Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Alex@ είπε:

      Καλημέρα!!! Πήρα το αποτελεσμα της χοριακης 295!!

      Καλησπέρα! Συγχαρητήριαααα!!! 🧡

      5 ώρες πρίν, Maraki S. είπε:

      Βγήκα από την ωοληψία, όλα καλά είχα φοβηθεί γιατί είχαμε 4 ωάρια δει στους υπερήχους και το βράδυ ξαφνικά είχα έναν οξύ πόνο στην δεξιά ωοθήκη που με ξύπνησε. Φοβόμουν ότι θα τα έχανα πριν φτάσω στο χειρουργείο. Δεν θα το πιστέψετε, αλλά μου είπαν ότι έβγαλαν 8 ωάρια! Να δούμε τώρα πόσα θα γονιμοποιηθούν και πόσα θα μείνουν αλλά είμαι πολύ χαρούμενη!

      Μπράβο κορίτσι μου! Καλές γονιμοποιήσεις εύχομαι! Θα περιμένουμε νέα σου!🙂

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, Vasi34 είπε:

Έχοντας μια θετική πια χοριακή στα χέρια μου 2 μέρες πριν αδιαθετήσω, θα ήθελα να ομολογήσω πως ΝΑΙ υπάρχουν συμπτώματα πριν την καθυστέρηση! Ήδη μια εβδομάδα πριν ξεκίνησαν τα πονάκια, η αναγούλα, η κόπωση και το πρήξιμο. 4 μέρες πριν είδα καφέ υγρά τα οποία κράτησαν μόνο μια μέρα..1η του μηνός ένα θετικό τεστ και σήμερα μια θετική χοριακή! Οπότε για όσες αγωνιούν και νοιώθουν κάτι παρόμοιο ΝΑΙ είναι πιθανό! 

Μπράβο κοπέλα μου!!!! Συγχαρητήρια!! Μπήκε όμορφα το 18!! Με το καλό!!


XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 4 λεπτά , Vila είπε:

Μπράβο κοπέλα μου!!!! Συγχαρητήρια!! Μπήκε όμορφα το 18!! Με το καλό!!

Σ'ευχαριστώ πολύ Vila! Ναι μακάρι αυτή η χρονιά να είναι τόσο τυχερή για όλες όσο για μένα!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια Μόλις τελείωσα Από τον γιατρό.λοιπόν το ωοθηλακιο που είχα την Παρασκευή 12χιλ δεν υπάρχει (υπηρχε ένα στην θέση του 8χιλ κ μικρότερα)όποτε μου είπε ότι έκανα ωορηξία .

@kido τον ρώτησα αν επηρεάζουν οι επαφές μετα τις γόνιμες την σύλληψη και εμφύτευση κ μου απάντησε αδιάφορο.. 

 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

@ada32 καλησπέρα κοριτσι μου. Έχω κυκλο 26-27 ημέρες και ωορηξια 13-14. Επί της ουσίας και σοβαρα 2 μήνες. Τους αλλους 4 προσπαθούσαμε αλλα πιο χαλαρα. Αυτόν τον μήνα δε μέχρι κ την επόμενη της ωορηξιας είχαμε επαφές. Μετα πονουσα αμέσως μέση κ χαμηλά. Δεν μπορούσα να έρθω σε επαφή.... το σπορι βιαζόταν να παρει θέση μου φαίνεται. 50 η χοριακη μου αύριο πρώτη μέρα καθυστέρησης... ακόμη πριν την καθυστέρηση υπνηλία συχνουρια απέχθεια για τσιγαρο. Η καθεμία μας τελικα ειναι πολυ διαφορετικη. 

Συγχαρητήρια! 

πρίν από 7 λεπτά , Vasi34 είπε:

Με το καλό το μωράκι στην αγκαλιά σου να γεμίσει τη ζωή σου με χαρά!

Συγχαρητήρια!

Πολλά μπεμπέ το 18 ήδη! Άντε να παίρνουμε σειρά κορίτσια. 

@Ungry girl τι σου ειπε ο γιατρός;

@linaa πώς είσαι; Σήμερα θα έκανες χοριακή ή θα πήγαινες για υπέρηχο; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , alina80 είπε:

Συγχαρητήρια! 

Συγχαρητήρια!

Πολλά μπεμπέ το 18 ήδη! Άντε να παίρνουμε σειρά κορίτσια. 

@Ungry girl τι σου ειπε ο γιατρός;

@linaa πώς είσαι; Σήμερα θα έκανες χοριακή ή θα πήγαινες για υπέρηχο; 

Ευχαριστώ πολύ!!:)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , ada32 είπε:

Κορίτσια Μόλις τελείωσα Από τον γιατρό.λοιπόν το ωοθηλακιο που είχα την Παρασκευή 12χιλ δεν υπάρχει (υπηρχε ένα στην θέση του 8χιλ κ μικρότερα)όποτε μου είπε ότι έκανα ωορηξία .

@kido τον ρώτησα αν επηρεάζουν οι επαφές μετα τις γόνιμες την σύλληψη και εμφύτευση κ μου απάντησε αδιάφορο.. 

 

Άρα μια χαρά αφού έγινε κανονικά η ωορρηξία τέλεια! Θα περιμένεις λίγο ποιο νωρίς από εμένα! Μακάρι να έγινε ένα καλό φύτεμα!!!!!!! 


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

@ada32 καλησπέρα κοριτσι μου. Έχω κυκλο 26-27 ημέρες και ωορηξια 13-14. Επί της ουσίας και σοβαρα 2 μήνες. Τους αλλους 4 προσπαθούσαμε αλλα πιο χαλαρα. Αυτόν τον μήνα δε μέχρι κ την επόμενη της ωορηξιας είχαμε επαφές. Μετα πονουσα αμέσως μέση κ χαμηλά. Δεν μπορούσα να έρθω σε επαφή.... το σπορι βιαζόταν να παρει θέση μου φαίνεται. 50 η χοριακη μου αύριο πρώτη μέρα καθυστέρησης... ακόμη πριν την καθυστέρηση υπνηλία συχνουρια απέχθεια για τσιγαρο. Η καθεμία μας τελικα ειναι πολυ διαφορετικη. 

Με το καλό να κρατήσετε τα μωράκια σας@smile89 και @Vasi34 !  

Εννοείς 2 μέρες μετά την ωορ. Το ένιωσες; πάντως όντως κάποιες το καταλαβαίνουν απο πριν κ γι αυτο τρελαινόμαστε κ εμείς! Χαχαχα! κ εγώ αυτή τη φορά νιωθω διαφορετικά αμέσως μετά την ωορ. Θα περιμένω όμως γιατί μπορεί να είναι παρεμέργειες  από την αγωγή κ θα σας πω αν είμαι σε 10 μέρες!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια καλησπέρα. Τι κάνετε!!?? Εγω σκατα μετα συγχωρήσεως παντα!!! Πηγα στο γιατρο ειχα ραντεβου 6 παρα τεταρτο και μεχρι τις 9:45 δεν με ειχε βαλει περιμενα τεσσερις ωρες μεχρι που μου σπασαν τα νευρα και σηκώθηκα και εφυγα!!! Απλα οχι σκετο αντιεπαγκελματιας ελαιηνος δεν ξανα παταω ΠΟΤΕ!! Δεν θα ξανα παω πουθενα αγανάκτησα αν δεν θελει ο Θεος η αν δεν ειναι να καταφέρω ποτε να κανω παιδι εεεε ας μην κανω δεν μπορω πια απελπιστικά κουραστικα τελος!!!

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Μάντη είπε:

Άρα μια χαρά αφού έγινε κανονικά η ωορρηξία τέλεια! Θα περιμένεις λίγο ποιο νωρίς από εμένα! Μακάρι να έγινε ένα καλό φύτεμα!!!!!!! 

Μακάρι αλλά  πάλι δεν νιώθω ότι τα κατάφεραμε..


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , Ungry girl είπε:

Κοριτσια καλησπέρα. Τι κάνετε!!?? Εγω σκατα μετα συγχωρήσεως παντα!!! Πηγα στο γιατρο ειχα ραντεβου 6 παρα τεταρτο και μεχρι τις 9:45 δεν με ειχε βαλει περιμενα τεσσερις ωρες μεχρι που μου σπασαν τα νευρα και σηκώθηκα και εφυγα!!! Απλα οχι σκετο αντιεπαγκελματιας ελαιηνος δεν ξανα παταω ΠΟΤΕ!! Δεν θα ξανα παω πουθενα αγανάκτησα αν δεν θελει ο Θεος η αν δεν ειναι να καταφέρω ποτε να κανω παιδι εεεε ας μην κανω δεν μπορω πια απελπιστικά κουραστικα τελος!!!

Αχ κορίτσι μου έχεις δίκιο. Δεν υπάρχουν. Τι αναμονές τι κακό είναι αυτό. Αντιεπαγγελματιας όντως. Ποτε δεν καταλαβαίνω γιατί κλείνουμε ραντεβού. Σολους αυτούς τους γιατρούς. Και γιατί πληρώνουμε σε δημοσια νοσοκομεία από την στιγμή που έχουμε ασφάλεια .?  Σε καταλαβαίνω. Όπως πιστεύω ότι μόλις θα ηρεμήσεις ότι θα το ξανασκεφτεις.


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...