορρηξία όμως είχα περισσότερα υγρά από το φυσιολογικό.Αφού αν δεν είχα κάνει τεστ ωορρηξίας θα νόμιζα πως έσπασε το αυγουλάκι κανα δύο μέρες νωρίτερα.Εσύ αν θυμάμαι καλά είχες εκμεταλλευτεί την ωορρηξία σου έχοντας επαφή την ημέρα του θετικού τεστ, την επόμενη και την παραεπόμενη, σωστά?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, alina80 είπε:

Κορίτσι χωρίς ωορρηξία δεν έχεις περίοδο. 

Δεν ισχύει αυτό από ότι μου έχει πει ο γιατρός μου.Μπορεί να μας έρθει περίοδος χωρίς να έχουμε κάνει ωορρηξία.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Nati85 είπε:

 

 

πρίν από 14 λεπτά , alina80 είπε:

Κορίτσι θέλεις αμέσως τρίτο;

Όχι.. θα πρέπει ν περιμένω λίγο έως πολύ για το τρίτο..απλά αδιαθετησα αμέσως και έχω τελείως άστατο κύκλο Κ πολύ αίμα..ανα δύο Τρεις μέρες αδιαθετω θέλω ν δω αν κάνω Κ ωορρηξία..δουλειά δεν έχω δλδ..

πρίν από 9 λεπτά , Nati85 είπε:

Γεια σου κοριτσάκι??τι κάνουν τα μωράκια σου?έχετε προσαρμοστεί?

Δόξα τω Θεώ!Ο μεγάλος ζωηρός Όπως πάντα..περπάτησε κιόλας! Ο μικρός πολύ καλά! Θηλάζει πλέον αποκλειστικά.. περάσανε Κ Τ δύο μια ίωση αλλά Τώρα Όλα καλά..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Ασία είπε:

Δεν ισχύει αυτό από ότι μου έχει πει ο γιατρός μου.Μπορεί να μας έρθει περίοδος χωρίς να έχουμε κάνει ωορρηξία.

Μπορεί να τύχει αυτό που λες. Αλλά μια δυο φορές το χρόνο. Η κοπέλα εδώ έχει πέντε μήνες χωρίς περίοδο. Προφανώς και τους περισσότερους δεν έκανε ωορρηξία. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , alina80 είπε:

Μπορεί να τύχει αυτό που λες. Αλλά μια δυο φορές το χρόνο. Η κοπέλα εδώ έχει πέντε μήνες χωρίς περίοδο. Προφανώς και τους περισσότερους δεν έκανε ωορρηξία. 

Α δεν την διάβασα την ιστορία της..Βασικά σίγουρα κανέναν μήνα από αυτούς δεν έκανε ωορρηξία, εφόσον δεν της ερχόταν περίοδος.Μπορεί να έχουμε περίοδο χωρίς ωορρηξία. Ωορρηξία όμως χωρίς περίοδο δεν γίνεται.Έτσι μου έχει πει ο γιατρός μου.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , oneira_glyka είπε:

 

Όχι.. θα πρέπει ν περιμένω λίγο έως πολύ για το τρίτο..απλά αδιαθετησα αμέσως και έχω τελείως άστατο κύκλο Κ πολύ αίμα..ανα δύο Τρεις μέρες αδιαθετω θέλω ν δω αν κάνω Κ ωορρηξία..δουλειά δεν έχω δλδ..

Δόξα τω Θεώ!Ο μεγάλος ζωηρός Όπως πάντα..περπάτησε κιόλας! Ο μικρός πολύ καλά! Θηλάζει πλέον αποκλειστικά.. περάσανε Κ Τ δύο μια ίωση αλλά Τώρα Όλα καλά..

Μπράβο!!!όλα καλά με τα μωρουλια!να τα χαίρεσαι!και εσύ να προσέχεις θα σε εξαντλούν!φιλακιααα


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...