Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Alex@ είπε:

      Καλημέρα!!! Πήρα το αποτελεσμα της χοριακης 295!!

      Καλησπέρα! Συγχαρητήριαααα!!! 🧡

      5 ώρες πρίν, Maraki S. είπε:

      Βγήκα από την ωοληψία, όλα καλά είχα φοβηθεί γιατί είχαμε 4 ωάρια δει στους υπερήχους και το βράδυ ξαφνικά είχα έναν οξύ πόνο στην δεξιά ωοθήκη που με ξύπνησε. Φοβόμουν ότι θα τα έχανα πριν φτάσω στο χειρουργείο. Δεν θα το πιστέψετε, αλλά μου είπαν ότι έβγαλαν 8 ωάρια! Να δούμε τώρα πόσα θα γονιμοποιηθούν και πόσα θα μείνουν αλλά είμαι πολύ χαρούμενη!

      Μπράβο κορίτσι μου! Καλές γονιμοποιήσεις εύχομαι! Θα περιμένουμε νέα σου!🙂

      • Μου αρέσει 1
      • Ευχαριστώ 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 4 λεπτά , kido είπε:

Συγχαρητήρια κι από εμένα! Τυχερή και ευλογημένη να είναι όλη η περίοδος της εγκυμοσύνης σου!!

Ευχαριστώ καρδουλα μου!!! Εύχομαι και σε εσένα οτι επιθυμείς!! 

  • Ευχαριστώ 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 13 λεπτά , Smile89 είπε:

Αυτός που είχε τρελό προαίσθημα ήταν ο αντρας μου ήταν σίγουρος οτι το πετυχαμε αυτό το μήνα χεχε

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!! 

@Vasi34 συγχαρητήρια κορίτσι μου!! 

Σ' ευχαριστώ πολύ Smile89!!Συγχαρητήρια και στις δυο μας!Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Ungry girl είπε:

τους τελευταιους κυκλους εχω απο 25 εως 27 ημερων!

μια χαρα εισαι τοτε! συνεχισε επαφες ,παρε κ τα τεστ ωορηξιας κ οποτε νοωθεις ετοιμη , πηγαινε στον γιατρο . θυμησε μου  εσυ ειχες κυστη ? 

Να σου πω για μενα , εγω εχω κυκλο 28-29 , με τεστακια κ υπερηχο εχω επιβεβαιωσει ωορηξια. απλα επειδη εχω λιγο θεμα με το σπερμα , παρακολουθω εδω κ 3 μηνες κ με υπερηχο οτι απο μεριας στο θεμα  ωορηξιας ειναι καλα  κ υπολογιζουμε με τον γιατρο περιπου την ωορηξια μηπως την πετυχουμε κ την ιδια μερα με τον αντρα μου. αλλα ο γιατρος που πηγαινω , μου παιρνει 20ε για τον υπερηχο , γτ μονο αυτο κανει στην ουσια , απλα με βλεπει κ μετραει το ωοθυλακιο .  οποτε μηπως να εβρισκες εναν γυναικολογο εκει που μενεις , για να παρακολουθεις την ωορηξια , δλδ πας 10η μερα κ μετα αναλογως το ωοθυλακιο , θα σου πει αυτος ποτε θα ξανα πας να δειτε οτι εχει γινει .. 

Εκτος αν παιρνεις καποια αγωγη  κ πρεπει να σε παρακολουθει καποιος γιατρος συγκερκριμενος .

 Καλημερα κοριτσια !  πανε οι γιορτες και γυρισαμε στην καθημερινότητα.. :(   τι κανετε ? οι εγκυουλες μας , πως ειναι ?

εγω περιμενω 15/01 να (μην) ερθει !! ποιο κοριτσι ειναι μαζι μου ?


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα κορίτσια μου!!Βροχερή μέρα η σημερινή!!

@Ungry girlΑννούλα έχεις χίλια δίκια!!!Πρέπει να βρείς πάνω από όλα άνθρωπο!!Εγώ όταν είχα την παλίνδρομη ήμουν στον γυναικολόγο μου 2 χρόνια!!Είχα χοριακή 7500 και μου λέει σίγουρα θα πέσει!!Ρωτάει ο άντρας μου και αν ανέβει?Απαντά με τίποτα δεν ανεβαίνει!!!Κάνω χοριακή την επόμενη μέρα και πήγε 11000!!Παθαίνω σόκ!!!Τον παίρνω τηλ και τον ακούω κολλάει!!!Μου λέει εεε δεν ξέρω γιατί ανέβηκε έλα να σε δω σε 3 μέρες!!Ξενέρωσα και αποφάσισα να μην ξαναπάω!!!Δεν με πήρε ένα τηλέφωνο να μου πεις γιατί δεν ήρθες και πως είσαι?Στον καινούργιο γιατρό μου θέλω να φτάσω σε μια ώρα και μάλιστα δεν οδηγώ και πρέπει να με πάει ο άντρας μου!!!Μου είπε με αυτέ τις χοριακές φαίνεται ότι η άνοδος δεν ήταν σωστή!!Και όταν έκανα αναρρόφηση ο καινούργιος γιατρός με πήρε τηλέφωνο!!!Επαθα πλάκα!!!Νόμιζα ήταν ένας καλός μας φίλος και λέω έλα Γιώργο πως είσαι?χαχχαχχαχαχ!!!Μου λέει ο γιατρός είμαι??Δεν έχεις το τηλ μου αποθηκευμένο?Πρώτα θα έχεις του άντρας σου και μετά το δικό μου τηλεφώνο!!!Με ρώτησε πως είμαι και αν πονάω!!!Πραγματικά με συγκίνησε!!!Πάρε τον χρόνο σου και πάνω από όλα να βρείς γιατρό άνθρωπο!!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

@andrianni Καλημερα! οταν μπορεσεις να μου δωσεις καποιες πληροφοριες για την προκληση που κανεις. χθες που ημουν στον γιατρο , του ειπα να κανουμε προσκληση με κλομιφαινη.  Στην αρχη δεν ηθελε γτ μου ειπε οτι κανω ωορηξια αλλα στην τελικη τον επεισα! μου ειπε βεβαια να παιρνω 1 χαπι ( αντι για 2 που ειναι κανονικα) για να εχω υπερδιεργεση ωοθηκων . τον ρωτησα μετα ποτε θα κανουμε την ενεση και μου ειπε οτι δν θα κανουμε απλα θα παρακολουθουμε με υπερηχο ποτε θα γινει ωορηξια . αυτο δεν μου αρεσε γτ εγω θελω στην ουσια να προγραμματισω την ωορηξια .

μπορεις να μου πεις εσενα τι σου εχει πειο γιατρος να κανεις?


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

20 ώρες πρίν, Vila είπε:

Κι εγώ  Σάββατο.. μαζί λοιπόν! Το στήθος μου είναι πρησμένο όπως πάντα πρίν αδιαθετησω αλλάε τόσο φαγητό και γλυκά αυτές τις μέρες έχω ένα γενικό πρήξιμο χαχαχαχα!

Το μόνο που είδα πρίν 3 μέρες μια σταγόνα καφέ στο σκούπισμα αλλά αυτό μου έτυχε κι άλλες φορές οπότε δε δίνω σημασία .. άντε 3 μέρες έμειναν να τελειώνει η αγωνία!

Σκέφτεσαι να κάνεις τέστ το Σάββατο??

μπορει να εχει ξανατυχει το καφε αλλα δεν παυει να ειναι θετικο ;)

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , ada32 είπε:

@andrianni Καλημερα! οταν μπορεσεις να μου δωσεις καποιες πληροφοριες για την προκληση που κανεις. χθες που ημουν στον γιατρο , του ειπα να κανουμε προσκληση με κλομιφαινη.  Στην αρχη δεν ηθελε γτ μου ειπε οτι κανω ωορηξια αλλα στην τελικη τον επεισα! μου ειπε βεβαια να παιρνω 1 χαπι ( αντι για 2 που ειναι κανονικα) για να εχω υπερδιεργεση ωοθηκων . τον ρωτησα μετα ποτε θα κανουμε την ενεση και μου ειπε οτι δν θα κανουμε απλα θα παρακολουθουμε με υπερηχο ποτε θα γινει ωορηξια . αυτο δεν μου αρεσε γτ εγω θελω στην ουσια να προγραμματισω την ωορηξια .

μπορεις να μου πεις εσενα τι σου εχει πειο γιατρος να κανεις?

Ada32 εγώ που επαιρνα τα κλομιφαινη  τα ξεκινούσα από την 5τη μέρα του κύκλου μέχρι την 9τη μετά 2 μερες δεν έπαιρνα και κάναμε υπέρηχο να δουμε πόσο μεγάλα είναι τα αυγουλακια και το ενδομητριο και την επόμενη μέρα την ένεση 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , ada32 είπε:

@andrianni Καλημερα! οταν μπορεσεις να μου δωσεις καποιες πληροφοριες για την προκληση που κανεις. χθες που ημουν στον γιατρο , του ειπα να κανουμε προσκληση με κλομιφαινη.  Στην αρχη δεν ηθελε γτ μου ειπε οτι κανω ωορηξια αλλα στην τελικη τον επεισα! μου ειπε βεβαια να παιρνω 1 χαπι ( αντι για 2 που ειναι κανονικα) για να εχω υπερδιεργεση ωοθηκων . τον ρωτησα μετα ποτε θα κανουμε την ενεση και μου ειπε οτι δν θα κανουμε απλα θα παρακολουθουμε με υπερηχο ποτε θα γινει ωορηξια . αυτο δεν μου αρεσε γτ εγω θελω στην ουσια να προγραμματισω την ωορηξια .

μπορεις να μου πεις εσενα τι σου εχει πειο γιατρος να κανεις?

Ok! Θα σου στειλω το βραδυ ή αύριο π.μ.!

Link to comment
Share on other sites

ΜΑΝΟΥΛΕΣ

Alekagala 7/10/2017 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!!

oneira_glyka 11/11/2017 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!!

 

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ 

1. Angie trg  ΠΗΤ  9/1/2018!!! ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!! 

2. dimitroula30  ΠΗΤ  17/1/2018!!! ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!! 

3. Kalfeli   ΠΗΤ  2-3/2/2018!!!

4. Ani ani   ΠΗΤ  21/3/2018!!! ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!! 

5. elenakii22 ΠΗΤ  22/3/2018  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

6. maria1988  ΠΗΤ  2/4/2018!!!

7. stalitsa82  ΠΗΤ  25/4/2018!!!

8. Vana87 ΠΗΤ  27/5/2018!!!  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

9. Farmakotriftena ΠΗΤ  8/6/2018!!! ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!! 

10. orianna  ΠΗΤ  21/6/2018!!! ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!! 

11. t1t1n4k1  15/7/2018!!!

12. Antila   ΠΗΤ  16/7/2018!!!

13. ΓΙΩΤΑ781 ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ   2076 !!!!

14. Χαρά Τριανταφυλλακι.  ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ   82.3 !!!!

15. Κόννυ  ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ   92 !!!!

16. modena  ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ   257.95 !!!!

17. linaa   ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ   7000!!!!

 

 

ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

1. Ungry girl 17/11/2017!!!

2. noni90 18/12/2017!!!

3. alina80 24/12/2017!!!

4. Δήμητρα1988 26-28/12/2017!!!

5. ElektraGr  28-29/12/2017!!!

6. WannaBeMother  29/12/2017!!!

7. Elma86  29/12/2017!!!

8. ritaki13  31/12/2017!!!

9. Vila  6/1/2018!!!

10. kido  6/1/2018!!!

11. KalStyl  10/1/2018!!!

12. andrianni  12/1/2018!!!

13. ada32 15/1/2018!!!

14. ellilaw 16/1/2018!!!

15. Μάντη  16-18/1/2018!!!

16. Dimitr@17 18/1/2018!!!

17 Nati85 20/1/2018!!!

18. ntemiiiiii  22/1/2018!!!

19. Μαρθα Κ  25-27/1/2018!!!

 

 

Κορίτσια να δινετε πληροφοριες για να ανανεωνεται το πινακακι μας;)

Με το καλο ολες με ενα μωρακι στην αγκαλια μας!!!:wub:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 50 λεπτά , ada32 είπε:

μια χαρα εισαι τοτε! συνεχισε επαφες ,παρε κ τα τεστ ωορηξιας κ οποτε νοωθεις ετοιμη , πηγαινε στον γιατρο . θυμησε μου  εσυ ειχες κυστη ? 

Να σου πω για μενα , εγω εχω κυκλο 28-29 , με τεστακια κ υπερηχο εχω επιβεβαιωσει ωορηξια. απλα επειδη εχω λιγο θεμα με το σπερμα , παρακολουθω εδω κ 3 μηνες κ με υπερηχο οτι απο μεριας στο θεμα  ωορηξιας ειναι καλα  κ υπολογιζουμε με τον γιατρο περιπου την ωορηξια μηπως την πετυχουμε κ την ιδια μερα με τον αντρα μου. αλλα ο γιατρος που πηγαινω , μου παιρνει 20ε για τον υπερηχο , γτ μονο αυτο κανει στην ουσια , απλα με βλεπει κ μετραει το ωοθυλακιο .  οποτε μηπως να εβρισκες εναν γυναικολογο εκει που μενεις , για να παρακολουθεις την ωορηξια , δλδ πας 10η μερα κ μετα αναλογως το ωοθυλακιο , θα σου πει αυτος ποτε θα ξανα πας να δειτε οτι εχει γινει .. 

Εκτος αν παιρνεις καποια αγωγη  κ πρεπει να σε παρακολουθει καποιος γιατρος συγκερκριμενος .

 Καλημερα κοριτσια !  πανε οι γιορτες και γυρισαμε στην καθημερινότητα.. :(   τι κανετε ? οι εγκυουλες μας , πως ειναι ?

εγω περιμενω 15/01 να (μην) ερθει !! ποιο κοριτσι ειναι μαζι μου ?

anta nai  εγω εχω κυστη στην αριστερη ωοθηκη! ναι μαλλον αυτο σκευτομαι να κανω να βρω καποιον εδω κοντα τουλαχιστων να μην τρεχω μακρια! αμα ομως χρησιμοποιουμε τα τεστακια ο υπερηχος τι χριαζεται???

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 41 λεπτά , marillia είπε:

Kαλημέρα κορίτσια μου!!Βροχερή μέρα η σημερινή!!

@Ungry girlΑννούλα έχεις χίλια δίκια!!!Πρέπει να βρείς πάνω από όλα άνθρωπο!!Εγώ όταν είχα την παλίνδρομη ήμουν στον γυναικολόγο μου 2 χρόνια!!Είχα χοριακή 7500 και μου λέει σίγουρα θα πέσει!!Ρωτάει ο άντρας μου και αν ανέβει?Απαντά με τίποτα δεν ανεβαίνει!!!Κάνω χοριακή την επόμενη μέρα και πήγε 11000!!Παθαίνω σόκ!!!Τον παίρνω τηλ και τον ακούω κολλάει!!!Μου λέει εεε δεν ξέρω γιατί ανέβηκε έλα να σε δω σε 3 μέρες!!Ξενέρωσα και αποφάσισα να μην ξαναπάω!!!Δεν με πήρε ένα τηλέφωνο να μου πεις γιατί δεν ήρθες και πως είσαι?Στον καινούργιο γιατρό μου θέλω να φτάσω σε μια ώρα και μάλιστα δεν οδηγώ και πρέπει να με πάει ο άντρας μου!!!Μου είπε με αυτέ τις χοριακές φαίνεται ότι η άνοδος δεν ήταν σωστή!!Και όταν έκανα αναρρόφηση ο καινούργιος γιατρός με πήρε τηλέφωνο!!!Επαθα πλάκα!!!Νόμιζα ήταν ένας καλός μας φίλος και λέω έλα Γιώργο πως είσαι?χαχχαχχαχαχ!!!Μου λέει ο γιατρός είμαι??Δεν έχεις το τηλ μου αποθηκευμένο?Πρώτα θα έχεις του άντρας σου και μετά το δικό μου τηλεφώνο!!!Με ρώτησε πως είμαι και αν πονάω!!!Πραγματικά με συγκίνησε!!!Πάρε τον χρόνο σου και πάνω από όλα να βρείς γιατρό άνθρωπο!!!!

καλημερα μαρακι ναι η αληθεια ειναι πως αυτο που περιεγραψες ειναι λες και δεν ειναι γιηνος χαχααχα! εγω γενικα δεν ειμαι των γιατρον ετυχε τωρα με το θεμα παιδι να ψαχτω και ειδα ποση βρομια υπαρχει σε αυτο τον κλαδο!!!! θα δω τι θα κανω εχω ξενερωσει αφανταστα και οπως ειπα και εχθες κουραστικα στο κατω κατω αν θελει ας ερθει θα βρω εδω στην περιοχη εναν να κανω τις καθιερωμενες εξετασεις παπ κλπ και βλεπουμε!

πρίν από 38 λεπτά , Τονι@ είπε:

@Ungry girl συμφωνώ απόλυτα με την @marilia

ναι ρε κοριτσια που να τον βρω ομως αχχααχχα! εναν βρηκα να μου κανει και αυτος τα σκατωσε! τι να πω δηλαδη μια κοπελα σας λεω απεναντη καθοταν η στον 8 η στον 9 η κοιλια στο στομα δηλαδη αμα ερθει η ωρα να γεννησει καποια θα παει μετα απο κανα 3 ωρο ελεως!!!!!!!!! δεν ειναι καφετζης γυναικολοος ειναι !!!!

πρίν από 7 λεπτά , caramel_83 είπε:

ΜΑΝΟΥΛΕΣ

Alekagala 7/10/2017 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!!

oneira_glyka 11/11/2017 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!!

 

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ 

1. Angie trg  ΠΗΤ  9/1/2018!!! ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!! 

2. dimitroula30  ΠΗΤ  17/1/2018!!! ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!! 

3. Kalfeli   ΠΗΤ  2-3/2/2018!!!

4. Ani ani   ΠΗΤ  21/3/2018!!! ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!! 

5. elenakii22 ΠΗΤ  22/3/2018  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

6. maria1988  ΠΗΤ  2/4/2018!!!

7. stalitsa82  ΠΗΤ  25/4/2018!!!

8. Vana87 ΠΗΤ  27/5/2018!!!  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

9. Farmakotriftena ΠΗΤ  8/6/2018!!! ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!! 

10. orianna  ΠΗΤ  21/6/2018!!! ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!! 

11. t1t1n4k1  15/7/2018!!!

12. Antila   ΠΗΤ  16/7/2018!!!

13. ΓΙΩΤΑ781 ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ   2076 !!!!

14. Χαρά Τριανταφυλλακι.  ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ   82.3 !!!!

15. Κόννυ  ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ   92 !!!!

16. modena  ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ   257.95 !!!!

17. linaa   ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ   7000!!!!

 

 

ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

1. Ungry girl 17/11/2017!!!

2. noni90 18/12/2017!!!

3. alina80 24/12/2017!!!

4. Δήμητρα1988 26-28/12/2017!!!

5. ElektraGr  28-29/12/2017!!!

6. WannaBeMother  29/12/2017!!!

7. Elma86  29/12/2017!!!

8. ritaki13  31/12/2017!!!

9. Vila  6/1/2018!!!

10. kido  6/1/2018!!!

11. KalStyl  10/1/2018!!!

12. andrianni  12/1/2018!!!

13. ada32 15/1/2018!!!

14. ellilaw 16/1/2018!!!

15. Μάντη  16-18/1/2018!!!

16. Dimitr@17 18/1/2018!!!

17 Nati85 20/1/2018!!!

18. ntemiiiiii  22/1/2018!!!

19. Μαρθα Κ  25-27/1/2018!!!

 

 

Κορίτσια να δινετε πληροφοριες για να ανανεωνεται το πινακακι μας;)

Με το καλο ολες με ενα μωρακι στην αγκαλια μας!!!:wub:

καραμελακι καλημερα βαλεμε και εμενα αν θες για τις 18 αν και δεν εχω κανει τεστακια καπου εκει ειμαι ευχαριστωωωω!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Ungry girl είπε:

καλημερα μαρακι ναι η αληθεια ειναι πως αυτο που περιεγραψες ειναι λες και δεν ειναι γιηνος χαχααχα! εγω γενικα δεν ειμαι των γιατρον ετυχε τωρα με το θεμα παιδι να ψαχτω και ειδα ποση βρομια υπαρχει σε αυτο τον κλαδο!!!! θα δω τι θα κανω εχω ξενερωσει αφανταστα και οπως ειπα και εχθες κουραστικα στο κατω κατω αν θελει ας ερθει θα βρω εδω στην περιοχη εναν να κανω τις καθιερωμενες εξετασεις παπ κλπ και βλεπουμε!

Nαι αυτό να κάνεις!!!Από τη στιγμή που έγινε σύλληψη δεν σε απασχολεί να βρείς γιατρό και να ψάχνεσε πάλι!!!Σίγουρα θα χρειαστείς Παπ ή υπέρηχο απλό!!!Βρές εναν γιατρό και με το που μείνεις εγκυούλα βλέπεις!!!Τώρα για την ωορρηξία μην αγχώνεσε!!!Θα γίνει!!Να έχεις επαφούλες!!!Αν σε βοηθούν και τα τεστάκια να παραγγείλεις!!!Ουτως ή άλλως και ο γιατρός να σου έλεγε πχ σε 2-3 μέρες θα γίνει ωορρηξία αν ήσουν αγχωμένη θα έλεγες σε 2 μέρες ή σε 3 χχαχαχ!!!Το έχω πάθει αυτό!!!Θέλουμε και μεις να ξέρουμε ακριβώς!!Να ήταν τρόπος να ξέρουμε και την ώρα που θα γινόταν!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...