Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Alex@ είπε:

      Καλημέρα!!! Πήρα το αποτελεσμα της χοριακης 295!!

      Καλησπέρα! Συγχαρητήριαααα!!! 🧡

      5 ώρες πρίν, Maraki S. είπε:

      Βγήκα από την ωοληψία, όλα καλά είχα φοβηθεί γιατί είχαμε 4 ωάρια δει στους υπερήχους και το βράδυ ξαφνικά είχα έναν οξύ πόνο στην δεξιά ωοθήκη που με ξύπνησε. Φοβόμουν ότι θα τα έχανα πριν φτάσω στο χειρουργείο. Δεν θα το πιστέψετε, αλλά μου είπαν ότι έβγαλαν 8 ωάρια! Να δούμε τώρα πόσα θα γονιμοποιηθούν και πόσα θα μείνουν αλλά είμαι πολύ χαρούμενη!

      Μπράβο κορίτσι μου! Καλές γονιμοποιήσεις εύχομαι! Θα περιμένουμε νέα σου!🙂

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 5 λεπτά , alina80 είπε:

Ευχαριστώ πολύ. 

Κορίτσια βλέπω λέτε για ηλικίες και εγκυμοσύνες, μάλλον έχασα κάποιες σελίδες. Ποια είναι 43; Όσο για τη Μενεγάκη, δεν ξέρω αν έκανε εξωσωματική, αλλά όπως και να έχει εγώ της βγάζω το καπέλο που πήρε την απόφαση αυτή και ας είχε ήδη παιδιά. Πάντως δεν είναι απίθανο να έμεινε και φυσιολογικά - ειδικά επειδή είχε ήδη τρία. Λένε ότι είναι πιο εύκολο να κάνει παιδί σε μεγαλύτερη ηλικία μια γυναίκα που έχει ήδη παρά μια που πάει για το πρώτο. 

 

Καλά αυτή μπορεί να κάνει και κανέναν ακόμα!!! Έχει ξανανιώσει!!! Τι ανάγκη έχει, δεν υπολογίζει λεφτά ή γιατρούς, ζει τον έρωτά της και όλα είναι με το μέρος της!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

6 ώρες πρίν, alina80 είπε:

Κορίτσια εγώ από όταν πήρα τεστακια κατάλαβα ότι ωορρηξία κάνω αφού τελειώσουν τα συμπτώματα. Δηλαδή έχω πονάκια -απο ήπια μέχρι και εντονα- λίγες μέρες πριν την ωορρηξία! Όταν πια έβλεπα θετικό τεστ τα συμπτώματα είχαν αρχίσει να υποχωρούν έως και να έχουν εξαφανιστεί. 

Καλημέρα κορίτσια μου. Τι κάνετε; Εμείς σήμερα κλείνουμε 8 χρόνια που είμαστε μαζί. Πλησιάζει και η ωορρηξία μου. Ε δεν είναι ώρα να έρθει και ένα μπεμπέ; Ώρα είναι νομίζω!

Να ζήσετε αλινακι μου!!! Ευτυχισμένοι και ερωτευμένοι να είστε πάντα και ένα όμορφο μωράκι-δωρακι επετείου να ολοκληρώσει την αγάπη σας!!!❤

@Smile89 μια τεράστια χοριακή εύχομαι!

@Antila ολα καλά στην αυχενική σας! περιμένουμε να μας πεις το φύλο!

@Μάντη δώστου να καταλάβει!!! Χαχαχαχα καλές επαφουλες σήμερα αύριο και Παρασκευή οπωσδήποτε!! 

@Ungry girl περιμένουμε νέα από το γιατρό φίλη μου!

@kido μαζί περιμένουμε εμείς ε?? 

Εγω από συμπτώματα τίποτα.. οπότε κρατάω μικρό καλάθι και πάλι..

  • Μου αρέσει 2

XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Vila είπε:

Να ζήσετε αλινακι μου!!! Ευτυχισμένοι και ερωτευμένοι να είστε πάντα και ένα όμορφο μωράκι-δωρακι επετείου να ολοκληρώσει την αγάπη σας!!!❤

@Smile89 μια τεράστια χοριακή εύχομαι!

@Antila ολα καλά στην αυχενική σας! περιμένουμε να μας πεις το φύλο!

@Μάντη δώστου να καταλάβει!!! Χαχαχαχα καλές επαφουλες σήμερα αύριο και Παρασκευή οπωσδήποτε!! 

@Ungry girl περιμένουμε νέα από το γιατρό φίλη μου!

@kido μαζί περιμένουμε εμείς ε?? 

Εγω από συμπτώματα τίποτα.. οπότε κρατάω μικρό καλάθι και πάλι..

@Vila εγώ το Σάββατο έχω αναμονή! Από συμπτώματα, έχω το στήθος πρησμένο εδώ και 4 μέρες πολύ, αλλά υγρά λιγότερα από ότι την περασμένη βδομάδα.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ΓΙΩΤΑ78 είπε:

 

Ωραια ,τωρα ομως καθε μερα να εχετε!!!

Ναι ναιιι εννοείτε!!!

πρίν από 20 λεπτά , Vila είπε:

Να ζήσετε αλινακι μου!!! Ευτυχισμένοι και ερωτευμένοι να είστε πάντα και ένα όμορφο μωράκι-δωρακι επετείου να ολοκληρώσει την αγάπη σας!!!❤

@Smile89 μια τεράστια χοριακή εύχομαι!

@Antila ολα καλά στην αυχενική σας! περιμένουμε να μας πεις το φύλο!

@Μάντη δώστου να καταλάβει!!! Χαχαχαχα καλές επαφουλες σήμερα αύριο και Παρασκευή οπωσδήποτε!! 

@Ungry girl περιμένουμε νέα από το γιατρό φίλη μου!

@kido μαζί περιμένουμε εμείς ε?? 

Εγω από συμπτώματα τίποτα.. οπότε κρατάω μικρό καλάθι και πάλι..

Εννοείται τώρα που βρήκαμε ωορρηξία δεν πρόκειται να μην την εκμεταλλευτώ! Μέχρι τελικής πτώσης χαχαχαχααχα


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα γλυκιές μου!!!

@ΜάντηΚορίτσι μου τέλεια!!!!!Να έχετε επαφούλες και με το καλό να μας πεις τα ευχάριστα!!!!

@alina80Αλινάκι μου να ζήσετε,πάντα αγαπημένοι και με το καλό να ρθεί το μωράκι!!

@Ungry girlΑννούλα μου περιμένουμε νεάκια!!!

@Nati85Νάτι μου περαστικούλια σας!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 26 λεπτά , kido είπε:

@Vila εγώ το Σάββατο έχω αναμονή! Από συμπτώματα, έχω το στήθος πρησμένο εδώ και 4 μέρες πολύ, αλλά υγρά λιγότερα από ότι την περασμένη βδομάδα.

Κι εγώ  Σάββατο.. μαζί λοιπόν! Το στήθος μου είναι πρησμένο όπως πάντα πρίν αδιαθετησω αλλάε τόσο φαγητό και γλυκά αυτές τις μέρες έχω ένα γενικό πρήξιμο χαχαχαχα!

Το μόνο που είδα πρίν 3 μέρες μια σταγόνα καφέ στο σκούπισμα αλλά αυτό μου έτυχε κι άλλες φορές οπότε δε δίνω σημασία .. άντε 3 μέρες έμειναν να τελειώνει η αγωνία!

Σκέφτεσαι να κάνεις τέστ το Σάββατο??


XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Vila είπε:

Κι εγώ  Σάββατο.. μαζί λοιπόν! Το στήθος μου είναι πρησμένο όπως πάντα πρίν αδιαθετησω αλλάε τόσο φαγητό και γλυκά αυτές τις μέρες έχω ένα γενικό πρήξιμο χαχαχαχα!

Το μόνο που είδα πρίν 3 μέρες μια σταγόνα καφέ στο σκούπισμα αλλά αυτό μου έτυχε κι άλλες φορές οπότε δε δίνω σημασία .. άντε 3 μέρες έμειναν να τελειώνει η αγωνία!

Σκέφτεσαι να κάνεις τέστ το Σάββατο??

Όχι θα περιμένω να έχω καθυστέρηση πρώτα και από βδομάδα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, ada32 είπε:

Εγω εχω τελειωσει  απο αυτα τα υγρα .. αρα εσυ εισαι στις γονιμες ..οποτε καθε μερα επαφες !!! 

Καθε μερα εχουμε επαφες...μπορει και απο δυο φορες τωρα π δεν δουλευαμε...θα δειξει τι καναμε αυτον τον μηνα κατα τις 18...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 50 λεπτά , Vila είπε:

Να ζήσετε αλινακι μου!!! Ευτυχισμένοι και ερωτευμένοι να είστε πάντα και ένα όμορφο μωράκι-δωρακι επετείου να ολοκληρώσει την αγάπη σας!!!❤

@Smile89 μια τεράστια χοριακή εύχομαι!

@Antila ολα καλά στην αυχενική σας! περιμένουμε να μας πεις το φύλο!

@Μάντη δώστου να καταλάβει!!! Χαχαχαχα καλές επαφουλες σήμερα αύριο και Παρασκευή οπωσδήποτε!! 

@Ungry girl περιμένουμε νέα από το γιατρό φίλη μου!

@kido μαζί περιμένουμε εμείς ε?? 

Εγω από συμπτώματα τίποτα.. οπότε κρατάω μικρό καλάθι και πάλι..

Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Καθε μερα εχουμε επαφες...μπορει και απο δυο φορες τωρα π δεν δουλευαμε...θα δειξει τι καναμε αυτον τον μηνα κατα τις 18...

Μπράβο σας!!!!! Κάθε μέρα και 2 φορές κιόλας!!!! Εντάξει λίγο ζηλεύουμε την όρεξη σας!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 27 λεπτά , marillia είπε:

Kαλησπέρα γλυκιές μου!!!

@ΜάντηΚορίτσι μου τέλεια!!!!!Να έχετε επαφούλες και με το καλό να μας πεις τα ευχάριστα!!!!

@alina80Αλινάκι μου να ζήσετε,πάντα αγαπημένοι και με το καλό να ρθεί το μωράκι!!

@Ungry girlΑννούλα μου περιμένουμε νεάκια!!!

@Nati85Νάτι μου περαστικούλια σας!!!

Ευχαριστώ πολύ Μαριλιάκι μου!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, kido είπε:

Μπράβο σας!!!!! Κάθε μέρα και 2 φορές κιόλας!!!! Εντάξει λίγο ζηλεύουμε την όρεξη σας!!!!

αχ  να σου πω και εγω μεχρι περσυ(2016) ειμασταν ετσι , 2 φορες την μερα σχεδον  μερα παρα μερα αν οχι καθε μερα !  το 2017 σαν να το περιορισαμε λιγο το σπορ!! 

κ μετανιωνω τοτε που ειχαμε τοση διαθεση που  δεν καναμε ελευθερα τελικα! αλλα φτανει πια , ειμαστε και 7,5 χρονια μαζι ,ειναι κ η ηλικια 32 και 41,5 .. !!!!χαχαχαχα

εσεις απο ηλικια, ποσο ειστε?


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , kido είπε:

Μπράβο σας!!!!! Κάθε μέρα και 2 φορές κιόλας!!!! Εντάξει λίγο ζηλεύουμε την όρεξη σας!!!!

Καλα δεν ειναι καθε μερα απο δυο...αλλα το προσπαθουμε...εγω δουλευω καθε μερα ειμαι κομματια αλλα το αγορι μου δεν δουλευε τις γιορτινες μερες οποτς ειχαμε χρονο..σε 15 μερεςθα ξερουμε αν καμαμε τπτ...περιττο να σας πω οτι ηρθε η αδερφη του αφεντικου μου σημερα για δουλεια με βλεπει κ μου λεει εισαι εγκυος?γτ της λεω παχυνα?οχι μου λεει κατξ ειδα στον υπνο μ για σενα...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, ΓΙΩΤΑ78 είπε:

Στο ΕΛΕΝΑ ειπαμε ε????? χαχαχαχαχ εμεις δεν την ακουσαμε ....την ειδαμε να παλεται!!!!Δεν εχουν τον υπερηχο ετοιμο αυτον που ακους ,μας εδωσε το αποτελεσμα αλλα δεν θα καταλαβεις και πολλα ,δεν εχει μεγαλη ακριβεια γιατι ειναι νωρις ακομα,σου λεει ομως εβδομαδα και ποσα χιλιοστα ειναι .Καλη επιτυχια ,ευχομαι να τα δειτε ολα!!!

Ωραια ,τωρα ομως καθε μερα να εχετε!!!

Αλήθεια? Θα πρέπει να πάω αλλού?  Για να ακούσω τους χτύπους του? Καλό είναι και το χαρτί με τα αποτελέσματα. Αλλο ειναι να το ακούς ομως. Και ο υπέρηχος με φωτογραφίες θα είναι ή με αποτελέσματα?


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, ΓΙΩΤΑ78 είπε:

Και εγω με τα τεστ παντωσ επιασα και τις δυο φορες!!!Τα συμπτωματα εμενα μου ερχοντουσαν εφοσον ειχε γινει η ωορρηξια και ειχα χασει ετσι μερικους κυκλους γιατι ξεκινουσα τις ενταντικες επαφες εφοσον ειχε τελειωση η ωορρηξια.Ειχα και μεγαλο κυκλο και τελικα διαπιστωσα οτι την εκανα 3 μερες νωριτερα

χαχαχαχ οκ δεν ειμαι 40 ,ειμαι 39 (του Σεπτεμβρη) .Σε ευχαριστω !!!!

ναι με τεστ γτ αλλιως δεν καταλαβαινω τιποτα περα απο καποιες μερες που εχω πολυ διαθεση !!! μια χαρα εισαι ηλικιακα ! σου ευχομαι να σου πανε ολα καλα στην αυχενικη !  να σε ρωτησω , οταν εκανες τεστ , μετα το θετικο  ειχες καθε μερα επαφες? 


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...