Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Alex@ είπε:

      Καλημέρα!!! Πήρα το αποτελεσμα της χοριακης 295!!

      Καλησπέρα! Συγχαρητήριαααα!!! 🧡

      5 ώρες πρίν, Maraki S. είπε:

      Βγήκα από την ωοληψία, όλα καλά είχα φοβηθεί γιατί είχαμε 4 ωάρια δει στους υπερήχους και το βράδυ ξαφνικά είχα έναν οξύ πόνο στην δεξιά ωοθήκη που με ξύπνησε. Φοβόμουν ότι θα τα έχανα πριν φτάσω στο χειρουργείο. Δεν θα το πιστέψετε, αλλά μου είπαν ότι έβγαλαν 8 ωάρια! Να δούμε τώρα πόσα θα γονιμοποιηθούν και πόσα θα μείνουν αλλά είμαι πολύ χαρούμενη!

      Μπράβο κορίτσι μου! Καλές γονιμοποιήσεις εύχομαι! Θα περιμένουμε νέα σου!🙂

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 23 λεπτά , Ungry girl είπε:

Κοριτσια καλησπέρα. Τι κάνετε!!?? Εγω σκατα μετα συγχωρήσεως παντα!!! Πηγα στο γιατρο ειχα ραντεβου 6 παρα τεταρτο και μεχρι τις 9:45 δεν με ειχε βαλει περιμενα τεσσερις ωρες μεχρι που μου σπασαν τα νευρα και σηκώθηκα και εφυγα!!! Απλα οχι σκετο αντιεπαγκελματιας ελαιηνος δεν ξανα παταω ΠΟΤΕ!! Δεν θα ξανα παω πουθενα αγανάκτησα αν δεν θελει ο Θεος η αν δεν ειναι να καταφέρω ποτε να κανω παιδι εεεε ας μην κανω δεν μπορω πια απελπιστικά κουραστικα τελος!!!

Ηρέμησε Άννα μου... Σε νοσοκομείο δεν είχες ραντεβού;;;;;; Και ο Θεός να θέλει πρέπει να κουνήσουμε και εμείς τα χεράκια μας!!!! Υπομονή.... Δεν σου είπαν κάτι μήπως είχε κάποιο επείγον περιστατικό;;;


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

Just now, Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Αχ κορίτσι μου έχεις δίκιο. Δεν υπάρχουν. Τι αναμονές τι κακό είναι αυτό. Αντιεπαγγελματιας όντως. Ποτε δεν καταλαβαίνω γιατί κλείνουμε ραντεβού. Σολους αυτούς τους γιατρούς. Και γιατί πληρώνουμε από την στιγμή που έχουμε ασφάλεια. Σε καταλαβαίνω. Όπως πιστεύω ότι μόλις θα ηρεμήσεις ότι θα το ξανασκεφτεις.

Και εγω τριανταφυλλακι αυτο δεν καταλαβενω και γιατι βαζει ραντεβου καθε τέταρτο ενω κραταει την καθε μια καμια ωρα δεν εχω να.ξανα σκεδτω κατι καλος η κακος τελος!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Ungry girl είπε:

Κοριτσια καλησπέρα. Τι κάνετε!!?? Εγω σκατα μετα συγχωρήσεως παντα!!! Πηγα στο γιατρο ειχα ραντεβου 6 παρα τεταρτο και μεχρι τις 9:45 δεν με ειχε βαλει περιμενα τεσσερις ωρες μεχρι που μου σπασαν τα νευρα και σηκώθηκα και εφυγα!!! Απλα οχι σκετο αντιεπαγκελματιας ελαιηνος δεν ξανα παταω ΠΟΤΕ!! Δεν θα ξανα παω πουθενα αγανάκτησα αν δεν θελει ο Θεος η αν δεν ειναι να καταφέρω ποτε να κανω παιδι εεεε ας μην κανω δεν μπορω πια απελπιστικά κουραστικα τελος!!!

Απαράδεκτος ο γιατρός τι να πω. Κατσέ ηρέμησε και αύριο θα σκεφτείς τι θα κάνεις από εδώ και πέρα 

  • Μου αρέσει 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Μάντη είπε:

Ηρέμησε Άννα μου... Σε νοσοκομείο δεν είχες ραντεβού;;;;;; Και ο Θεός να θέλει πρέπει να κουνήσουμε και εμείς τα χεράκια μας!!!! Υπομονή.... Δεν σου είπαν κάτι μήπως είχε κάποιο επείγον περιστατικό;;;

Οχι κοριτσακι μιυ στο ιατριο του πηγα δεν ειχε τιποτα επερνε ραντεβου που ερχοντουσαν μετα αποαπο εμενα και πληρωνουμε και τα 80αρια

Link to comment
Share on other sites

@Ungry girl κλείσε το πρώτο ραντεβού της ημέρας, ζήτησε του το και πες ότι δεν μπορείς να περιμένεις τόσες ώρες πάλι. Αν ξεκινάει 4 να δέχεται κόσμο να σε βάλει 4 εσένα. Δεν θα καθυστερείς ποτέ έτσι. Ελπίζω το ραντεβού των 4 να μην είναι σε ένα μήνα από σήμερα όμως!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, BettySt είπε:

Απαράδεκτος ο γιατρός τι να πω. Κατσέ ηρέμησε και αύριο θα σκεφτείς τι θα κάνεις από εδώ και πέρα 

Απαράδεκτος δεν το συζητώ πραγματικα εχουν γινει ολοι μονο για το χρημα τους νοιάζει!

πρίν από 1 λεπτό , kido είπε:

@Ungry girl κλείσε το πρώτο ραντεβού της ημέρας, ζήτησε του το και πες ότι δεν μπορείς να περιμένεις τόσες ώρες πάλι. Αν ξεκινάει 4 να δέχεται κόσμο να σε βάλει 4 εσένα. Δεν θα καθυστερείς ποτέ έτσι. Ελπίζω το ραντεβού των 4 να μην είναι σε ένα μήνα από σήμερα όμως!!!

Κοριτσι δεν υπαρχει περιπτωση.να.ξαναπαω εκει ποτε μα ποτε εφυγα απο το σπιτι μου στις 3 το μεσιμερι και γύρισα 11 τη νυχτα 

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Ungry girl είπε:

Απαράδεκτος δεν το συζητώ πραγματικα εχουν γινει ολοι μονο για το χρημα τους νοιάζει!

Κοριτσι δεν υπαρχει περιπτωση.να.ξαναπαω εκει ποτε μα ποτε εφυγα απο το σπιτι μου στις 3 το μεσιμερι και γύρισα 11 τη νυχτα 

Και πολύ καλά θα κάνεις και εγώ στην θέση σου δεν θα ξαναπάω. Ψάξε για άλλο γιατρό πού πρώτα από όλα θα είναι άνθρωπος 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , BettySt είπε:

Και πολύ καλά θα κάνεις και εγώ στην θέση σου δεν θα ξαναπάω. Ψάξε για άλλο γιατρό πού πρώτα από όλα θα είναι άνθρωπος 

Πραγματικα ειναι τοσο δύσκολο σαν.να.ψαχνεις ψιλο στα άχυρα χααχχα!!! Αλλα προς το παρον θα τα παρατησω και βλέπουμε!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Ungry girl είπε:

Πραγματικα ειναι τοσο δύσκολο σαν.να.ψαχνεις ψιλο στα άχυρα χααχχα!!! Αλλα προς το παρον θα τα παρατησω και βλέπουμε!!

Τι εννοείς θα τα παρατήσεις; Πήγαινε σε νοσοκομείο για ένα υπέρηχο να βεβαιωθείς ότι έχεις ξεμπερδέψει πρώτα η κάνε μια χοριακη και βρες άλλη γνώμη!

Link to comment
Share on other sites

@Ungry girl σε καταλαβαίνω. ..κι εκεί στη γυναικολόγο κάναμε πολλές ώρες αλλά τουλάχιστον άξιζε η αναμονή γιατί είναι απίστευτος άνθρωπος και γιατρός.   Αλλά όντως είναι σπάσιμο νεύρων αυτό το πράγμα.  Εγώ στα τελευταία ραντεβού όταν πήγαινα και είχε κόσμο έλεγα στη γραμματέα φεύγω, πάω για καφέ και όταν φτάνει η σειρά μου πάρε με να έρθω. Πάντως καλό θα ήταν να ελέγξεις έστω με μια χοριακη ότι έχει υποχωρήσει η προηγούμενη κατάσταση 

 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 37 λεπτά , Μάντη είπε:

Δεν θέλω τέτοιες σκέψεις μόνο θετικές! Θα τα καταφέρουμε!!!!

Χθες Τελικά ήμουν ψόφια κ δεν είχαμε επαφή όποτε δεν ξέρω τι προλαβαμε.. Για αυτό το λέω

πρίν από 15 λεπτά , kido είπε:

Τι εννοείς θα τα παρατήσεις; Πήγαινε σε νοσοκομείο για ένα υπέρηχο να βεβαιωθείς ότι έχεις ξεμπερδέψει πρώτα η κάνε μια χοριακη και βρες άλλη γνώμη!

Αν έχεις κανονική περίοδο ,έχει πέσει η χοριακη.. Αν μπουχτησες απο γιατρους ,κάνε ένα διάλειμμα. Πάρε τεστ ωορηξιας κ δες με αυτά. Κ όταν νιωθεις έτοιμη ξανα πήγαινε.


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , Ungry girl είπε:

Πραγματικα ειναι τοσο δύσκολο σαν.να.ψαχνεις ψιλο στα άχυρα χααχχα!!! Αλλα προς το παρον θα τα παρατησω και βλέπουμε!!

Πάρε το χρόνο σου και μετά κάνε ότι αισθάνεσαι εσύ καλύτερο για τον εαυτό σου 

  • Ευχαριστώ 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 46 λεπτά , Ungry girl είπε:

Και εγω τριανταφυλλακι αυτο δεν καταλαβενω και γιατι βαζει ραντεβου καθε τέταρτο ενω κραταει την καθε μια καμια ωρα δεν εχω να.ξανα σκεδτω κατι καλος η κακος τελος!

Όπως νιώθεις καλύτερα εσύ κορίτσι μου ότι είναι καλύτερο για εσένα. Δεν το συζητάω..

  • Ευχαριστώ 1

XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , kido είπε:

Τι εννοείς θα τα παρατήσεις; Πήγαινε σε νοσοκομείο για ένα υπέρηχο να βεβαιωθείς ότι έχεις ξεμπερδέψει πρώτα η κάνε μια χοριακη και βρες άλλη γνώμη!

Εννοώ πως ουτε χοριακη θα κανω ουτε για υπέρηχο θα παω απο τη στιγμη που αδιαθετησα το αφηνω εκει ειχα κλήσει ραντεβου στο γιατρο πριν αδιαθετησω και δεμ το ακυροσα σκευτικα να παω για να δω την ωορρηξία που λογικα ειχα σημερα δεν ξαναπαω σε γιατρό για το θεμα παιδι αν και όταν θελει ας έρθει

πρίν από 31 λεπτά , Τονι@ είπε:

@Ungry girl σε καταλαβαίνω. ..κι εκεί στη γυναικολόγο κάναμε πολλές ώρες αλλά τουλάχιστον άξιζε η αναμονή γιατί είναι απίστευτος άνθρωπος και γιατρός.   Αλλά όντως είναι σπάσιμο νεύρων αυτό το πράγμα.  Εγώ στα τελευταία ραντεβού όταν πήγαινα και είχε κόσμο έλεγα στη γραμματέα φεύγω, πάω για καφέ και όταν φτάνει η σειρά μου πάρε με να έρθω. Πάντως καλό θα ήταν να ελέγξεις έστω με μια χοριακη ότι έχει υποχωρήσει η προηγούμενη κατάσταση 

 

Ρε τονακι απο τη στιγμη που αδιαθετησα πθστευω θα ειμαι οκ!!εγω πηγαίνω αθηνα απο μακριά καταλαβενω να καθυστερούσε και 1 ωρα και 1 μισι αλλα 4 ωρες!!??

πρίν από 16 λεπτά , BettySt είπε:

Πάρε το χρόνο σου και μετά κάνε ότι αισθάνεσαι εσύ καλύτερο για τον εαυτό σου 

Σε ευχαριστώ!!! Ιδη ξεκίνησα δυναμικα με επαφουλες!!!

πρίν από 11 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Όπως νιώθεις καλύτερα εσύ κορίτσι μου ότι είναι καλύτερο για εσένα. Δεν το συζητάω..

Ευχαριστώ θα προσπαθήσω να εχω επαφες και ελπιζω να έρθει το νινι!!! Οτι ηταν να κανω το εκανα!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 54 λεπτά , Ungry girl είπε:

Οχι κοριτσακι μιυ στο ιατριο του πηγα δεν ειχε τιποτα επερνε ραντεβου που ερχοντουσαν μετα αποαπο εμενα και πληρωνουμε και τα 80αρια

Ιδιωτικός γιατρός;;; Να σου πω χαλάρωσε δεν πέρασες και λίγα και όλα θα έρθουν αλλά πρώτα σιγουρέψουμε έστω με μια χορική ότι έχει πέσει εντελώς... Είναι δύσκολο να βρεις καλό γιατρό και πάνω απ' όλα να βρεις άνθρωπο γιατρό! Αλλά είμαι σίγουρη ότι όλες οι ταλαιπωρίες του κόσμου αξίζουν για να πετύχουμε το στόχο μας.. όταν ηρεμήσεις ψάξε και βρες ένα γιατρό που θα τον νιώσεις κοντά σου και θα τον εμπιστεύεσαι με κλειστά μάτια...

πρίν από 19 λεπτά , ada32 είπε:

Χθες Τελικά ήμουν ψόφια κ δεν είχαμε επαφή όποτε δεν ξέρω τι προλαβαμε.. Για αυτό το λέω

Αν έχεις κανονική περίοδο ,έχει πέσει η χοριακη.. Αν μπουχτησες απο γιατρους ,κάνε ένα διάλειμμα. Πάρε τεστ ωορηξιας κ δες με αυτά. Κ όταν νιωθεις έτοιμη ξανα πήγαινε.

Λογικά νομίζω θα έκανες ωορρηξία Δευτέρα οπότε αν είχες επαφουλες Κυριακή δευτέρα νομίζω καλά θα είναι! Εγώ καθόμουν πριν και σκεφτόμουν τι ώρες πρέπει να έχω επαφές για να πετύχω και μόλις κατάλαβα ότι πάω να κανονίσω μέχρι και την ώρα τρελάθηκα!!!!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...