Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 3 λεπτά , Mary m είπε:

Την παρασκευη που μας ερχεται.εμενα παλι ο δικος μουκανει τα παντα να με εκνευριζει ολο κ πιο πολυ κ σπαει κ πλακα με τα νευρα που εχω....κ εκει ακομα περιασοτερα νευρα

Mary M. σου εύχομαι την Παρασκευή που περιμένεις να μην έρθει τίποτα κι αν δεις τα συμπτώματα να συνεχίζονται κάνε ένα τεστάκι και νωρίτερα δεν ξέρεις...:-DΕγώ το έμαθα 4 μέρες πριν την μέρα της αναμενόμενης περιόδου.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

Just now, Vasi34 είπε:

Mary M. σου εύχομαι την Παρασκευή που περιμένεις να μην έρθει τίποτα κι αν δεις τα συμπτώματα να συνεχίζονται κάνε ένα τεστάκι και νωρίτερα δεν ξέρεις...:-DΕγώ το έμαθα 4 μέρες πριν την μέρα της αναμενόμενης περιόδου.

Ευχαριστώ πολυ πολυ.... Τι συμπτωματα ειχες πριν την καθυστερηση;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Mary m είπε:

Και το στηθος μου ειναι πρησμενο με ποναει οταν το ακουμπαω οταν βγαζω το σουτιεν κ καταλαβαινω σαν να εχει στρογγυλεψει.τι να πω μονο υπομονη

Όντως μονο υπομονή.... 

πρίν από 2 λεπτά , Vasi34 είπε:

Mary M. σου εύχομαι την Παρασκευή που περιμένεις να μην έρθει τίποτα κι αν δεις τα συμπτώματα να συνεχίζονται κάνε ένα τεστάκι και νωρίτερα δεν ξέρεις...:-DΕγώ το έμαθα 4 μέρες πριν την μέρα της αναμενόμενης περιόδου.

@Mary m όντως μπορείς να κανείς ένα τεστακι... εγώ έκανα clear blue 4 μέρες πριν την περίοδο με πρωινα ούρα και μου βγάλε αχνό θετικό. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary m είπε:

Ευχαριστώ πολυ πολυ.... Τι συμπτωματα ειχες πριν την καθυστερηση;

Εγώ είχα πόνο χαμηλά, αναγούλα, ζαλάδα, κόπωση, έντονη αίσθηση όσφρησης, πρήξιμο και πόνο στο στήθος. Αυτό που με υποψίασε περισσότερο όμως ηταν λίγα καφέ υγρά που είδα 6 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο που κράτησαν μόνο για μια μέρα. Και τώρα ειμαι 4 εβδομάδων και κάτι..:)

πρίν από 4 λεπτά , Smile89 είπε:

 

@Mary m όντως μπορείς να κανείς ένα τεστακι... εγώ έκανα clear blue 4 μέρες πριν την περίοδο με πρωινα ούρα και μου βγάλε αχνό θετικό. 

Εγώ έκανα το predictor που είναι για εως 6 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο και έδειξε και μένα τη δεύτερη γραμμή αχνή αλλά ήταν θετικό.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια και Χρόνια Πολλά,  να χαίρεστε όσους έχετε! Καλοσ ορίσατε στα καινούργια κορίτσια και καλή επιτυχία! @Mary m και εμένα τα συμπτώματα σου μου κάνουν για εγκυμοσύνη. Πότε δεν περιμένεις? Όπως είπαν και τα κορίτσια μπορείς να κάνεις ένα τεστ 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 21 λεπτά , BettySt είπε:

Γειά σας κορίτσια και Χρόνια Πολλά,  να χαίρεστε όσους έχετε! Καλοσ ορίσατε στα καινούργια κορίτσια και καλή επιτυχία! @Mary m και εμένα τα συμπτώματα σου μου κάνουν για εγκυμοσύνη. Πότε δεν περιμένεις? Όπως είπαν και τα κορίτσια μπορείς να κάνεις ένα τεστ 

Καλως σας βρήκα! Δεν περιμενω την παρασκευη δεν θελω να παρω τεστ γτ φοβαμαι την απογοητευση καλυτερα να περιμενω λεω.. 

1 hour ago, Vasi34 είπε:

Εγώ είχα πόνο χαμηλά, αναγούλα, ζαλάδα, κόπωση, έντονη αίσθηση όσφρησης, πρήξιμο και πόνο στο στήθος. Αυτό που με υποψίασε περισσότερο όμως ηταν λίγα καφέ υγρά που είδα 6 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο που κράτησαν μόνο για μια μέρα. Και τώρα ειμαι 4 εβδομάδων και κάτι..:)

Εγώ έκανα το predictor που είναι για εως 6 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο και έδειξε και μένα τη δεύτερη γραμμή αχνή αλλά ήταν θετικό.

Vasi34 με το καλο το μωρακι σας οτι καλυτερο σου ευχομαι.εγω δεν θελω να παρω τεστ γτ φοβαμαι την απογοητευση λεω να περιμενω μεχρι την παρασκευη....

1 hour ago, Vasi34 είπε:

Εγώ είχα πόνο χαμηλά, αναγούλα, ζαλάδα, κόπωση, έντονη αίσθηση όσφρησης, πρήξιμο και πόνο στο στήθος. Αυτό που με υποψίασε περισσότερο όμως ηταν λίγα καφέ υγρά που είδα 6 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο που κράτησαν μόνο για μια μέρα. Και τώρα ειμαι 4 εβδομάδων και κάτι..:)

Εγώ έκανα το predictor που είναι για εως 6 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο και έδειξε και μένα τη δεύτερη γραμμή αχνή αλλά ήταν θετικό.

Να σου πω την αληθεια smile μου φοβαμαι την απογοητευση γιαυτο δεν κανω τεστ ppff

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Mary m είπε:

Καλως σας βρήκα! Δεν περιμενω την παρασκευη δεν θελω να παρω τεστ γτ φοβαμαι την απογοητευση καλυτερα να περιμενω λεω.. 

Ότι αισθάνεσαι εσύ καλύτερο για τον εαυτό σου κορίτσι μου. Πόσο καιρό προσπαθείτε ?


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Mary m είπε:

Καλως σας βρήκα! Δεν περιμενω την παρασκευη δεν θελω να παρω τεστ γτ φοβαμαι την απογοητευση καλυτερα να περιμενω λεω.. 

Vasi34 με το καλο το μωρακι σας οτι καλυτερο σου ευχομαι.εγω δεν θελω να παρω τεστ γτ φοβαμαι την απογοητευση λεω να περιμενω μεχρι την παρασκευη....

Σε ευχαριστώ πολύ!Να μη φοβάσαι ούτε να απογοητευτείς αν δεν είναι τώρα. Αν έχεις υπομονή και μπορείς περίμενε αλλά παράλληλα πρόσεχε τον εαυτό σου γιατί μπορεί κάτι να συμβαίνει ήδη...:-DΚαλή τύχη!!

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Τονι@ είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου. Όλα αυτά που περιγράφεις είναι πολύ ενθαρρυντικά.  Μακάρι να συμβαίνει όντως το θαύμα.  Όσο για το ότι η @Smile89 ήταν η μόνη που ασχολήθηκε με το θέμα σου δεν είναι ανάγκη να το παίρνεις στραβά. . Κυριακή πρωί είναι και οι περισσότερες είναι εκτός. Είμαστε μια μεγάλη παρέα με αλληλοκατανόηση και αγάπη η μία για την άλλη.  

Αχ  ntemi μου κι εγώ ξεκινάω αύριο. ...ποιος την ακούει τη μπέμπα. ...

Συνάδελφος;;; Πόσο είναι η μικρούλα;

1 ώρα πρίν, Dimitr@17 είπε:

Ε απο αυριο...το ξεστολισμα...εχουμε γιορτη σημερα...χαχα

.δυδιμακι μου τι κανεις??ναι ξεκινανε τα σχολεια για σας αυριο...και για μας παλι η δουλεια τα ιδια κ τα ιδια...μακαρι να το πιασουμε το μωρακι συντομα...

Καλααααα! Καλή δύναμη από αύριο! Φυσικά με ένα μωράκι!


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, andrianni είπε:

Καλημέρα! Κ εμένα πάντα ακριβώς την 14η μετα την ωορ. Έρχεται. Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο γι αυτό καλύτερα ρώτα το γιατρό!πες μας νέα όταν πας κ στο 2ο γιατρό!

Ευχαριστώ πολύ. Εγώ σκεφτόμουν μήπως λόγω Τ4 που παίρνω και λογικά έπεσε η TSH έχει αυξηθεί η ωχρινικη μου φάση. Στο δεύτερο γιατρό θα κανονίσω σε κάνα μήνα να πάω, επειδή τώρα ψυχολογικά δεν είμαι πολύ καλά. Εννοείται ότι θα σας ενημερώσω. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τρεις μηνες προσπαθούμε μακαρι αυτη να ειναι η τριτη η θαυματουργη σας ευχαριστω πολυ κοριτσια για το θαρρος κ την δύναμη που μ δίνετε!!!ευχομαι με το καλο τα μωρακια σας σε οσες ειναι εγκυες κ στις υπολοιπες που προσπαθουμε δυναμη υπομονη κ επιμονη!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , alina80 είπε:

Ευχαριστώ πολύ. Εγώ σκεφτόμουν μήπως λόγω Τ4 που παίρνω και λογικά έπεσε η TSH έχει αυξηθεί η ωχρινικη μου φάση. Στο δεύτερο γιατρό θα κανονίσω σε κάνα μήνα να πάω, επειδή τώρα ψυχολογικά δεν είμαι πολύ καλά. Εννοείται ότι θα σας ενημερώσω. 

 Και εγώ παίρνω τα Τ4 αλλά αυτό το μήνα μου ήρθε  2 μέρες πιο νωρίς η περίοδος , λες να επηρεάζει το χάπι 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , Mary m είπε:

Τρεις μηνες προσπαθούμε μακαρι αυτη να ειναι η τριτη η θαυματουργη σας ευχαριστω πολυ κοριτσια για το θαρρος κ την δύναμη που μ δίνετε!!!ευχομαι με το καλο τα μωρακια σας σε οσες ειναι εγκυες κ στις υπολοιπες που προσπαθουμε δυναμη υπομονη κ επιμονη!!!

Καλή επιτυχία στις προσπάθειές σας και καλωσηθες στην παρέα! Δεν είναι πολυς ο καιρός μακάρι να σου φέρουμε γούρι και τα σημάδια που βλέπεις να είναι εγκυμοσύνη @Mary m

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , BettySt είπε:

 Και εγώ παίρνω τα Τ4 αλλά αυτό το μήνα μου ήρθε  2 μέρες πιο νωρίς η περίοδος , λες να επηρεάζει το χάπι 

Δεν ξέρω. Δύο μέρες πιο νωρις; Δηλαδή πόσες μέρες μετά την ωορρηξία; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...