Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Alex@ είπε:

      Καλημέρα!!! Πήρα το αποτελεσμα της χοριακης 295!!

      Καλησπέρα! Συγχαρητήριαααα!!! 🧡

      5 ώρες πρίν, Maraki S. είπε:

      Βγήκα από την ωοληψία, όλα καλά είχα φοβηθεί γιατί είχαμε 4 ωάρια δει στους υπερήχους και το βράδυ ξαφνικά είχα έναν οξύ πόνο στην δεξιά ωοθήκη που με ξύπνησε. Φοβόμουν ότι θα τα έχανα πριν φτάσω στο χειρουργείο. Δεν θα το πιστέψετε, αλλά μου είπαν ότι έβγαλαν 8 ωάρια! Να δούμε τώρα πόσα θα γονιμοποιηθούν και πόσα θα μείνουν αλλά είμαι πολύ χαρούμενη!

      Μπράβο κορίτσι μου! Καλές γονιμοποιήσεις εύχομαι! Θα περιμένουμε νέα σου!🙂

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 2 λεπτά , ada32 είπε:

αχ  να σου πω και εγω μεχρι περσυ(2016) ειμασταν ετσι , 2 φορες την μερα σχεδον  μερα παρα μερα αν οχι καθε μερα !  το 2017 σαν να το περιορισαμε λιγο το σπορ!! 

κ μετανιωνω τοτε που ειχαμε τοση διαθεση που  δεν καναμε ελευθερα τελικα! αλλα φτανει πια , ειμαστε και 7,5 χρονια μαζι ,ειναι κ η ηλικια 32 και 41,5 .. !!!!χαχαχαχα

εσεις απο ηλικια, ποσο ειστε?

Εμεις ειμαστε 30 και.27...ο μικροτερος ειναι το αγορι μ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

Just now, Dimitr@17 είπε:

Εμεις ειμαστε 30 και.27...ο μικροτερος ειναι το αγορι μ

Αμ γι αυτό!! Βράζει το αίμα του παιδί μου του αγοριού σου, πως να σταθεί χωρίς σεξάκι στα 27!!!! Καλά κάνετε να το απολαμβάνεται γιατί με τον καιρό χάνετε το πρώτο πάθος και οι πολλές αντοχές!!! Με τόσο συχνές επαφές σίγουρα έχετε αυξήσει και τις πιθανότητές σας για μωρό!! Αρχίσαν και τα όνειρα...

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Dimitr@17 είπε:

Εμεις ειμαστε 30 και.27...ο μικροτερος ειναι το αγορι μ

πολυ καλες ηλικιες εχετε!! βουρ στο αθλημα και συντομα θα μεινεις εγκυος !

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , ada32 είπε:

πολυ καλες ηλικιες εχετε!! βουρ στο αθλημα και συντομα θα μεινεις εγκυος !

Ε σκεφτομαι.δεν μπορει ολοκληρο ετος εχω μπροστα μου σιγουρα καποιον μηνα θαμας τυχει

πρίν από 2 λεπτά , kido είπε:

Αμ γι αυτό!! Βράζει το αίμα του παιδί μου του αγοριού σου, πως να σταθεί χωρίς σεξάκι στα 27!!!! Καλά κάνετε να το απολαμβάνεται γιατί με τον καιρό χάνετε το πρώτο πάθος και οι πολλές αντοχές!!! Με τόσο συχνές επαφές σίγουρα έχετε αυξήσει και τις πιθανότητές σας για μωρό!! Αρχίσαν και τα όνειρα...

Συμφωνα με την εφαρμογη flo εκανα χθες ωορηξια συμφωνα μ μια αλλη που ειναι στα ελληνικα θα κανω στις 5 του,μηνα...εμεις εχουμε επαφες για την ευχαριστηση πρωτα...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Ε σκεφτομαι.δεν μπορει ολοκληρο ετος εχω μπροστα μου σιγουρα καποιον μηνα θαμας τυχει

Συμφωνα με την εφαρμογη flo εκανα χθες ωορηξια συμφωνα μ μια αλλη που ειναι στα ελληνικα θα κανω στις 5 του,μηνα...εμεις εχουμε επαφες για την ευχαριστηση πρωτα...

και πολύ καλά κάνετε! Εγώ είχα το ελληνικό ημερολόγιο εδώ και 6 μήνες που προσπαθούμε και τώρα άλλαξα και έχω το flo έτσι για το γούρι! Μου βγάζει ίδια μέρα οωρρηξία εμένα (15η σε 28αρη κύκλο). Αυτόν τον κύκλο είχαμε 2 πολύ στοχευμένες επαφές την 14η και την 15η μέρα και θα δούμε σε λίγες μέρες, ότι έγινε τώρα έγινε!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 5 λεπτά , kido είπε:

και πολύ καλά κάνετε! Εγώ είχα το ελληνικό ημερολόγιο εδώ και 6 μήνες που προσπαθούμε και τώρα άλλαξα και έχω το flo έτσι για το γούρι! Μου βγάζει ίδια μέρα οωρρηξία εμένα (15η σε 28αρη κύκλο). Αυτόν τον κύκλο είχαμε 2 πολύ στοχευμένες επαφές την 14η και την 15η μέρα και θα δούμε σε λίγες μέρες, ότι έγινε τώρα έγινε!

Εγω εχω 28 με 30 το πολυ..ειχαμε επαφες 9η μερα 10η 13 και 14η σημερα π ειναι 15η λογικα κατι θα κανουμε...οτι ειναι να γινει θα γινει..απλα στις 18 θα ξερουμε το αποτελεσμα.εμεις

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dimitr@17 είπε:

Εγω εχω 28 με 30 το πολυ..ειχαμε επαφες 9η μερα 10η 13 και 14η σημερα π ειναι 15η λογικα κατι θα κανουμε...οτι ειναι να γινει θα γινει..απλα στις 18 θα ξερουμε το αποτελεσμα.εμεις

κι εγώ έχω κάνει και 29 και 30 κάποιες λίγες φορές. Οπότε έχουμε τον κλασσικό κύκλο, πάνω κάτω στη μέση είναι η ωορρηξία αν δεν κάνεις τεστ και την νιώθεις όπως εγώ! Καλή συνέχεια ως τις 18!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , kido είπε:

κι εγώ έχω κάνει και 29 και 30 κάποιες λίγες φορές. Οπότε έχουμε τον κλασσικό κύκλο, πάνω κάτω στη μέση είναι η ωορρηξία αν δεν κάνεις τεστ και την νιώθεις όπως εγώ! Καλή συνέχεια ως τις 18!

Μπα δεν νιωθω τιποτα οπως και οταν αδιαθετω δεν ποναω σχεδον καθολου...οποτε μαλλον μονο με τεστακια θα ξερω ποτε ακριβως θα κανων..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , ada32 είπε:

ναι με τεστ γτ αλλιως δεν καταλαβαινω τιποτα περα απο καποιες μερες που εχω πολυ διαθεση !!! μια χαρα εισαι ηλικιακα ! σου ευχομαι να σου πανε ολα καλα στην αυχενικη !  να σε ρωτησω , οταν εκανες τεστ , μετα το θετικο  ειχες καθε μερα επαφες? 

Εγώ έχω μια άλλη απορία. Μετά τις γόνιμες πχ. την τελευταία βδομάδα πριν αδιαθετήσεις από την 22η μέρα του κύκλου και μετά συνεχίζετε τις επαφές; Εμείς κάνουμε κάποιες φορές και εκτός γόνιμων αν έτσι έρθει η φάση, αλλά σκέφτομαι καμιά φορά μήπως δεν πρέπει, γιατί αν τυχόν έχει γίνει τίποτα και πιάσαμε, λες να είναι επικίνδυνο; Όχι ε; Γιατί μετά οι γιατροί λένε αποχή το πρώτο τρίμηνο... Τι ξέρετε;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Ε σκεφτομαι.δεν μπορει ολοκληρο ετος εχω μπροστα μου σιγουρα καποιον μηνα θαμας τυχει

Συμφωνα με την εφαρμογη flo εκανα χθες ωορηξια συμφωνα μ μια αλλη που ειναι στα ελληνικα θα κανω στις 5 του,μηνα...εμεις εχουμε επαφες για την ευχαριστηση πρωτα...

και εγω το flo εχω αλλα στο περιπου μου βγαζει ωορηξια.. μια μερα πριν η μια μερα μετα συνηθως


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 3 λεπτά , ada32 είπε:

και εγω το flo εχω αλλα στο περιπου μου βγαζει ωορηξια.. μια μερα πριν η μια μερα μετα συνηθως

Συμφωνα με το flo ειχα στις 2 ωορηξια ωστοσο εγω ειχα επαφες 31 1 και 2

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , kido είπε:

Εγώ έχω μια άλλη απορία. Μετά τις γόνιμες πχ. την τελευταία βδομάδα πριν αδιαθετήσεις από την 22η μέρα του κύκλου και μετά συνεχίζετε τις επαφές; Εμείς κάνουμε κάποιες φορές και εκτός γόνιμων αν έτσι έρθει η φάση, αλλά σκέφτομαι καμιά φορά μήπως δεν πρέπει, γιατί αν τυχόν έχει γίνει τίποτα και πιάσαμε, λες να είναι επικίνδυνο; Όχι ε; Γιατί μετά οι γιατροί λένε αποχή το πρώτο τρίμηνο... Τι ξέρετε;

αυτο δεν το ειχα σκεφτει ! αχ εγω συνεχιζω γτ δεν το κανουμε μονο για το μωρο .. κ να σου πω ειναι αρκετες κ πριν την περιοδο κ τυχαινει πολλες φορες να το κανουμε  το πρωι κ μετα να αδιαθετησω ..  


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ada32 είπε:

αυτο δεν το ειχα σκεφτει ! αχ εγω συνεχιζω γτ δεν το κανουμε μονο για το μωρο .. κ να σου πω ειναι αρκετες κ πριν την περιοδο κ τυχαινει πολλες φορες να το κανουμε  το πρωι κ μετα να αδιαθετησω ..  

Κι εμείς το κάνουμε και μετά και μου έχει συμβεί κι αυτό που λες! Δεν το ρωτάς στο γιατρό σου που θα πας τώρα κοντά να μάθουμε επιστημονικά αν στέκει ή είναι τζάμπα ανησυχία; Μπορεί να είναι άκυρο εντελώς και να μην ισχύει άλλωστε, είναι τόσο νωρίς ακόμα κι αν έχει γίνει σύλληψη και εμφύτευση, τι να πειράζει; Απλά επειδή μετά το κόβουν οι γυναικολόγοι για λόγους ασφαλείας με έβαλε σε σκέψεις!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , ada32 είπε:

αυτο δεν το ειχα σκεφτει ! αχ εγω συνεχιζω γτ δεν το κανουμε μονο για το μωρο .. κ να σου πω ειναι αρκετες κ πριν την περιοδο κ τυχαινει πολλες φορες να το κανουμε  το πρωι κ μετα να αδιαθετησω ..  

Ε ναι και μετα τις γονιμες...οτι ειναι να γινει θα γινει η φυση εχει προνοησει για ολα αυτα ετσι κ αλλιως....

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, kido είπε:

Κι εμείς το κάνουμε και μετά και μου έχει συμβεί κι αυτό που λες! Δεν το ρωτάς στο γιατρό σου που θα πας τώρα κοντά να μάθουμε επιστημονικά αν στέκει ή είναι τζάμπα ανησυχία; Μπορεί να είναι άκυρο εντελώς και να μην ισχύει άλλωστε, είναι τόσο νωρίς ακόμα κι αν έχει γίνει σύλληψη και εμφύτευση, τι να πειράζει; Απλά επειδή μετά το κόβουν οι γυναικολόγοι για λόγους ασφαλείας με έβαλε σε σκέψεις!!

θα τον ρωτησω σε λιγο και θα σου γραψω το απογευμα ! καμια φορα σκεφτομαι οτι αλλες εμειναν εγκυες και συνεχιζαν και τις βαριες δουλειες κ αλλα πραγματα .. αυτο θα βλαψει ? θα μαθω ομως 


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...