Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

5 ώρες πρίν, Μαρθα Κ είπε:

Έχω φτάσει 92 και ήμουν 65 μια ζωή άσε τώρα το έχω πάρει πολύ ζεστά ελπίζω να; το τα καταφέρω γιατί ρε γαμώτο δεν μου κάνουν τα ρούχα μου και δεν έχω και καλή ψυχολογία... 

μπραβο Μαρθα μου που το αποφασισες!!!ολα γινονται να ξερεις!!!η μητερα μου ηταν σιγουρη οτι δεν χάνει γραμμάριο γτ ειναι σε φαση εμμηνοπαυσης!ξεκινησε διαιτα σε διατροφολογο κ απο 75 πηγε 67 σε 2 ή 3 μήνες δεν θυμαμαι... 


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πρίν, ada32 είπε:

Μακάρι!!! Ναι Ενδοκρινολογος .. Για αυτό θέλω λίγο Πιο προγραμματισμένα πράγματα..

Ωραία κορίτσι μου. Μήπως να ξανακάνεις μια κουβέντα με τον άντρα σου. Μπας και το έχει ξανασκεφτεί?

10 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

Εγώ κανονικα Σημερα θα ειχα 3 μέρες καθυστέρηση πριν λίγο όμως είδα αίμα αν δεν ήξερα θα έλεγα αααα ήρθε περίοδος τώρα που ξέρω όμως κλαίω κουλουριασμένη στον καναπέ γιατί Φοβαμαι οτι θα αποβαλλω. Αααν το χασω κ όταν ξανα υποπτευτω οτι ειμαι έγκυος θα περιμένω καθυστέρηση.... μπορεί χωρίς λόγο αλλα νοιώθω τόσο πόνο μέσα μοθ. 

Κοριτσάκι μου μην στεναχωριέσαι κάνε ακριβώς οτι σου ειπε ο γιατρός και εννοείται πάλεψε το μεσα σου. Να έχεις καλη ψυχολογία και ολα θα πάνε καλά. Να κάνεις και τον σταυρό σου καμάρι μου. Ξεκουράσου..♡

  • Μου αρέσει 1

XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

7 ώρες πρίν, Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Κοριτσάκι μου μην στεναχωριέσαι κάνε ακριβώς οτι σου ειπε ο γιατρός και εννοείται πάλεψε το μεσα σου. Να έχεις καλη ψυχολογία και ολα θα πάνε καλά. Να κάνεις και τον σταυρό σου καμάρι μου. Ξεκουράσου..♡

Καλημέρα κορίτσι μου. Σε ευχαριστώ. Σήμερα ειμαι καλύτερα ψυχολογικα 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Ungry girl είπε:

Μακαρι!! Ναι ειδα οτι πιανω αλλα αμα ειναι να περιμενω αλλα 2 χρονια για να ξανα ερθειιιι την εκατσα!!!αντε και παμε παρεα στην αναμονη εμείς εσυ εκμεταλλευτηκες καλα τις μερες??

 

Καλημέρα αγάπη! Σχεδόν ναι ήθελα επαφή και τη 16 αλλά δεν.... Αλλά είναι ο πρώτος μήνας που έγιναν τόσο καλές επαφές! Οπότε ελπιζωωωω!

  • Μου αρέσει 1

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Smile89 είπε:

Όχι κατι μικρές-μικρες σταγονιτσες καφέ. Αλλα πολύ πρωί τώρα τίποτα. 

Κοριτσάκι μου αυτό είναι πάρα πολύ καλό! !! Το καφέ είναι το υπόλοιπο από το χθεσινό αίμα κατά πάσα πιθανότητα άρα πάει καλύτερα. . Μπορείς να μείνεις στο κρεβάτι μερικές μέρες? ? Την προγεστερονη την παίρνεις από το στόμα ή κολπικά? 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 15 λεπτά , Τονι@ είπε:

Κοριτσάκι μου αυτό είναι πάρα πολύ καλό! !! Το καφέ είναι το υπόλοιπο από το χθεσινό αίμα κατά πάσα πιθανότητα άρα πάει καλύτερα. . Μπορείς να μείνεις στο κρεβάτι μερικές μέρες? ? Την προγεστερονη την παίρνεις από το στόμα ή κολπικά? 

Θα τηλ τον γιατρό αύριο η μεθαύριο να μου πει τι Ν κανω. Απο το στόμα. Έχω παρα πολλά υγρα σα κατουρημενο ειμαι. Αυτό να σημαίνει κατι? 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Smile89 είπε:

Θα τηλ τον γιατρό αύριο η μεθαύριο να μου πει τι Ν κανω. Απο το στόμα. Έχω παρα πολλά υγρα σα κατουρημενο ειμαι. Αυτό να σημαίνει κατι? 

 Καλημερα! το οτι σου σταματησε το αιμα , ειναι παρα πολυ καλο . μπορει να ηταν η μερα που θα σου ερχοταν περιοδος οποτε κ ειδες αιμα .. παρε την προγεστερονη κανονικα κ να σκεφτεσαι θετικα .. τα πολλα υγρα ειναι καλο στην αρχη της εγκυμοσυνης , τα εχουν πολλες.


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Smile89 είπε:

Θα τηλ τον γιατρό αύριο η μεθαύριο να μου πει τι Ν κανω. Απο το στόμα. Έχω παρα πολλά υγρα σα κατουρημενο ειμαι. Αυτό να σημαίνει κατι? 

Δεν νομίζω ότι τα υγρά όταν είναι άχρωμα υποδηλώνουν κάτι. . Θυμάμαι κι εγώ ότι στην αρχή της εγκυμοσύνης είχα αρκετά υγρά.  Αν ανησυχείς πάρε το γιατρό σου ένα τηλέφωνο. .


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , Smile89 είπε:

Καλημέρα κοριτσι μου. Όχι κατι μικρές-μικρες σταγονιτσες καφέ. Αλλα πολύ πρωί τώρα τίποτα. 

Είδες? πολύ ωραία. Κάτσε στο κρεβατάκι και ξεκουράσου μέχρι να σου πει ο γιατρός. Και μετά να προσέχεις πολύ να μην σηκώνεις καθόλου βάρος και να μην σκύβεις. Τα ξέρεις αλλά δεν πειράζει στα ξανά λέω. Πόσο εβδομάδων είσαι τώρα?

Κοριτσάκια καλημέρα σήμερα πλέον είμαι 8εβδομάδων από την τελευταία περίοδο. Αύριο το απόγευμα έχω ραντεβού στον γιατρό και έχω αγωνία. Λογικά πρεπει να ακούσουμε καρδούλα. Δεν θυμάμαι εάν σας είχα ξανα ρωτήσει η εξέταση θα γίνει από την κοιλίτσα? Η από κάτω?

  • Μου αρέσει 1

XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ada32 είπε:

 Καλημερα! το οτι σου σταματησε το αιμα , ειναι παρα πολυ καλο . μπορει να ηταν η μερα που θα σου ερχοταν περιοδος οποτε κ ειδες αιμα .. παρε την προγεστερονη κανονικα κ να σκεφτεσαι θετικα .. τα πολλα υγρα ειναι καλο στην αρχη της εγκυμοσυνης , τα εχουν πολλες.

Καλημέρα σε ευχαριστώ για τα ενθαρρυντικά σου λογια. Σημερα Σκέψου θα ήμουν Κανονικα 3-4 μερα αδιαθετη. 

1 hour ago, Τονι@ είπε:

Δεν νομίζω ότι τα υγρά όταν είναι άχρωμα υποδηλώνουν κάτι. . Θυμάμαι κι εγώ ότι στην αρχή της εγκυμοσύνης είχα αρκετά υγρά.  Αν ανησυχείς πάρε το γιατρό σου ένα τηλέφωνο. .

Αγχρωμα ασμα και σαν νερό 

πρίν από 57 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Είδες? πολύ ωραία. Κάτσε στο κρεβατάκι και ξεκουράσου μέχρι να σου πει ο γιατρός. Και μετά να προσέχεις πολύ να μην σηκώνεις καθόλου βάρος και να μην σκύβεις. Τα ξέρεις αλλά δεν πειράζει στα ξανά λέω. Πόσο εβδομάδων είσαι τώρα?

Κοριτσάκια καλημέρα σήμερα πλέον είμαι 8εβδομάδων από την τελευταία περίοδο. Αύριο το απόγευμα έχω ραντεβού στον γιατρό και έχω αγωνία. Λογικά πρεπει να ακούσουμε καρδούλα. Δεν θυμάμαι εάν σας είχα ξανα ρωτήσει η εξέταση θα γίνει από την κοιλίτσα? Η από κάτω?

Είμαι στην 5η εβδομάδα. 

Ναι θα ακουσεις καρδουλα. Απο κατω γίνεται νομίζω. 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...