Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Alex@ είπε:

      Καλημέρα!!! Πήρα το αποτελεσμα της χοριακης 295!!

      Καλησπέρα! Συγχαρητήριαααα!!! 🧡

      5 ώρες πρίν, Maraki S. είπε:

      Βγήκα από την ωοληψία, όλα καλά είχα φοβηθεί γιατί είχαμε 4 ωάρια δει στους υπερήχους και το βράδυ ξαφνικά είχα έναν οξύ πόνο στην δεξιά ωοθήκη που με ξύπνησε. Φοβόμουν ότι θα τα έχανα πριν φτάσω στο χειρουργείο. Δεν θα το πιστέψετε, αλλά μου είπαν ότι έβγαλαν 8 ωάρια! Να δούμε τώρα πόσα θα γονιμοποιηθούν και πόσα θα μείνουν αλλά είμαι πολύ χαρούμενη!

      Μπράβο κορίτσι μου! Καλές γονιμοποιήσεις εύχομαι! Θα περιμένουμε νέα σου!🙂

      • Μου αρέσει 1
      • Ευχαριστώ 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

Just now, Dimitr@17 είπε:

Κοριτσια να σας ρωτησω κατι στις 2 και 3 του μηνα ειχα κατι σουβλιες ...ειδικα στις 3 ...σημερα εχω πολλα υγρα ασπρα πηχτα υγρα...τι λετε εκανα ωορηξια?συμφωνα με το flo την εφαρμογη θα ειχα στις 2 του μηνα...σημερα εχω πολλα υγρα...

Ναι εκανες  μαλλον στις 3 . το ιδιο ειχα νιωσει κ εγω . κατι σουβλιες Κυριακη βραδυ  κ την μεθεπομενη ειχα υγρα ασπρα .. 


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 6 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Κοριτσια να σας ρωτησω κατι στις 2 και 3 του μηνα ειχα κατι σουβλιες ...ειδικα στις 3 ...σημερα εχω πολλα υγρα ασπρα πηχτα υγρα...τι λετε εκανα ωορηξια?συμφωνα με το flo την εφαρμογη θα ειχα στις 2 του μηνα...σημερα εχω πολλα υγρα...

Λογικά έκανες τα άσπρα και πηχτα εμφανίζονται μετά την ωορρηξία! Είχες καλές επαφουλες;;; Μαζί θα περιμένουμε περίπου!

πρίν από 3 λεπτά , Smile89 είπε:

Κορίτσι μου είναι λογικό να βγαίνει να τρέχει όμως η απαραίτητη ποσότητα για να κανει την δουλειά μένει μέσα. 

Να μην ανησυχώ λοιπόν! Ευχαριστώ! Ελπίζω να γίνει το θαύμα!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Χαίρεται κορίτσια! Καλό διήμερο! Να ξεκουραστούμε κ να περάσουμε καλά για να ξεκινήσουμε δυναμικά από Δευτέρα! 

Ευχαριστώ @elenakii22  και @ada32

Για όλες θετικά αποτελέσματα με θετικά τεστάκια και γερά μωράκια και μετά δύναμη να τα μεγαλώσουμε!

 

@caramel_83 καλύτερα που είσαι χαλαρή. Ήδη είναι καλύτερα κ ο καλός σου. Εσύ τη θεραπεία σου την κάνεις κ τις εξετάσεις σου κ άρα δεν χρειάζεται κ να πιέζεσαι...

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Μάντη είπε:

Λογικά έκανες τα άσπρα και πηχτα εμφανίζονται μετά την ωορρηξία! Είχες καλές επαφουλες;;; Μαζί θα περιμένουμε περίπου!

Να μην ανησυχώ λοιπόν! Ευχαριστώ! Ελπίζω να γίνει το θαύμα!

Ναι ειχα στις γονιμες απο 30 31 1 2 3 στις 4 ειδα ασπρα πηχτα υγρα....ευτυχως γτ το αγορι μου θα λειπει μια βδομαδα κ ευτυχως δεν.ειναο οι γονιμες...ναι εγω περιμενω καπου 17 18 του μηνα..εσυ πως εισαι ?ειχατε καλες επαφες?

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Μάντη είπε:

Εγώ κάθε φορά που τελειώνει μέσα μετά έχω πολλά υγρά είτε είμαι σε γόνιμες είτε όχι... Βέβαια τους 2 τελευταίους κύκλους άρχισα να κάθομαι ξαπλωμένη μετά την επαφή για κανένα μισάωρο!

Εγώ να σου πω δεν έμεινα πολλή ώρα αλλά υγρά είχα στη συνέχεια της μερας ή τις επόμενες. Δεν έχω και πολλή εμπειρία να σου πω γιατί βιάστηκε το μπεμπάκι κι ήρθε αμέσως..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 43 λεπτά , andrianni είπε:

Χαίρεται κορίτσια! Καλό διήμερο! Να ξεκουραστούμε κ να περάσουμε καλά για να ξεκινήσουμε δυναμικά από Δευτέρα! 

Ευχαριστώ @elenakii22  και @ada32

Για όλες θετικά αποτελέσματα με θετικά τεστάκια και γερά μωράκια και μετά δύναμη να τα μεγαλώσουμε!

 

@caramel_83 καλύτερα που είσαι χαλαρή. Ήδη είναι καλύτερα κ ο καλός σου. Εσύ τη θεραπεία σου την κάνεις κ τις εξετάσεις σου κ άρα δεν χρειάζεται κ να πιέζεσαι...

Αυτο ξαναπες τον..επιτελους ενα σαββατο που δεν δουλευω....μετα απο την τοση κουραση στην δουλεια κ τις κυριακες που ειχαμε ευκαιρια για ξεκουραση...

1 hour ago, ada32 είπε:

Ναι εκανες  μαλλον στις 3 . το ιδιο ειχα νιωσει κ εγω . κατι σουβλιες Κυριακη βραδυ  κ την μεθεπομενη ειχα υγρα ασπρα .. 

Επομενως αυτον τον μηνα εκανα την.15η μερα ωορηξια..ευτυχως ειχαμε επαφη εκεινη την μερα κ τις προηγουμενες...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Vasi34 είπε:

Εγώ να σου πω δεν έμεινα πολλή ώρα αλλά υγρά είχα στη συνέχεια της μερας ή τις επόμενες. Δεν έχω και πολλή εμπειρία να σου πω γιατί βιάστηκε το μπεμπάκι κι ήρθε αμέσως..

Με το καλό κούκλα μ να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!  Άρα πιστεύω είναι φυσιολογικό τα υγρά που έχω μετά...

πρίν από 11 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Ναι ειχα στις γονιμες απο 30 31 1 2 3 στις 4 ειδα ασπρα πηχτα υγρα....ευτυχως γτ το αγορι μου θα λειπει μια βδομαδα κ ευτυχως δεν.ειναο οι γονιμες...ναι εγω περιμενω καπου 17 18 του μηνα..εσυ πως εισαι ?ειχατε καλες επαφες?

Εμείς είχαμε καλές επαφουλες πιστεύω την 9η,11η,13η,14η,15η   σήμερα είναι 16η και λογικά θα έχουμε και σημερα! Θετικό ωορρηξίας είχα 14η το μεσημέρι... Σήμερα είδα λίγα άσπρα πηχτα υγρά... Λογικά τελείωσε η ωορρηξία...


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Αυτο ξαναπες τον..επιτελους ενα σαββατο που δεν δουλευω....μετα απο την τοση κουραση στην δουλεια κ τις κυριακες που ειχαμε ευκαιρια για ξεκουραση...

Επομενως αυτον τον μηνα εκανα την.15η μερα ωορηξια..ευτυχως ειχαμε επαφη εκεινη την μερα κ τις προηγουμενες...

οποτε εμεις οι 2 ειμαστε κοντα στην αναμονη ! 

πρίν από 1 λεπτό , Μάντη είπε:

Με το καλό κούκλα μ να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!  Άρα πιστεύω είναι φυσιολογικό τα υγρά που έχω μετά...

Εμείς είχαμε καλές επαφουλες πιστεύω την 9η,11η,13η,14η,15η   σήμερα είναι 16η και λογικά θα έχουμε και σημερα! Θετικό ωορρηξίας είχα 14η το μεσημέρι... Σήμερα είδα λίγα άσπρα πηχτα υγρά... Λογικά τελείωσε η ωορρηξία...

πολυ καλες επαφες ειχατε !  

  • Ευχαριστώ 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Μάντη είπε:

Με το καλό κούκλα μ να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!  Άρα πιστεύω είναι φυσιολογικό τα υγρά που έχω μετά...

Εμείς είχαμε καλές επαφουλες πιστεύω την 9η,11η,13η,14η,15η   σήμερα είναι 16η και λογικά θα έχουμε και σημερα! Θετικό ωορρηξίας είχα 14η το μεσημέρι... Σήμερα είδα λίγα άσπρα πηχτα υγρά... Λογικά τελείωσε η ωορρηξία...

Κ εγω ειχα 10η 11η 12η 13η 14η και 15η ...δεν εκανα τεστ απλα υπολογιζω απο τους πονους που ηταν σαν σουβλιες οτι εκανα 14η με 15η οωρηξια..και μενα 16η ειναι σημερα αλλα δεν ξερω αν θα γινει κατι γτ θα ερθουν να μεινουν σε μας οι γονεις του αγοριου μου...θα δειξει στις 18 τι καναμε αυτοβ τον μηνα..

πρίν από 8 λεπτά , ada32 είπε:

οποτε εμεις οι 2 ειμαστε κοντα στην αναμονη ! 

πολυ καλες επαφες ειχατε !  

@ada32 μου εχουμε ακομα καμια 10ρια μερουλες...θα περασουν που θα παει κ θα ξερουμε το αποτελεσμα .χεχε

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Κ εγω ειχα 10η 11η 12η 13η 14η και 15η ...δεν εκανα τεστ απλα υπολογιζω απο τους πονους που ηταν σαν σουβλιες οτι εκανα 14η με 15η οωρηξια..και μενα 16η ειναι σημερα αλλα δεν ξερω αν θα γινει κατι γτ θα ερθουν να μεινουν σε μας οι γονεις του αγοριου μου...θα δειξει στις 18 τι καναμε αυτοβ τον μηνα..

@ada32 μου εχουμε ακομα καμια 10ρια μερουλες...θα περασουν που θα παει κ θα ξερουμε το αποτελεσμα .χεχε

Μαζί περιμένουμε κορίτσια λογικά εγώ υπολόγιζα περίοδο 16 αλλά με ωορρηξία 13 άρα τώρα που έγινε ποιο μετά θα περιμένω και εγώ κάπου στις 18

@caramel_83 αγάπη μ βάλε με για 18 σύμφωνα με το τεστακι ωορρηξίας! Ευχαριστώ!

  • Μου αρέσει 1

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , Μάντη είπε:

Μαζί περιμένουμε κορίτσια λογικά εγώ υπολόγιζα περίοδο 16 αλλά με ωορρηξία 13 άρα τώρα που έγινε ποιο μετά θα περιμένω και εγώ κάπου στις 18

Δεν μπορει καποια θα ειναι απο εμας..ας ελπισουμε  κ οι 3 χαχα...:-P:-P

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Μάντη είπε:

Λογικά έκανες τα άσπρα και πηχτα εμφανίζονται μετά την ωορρηξία! Είχες καλές επαφουλες;;; Μαζί θα περιμένουμε περίπου!

Να μην ανησυχώ λοιπόν! Ευχαριστώ! Ελπίζω να γίνει το θαύμα!

Όχι να μην ανησυχεις καθόλου απλα έτσι για ενίσχυση μην σηκωνεσαι αμέσως. :-P


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Δεν μπορει καποια θα ειναι απο εμας..ας ελπισουμε  κ οι 3 χαχα...:-P:-P

Μακαριιιιι!!!!!! Άντε να αρχίσουμε πάλι να λέμε τα συμπτώματα και να βγουν αληθινά!!!!

πρίν από 3 λεπτά , Smile89 είπε:

Όχι να μην ανησυχεις καθόλου απλα έτσι για ενίσχυση μην σηκωνεσαι αμέσως. :-P

Κάθομαι ένα μισάωρο ξαπλωμένη... Να κάθομαι ποιο περισσότερο;;;;;;


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Μάντη είπε:

Μακαριιιιι!!!!!! Άντε να αρχίσουμε πάλι να λέμε τα συμπτώματα και να βγουν αληθινά!!!!

Κάθομαι ένα μισάωρο ξαπλωμένη... Να κάθομαι ποιο περισσότερο;;;;;;

Όχι καλέ Κομπλε. Και πολύ είναι. Βέβαια εγώ ένα βράδυ κοιμήθηκα κιόλας επιτοπου. Χαχαχα Χαχαχα 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Μάντη είπε:

Με το καλό κούκλα μ να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!  Άρα πιστεύω είναι φυσιολογικό τα υγρά που έχω μετά...

Να είσαι καλά!Άντε σε λίγες μέρες να μιλάμε για τη δική σου εγκυμοσύνη!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...