Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Alex@ είπε:

      Καλημέρα!!! Πήρα το αποτελεσμα της χοριακης 295!!

      Καλησπέρα! Συγχαρητήριαααα!!! 🧡

      5 ώρες πρίν, Maraki S. είπε:

      Βγήκα από την ωοληψία, όλα καλά είχα φοβηθεί γιατί είχαμε 4 ωάρια δει στους υπερήχους και το βράδυ ξαφνικά είχα έναν οξύ πόνο στην δεξιά ωοθήκη που με ξύπνησε. Φοβόμουν ότι θα τα έχανα πριν φτάσω στο χειρουργείο. Δεν θα το πιστέψετε, αλλά μου είπαν ότι έβγαλαν 8 ωάρια! Να δούμε τώρα πόσα θα γονιμοποιηθούν και πόσα θα μείνουν αλλά είμαι πολύ χαρούμενη!

      Μπράβο κορίτσι μου! Καλές γονιμοποιήσεις εύχομαι! Θα περιμένουμε νέα σου!🙂

      • Μου αρέσει 1
      • Ευχαριστώ 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, Vila είπε:

@Μάντη μου πότε είχες ωορρηξία?? Την είδες με τεστακια??

14 ειχα θετικο τεστακι.. Σήμερα ειναι 17η μερα...

1 hour ago, kido είπε:

Καλημέρα. Αυτά είναι της ωορρηξιας τα διαφανα τα οποία μπορει και να μένουν κι λίγο παραπάνω. Συνεχισε τις επαφές σου! Είσαι ακομά σε γονιμες! 

Ειναι πηχτα αρκετά και δεν τα εχω ξαναδει τοσα πολλα.... Λες να ειμαι ακομα στις γόνιμες σύμφωνα με το τεστ ωορρηξίας η δυο ποιο γόνιμες ηταν 14η και 15η... Σημερα ειναι 17η... 


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 3 λεπτά , Μάντη είπε:

14 ειχα θετικο τεστακι.. Σήμερα ειναι 17η μερα...

Ειναι πηχτα αρκετά και δεν τα εχω ξαναδει τοσα πολλα.... Λες να ειμαι ακομα στις γόνιμες σύμφωνα με το τεστ ωορρηξίας η δυο ποιο γόνιμες ηταν 14η και 15η... Σημερα ειναι 17η... 

Κορίτσι, να μετράς ως γόνιμη και τη δεύτερη μέρα μετά το θετικό τεστ γιατί λένε ότι ωορρηξία γίνεται 24-48 ώρες μετά το θετικό. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, caramel_83 είπε:

καλημερα παρεουλα...με σιγουρια δεν γνωριζω ωορηξια γιατι δεν κανω τεστακια, επαφες δεν ειχα σωστη περα απο μια την Κυριακη....υπολογιζα Χριστουγεννα η αληθεια ειναι και εχει αργησει πολυ εχω εδω και 2 3 μερες πολλα υγρα οποτε πιστευω σημερα αυριο θα ερθει.... απλα περιμενω με εχει πιασει μια αναισθησια...δεν ασχολουμαι καθολου γιατι εχει αργησει. Την Δευτερα παω για τις επαναλλειπτικες εξετασεις και θα παρω και την ενδοκρινολογο να κλεισω ραντεβου για να τις δει και να μου πει αν συνεχιζω τα ιδια χαπια

ευχομαι ο επομενος να ειναι ο τυχερος σου γλυκια μου, ναι παιρνω και γλουκοφαζ γιατι εχω μια μικρη υπερινσουλιναιμια  μου ειπε η ενδοκρινολογος

αααχ τελειαα αντε θα μπει καλα το 18 :) 

ΜΑΝΟΥΛΕΣ

Alekagala 7/10/2017 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!!

oneira_glyka 11/11/2017 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!!

 

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ 

1. Angie trg  ΠΗΤ  9/1/2018!!! ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!! 

2. dimitroula30  ΠΗΤ  17/1/2018!!! ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!! 

3. Kalfeli   ΠΗΤ  2-3/2/2018!!!

4. Ani ani   ΠΗΤ  21/3/2018!!! ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!! 

5. elenakii22 ΠΗΤ  22/3/2018  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

6. maria1988  ΠΗΤ  2/4/2018!!!

7. stalitsa82  ΠΗΤ  25/4/2018!!!

8. Vana87 ΠΗΤ  27/5/2018!!!  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

9. Farmakotriftena ΠΗΤ  8/6/2018!!! ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!! 

10. orianna  ΠΗΤ  21/6/2018!!! ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!! 

11. t1t1n4k1  15/7/2018!!!

12. Antila   ΠΗΤ  16/7/2018!!!

13. ΓΙΩΤΑ781 ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ   2076 !!!!

14. Χαρά Τριανταφυλλακι.  ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ   82.3 !!!!

15. Κόννυ  ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ   92 !!!!

16. modena  ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ   257.95 !!!!

17. linaa   ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ   7000!!!!

 

 

ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

1. noni90 18/12/2017!!!

2. alina80 24/12/2017!!!

3. Δήμητρα1988 26-28/12/2017!!!

4. ElektraGr  28-29/12/2017!!!

5. ritaki13  31/12/2017!!!

6. KalStyl  10/1/2018!!!

7. andrianni  12/1/2018!!!

8. ada32 15/1/2018!!!

9. ellilaw 16/1/2018!!!

10. Μάντη  18/1/2018!!!

11. Dimitr@17 18/1/2018!!!

12. Ungry girl 18/1/2018!!!

13. Nati85 20/1/2018!!!

14. ntemiiiiii  22/1/2018!!!

15. Μαρθα Κ  25-27/1/2018!!!

16. BettySt  25/1/2018!!!

17. Elma86  26/1/2018!!!

18. WannaBeMother  27/1/2018!!!

19. kido  2/2/2018!!!

20. Vila  8/2/2018!!!

 

 

Κορίτσια να δινετε πληροφοριες για να ανανεωνεται το πινακακι μας;)

Με το καλο ολες με ενα μωρακι στην αγκαλια μας!!!:wub:

Θα δειξει γιατι καθε μηνα ολο κατι βρισκω για να σκεφτομαι οτι μπορει να υπαρχει πιθανοτητα...12μερες ειναι θα περασουν ανετα...

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Vila είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!

@Ασία μου κι εγώ έχω την υφή πολυκυστικων αλλά ο γιατρός επιμένει πως αυτό δεν μου δημιουργεί κανένα πρόβλημα πέρα από τον λίγο μεγαλύτερο κύκλο! Όσο για την βλέννη μαλλον θα πρέπει να κάνω κάποια εξέταση ε?? Εγώ αυτό που έχω παρατηρήσει είναι πως γενικά σπάνια βλέπω αυτά τα υγρά σαν ασπράδι αυγού και το είπα στον γιατρό αλλά μου είπε ότι με τόσο καλό σπερμοδιαγραμμα δεν έχει ιδιαίτερη σημασία αυτό. Μου είχε πει πως 18 μήνες προσπάθεια είναι το σωστό για νέα ζευγάρια αλλά ειλικρινά δεν μπορώ να περιμένω άλλο, αφού πέρασε χρόνος πρέπει να δούμε τι στο καλό συμβαίνει! Εσείς πόσο καιρό προσπαθείτε? Τα τεστακια θα σ βοηθήσουν πολύ πάντως! Εμένα με ξεαγχωσαν γιατί ήξερα πότε ακριβώς περιμένω περίοδο οπότε δεν έβλεπα λανθασμενη καθηστερηση! Ξέρω δηλαδή πως σίγουρα περιμένω 14 μέρες μετά το θετικό ωορρηξίας. Και εννοείται θα είναι πιο στοχευμένες οι προσπάθειες σας! Πολλά κορίτσια τα κατάφεραν με τα τεστακια!

Γλυκιά μου ο γιατρός σου έχει δίκιο!!Αλλά εννοείτε να πας να συζητήσετε αφού νιώθεις έτσι!!!Εμείς στο χρόνο που προσπαθούσαμε κάναμε σπερμοδιάγραμμα,ορμόνες και κολπική καλλιέργεια!!!Η παλία μου γιατρός μου είχε πεί σπερματέγχυση.Ετσι χωρίς να έχει δει κάτι απλλά επειδή είχαμε 12 μήνες που προσπαθούσαμε.Ο επόμενος γιατρός μου λέει θα προσπαθήσετε άλλους 6 μήνες.Και όντως στους 14 μήνες έμεινα.Θα μπορούσες να κάνεις μια σαλπιγγογραφία γιατί λένε ότι καμιά φορά μένουν υγρά στις σάλπιγγες και με τπ υγρό που ρίχνουν καθαρίζουν τελείως και η σύλληψη μετά είναι πιο εύκολη.Είναι και μια εξέταση που γίνεται συνήθως στον χρόνο προσπαθειών.Είμαι σίγουρη θα τα καταφέρετε!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, alina80 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. Χρόνια πολλά. 

Να ρωτήσω. Όσες κάνετε τεστακια ωορρηξίας, περίοδο έχετε πάντα τις ίδιες μέρες μετά το θετικό; 

Εμένα ναι είναι στάνταρ οι μέρες αυτής της φάσης πάντα 14 με 15. 

πρίν από 35 λεπτά , marillia είπε:

Γλυκιά μου ο γιατρός σου έχει δίκιο!!Αλλά εννοείτε να πας να συζητήσετε αφού νιώθεις έτσι!!!Εμείς στο χρόνο που προσπαθούσαμε κάναμε σπερμοδιάγραμμα,ορμόνες και κολπική καλλιέργεια!!!Η παλία μου γιατρός μου είχε πεί σπερματέγχυση.Ετσι χωρίς να έχει δει κάτι απλλά επειδή είχαμε 12 μήνες που προσπαθούσαμε.Ο επόμενος γιατρός μου λέει θα προσπαθήσετε άλλους 6 μήνες.Και όντως στους 14 μήνες έμεινα.Θα μπορούσες να κάνεις μια σαλπιγγογραφία γιατί λένε ότι καμιά φορά μένουν υγρά στις σάλπιγγες και με τπ υγρό που ρίχνουν καθαρίζουν τελείως και η σύλληψη μετά είναι πιο εύκολη.Είναι και μια εξέταση που γίνεται συνήθως στον χρόνο προσπαθειών.Είμαι σίγουρη θα τα καταφέρετε!!!

Αχ κοριτσάκι μου μακάρι να συμβεί σύντομα! Θα κάνω τέστ Παπ οπότε θα ζητήσω και καλλιέργεια κολπικού. Τώρα βέβαια να δω και τι άλλο θα μας πει ο γιατρός.. υπολογίζω να κλείσω το ραντεβού μου εκεί γύρω στην ωορρηξία για να δούμε ακριβως τι γίνεται.

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

15 ώρες πρίν, Vila είπε:

Εγώ  κορίτσια δε ζούσα χωρίς γυμναστήριο και από το γάμο και μετά το άφησα. Από τότε που ξεκινήσαμε προσπάθεια κάθε μήνα έλεγα αν αδιαθετησω και αυτή τη φορά θα ξεκινήσω γυμναστήριο.. αδιαθετουσα τελικά και άφηνα εκείνες τις μέρες να περάσουν λόγο κακής ψυχολογίας και μετά άντε παλι κοντεύουν οι γόνιμες και άντε ας μην ξεκινήσω μήπως επιρρεαζει τη σύλληψη κτλ. Αλλά βλέπω κοπέλες γύρω μου που δεν το επιδιώκουν καν και τους έρχονται μωράκια οπότε λέω τέλος! Θα κάνω ότι καλύτερο πρώτα για τον εαυτό μου και μετά όλα τα υπόλοιπα! Θα γίνω μοντέλο σας λέω!! Χαχαχαχα

Εμείς @Ασία μου ότι εξετάσεις κάναμε ως τώρα είναι όλες καλές. Το σπερμοδιαγραμμα του άντρα μου έδειξε 1δις σπερματοζωάρια και ο μικροβιολόγος μου είπε ότι είναι σούπερ! Οι δικές μου εξετάσεις κι αυτές καλές, ωορρηξία επιβεβαιωμένη με τεστακια από το Μάιο και μετά και κάποιους μήνες και με υπέρηχο. Απλά ο κύκλος μου παίζει 32-40 μέρες, είναι λίγο μεγάλος δηλαδή. Ο γιατρός λέει τυχαίο γεγονός το ότι δεν έχει συμβεί σύλληψη ακόμα. Το μυαλό μου πάει τώρα πως θα μου πει για σαλπιγγογραφια.. πρέπει να κλείσω ραντεβού μέσα στις γόνιμες να δούμε! 

@Μάντη το σπέρμα ζει 2-3 μέρες απ ότι λένε οπότε είναι πιο σημαντικό να έχεις πολλές επαφουλες πριν την ωορρηξία ώστε να υπάρχει αρκετό μέσα όταν βγει το ωάριο. Μη σε ανησυχεί που δεν είχατε σήμερα επαφή!

Κορίτσι μου μια συμβουλη. Εφόσον δεν έχετε θέμα με το σπέρμα η κάτι α άλλο,κάνε την σαλπιγγογραφια. Δεν είναι τιποτα.. Εγώ την έκανα με δική Μου πρωτοβουλία κ έμεινα εγκυος σε εκείνον τον κύκλο.είναι λίγο ακριβή ,120 πλήρωσα Αλλά αξίζει τον κόπο  Γτ βοηθάει ,Αφού καθαρίζει τις σαλπιγγες.

4 ώρες πρίν, Μάντη είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!! Έτυχε σε καμία να έχει μετά την ωορρηξία υγρά κολλώδη διάφανα σαν μυξα.... Συγγνώμη για την περιγραφή αλλά συνήθως μετά την ωορρηξία εγώ έχω λευκά κρεμώδη υγρά.....:confused:

Εγώ τα εχω κάποιες φορές κ αυτή την φορά.. Δεν ξέρω τι είναι

  • Ευχαριστώ 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Vila είπε:

@Ασία μου κι εγώ έχω την υφή πολυκυστικων αλλά ο γιατρός επιμένει πως αυτό δεν μου δημιουργεί κανένα πρόβλημα πέρα από τον λίγο μεγαλύτερο κύκλο! Όσο για την βλέννη μαλλον θα πρέπει να κάνω κάποια εξέταση ε?? 

Τα ίδια μου λέει κι εμένα ο γιατρός.Ναι είναι μια ειδική εξέταση αυτή που δείχνει πόσο φιλικά είναι τα υγρά σου προς τα σπερματοζωάρια.Δεν την έχω κάνει, αλλά έχω διαβάσει γι αυτήν στο ίντερνετ

 

4 ώρες πρίν, Vila είπε:

 Εγώ αυτό που έχω παρατηρήσει είναι πως γενικά σπάνια βλέπω αυτά τα υγρά σαν ασπράδι αυγού και το είπα στον γιατρό αλλά μου είπε ότι με τόσο καλό σπερμοδιαγραμμα δεν έχει ιδιαίτερη σημασία αυτό. 

Εγώ ξέρω πως έτσι κι αλλιώς δεν έχει σημασία αν βλέπεις τα υγρά αυτά ή όχι. Μερικές γυναίκες έχουν περισσότερα άλλες πολύ λιγότερα.Εγώ σε μερικούς κύκλους έχω έντονα σε άλλους ελάχιστα.

 

4 ώρες πρίν, Vila είπε:

Μου είχε πει πως 18 μήνες προσπάθεια είναι το σωστό για νέα ζευγάρια αλλά ειλικρινά δεν μπορώ να περιμένω άλλο, αφού πέρασε χρόνος πρέπει να δούμε τι στο καλό συμβαίνει! Εσείς πόσο καιρό προσπαθείτε? Τα τεστακια θα σ βοηθήσουν πολύ πάντως! Εμένα με ξεαγχωσαν γιατί ήξερα πότε ακριβώς περιμένω περίοδο οπότε δεν έβλεπα λανθασμενη καθηστερηση! Ξέρω δηλαδή πως σίγουρα περιμένω 14 μέρες μετά το θετικό ωορρηξίας. Και εννοείται θα είναι πιο στοχευμένες οι προσπάθειες σας! Πολλά κορίτσια τα κατάφεραν με τα τεστακια!

Εμένα ο δικός μου γιατρός μου είπε πως μετά τον έναν χρόνο πρέπει να ψάχνουμε. Βέβαια εγώ επειδή φοβόμουν πως δεν κάνω Καλή ωορρηξία και επειδή υπολόγιζα πως έχω λιγότερες πιθανότητες να μείνω έγκυος μιας κι έχω πολύ μεγαλύτερο κύκλο από τις περισσότερες γυναίκες, αποφάσισα να ψαχτουμε από το πρώτο εξάμηνο. Ελεύθερες επαφές έχουμε εδώ και δύο χρόνια. Όμως αυτά τα δύο χρόνια ουσιαστικές προσπάθειες κάναμε 5 μήνες.. γιατί ένα διάστημα δεν είχαμε καλό σπέρμα,μερικούς μήνες δεν έκανα ωορρηξία, άρα δεν πιάνω όλους τους μήνες για ουσιαστικές προσπάθειες. Μακάρι να με βοηθήσουν τα τεστ ωορρηξίας τώρα και να ξέρω που βαδίζω...Εσύ από ποιο μήνα τα ξεκίνησες?3 μέρες τώρα έχω αχνη τη δεύτερη γραμμή και αρκετά ύποπτα υγρά..ως τώρα νόμιζα πως όταν έχω αυτά τα υγρά σημαίνει πως κάνω και ωορρηξία αλλά όπως φαίνεται τα υγρά αυτά είναι πριν την ωορρηξία.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Vila είπε:

Εμένα ναι είναι στάνταρ οι μέρες αυτής της φάσης πάντα 14 με 15. 

Αχ κοριτσάκι μου μακάρι να συμβεί σύντομα! Θα κάνω τέστ Παπ οπότε θα ζητήσω και καλλιέργεια κολπικού. Τώρα βέβαια να δω και τι άλλο θα μας πει ο γιατρός.. υπολογίζω να κλείσω το ραντεβού μου εκεί γύρω στην ωορρηξία για να δούμε ακριβως τι γίνεται.

Έχετε παρά πολύ καλό σπερμοδιαγραμμα πάντως.. 1 δις ε;;; κανε σαλπιγγογραφια κ σιγοθρα θα μείνεις εγκυος! Εδώ έμεινα εγω με 153 εκ σπερμοδιαγραμμα ...Μετά την επαφη μένεις ξαπλωμένη στο κρεβάτι; 

πρίν από 4 λεπτά , Ασία είπε:

Τα ίδια μου λέει κι εμένα ο γιατρός.Ναι είναι μια ειδική εξέταση αυτή που δείχνει πόσο φιλικά είναι τα υγρά σου προς τα σπερματοζωάρια.Δεν την έχω κάνει, αλλά έχω διαβάσει γι αυτήν στο ίντερνετ

 

Εγώ ξέρω πως έτσι κι αλλιώς δεν έχει σημασία αν βλέπεις τα υγρά αυτά ή όχι. Μερικές γυναίκες έχουν περισσότερα άλλες πολύ λιγότερα.Εγώ σε μερικούς κύκλους έχω έντονα σε άλλους ελάχιστα.

 

Εμένα ο δικός μου γιατρός μου είπε πως μετά τον έναν χρόνο πρέπει να ψάχνουμε. Βέβαια εγώ επειδή φοβόμουν πως δεν κάνω Καλή ωορρηξία και επειδή υπολόγιζα πως έχω λιγότερες πιθανότητες να μείνω έγκυος μιας κι έχω πολύ μεγαλύτερο κύκλο από τις περισσότερες γυναίκες, αποφάσισα να ψαχτουμε από το πρώτο εξάμηνο. Ελεύθερες επαφές έχουμε εδώ και δύο χρόνια. Όμως αυτά τα δύο χρόνια ουσιαστικές προσπάθειες κάναμε 5 μήνες.. γιατί ένα διάστημα δεν είχαμε καλό σπέρμα,μερικούς μήνες δεν έκανα ωορρηξία, άρα δεν πιάνω όλους τους μήνες για ουσιαστικές προσπάθειες. Μακάρι να με βοηθήσουν τα τεστ ωορρηξίας τώρα και να ξέρω που βαδίζω...Εσύ από ποιο μήνα τα ξεκίνησες?3 μέρες τώρα έχω αχνη τη δεύτερη γραμμή και αρκετά ύποπτα υγρά..ως τώρα νόμιζα πως όταν έχω αυτά τα υγρά σημαίνει πως κάνω και ωορρηξία αλλά όπως φαίνεται τα υγρά αυτά είναι πριν την ωορρηξία.

Ναι κορίτσι αυτά τα υγρά είναι πριν την ωορηξια. Μόλις γίνει ,σταματάνε. 


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Μάντη είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!! Έτυχε σε καμία να έχει μετά την ωορρηξία υγρά κολλώδη διάφανα σαν μυξα.... Συγγνώμη για την περιγραφή αλλά συνήθως μετά την ωορρηξία εγώ έχω λευκά κρεμώδη υγρά.....:confused:

Τέτοια ακριβώς υγρά παρατήρησα σήμερα.που είμαι τρίτη μέρα με αχνη τη δεύτερη γραμμή στο τεστ ωορρηξίας...ως τώρα νόμιζα πως αυτά τα υγρά τα έχουμε Όταν γίνεται η ωορρηξίας αλλά όπως φαίνεται Εσύ τα έχεις μετά κι εγώ πριν την ωορρηξία.

πρίν από 12 λεπτά , ada32 είπε:

Ναι κορίτσι αυτά τα υγρά είναι πριν την ωορηξια. Μόλις γίνει ,σταματάνε. 

Μπορείς μήπως να περιγράψεις τα υγρά που είναι πριν την ωορρηξία και όταν γίνει σταματάνε? Γιατί μπερδεύτηκα λίγο.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά με υγεία πάνω από όλα!

Δέχεστε υποψήφιες τριτομανούλες στην παρέα σας??

Να σας πω κατί που μπορει να  μην ισχυει απαραίτητα αλλα σε εμας επιασε δις?? να μην αφήνετε (μεσα στο πάραθυρο των γονιμων ημερων) να περνανε 48 ωρες ανάμεσα στις επαφες...πχ ξερω πως είναι σπαστικο να μετρας ακόμη και τις ωρες αλλα.... 

 

 

 

 

  • Μου αρέσει 3

 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 12 λεπτά , Ασία είπε:

Τέτοια ακριβώς υγρά παρατήρησα σήμερα.που είμαι τρίτη μέρα με αχνη τη δεύτερη γραμμή στο τεστ ωορρηξίας...ως τώρα νόμιζα πως αυτά τα υγρά τα έχουμε Όταν γίνεται η ωορρηξίας αλλά όπως φαίνεται Εσύ τα έχεις μετά κι εγώ πριν την ωορρηξία.

Μπορείς μήπως να περιγράψεις τα υγρά που είναι πριν την ωορρηξία και όταν γίνει σταματάνε? Γιατί μπερδεύτηκα λίγο.

Πριν την ωορηξια Εγώ έχω υγρά διάφανα σαν το ασπράδι του αυγού ,κάποιες φορές νιώθω ότι Κατι στάζει. Κ όταν εχω επαφη έκεινες τις μέρες γίνομαι μούσκεμα κατά την διαρκεια.. Έχω κ πολυ διάθεση για σεξ!! Μετά έχω άσπρα παχυρευστα.τα βλέπω στο εσώρουχο κ όταν σκούπιζομαι..Τώρα που ειμαι 21η μερα εχω ασπρα πηχτα πλεον . έχω ακούσει Ότι κάποιες κοπέλες δεν έχουν πολλά υγρά Όμως..

πρίν από 1 λεπτό , iouliana είπε:

Καλή χρονιά με υγεία πάνω από όλα!

Δέχεστε υποψήφιες τριτομανούλες στην παρέα σας??

Να σας πω κατί που μπορει να  μην ισχυει απαραίτητα αλλα σε εμας επιασε δις?? να μην αφήνετε (μεσα στο πάραθυρο των γονιμων ημερων) να περνανε 48 ωρες ανάμεσα στις επαφες...πχ ξερω πως είναι σπαστικο να μετρας ακόμη και τις ωρες αλλα.... 

 

 

 

 

Καλησπέρα κ χρόνια πολλά. Έυχαριστουμε για την συμβουλη!!

  • Ευχαριστώ 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , iouliana είπε:

Καλή χρονιά με υγεία πάνω από όλα!

Δέχεστε υποψήφιες τριτομανούλες στην παρέα σας??

Να σας πω κατί που μπορει να  μην ισχυει απαραίτητα αλλα σε εμας επιασε δις?? να μην αφήνετε (μεσα στο πάραθυρο των γονιμων ημερων) να περνανε 48 ωρες ανάμεσα στις επαφες...πχ ξερω πως είναι σπαστικο να μετρας ακόμη και τις ωρες αλλα.... 

 

 

 

 

Μέρα παρα μερα.... απλα... 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Smile89 είπε:

Μέρα παρα μερα.... απλα... 

ναι με λιγη προσοχή να μην ξεφευγει το παρα μερα....δηλ. πχ αν είναι σαββατο πρωι μην παει μετα δευτερα βραδυ...αυτό εννοουσα.....αν και στην αδερφη μου που εχει θεματακια γενικα της ειπαν (οι γιατροι) ότι καλυτερο ειναι οι 36 ωρες

  • Μου αρέσει 1

 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , iouliana είπε:

ναι με λιγη προσοχή να μην ξεφευγει το παρα μερα....δηλ. πχ αν είναι σαββατο πρωι μην παει μετα δευτερα βραδυ...αυτό εννοουσα.....αν και στην αδερφη μου που εχει θεματακια γενικα της ειπαν (οι γιατροι) ότι καλυτερο ειναι οι 36 ωρες

Καλωσηρθες και εννοείται ότι ολα τα tips είναι καλοδεχουμενα!!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ada32 είπε:

 

Εγώ τα εχω κάποιες φορές κ αυτή την φορά.. Δεν ξέρω τι είναι

Μια μέρα πριν βγει θετικό το τεστ είχα πάλι υγρά αλλά όχι τόσο κολλώδη ποιο αραιά χθες δεν είχα σχεδόν τίποτα σήμερα είναι αρκετά τα νιώθω συνέχεια στο εσώρουχο τίποτα μόνο στο σκούπισμα είναι...

1 hour ago, Ασία είπε:

Τέτοια ακριβώς υγρά παρατήρησα σήμερα.που είμαι τρίτη μέρα με αχνη τη δεύτερη γραμμή στο τεστ ωορρηξίας...ως τώρα νόμιζα πως αυτά τα υγρά τα έχουμε Όταν γίνεται η ωορρηξίας αλλά όπως φαίνεται Εσύ τα έχεις μετά κι εγώ πριν την ωορρηξία.

Μπορείς μήπως να περιγράψεις τα υγρά που είναι πριν την ωορρηξία και όταν γίνει σταματάνε? Γιατί μπερδεύτηκα λίγο.

Ο κάθε οργανισμός μάλλον αντιδρά διαφορετικά... Τα τεστακι σου είναι τα ίδια και τις 3 μέρες;; Τα κάνεις περίπου την ίδια ωρα;;


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...