Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

@Mary m να περιμένεις την καθυστέρηση σου. Εγώ κανονικα Σημερα θα ειχα 3 μέρες καθυστέρηση πριν λίγο όμως είδα αίμα αν δεν ήξερα θα έλεγα αααα ήρθε περίοδος τώρα που ξέρω όμως κλαίω κουλουριασμένη στον καναπέ γιατί Φοβαμαι οτι θα αποβαλλω. Αααν το χασω κ όταν ξανα υποπτευτω οτι ειμαι έγκυος θα περιμένω καθυστέρηση.... μπορεί χωρίς λόγο αλλα νοιώθω τόσο πόνο μέσα μοθ. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 7 λεπτά , Smile89 είπε:

@Mary m να περιμένεις την καθυστέρηση σου. Εγώ κανονικα Σημερα θα ειχα 3 μέρες καθυστέρηση πριν λίγο όμως είδα αίμα αν δεν ήξερα θα έλεγα αααα ήρθε περίοδος τώρα που ξέρω όμως κλαίω κουλουριασμένη στον καναπέ γιατί Φοβαμαι οτι θα αποβαλλω. Αααν το χασω κ όταν ξανα υποπτευτω οτι ειμαι έγκυος θα περιμένω καθυστέρηση.... μπορεί χωρίς λόγο αλλα νοιώθω τόσο πόνο μέσα μοθ. 

Κοριτσι μου παρε τον γιατρο σου τηλεφωνο γρηγορα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Smile89 είπε:

@Mary m να περιμένεις την καθυστέρηση σου. Εγώ κανονικα Σημερα θα ειχα 3 μέρες καθυστέρηση πριν λίγο όμως είδα αίμα αν δεν ήξερα θα έλεγα αααα ήρθε περίοδος τώρα που ξέρω όμως κλαίω κουλουριασμένη στον καναπέ γιατί Φοβαμαι οτι θα αποβαλλω. Αααν το χασω κ όταν ξανα υποπτευτω οτι ειμαι έγκυος θα περιμένω καθυστέρηση.... μπορεί χωρίς λόγο αλλα νοιώθω τόσο πόνο μέσα μοθ. 

Smile89 μίλησες με το γιατρό σου?Μην στεναχωριέσαι, πολλές γυναίκες βλέπουν αίμα στην αρχή της εγκυμοσύνης τους.Ξεκουράσου και ακολούθησε τις οδηγίες του γιατρού σου. Και σκέψου θετικά, όλα θα πάνε καλά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , Smile89 είπε:

Ναι Μιλησα. Προγεστερόνη  κ ξαπλα. Για σήμερα κ αύριο. Κ να σηκώνομαι μονο για τουαλέτα. 

Μην στεναχωριεσαι κ μην αγχωνεσαι αραξε στο κρεβατακι σου κ ολα καλα θα πανε 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Smile89 είπε:

@Vasi34 πολυ δυσκολο να σκεφτώ θετικα... 

Απόλυτα κατανοητό αλλά σκέψου οτι ετσι θα βοηθήσεις και το μωράκι σου. Με την ξεκούραση και το φαρμακάκι να δεις που ολα θα πανε καλα.:)

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, ntemiiiiii είπε:

Συνάδελφος;;; Πόσο είναι η μικρούλα;

Καλααααα! Καλή δύναμη από αύριο! Φυσικά με ένα μωράκι!

Καλα εγω μονο αυτο το σκ δεν δουλευα...αλλα νομιζω οτι τωρα νου βγαινει η κουραση ...με ποναει ολο μου το κορμι..θα ερθει κ το μωρακι π θα παει...?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα κορες!! Και χρονια πολλα!!

Σήμερα ήταν παλι.μια ημερα πιεστική αλλα αυτη τη φορα οχι απο δουλεια αλλα απο φιλικο και συγγενικό περίγυρό με τις κλασικές ερωτήσεις για μωρο και ευχές να περιλαμβάνουν μωρα μου εχουν σπασει τα νευρα και ολα αυτα συν το οτι αυτος ο μηνας πγγε χαμενος με.μονο μια επαφη τα νευρα μου κροσια!! Εντωμεταξύ αυτη τη φορα ειχα υγρα καπου στη 11η 12η μερα εκει εχω παρατηρήσει πως όταν σταματουν τα πολλά υγρα γίνεται η ωορρηξία μου ηρυα σε επαφη 13η μερα και μετα παλι απο υγρα τιποτα σημερα 16η μερα και εχω υγρα λετε να γινει τωρα η ωορρηξία και.να μην εχω κανει!!??? Τι στο καλο!?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριστισα μου! @Smile89 κορίτσι μου ξεκουράσου κανε την ξαπλα σου πιες τα χαπακια σ και μην στεναχωριέσαι ολα θα πανε καλα... Ξερω οτι οτι και να λεμε εμεις δυσκολα αλλάζει αυτο που νιώθεις αλλα η ψυχολογία ειναι σημαντικός παράγοντας...

Εγω σήμερα εχω ασπρα πολλα υγρά και παλι λιγο αιματακι μαζι... Ελπιζω πως δεν ειναι κατι...

 


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει καμία κοπέλα που όσο περνάνε οι μέρες η δεύτερη γραμμή στα τεστ ωορρηξίας να παραμένει αχνη, να μην γίνεται ποτέ έντονη όσο η πρώτη και μετά να εξαφανίζεται??δηλαδή τα θετικά τεστ να μην είναι έντονα, να είναι απλά αχνά.

Είναι ο πρώτος μήνας που τα δοκιμάζω και εδώ και 3 μέρες έχω συνέχεια αχνη τη δεύτερη γραμμή. Εν τω μεταξύ έχω και υγρά και έντονο πόνο σήμερα από τα αριστερά.τέτοιο πόνο που θα ήμουν σίγουρη πως σήμερα είναι η μέρα ωορρηξίας.Όμως το τεστ βγήκε και σήμερα αχνό...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Ασία είπε:

Υπάρχει καμία κοπέλα που όσο περνάνε οι μέρες η δεύτερη γραμμή στα τεστ ωορρηξίας να παραμένει αχνη, να μην γίνεται ποτέ έντονη όσο η πρώτη και μετά να εξαφανίζεται??δηλαδή τα θετικά τεστ να μην είναι έντονα, να είναι απλά αχνά.

Είναι ο πρώτος μήνας που τα δοκιμάζω και εδώ και 3 μέρες έχω συνέχεια αχνη τη δεύτερη γραμμή. Εν τω μεταξύ έχω και υγρά και έντονο πόνο σήμερα από τα αριστερά.τέτοιο πόνο που θα ήμουν σίγουρη πως σήμερα είναι η μέρα ωορρηξίας.Όμως το τεστ βγήκε και σήμερα αχνό...

Εμενα ποτε δεν ηταν οπως η γραμμή ελέγχου αλλα ηταν τσεκαρισμενα ωορρηξία απο υπερηχο. Ο γιατρός μου ειπε οτι δεν εκκρινουμε όλες η γυναίκες την ιδια ποσότητα ορμόνης απο τα νεφρά για να ειναι αντιληπτή μέσω των ούρων. Θα δεις πια ειναι πιο σκούρα σε σχέση με αυτα που βλεπεις 


CpFNp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...