Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 18 λεπτά , Aria Const είπε:

@Smile89 μου ειλικρινά αγχωθηκα πολύ και στεναχωρήθηκα πιο πολύ το έκανα για να το χαλάσω να το πάρω απόφαση να μην είναι συνεχώς το μυαλό μ εκεί .. τώρα δεν έχω τίποτα όποτε ηρεμώ και περιμένω ..  να δω αν θα συνεχιστούν οι ναυτίες κυρίως και οι πονοκέφαλοι .. από κει και πέρα αν δεν έρθουν οι ρωσσοι μέχρι την άλλη εβδομάδα θα πάω για χορειακή κατευθείαν για το 100% ! Αν και πλέον το πιστεύω ότι δεν είμαι και οι ορμόνες μου παίζουν με τον καημό μου ! 

1ον) μου θυμίζεις εμένα, 2ον) έχεις ξεπερασει τον μεγαλύτερο σου κύκλο κατα 4 ημέρες, 3ον) πόσο καιρό προσπαθείτε και τέλος 4ον) για μένα αφού ήδη έχεις  καθυστέρηση αν δεν σου έρθει κ αύριο μεθαύριο κανε χοριακη έτσι ώστε να όντως ειναι αρνητικό ο οργανισμός σου θα ξεμπλοκαρει απο το αγχος κ θα σου έρθει. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 3 λεπτά , Nati85 είπε:

@alina80 @andrianni πονεμένη ιστορία αυτό με τις επαφές! Πολύ με έχει κουράσει για αυτό και αυτό τον μήνα καναμε οπότε ναναι μόνο σήμερα που έχω πολλά υγρά  σκέφτομαι να κάνω προγραμματισμένα αργά το βράδυ που θα κοιμηθεί ο αντάρτης και θα είμαστε τόσο κουρασμένοι και νυσταγμενοι αλλιώς δεν έχουμε άλλη ευκαιρία!

Πονεμένη ιστορία αλλά τι να κάνεις; είπαμε ! θυσίες!!! Τουλάχιστον να μη λέμε οτι χάνεται έτσι ο καιρός! Κ όοοτι μπορουμε να το κάνουμε! Χιχιχι

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Nati85 είπε:

Είδα κι όταν ήμουν αισιόδοξη όταν πρωτοξεκίνησα μια τρύπα στο νερό!!ένα σπερματοζωάριο θέλω να γονιμοποιήσει το ωάριο τι ζητάω πια??δεν θέλω να κερδίσω το Τζακ ποτ στο τζόκερ!!!

@Nati85 δεν ξέρω την ιστορία σου όμως σίγουρα με αισιοδοξία τα πραγματα Ειναι καλύτερα... : )


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , alina80 είπε:

Ναι ο γλυκός μου, δεν έχω παράπονο!

Να το κάνεις. Εφόσον έχεις και υγρά. Και άλλωστε, τρώγοντας έρχεται η όρεξη. Και να μην θέλεις στην αρχή, ε μετά από λίγο το κορμί μιλάει, ανταποκρίνεται...

Ε άντε με έπεισες θα κάνω και σήμερα θα μου έρθει η όρεξη όπως είπες! Χαχα! Θυμάμαι τις μέρες που κάναμε ήταν Τρίτη Παρασκευή Σάββατο και Δευτέρα.λιγες αλλά εντάξει ήταν ποιοτικές τρομάρα μας!!!

  • Μου αρέσει 1

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Smile89 είπε:

1ον) μου θυμίζεις εμένα, 2ον) έχεις ξεπερασει τον μεγαλύτερο σου κύκλο κατα 4 ημέρες, 3ον) πόσο καιρό προσπαθείτε και τέλος 4ον) για μένα αφού ήδη έχεις  καθυστέρηση αν δεν σου έρθει κ αύριο μεθαύριο κανε χοριακη έτσι ώστε να όντως ειναι αρνητικό ο οργανισμός σου θα ξεμπλοκαρει απο το αγχος κ θα σου έρθει. 

Δεν ξερω αν εχω ξεπερασει το μεγαλυτερο μ κυκλο .. να φανταστεις μου ηρθε 2/12 και ειχε να μ ερθει απο τον Ιουλιο του 2017 μετα απο παρεμβαση πριμολουτ .. οποτε δεν μπορω να ξερω και αυτο με κανει χειροτερα ! τι να μετρησω ? Και γι αυτο νευριαζω ..γτ σκεφτομαι οτι αν δε τα καταφερα τωρα πααααλι τα ιδια .. ! Παντα προσπαθω παντα ελευθερα ειμαστε αλλα χωρις περιοδο οσο ελευθερα και να ερχομαστε σε επαφη δεν υπαρχει καν η ιδεα ! Ολα οσα νιωθω αυτες τς 2 εβδομαδες δε τα εχω ξανανιωσει ειδικα με το στομαχι μου καθε μερα μετα τις 3 το μεσημερι και υγρα και και και πφφφ βαρεθηκα .. χιλια συγνωμη γραφω καπως ! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , Aria Const είπε:

Δεν ξερω αν εχω ξεπερασει το μεγαλυτερο μ κυκλο .. να φανταστεις μου ηρθε 2/12 και ειχε να μ ερθει απο τον Ιουλιο του 2017 μετα απο παρεμβαση πριμολουτ .. οποτε δεν μπορω να ξερω και αυτο με κανει χειροτερα ! τι να μετρησω ? Και γι αυτο νευριαζω ..γτ σκεφτομαι οτι αν δε τα καταφερα τωρα πααααλι τα ιδια .. ! Παντα προσπαθω παντα ελευθερα ειμαστε αλλα χωρις περιοδο οσο ελευθερα και να ερχομαστε σε επαφη δεν υπαρχει καν η ιδεα ! Ολα οσα νιωθω αυτες τς 2 εβδομαδες δε τα εχω ξανανιωσει ειδικα με το στομαχι μου καθε μερα μετα τις 3 το μεσημερι και υγρα και και και πφφφ βαρεθηκα .. χιλια συγνωμη γραφω καπως ! 

Μετα από τοσο διαστημα μάλλον έκανες ωορ! Κ μάλλον είσαι εγκυος. Περίμενε 2 μέρες κ πήγαινε για χοριακή.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Aria Const είπε:

Δεν ξερω αν εχω ξεπερασει το μεγαλυτερο μ κυκλο .. να φανταστεις μου ηρθε 2/12 και ειχε να μ ερθει απο τον Ιουλιο του 2017 μετα απο παρεμβαση πριμολουτ .. οποτε δεν μπορω να ξερω και αυτο με κανει χειροτερα ! τι να μετρησω ? Και γι αυτο νευριαζω ..γτ σκεφτομαι οτι αν δε τα καταφερα τωρα πααααλι τα ιδια .. ! Παντα προσπαθω παντα ελευθερα ειμαστε αλλα χωρις περιοδο οσο ελευθερα και να ερχομαστε σε επαφη δεν υπαρχει καν η ιδεα ! Ολα οσα νιωθω αυτες τς 2 εβδομαδες δε τα εχω ξανανιωσει ειδικα με το στομαχι μου καθε μερα μετα τις 3 το μεσημερι και υγρα και και και πφφφ βαρεθηκα .. χιλια συγνωμη γραφω καπως ! 

Ωορηξια να υποθέσω δεν καταλαβαίνεις ε? Έχεις μιλήσει με γυναικολόγο? 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Aria Const εφόσον είναι έτσι ο κύκλος αν τώρα δεν είσαι από την επόμενη φορά κάνε τεστ ωορρηξιας όπως σου είπαν και τα κορίτσια. .Μόνο έτσι θα ξέρεις πότε θα περιμένεις. .  Παρ όλα αυτά εγώ επιμένω. .κάνε χοριακη  ...κάτι μου μυρίζει εδώ πέρα. ..:)


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Nati85 είπε:

Ε άντε με έπεισες θα κάνω και σήμερα θα μου έρθει η όρεξη όπως είπες! Χαχα! Θυμάμαι τις μέρες που κάναμε ήταν Τρίτη Παρασκευή Σάββατο και Δευτέρα.λιγες αλλά εντάξει ήταν ποιοτικές τρομάρα μας!!!

Μία χαρά είναι οι επαφες. Το σπέρμα κατά μέσο όρο ζει τρεις μέρες λένε οι ειδικοί. Μία χαρά είσαι. Μέσα στο παιχνίδι φουλ. 

Θα περιμένουμε μαζί δηλαδή ε;

Link to comment
Share on other sites

@Smile89 πως είσαι σήμερα κορίτσι μου? ?? Σταμάτησαν τα καφέ? ? Ο βήχας? ? Πρέπει να το προσέχεις το θέμα του βήχα ειδικά τον πρώτο καιρό. ..  σε καταλαβαίνω. .κι εγώ είχα αρρωστησει και εβηχα σαν γαϊδούρι στον 4ο.  Να κρατάς την κοιλίτσα σου χαμηλά όταν βήχεις και πίνε υγρά να καθαρίσει. 

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , Smile89 είπε:

@Nati85 δεν ξέρω την ιστορία σου όμως σίγουρα με αισιοδοξία τα πραγματα Ειναι καλύτερα... : )

Ευχαριστώ κοριτσάκι μου.το παλεύω περίπου 1 χρόνο τωρα.η αλήθεια είναι δεν είμαι πάντα αισιόδοξη με παίρνει από κάτω και όλο ακούω από γνωστούς και συγγενείς για εγκυμοσύνες και ειδικά για τα δεύτερα τους η τρίτα τους παιδάκια και πέφτω ψυχολογικα.

 

πρίν από 10 λεπτά , andrianni είπε:

Πονεμένη ιστορία αλλά τι να κάνεις; είπαμε ! θυσίες!!! Τουλάχιστον να μη λέμε οτι χάνεται έτσι ο καιρός! Κ όοοτι μπορουμε να το κάνουμε! Χιχιχι

Ξέρεις τι περάσαμε για να σε κάνουμε παιδί μου??σεξ χωρίς να θέλουμε!!μέγαααλη θυσία!!χαχαχαχα

  • Χαχα 2

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Μάντη είπε:

Οκ εχεις δικιο οπως νιώθεις! Εγω αν και πολυ νωρις λεω να κανω ενα την πέμπτη... Ξερω οτι ειναι πολυ νωρις αλλα εχει γενέθλια ο αντρουλης μ και θελω να δοκιμασω την τυχη μς!!!

Σε ποια μερα του κυκλου εισαι εσυ ?  εγω ειμαι 24η μερα


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Smile89 όχι δεν καταλαβαίνω και νομίζω χωρίς περίοδο δεν κάνεις ωορηξια ! Ο γυναικολόγος μου μου εχει πει απλα να φτιάξουμε τον κύκλο με τα inofert σιγα σιγα αλλα ειναι και πανάκριβα όποτε δεν είμαι και συνεπής!

@Τονι@ Αν δεν έρθει περίοδος όμως ? εχω κι αυτο τον βραγχνα ! θα σας πω κατα τις 3 οτι πάλι εχω ναυτιες μεχρι τις 8 περιπου .. καθε μερα τα ιδια .... και 3 αρνητικα τεστ .. 

Link to comment
Share on other sites

Τα υπόλοιπα κορίτσια μου μέσα στην αγωνία σας διαβάζω αλλά δεν προλαβαίνω να απαντήσω σε κάθε μία ξεχωριστά! ! Υπομονήκαι επιμονή κορίτσια  !!! Εμείς οι γυναίκες έχουμε πολλή δύναμη μέσα μας! ! Εμείς κρατάμε το παιχνίδι στα χέρια μας!!

  • Μου αρέσει 2

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , andrianni είπε:

Πονεμένη ιστορία αλλά τι να κάνεις; είπαμε ! θυσίες!!! Τουλάχιστον να μη λέμε οτι χάνεται έτσι ο καιρός! Κ όοοτι μπορουμε να το κάνουμε! Χιχιχι

Καλημερα!  τωρα θυμηθηκα , εσυ εισαι πριν απο μενα ? Πεμπτη δν περιμενεις??? 


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...