Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Alex@ είπε:

      Καλημέρα!!! Πήρα το αποτελεσμα της χοριακης 295!!

      Καλησπέρα! Συγχαρητήριαααα!!! 🧡

      5 ώρες πρίν, Maraki S. είπε:

      Βγήκα από την ωοληψία, όλα καλά είχα φοβηθεί γιατί είχαμε 4 ωάρια δει στους υπερήχους και το βράδυ ξαφνικά είχα έναν οξύ πόνο στην δεξιά ωοθήκη που με ξύπνησε. Φοβόμουν ότι θα τα έχανα πριν φτάσω στο χειρουργείο. Δεν θα το πιστέψετε, αλλά μου είπαν ότι έβγαλαν 8 ωάρια! Να δούμε τώρα πόσα θα γονιμοποιηθούν και πόσα θα μείνουν αλλά είμαι πολύ χαρούμενη!

      Μπράβο κορίτσι μου! Καλές γονιμοποιήσεις εύχομαι! Θα περιμένουμε νέα σου!🙂

      • Μου αρέσει 1
      • Ευχαριστώ 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 8 λεπτά , Μάντη είπε:

Καλησπέρα Αννούλα! Έκανες τεστακι ωορρηξίας η χωρίς;;;;

Οχι δεν εκανα βαση εφαρμογής κιν υπολόγισα ημουν μια μερα πριν την ωορρηξία! Αλλα αφου δεν εχω κανει τεστακια δεν ειμαι σιγουρη αν και εδω με τοσες επαφες και δεν κανουμε τιποτα ποσο μαλλον τωρα με μια απίθανο! Τον αλλο μηνα θα παρω τεστακια ομως

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 4 λεπτά , Ungry girl είπε:

Οχι δεν εκανα βαση εφαρμογής κιν υπολόγισα ημουν μια μερα πριν την ωορρηξία! Αλλα αφου δεν εχω κανει τεστακια δεν ειμαι σιγουρη αν και εδω με τοσες επαφες και δεν κανουμε τιποτα ποσο μαλλον τωρα με μια απίθανο! Τον αλλο μηνα θα παρω τεστακια ομως

Και εγω αν δεν κανω παλι τπτ αυτον τον μηνα θα παρω τεστακια να κανω...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Ungry girl είπε:

Οχι δεν εκανα βαση εφαρμογής κιν υπολόγισα ημουν μια μερα πριν την ωορρηξία! Αλλα αφου δεν εχω κανει τεστακια δεν ειμαι σιγουρη αν και εδω με τοσες επαφες και δεν κανουμε τιποτα ποσο μαλλον τωρα με μια απίθανο! Τον αλλο μηνα θα παρω τεστακια ομως

Εγώ έχω λίγη περίεργα πότε θα μου έρθει η σιχαμενη με βάση το τεστ θα κάνω μεγάλο κύκλο για τα δεδομένα μου... Καλά θα κάνεις και θα πάρεις τεστακια!!!! μαζί περιμένουμε νομίζω!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Και εγω αν δεν κανω παλι τπτ αυτον τον μηνα θα παρω τεστακια να κανω...

Εμενα με εχουν βοηθησει παρα παρα πολυ!!! Ευχομαι.να μην προλάβεις καν να τα παρεις!!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ungry girl είπε:

Εμενα με εχουν βοηθησει παρα παρα πολυ!!! Ευχομαι.να μην προλάβεις καν να τα παρεις!!!!

Μακαρι...αλλα σε περιπτωση που ερθει κ αυτον τον μηνα θα παραγγειλω...απλα για να καταλαβω αντε κ καταλαβαινεις ποτε εχεις ωορηξια με τα τεστακια ειναι πιο σιγουρη η επιτυχια?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 20 λεπτά , Μάντη είπε:

Εγώ έχω λίγη περίεργα πότε θα μου έρθει η σιχαμενη με βάση το τεστ θα κάνω μεγάλο κύκλο για τα δεδομένα μου... Καλά θα κάνεις και θα πάρεις τεστακια!!!! μαζί περιμένουμε νομίζω!

Και εγώ τον 1ο μηνα που τα χρησιμοποίησα μου ηρθε πολυ νωρίτερα και απο τοτε μικρινε και ο κυκλος μου χααχα!! Ναι μαζι είμαστε!!! Εγω δεν ειμαι και σιγουρη επιδη δεν.ξερω ακριβος τιν ωορρηξία αλλα και παλι βαση εφαρμογής 18 περιμένω να δουμε λοιπών

Just now, Dimitr@17 είπε:

Μακαρι...αλλα σε περιπτωση που ερθει κ αυτον τον μηνα θα παραγγειλω...απλα για να καταλαβω αντε κ καταλαβαινεις ποτε εχεις ωορηξια με τα τεστακια ειναι πιο σιγουρη η επιτυχια?

Οχι δεν ειναι πιο σίγουρη απλα σιγα σιγα θα ξέρεις ποτε ακριβός κανεις ωορρηξία! Εγω τωρα που ειχα τη βιοχημική ειχα κανει και υπέρηχο και τεστακι οπότε το διασταύρωσα στανταρ το ποτε ειχα ωορρηξία και δεν προσπαθούσα σε άκυρες μέρες!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Ungry girl είπε:

Και εγώ τον 1ο μηνα που τα χρησιμοποίησα μου ηρθε πολυ νωρίτερα και απο τοτε μικρινε και ο κυκλος μου χααχα!! Ναι μαζι είμαστε!!! Εγω δεν ειμαι και σιγουρη επιδη δεν.ξερω ακριβος τιν ωορρηξία αλλα και παλι βαση εφαρμογής 18 περιμένω να δουμε λοιπών

Οχι δεν ειναι πιο σίγουρη απλα σιγα σιγα θα ξέρεις ποτε ακριβός κανεις ωορρηξία! Εγω τωρα που ειχα τη βιοχημική ειχα κανει και υπέρηχο και τεστακι οπότε το διασταύρωσα στανταρ το ποτε ειχα ωορρηξία και δεν προσπαθούσα σε άκυρες μέρες!!!

Καλα εμεις το κανουμε πρωτα για ευχαριστηση και αν μας ερθει θα ειναι οτι καλυτερο...βεβαια πιστευω οτι κ οι δυο μας το εχουμε στο μυαλο μας...απλα εμεις κανουμε τουλαχιστον 4 την εβδομαδα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Μάντη είπε:

Ρε κορίτσια μολις πηγα τουαλετα και στο σκουπισμα ειχα παλι αρκετα πηχτη βλέννα με λιγο αιμα αυτη τη φορα να ανησυχήσω ;;;

Κατσε ποτε ειναι να αδιαθετησεις?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Μάντη είπε:

Ρε κορίτσια μολις πηγα τουαλετα και στο σκουπισμα ειχα παλι αρκετα πηχτη βλέννα με λιγο αιμα αυτη τη φορα να ανησυχήσω ;;;

Ίσως αίμα ωορρηξίας, συμβαίνει λίγες φορές, σπάνια.

Αλλά εσένα έγινε η ωορρηξία προχθές λογικά ή έστω χθες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, alina80 είπε:

Εγώ την πρώτη φορά αδιαθέτησα τη 15η μέρα από το θετικό. Στους επόμενους κύκλους αδιαθέτουσα τη 13η. Στους δύο τελευταίους κύκλους τη 16η από το θετικό. Όλα μέσα στο φάσμα των 12-16 ημερών είναι, αλλά γιατί αυτά τα σκαμπανεβάσματα; Να με προβληματίσουν; 

Μήπως δεν είναι τελείως σταθερή αυτή η φάση του κύκλου σου?? Η μήπως παίζει ρόλο αυτό που λένε για τα τεστακια ότι η ωορρηξία γίνεται 24 με 48 ώρες από το θετικό οπότε δεν μπορούμε να ξέρουμε ακριβώς πότε γίνεται..

  • Ευχαριστώ 1

XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ασία είπε:

Ίσως αίμα ωορρηξίας, συμβαίνει λίγες φορές, σπάνια.

Αλλά εσένα έγινε η ωορρηξία προχθές λογικά ή έστω χθες.

Βρε μηπως ειναι εμφυτευση?θελει απο 6 εως 10μερες να γινει απο οτι εχω διαβασει..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Μάντη είπε:

Ρε κορίτσια μολις πηγα τουαλετα και στο σκουπισμα ειχα παλι αρκετα πηχτη βλέννα με λιγο αιμα αυτη τη φορα να ανησυχήσω ;;;

Θα συμφωνήσω με την @Ασία μήπως είναι από την ωορρηξία..

Επίσης μου έχει τύχει να έχω λίγο αίμα μετά από έντονη επαφή..

Μακάρι να είναι εμφύτευση!! Απλά νομίζω είναι λίγο νωρίς


XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Vila είπε:

Θα συμφωνήσω με την @Ασία μήπως είναι από την ωορρηξία..

Επίσης μου έχει τύχει να έχω λίγο αίμα μετά από έντονη επαφή..

Μακάρι να είναι εμφύτευση!! Απλά νομίζω είναι λίγο νωρίς

Εγω οταν ειχα μεινει εγκυος ειχα πηχτα ασπρα υγρα και ειδα κ ροζ μια βδομαδα πριν αδιαθετησω...μακαρι να ειναι εμφυτευση

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Κατσε ποτε ειναι να αδιαθετησεις?

Ακομαααα 17η μερα ειμαι...

πρίν από 8 λεπτά , Ασία είπε:

Ίσως αίμα ωορρηξίας, συμβαίνει λίγες φορές, σπάνια.

Αλλά εσένα έγινε η ωορρηξία προχθές λογικά ή έστω χθες.

Το εχω ακούσει για το αιμα ωορρηξίας αλλα σημερα;;; Νομίζω ωορρηξία εκανα προχθές γτ ειχα και λιγα πονακια και υγρά αλλα οχι πολυ κολλωδη..

πρίν από 6 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Βρε μηπως ειναι εμφυτευση?θελει απο 6 εως 10μερες να γινει απο οτι εχω διαβασει..

Ειναι παρα πολυ νωρις νομιζω....

πρίν από 5 λεπτά , Vila είπε:

Θα συμφωνήσω με την @Ασία μήπως είναι από την ωορρηξία..

Επίσης μου έχει τύχει να έχω λίγο αίμα μετά από έντονη επαφή..

Μακάρι να είναι εμφύτευση!! Απλά νομίζω είναι λίγο νωρίς

Δεν ειχα επαφη χθες και σήμερα... Ελπιζω να μην ειναι τιποτα ανησυχητικό γτ απο το πρωι εχω πονακια σαν περιοδου αλλα πολυ πολυ ελαφριά. ...


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...