Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 39 λεπτά , ada32 είπε:

Καλημερα , εφοσον εχεις ακομα ενα τεστ , καντο αυριο  το πρωι και αναλογα με το αποτελεσμα , βλεπεις τι θα κανεις. εχω διαβασει απο κοπελες εδω για επωνυμο τεστ που εμφανιστηκε η γραμμη για 5 λεπτα κ μετα εξαφανιστηκε .. και ηταν εγκυες ! αλλα δεν θυμαμαι ποιο ηταν ! @Farmakotriftena νομιζω πως μπορει να σου απαντησει ..

εγω για αστατους κυκλους δεν μπορω να σου απαντησω , γτ εμενα ειναι σταθερος .. Μακαρι να εισαι εγκυουλα.

Καλημερα κοριτσια!  τι μου κανετε? σημερα στην θεσσαλινικη εχει απιστευτη ομιχλη  και υγρασια .. ποιο κοριτσι περιμενει με μενα 15/01? 

εμενα εχει αρχισει κ με ποναει πολυ το στηθος μου απο την Κυριακη .. μονο αυτο νιωθω , τιποτα αλλο  @Μάντη @Dimitr@17 εσεις τι νιωθετε?

Καλημερα και απο εμενα! Εγω απο συμπτώματα τιποτα... Απο προχθες που ειχα ασπρα υγρά για μια μερα τιποτα... Μαλλον ατυχισαμε και αυτο το μηνα!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

Καλημερα κοριτσια με πολλα θετικα τεστακια!

Αλινα εγω αυτο που ξερω ειναι οτι αυτο το οποιο ειναι σταθερο  σε μια γυναικα ειναξ η ωχρινικη κ οχι η μερα ωορρηξιας.δλδ αν μια γυναικα εχει 28-30μερες κυκλο κ ωχρινικη 14μερες η ωορρηξια παιζει απο 14-16η μερα

Η ωχρινικη μπορει να αλλαξει μετα απο μια γεννα.απο το χαπι του θυροειδη δ νομιζω να αλλαζει

Μηπως οι ασταθεια που παρατηρεις εξηγειται απο το οτι οταν εχεις θετικο τεστ ωορρηξιας η ωορρηξια μπορει να γινει ειτε εκεινη την ημερα ειτε μεσα 48ωρες;νομιζω τα τεστ εχουν ενα τετοιο παραθυρακι

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Aria Const είπε:

το clear blue έκανα .. ! Δεν ξερω τι να πω ..

Δεν ξερω καθολου τον κυκλο μου μη σας πω ψεματα .. τις γονιμες της μετρησε μια εφαρμογη που εχω με το μεγιστο 35 ημερων κυκλο δεν ξερω αν υπαρχει μεγαλυτερος και γενικα πως να το χειριστω .. 

@Aria Const πότε περιμένεις περίοδο? Συμφωνα με τον μεγαλύτερο κύκλο σου. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παρεουλα, δεν θα τις παρω σημερα τις εξετασεις γιατι δεν θα προλαβει ο αντρας μου να παει οποτε παμε για αυριο, εκλεισα και ραντεβου για τις 30 με την ενδοκρινολογο οποτε αυριο θα σας πω τα αποτελεσματα ;)

20 ώρες πρίν, alina80 είπε:

Καραμελιτσα μου καμία φορά δεν χρειάζεται ολοκληρωμένη επαφή να ξέρεις. Καλά αποτελέσματα από τις εξετάσεις σου, μην ξεχάσεις να μας ενημερώσεις. 

Εμένα βάλε με αναμονή για 20-24 Ιανουαρίου αναμονή (αυτή η ωχρινικη φάση μου που δεν είναι σταθερή θα με τρελάνει). 

μωρε το ξερω αλλα τοσα χρονια με τραβηγμα το κανουμε τωρα θα τυχει?? δεν πιστευω

 

20 ώρες πρίν, Δήμητρα1988 είπε:

κοριτσια μου σας εχασα!!!! εχω πολλες μερες να διαβασω νεα σας αλλα θα μπω παλι στην ρουτινα μου και θα σας διαβαζω καθε μερα να εγκληματιστω!!!

ειχαμε τπτ ευχαριστα το νεο ετος???

καλως την, πως περασες στις γιορτες? επομενη ημερομηνια αναμονης ποτε εχεις??

 

20 ώρες πρίν, iouliana είπε:

 

Να ρωτησω κατι? πως βαζουμε ένα ονομα που θελουμε να απευθυνθούμε??

πατας @ και μετα γραφεις το ονομα που θες κολλητα με το παπακι ;) 

19 ώρες πρίν, Vasi34 είπε:

Smile μου διάβαζα τα νέα σου..το νινάκι είναι δυνατό, να προσέχεις τον εαυτό σου, να χαμογελάς όπως λέει και το όνομα σου και σε λίγους μήνες θα το χεις στην αγκαλιά σου! 

Γεια σου καραμελίτσα!Με το καλό με ένα μωράκι στην αγκαλιά σου να ευχηθώ!!Θέλεις να με προσθέσεις κι εμένα στο πινακάκι σου σαν εγκυούλα; Τυχερή χοριακή 200!!

σε ευχαριστω πολυ γλυκια μου και φυσικα θα σε βαλω και με το καλο το μωρο σου ολα καλα να πανε

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , caramel_83 είπε:

καλημερα παρεουλα, δεν θα τις παρω σημερα τις εξετασεις γιατι δεν θα προλαβει ο αντρας μου να παει οποτε παμε για αυριο, εκλεισα και ραντεβου για τις 30 με την ενδοκρινολογο οποτε αυριο θα σας πω τα αποτελεσματα ;)

μωρε το ξερω αλλα τοσα χρονια με τραβηγμα το κανουμε τωρα θα τυχει?? δεν πιστευω

 

καλως την, πως περασες στις γιορτες? επομενη ημερομηνια αναμονης ποτε εχεις??

 

πατας @ και μετα γραφεις το ονομα που θες κολλητα με το παπακι ;) 

σε ευχαριστω πολυ γλυκια μου και φυσικα θα σε βαλω και με το καλο το μωρο σου ολα καλα να πανε

@caramel_83 εμένα όχι? :-(


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

Πως να μην βηχω δυνατα? Η να  μην φτερνίζομαι?. Ε τι να πω όλαμαζι

Σε ευχαριστώ κοριτσι μου!!! 

@caramel_83 κι εγώ λείπω απο το πίνακακι. Εγκυουλα. 

@Vasi34 με το καλο!! 

πως εισαι σημερα???πες μου νουμερακι χοριακης να στο προσθεσω ;) 

18 ώρες πρίν, Μάντη είπε:

Κανε τεστ αντεεεεεεεεε !!!!! Δεν χανεις κατι!!!! Μπορει να έγινε με τα προσπερματικα υγρα ποτε δεν ξερεις!!!

αν δεν εχει ερθει μεχρι την Δευτερα θα κανω τοτε....δεν ειμαι σιγουρα απλα ειναι ανωμαλια...δεν εχω κανενα απολυτως συμπτωμα

 

4 ώρες πρίν, Aria Const είπε:

Καλημέρα παρεουλα :)

έκανα ένα τεστ το πρωί νομίζω κάτι φαίνεται αλλά δεν είμαι σίγουρη :-(

καλημερα κοπελα μου, γιατι δεν κανεις μια χοριακη αφου κατι αχνοφαινεται??

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Smile89 είπε:

@Aria Const πότε περιμένεις περίοδο? Συμφωνα με τον μεγαλύτερο κύκλο σου. 

με 35 που ειχα σημειωσει περιμενα 4 μερες πριν ! Μεγαλυτερος δεν ηξερα οτι υπαρχει :/

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Smile89 είπε:

@caramel_83 εμένα όχι? :-(

καλε παραπονιαρικο εισαι ηδη απλα δεν το εχω δημοσιευσιε ακομα, σας διαβαζω απο χθες ολες σιγα σιγα και κανω τις αλλαγες που θελουμε στον πινακα και τον δημοσιευω ;) 

 

 

κοριτσια την Angie trg την εβγαλα ειχε ΠΗΤ για σημερα λογικα θα εχει γεννησει, δεν την μεταφερω στις μανουλες γιατι δεν μπαινει καθολου μην εχουμε και ολοκληρο τερας για πινακα, τι λετε???

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , caramel_83 είπε:

καλε παραπονιαρικο εισαι ηδη απλα δεν το εχω δημοσιευσιε ακομα, σας διαβαζω απο χθες ολες σιγα σιγα και κανω τις αλλαγες που θελουμε στον πινακα και τον δημοσιευω ;) 

 

 

κοριτσια την Angie trg την εβγαλα ειχε ΠΗΤ για σημερα λογικα θα εχει γεννησει, δεν την μεταφερω στις μανουλες γιατι δεν μπαινει καθολου μην εχουμε και ολοκληρο τερας για πινακα, τι λετε???

Εγω λεω οποιες κοπελες εχουν να μπουν παρα πολυ καιρο να βγαίνουν απο το πινακακι.. Και αν καποια στιγμη επιστρέψουν και θελουν να μπαίνουν παλι...

  • Μου αρέσει 1

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 52 λεπτά , Μάντη είπε:

Καλημερα και απο εμενα! Εγω απο συμπτώματα τιποτα... Απο προχθες που ειχα ασπρα υγρά για μια μερα τιποτα... Μαλλον ατυχισαμε και αυτο το μηνα!

πλέον αυτό που νόμιζα ότι έβλεπα δε το βλέπω πλέον ... :/  

Link to comment
Share on other sites

ΜΑΝΟΥΛΕΣ

Alekagala 7/10/2017 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!!

oneira_glyka 11/11/2017 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!!

 

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ 

1. dimitroula30  ΠΗΤ  17/1/2018!!! ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!! 

2. Kalfeli   ΠΗΤ  2-3/2/2018!!!

3. Ani ani   ΠΗΤ  21/3/2018!!! ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!! 

4. elenakii22 ΠΗΤ  22/3/2018  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

5. maria1988  ΠΗΤ  2/4/2018!!!

6. stalitsa82  ΠΗΤ  25/4/2018!!!

7. Vana87 ΠΗΤ  27/5/2018!!!  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

8. Farmakotriftena ΠΗΤ  8/6/2018!!! ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!! 

9. orianna  ΠΗΤ  21/6/2018!!! ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!! 

10. t1t1n4k1  15/7/2018!!!

11. Antila   ΠΗΤ  16/7/2018!!!

12. ΓΙΩΤΑ781 ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ   2076 !!!!

13. Χαρά Τριανταφυλλακι.  ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ   82.3 !!!!

14. Κόννυ  ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ   92 !!!!

15. modena  ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ   257.95 !!!!

16. linaa   ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ   7000!!!!

17. Vasi34   ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ   200!!!!

18. Smile89   ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ   !!!!

 

ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

1. noni90 18/12/2017!!!

2. Δήμητρα1988 26-28/12/2017!!!

3. ElektraGr  28-29/12/2017!!!

4. ritaki13  31/12/2017!!!

5. KalStyl  10/1/2018!!!

6. andrianni  12/1/2018!!!

7. ada32 15/1/2018!!!

8. ellilaw 16/1/2018!!!

9. Nektarinaki 16/1/2018!!!

10. Μάντη  18/1/2018!!!

11. Dimitr@17 18/1/2018!!!

12. Ungry girl 18/1/2018!!!

13. Nati85 20/1/2018!!!

14. alina80 20-24/1/2018!!!

15. ntemiiiiii  22/1/2018!!!

16. Μαρθα Κ  25-27/1/2018!!!

17. BettySt  25/1/2018!!!

18. Elma86  26/1/2018!!!

19. WannaBeMother  27/1/2018!!!

20. kido  2/2/2018!!!

21. Vila  8/2/2018!!!

 

 

Κορίτσια να δινετε πληροφοριες για να ανανεωνεται το πινακακι μας;)

Με το καλο ολες με ενα μωρακι στην αγκαλια μας!!!:wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , caramel_83 είπε:

πως εισαι σημερα???πες μου νουμερακι χοριακης να στο προσθεσω ;) 

αν δεν εχει ερθει μεχρι την Δευτερα θα κανω τοτε....δεν ειμαι σιγουρα απλα ειναι ανωμαλια...δεν εχω κανενα απολυτως συμπτωμα

 

καλημερα κοπελα μου, γιατι δεν κανεις μια χοριακη αφου κατι αχνοφαινεται??

Οκ εχεις δικιο οπως νιώθεις! Εγω αν και πολυ νωρις λεω να κανω ενα την πέμπτη... Ξερω οτι ειναι πολυ νωρις αλλα εχει γενέθλια ο αντρουλης μ και θελω να δοκιμασω την τυχη μς!!!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , caramel_83 είπε:

καλε παραπονιαρικο εισαι ηδη απλα δεν το εχω δημοσιευσιε ακομα, σας διαβαζω απο χθες ολες σιγα σιγα και κανω τις αλλαγες που θελουμε στον πινακα και τον δημοσιευω ;) 

 

 

κοριτσια την Angie trg την εβγαλα ειχε ΠΗΤ για σημερα λογικα θα εχει γεννησει, δεν την μεταφερω στις μανουλες γιατι δεν μπαινει καθολου μην εχουμε και ολοκληρο τερας για πινακα, τι λετε???

Χαχαχα Χαχαχα οκ κορίτσι μου!!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...