Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

@Aria Constεγώ λέω να κάνεις χοριακη.  Άστα τα τεστ.  Η εξέταση αίματος είναι πιο αξιόπιστη και ανιχνεύει και μικρότερη ποσότητα ορμόνης από τα τεστ.  Κι αν βγει κι αυτή αρνητικη αλλά δεν έρχεται περίοδος την ξανακάνεις από βδομάδα. . 

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , alina80 είπε:

Μία χαρά είναι οι επαφες. Το σπέρμα κατά μέσο όρο ζει τρεις μέρες λένε οι ειδικοί. Μία χαρά είσαι. Μέσα στο παιχνίδι φουλ. 

Θα περιμένουμε μαζί δηλαδή ε;

Πάνω κάτω ναι.αλλα νομίζω δεν έκανα ακόμα ωορρηξία μάλλον σήμερα θα είναι η αύριο μπορεί να πέφτω έξω τι να πω!!έκανα συνέχεια τεστ και τώρα έχω μπερδευτει χωρίς αυτά!


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Aria Const είπε:

Δεν ξερω αν εχω ξεπερασει το μεγαλυτερο μ κυκλο .. να φανταστεις μου ηρθε 2/12 και ειχε να μ ερθει απο τον Ιουλιο του 2017 μετα απο παρεμβαση πριμολουτ .. οποτε δεν μπορω να ξερω και αυτο με κανει χειροτερα ! τι να μετρησω ? Και γι αυτο νευριαζω ..γτ σκεφτομαι οτι αν δε τα καταφερα τωρα πααααλι τα ιδια .. ! Παντα προσπαθω παντα ελευθερα ειμαστε αλλα χωρις περιοδο οσο ελευθερα και να ερχομαστε σε επαφη δεν υπαρχει καν η ιδεα ! Ολα οσα νιωθω αυτες τς 2 εβδομαδες δε τα εχω ξανανιωσει ειδικα με το στομαχι μου καθε μερα μετα τις 3 το μεσημερι και υγρα και και και πφφφ βαρεθηκα .. χιλια συγνωμη γραφω καπως ! 

Αρα ο μεγαλυτερος κυκλος οσυ δεν ειναι 35 μερες ... ειναι πολυ μεγαλυτερος αφου αν  μετρησεις απο τον ιουλιο εως τον Δεκεμβριο , ειναι σχεδον 5 μηνες  ο προηγουμενος σου κυκλος.


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , Τονι@ είπε:

@Aria Constεγώ λέω να κάνεις χοριακη.  Άστα τα τεστ.  Η εξέταση αίματος είναι πιο αξιόπιστη και ανιχνεύει και μικρότερη ποσότητα ορμόνης από τα τεστ.  Κι αν βγει κι αυτή αρνητικη αλλά δεν έρχεται περίοδος την ξανακάνεις από βδομάδα. . 

 

πρίν από 1 λεπτό , ada32 είπε:

Αρα ο μεγαλυτερος κυκλος οσυ δεν ειναι 35 μερες ... ειναι πολυ μεγαλυτερος αφου αν  μετρησεις απο τον ιουλιο εως τον Δεκεμβριο , ειναι σχεδον 5 μηνες  ο προηγουμενος σου κυκλος.

δηλαδη εχω κυκλο 5 μηνων ????????????????????? :shock::shock::confused::confused: γινεται κατι τετοιο ? 

πρίν από 3 λεπτά , Τονι@ είπε:

@Aria Constεγώ λέω να κάνεις χοριακη.  Άστα τα τεστ.  Η εξέταση αίματος είναι πιο αξιόπιστη και ανιχνεύει και μικρότερη ποσότητα ορμόνης από τα τεστ.  Κι αν βγει κι αυτή αρνητικη αλλά δεν έρχεται περίοδος την ξανακάνεις από βδομάδα. . 

Θα κανω απο Δευτερα .. μακαρι να εχουν βγει ολα λαθος .. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Aria Const είπε:

 

δηλαδη εχω κυκλο 5 μηνων ????????????????????? :shock::shock::confused::confused: γινεται κατι τετοιο ? 

Τα πάντα γίνονται. ..κύκλος είναι όσες μέρες περνάνε από την μία περίοδο μέχρι την επόμενη (που θα έρθει μόνη της κανονικά )

πρίν από 1 λεπτό , Aria Const είπε:

 

δηλαδη εχω κυκλο 5 μηνων ????????????????????? :shock::shock::confused::confused: γινεται κατι τετοιο ? 

Θα κανω απο Δευτερα .. μακαρι να εχουν βγει ολα λαθος .. 

Αντέχεις να περιμένεις τόσο? ?


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τονι@ είπε:

Τα πάντα γίνονται. ..κύκλος είναι όσες μέρες περνάνε από την μία περίοδο μέχρι την επόμενη (που θα έρθει μόνη της κανονικά )

Αααα.. καλα και εγω περιμενω να κανω παιδι ? πωωω δεν το ηξερα βασικα και τον Ιουλιο με πριμολουτ μ ηρθε οχι μονη της πω κουφαθηκα κοριτσια

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Μάντη είπε:

Καλημερα και απο εμενα! Εγω απο συμπτώματα τιποτα... Απο προχθες που ειχα ασπρα υγρά για μια μερα τιποτα... Μαλλον ατυχισαμε και αυτο το μηνα!

καλε εισαι ακομα πολυ νωρις εσυ   !!!! ποτε ειχες θετικο τεστ , θυμησε μου ?  εγω που μαλλον ειχα ωορηξια 01-02 /01  , περιμενω Κυριακη - δευτερα . απλα αυτη  την φορα ξεκινησε απο νωρις να με ποναει το στηθος απο την 21η μερα  αλλα δεν εχω κανενα αλλο συμπτωμα...


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Aria Const είπε:

Αααα.. καλα και εγω περιμενω να κανω παιδι ? πωωω δεν το ηξερα βασικα και τον Ιουλιο με πριμολουτ μ ηρθε οχι μονη της πω κουφαθηκα κοριτσια

Θα κάνεις αν δεν είσαι ήδη τυχερή!! Καλό είναι αφού έχεις θέμα με τον κύκλο σου να τον παρακολουθείς με το γυναικολόγο σου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , kido είπε:

Θα κάνεις αν δεν είσαι ήδη τυχερή!! Καλό είναι αφού έχεις θέμα με τον κύκλο σου να τον παρακολουθείς με το γυναικολόγο σου.

Μακαρι να ειμαι αν και με 3 αρνητικα τεστ δυσκολο το βλεπω ! Γτ αν δεν ειμαι τωρα που μ ειχε ερθει μονη της η ποντια .. κλαφτε με !σας ευχαριστω παρα πολυ κοριτσια μου για ολα 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , ada32 είπε:

Σε ποια μερα του κυκλου εισαι εσυ ?  εγω ειμαι 24η μερα

 

πρίν από 2 λεπτά , ada32 είπε:

καλε εισαι ακομα πολυ νωρις εσυ   !!!! ποτε ειχες θετικο τεστ , θυμησε μου ?  εγω που μαλλον ειχα ωορηξια 01-02 /01  , περιμενω Κυριακη - δευτερα . απλα αυτη  την φορα ξεκινησε απο νωρις να με ποναει το στηθος απο την 21η μερα  αλλα δεν εχω κανενα αλλο συμπτωμα...

Σημερα ειναι 20η μερα...θετικο ειχα τη 14η λογικα έκανα 15η ωορρηξια βαση συμπτωμάτων απ τα υγρα... 17η ειχα πολλα υγρα λευκα κρεμωδη... 

  • Μου αρέσει 1

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 46 λεπτά , alina80 είπε:

Άσε φίλη! Μετά δεν θέλουμε ούτε τυχαία να "ακουμπηστούμε" που λέει ο λόγος. Χτες είχαμε πολλή πλάκα. Καμία όρεξη  κανένας από τους δύο. Εγώ νύσταζα τρελά. Και ο καθένας περίμενε από τον άλλο τη "λύτρωση" να πει "άσε, δεν κάνουμε τίποτα". Αλλά κανένας δεν πήρε αυτή την ευθύνη, κάναμε την καρδιά μας πέτρα, παραμερίσαμε κούραση και νύστα, ζοριστήκαμε λίγο, αλλά ανταποκριθήκαμε στο καθήκον! Πού είναι ο Αλμοδόβαρ, μετά το "Όλα για τη μητέρα μου" να γυρίσει και το "Όλα για το παιδί μου(που δεν έχω)!". 

Μπραβο ρε κοριτσι ! Σας παραδεχομαι !!! μακαρι να ειχα κ εγω κατι τετοιο απο τον αντρα μου .. αντε μακαρι  να το πετυχατε αυτη την φορα !


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Aria Const είπε:

Αααα.. καλα και εγω περιμενω να κανω παιδι ? πωωω δεν το ηξερα βασικα και τον Ιουλιο με πριμολουτ μ ηρθε οχι μονη της πω κουφαθηκα κοριτσια

Έλα βρε κορίτσι μου. ..Μην αγχώνεσαι τώρα  ..  εφόσον έχεις ήδη ένα παιδάκι ξέρεις ότι ακόμα κι έτσι μπορείς  να μείνεις έγκυος. . Αλλά αυτό θα το σκεφτείς στην επόμενη φάση.  Βεβαιώσου πρώτα ότι δεν είσαι ήδη έγκυος! !!

Το πρώτο σου παιδάκι τι ηλικία έχει? ? Αγορακι ή κοριτσάκι? ?


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Μάντη είπε:

 

Σημερα ειναι 20η μερα...θετικο ειχα τη 14η λογικα έκανα 15η ωορρηξια βαση συμπτωμάτων απ τα υγρα... 17η ειχα πολλα υγρα λευκα κρεμωδη... 

κανε το τεστ εφοσον το απαιτει η μερα  αλλα δεν θελω να ακουω απο τωρα αρνητικες σκεψεις.. εισαι μονο στην 20 η μερα , τι συμπτωμα να εχεις ?? ειναι νωρις ακομα .. κ αν θυμαμαι ο προηγουμενος κυκλος σου ηταν 30?  .

Θα σου πω , οπως λρω κ στον εαυτο μου , μεχρι να δεις αιμα , εχεις ακομα ελπιδες!!! 


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...