Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

@ada32 μπορεί να έκανες αυτές τις μέρες που σου είπε ο γιατρός αλλά να μην ανεβηκε για πολλές ώρες η ορμόνη και να μην το έπιασε το τεστ.οπως και να έχεις θα το δεις σήμερα στον υπέρηχο τι έγινε!!


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 2 λεπτά , Nati85 είπε:

@ada32 μπορεί να έκανες αυτές τις μέρες που σου είπε ο γιατρός αλλά να μην ανεβηκε για πολλές ώρες η ορμόνη και να μην το έπιασε το τεστ.οπως και να έχεις θα το δεις σήμερα στον υπέρηχο τι έγινε!!

μπορει !  ειχα κ μοναχα 2 τεστ ..


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια και απο μενα!!!!!

@Antila Καλη επιτυχια με την αυχενικη σου σημερα ,ολα καλα θα πανε ,θα το δεις και 3D το μωρο σου ,το φυλο μπορει να μην φανει ακομα ομως ,αναλογα τη θεση!!!

@alina80  Να ζησετεεεε παντα μαζι και ευτυχισμενοι και γρηγορα να πολλαπλασιαστειτε!!!!

 

Κοριτσια μου που λετε για ηλικιες ,νομιζω οτι ειμαι η γηραιωτερη εδω μεσα ,ειμαι 40 και ειμαι στην 2η εγκυμοσυνη (η πρωτη δεν κυλησε καλα -εγινε διακοπη λογω μεσογειακης αναιμιας) και επιασα σχετικα ευκολα και τις 2 φορες και δεν ειχα ξανα μεινει ποτε εγκυος στη ζωη μου ,και ας εκανα νεανικες βλακειες και ας μην προσεχα παντα .Αφου ημουν σιγουρη οτι δεν θα μπορω να μεινω για καποιο προβλημα που θα ειχα και δεν θα λυνοταν κιολας χαχαχαχχαχ         αλλαααααααα ....... να που συνεβει !!!Οποτε κοριτσια ,θετικη σκεψη ,,,,αυτο μονο!!!!

Εγω γυρω στις 25 του μηνα θα παω για αυχενβικη και λιγο μετα για ληψη τροφοβλαστης και ας ελπισουμε οτι αυτη τη φορα το μωρο θα ειναι καλα!!!!Νομιζω οτι λογω ορμονων εχω παθει μια μικρη καταθλιψη,φταιει βεβαια και αυτο που επαθα με την κλοπη,ολα μαζι !!!!

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Μάντη είπε:

Πάντως εγώ δεν θα την καταλάβαινα αυτή τη φορά ούτε πονακα οθτε πολλά υγρά ίσα ίσα έχω.. 

Σήμερα είμαι στη 14η άρα ωορρηξία θα κάνω 15η λογικά... Κύκλο συνήθως έχω 26 ημερών...

Βουρ στο ψητό τωρα! Μην σε προβληματίζει η μέρα. Ωορρηξία τη 15η μέρα μπορεί να σημαινει κύκλο από 27 ημέρες (με το minimum της ωχρινικης φάσης που είναι 12 ημέρες) μέχρι και 31 ημερών (με ωχρινικη 16 μέρες). Οπότε μία χαρά μέσα στα συνήθη πλαισιά σου είσαι. Βάλε κάτω τον αντρα σου, και καλή τύχη!

@Antila καλά αποτελέσματα. Θα περιμένουμε νέα σου. 

@Ungry girl και εσύ μην ξεχάσεις να μας ενημερώσεις μετά το γιατρό. 

@ΓΙΩΤΑ78 Σε ευχαριστώ πολύ. Κορίτσια όλες σας ευχαριστώ για τις ευχές σας!

 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 49 λεπτά , Μάντη είπε:

Καλημερααα κορίτσια μόλις έκανα τεστ ωορρηξίας και βγήκε θετικότατο! Χρειάζεται να κάνω κ άλλο;;; 

Καλη επιτυχια να εχεις ,να ειναι ο τυχερος σου μηνας αυτος ευχομαι!!!Ειχες επαφες και τις προηγουμενες μερες????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 10 λεπτά , ΓΙΩΤΑ78 είπε:

Γεια σας κοριτσια και απο μενα!!!!!

@Antila Καλη επιτυχια με την αυχενικη σου σημερα ,ολα καλα θα πανε ,θα το δεις και 3D το μωρο σου ,το φυλο μπορει να μην φανει ακομα ομως ,αναλογα τη θεση!!!

@alina80  Να ζησετεεεε παντα μαζι και ευτυχισμενοι και γρηγορα να πολλαπλασιαστειτε!!!!

 

Κοριτσια μου που λετε για ηλικιες ,νομιζω οτι ειμαι η γηραιωτερη εδω μεσα ,ειμαι 40 και ειμαι στην 2η εγκυμοσυνη (η πρωτη δεν κυλησε καλα -εγινε διακοπη λογω μεσογειακης αναιμιας) και επιασα σχετικα ευκολα και τις 2 φορες και δεν ειχα ξανα μεινει ποτε εγκυος στη ζωη μου ,και ας εκανα νεανικες βλακειες και ας μην προσεχα παντα .Αφου ημουν σιγουρη οτι δεν θα μπορω να μεινω για καποιο προβλημα που θα ειχα και δεν θα λυνοταν κιολας χαχαχαχχαχ         αλλαααααααα ....... να που συνεβει !!!Οποτε κοριτσια ,θετικη σκεψη ,,,,αυτο μονο!!!!

Εγω γυρω στις 25 του μηνα θα παω για αυχενβικη και λιγο μετα για ληψη τροφοβλαστης και ας ελπισουμε οτι αυτη τη φορα το μωρο θα ειναι καλα!!!!Νομιζω οτι λογω ορμονων εχω παθει μια μικρη καταθλιψη,φταιει βεβαια και αυτο που επαθα με την κλοπη,ολα μαζι !!!!

Καλά και εσύ αμέσως 40! Τώρα άλλαξε η χρονιά. 37 εδώ (του 80, αλλά μέχρι το καλοκαίρι αρνούμαι να πω 38). 

Όλα καλά να πάνε στην εξέταση κορίτσι. Όσο για την κλοπή δίκιο έχεις. Ευτυχώς που τα σημαντικότερα πράγματα δεν μπορούν να μας τα κλέψουν. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , ΓΙΩΤΑ78 είπε:

Γεια σας κοριτσια και απο μενα!!!!!

@Antila Καλη επιτυχια με την αυχενικη σου σημερα ,ολα καλα θα πανε ,θα το δεις και 3D το μωρο σου ,το φυλο μπορει να μην φανει ακομα ομως ,αναλογα τη θεση!!!

@alina80  Να ζησετεεεε παντα μαζι και ευτυχισμενοι και γρηγορα να πολλαπλασιαστειτε!!!!

 

Κοριτσια μου που λετε για ηλικιες ,νομιζω οτι ειμαι η γηραιωτερη εδω μεσα ,ειμαι 40 και ειμαι στην 2η εγκυμοσυνη (η πρωτη δεν κυλησε καλα -εγινε διακοπη λογω μεσογειακης αναιμιας) και επιασα σχετικα ευκολα και τις 2 φορες και δεν ειχα ξανα μεινει ποτε εγκυος στη ζωη μου ,και ας εκανα νεανικες βλακειες και ας μην προσεχα παντα .Αφου ημουν σιγουρη οτι δεν θα μπορω να μεινω για καποιο προβλημα που θα ειχα και δεν θα λυνοταν κιολας χαχαχαχχαχ         αλλαααααααα ....... να που συνεβει !!!Οποτε κοριτσια ,θετικη σκεψη ,,,,αυτο μονο!!!!

Εγω γυρω στις 25 του μηνα θα παω για αυχενβικη και λιγο μετα για ληψη τροφοβλαστης και ας ελπισουμε οτι αυτη τη φορα το μωρο θα ειναι καλα!!!!Νομιζω οτι λογω ορμονων εχω παθει μια μικρη καταθλιψη,φταιει βεβαια και αυτο που επαθα με την κλοπη,ολα μαζι !!!!

Πόσο σε σκεφτόμουν δεν φαντάζεσαι. Αφού ένα θα σου πω. Είδα προχθές στον ύπνο μου ότι μπήκαν ληστές στο σπίτι μου και μας λήστεψαν. Άστο σου λέω. Να είσαι καλά κορίτσι μου. Όλα καλά θα πάνε. Εγώ την Τρίτη θα πάω να ακούσουμε καρδούλα. Θέλω πολύ να το δω να το ακούσω. Θα μου δώσει τον υπέρηχο? Γιατί την πρώτη φορά δεν μου έδωσε φώτο από τον υπέρηχο....


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , ada32 είπε:

Σαν κ εμενα ! εγω αυτο που καταλαβαινω ειναι οτι  διαφερουν τα υγρα απο κυκλο σε κυκλο  τελικα.  καλυτερα με τα τεστακια για να ειμαστε σιγουρες .

Και εγω με τα τεστ παντωσ επιασα και τις δυο φορες!!!Τα συμπτωματα εμενα μου ερχοντουσαν εφοσον ειχε γινει η ωορρηξια και ειχα χασει ετσι μερικους κυκλους γιατι ξεκινουσα τις ενταντικες επαφες εφοσον ειχε τελειωση η ωορρηξια.Ειχα και μεγαλο κυκλο και τελικα διαπιστωσα οτι την εκανα 3 μερες νωριτερα

πρίν από 7 λεπτά , alina80 είπε:

Καλά και εσύ αμέσως 40! Τώρα άλλαξε η χρονιά. 37 εδώ (του 80, αλλά μέχρι το καλοκαίρι αρνούμαι να πω 38). 

Όλα καλά να πάνε στην εξέταση κορίτσι. Όσο για την κλοπή δίκιο έχεις. Ευτυχώς που τα σημαντικότερα πράγματα δεν μπορούν να μας τα κλέψουν. 

χαχαχαχ οκ δεν ειμαι 40 ,ειμαι 39 (του Σεπτεμβρη) .Σε ευχαριστω !!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , ΓΙΩΤΑ78 είπε:

Καλη επιτυχια να εχεις ,να ειναι ο τυχερος σου μηνας αυτος ευχομαι!!!Ειχες επαφες και τις προηγουμενες μερες????

Ευχαριστώ! Ναι είχα επαφές παρά μέρα μόλις μου τελείωσε η περίοδος...


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Πόσο σε σκεφτόμουν δεν φαντάζεσαι. Αφού ένα θα σου πω. Είδα προχθές στον ύπνο μου ότι μπήκαν ληστές στο σπίτι μου και μας λήστεψαν. Άστο σου λέω. Να είσαι καλά κορίτσι μου. Όλα καλά θα πάνε. Εγώ την Τρίτη θα πάω να ακούσουμε καρδούλα. Θέλω πολύ να το δω να το ακούσω. Θα μου δώσει τον υπέρηχο? Γιατί την πρώτη φορά δεν μου έδωσε φώτο από τον υπέρηχο....

Στο ΕΛΕΝΑ ειπαμε ε????? χαχαχαχαχ εμεις δεν την ακουσαμε ....την ειδαμε να παλεται!!!!Δεν εχουν τον υπερηχο ετοιμο αυτον που ακους ,μας εδωσε το αποτελεσμα αλλα δεν θα καταλαβεις και πολλα ,δεν εχει μεγαλη ακριβεια γιατι ειναι νωρις ακομα,σου λεει ομως εβδομαδα και ποσα χιλιοστα ειναι .Καλη επιτυχια ,ευχομαι να τα δειτε ολα!!!

πρίν από 3 λεπτά , Μάντη είπε:

Ευχαριστώ! Ναι είχα επαφές παρά μέρα μόλις μου τελείωσε η περίοδος...

Ωραια ,τωρα ομως καθε μερα να εχετε!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


7 ώρες πρίν, Nati85 είπε:

Δεν την ένοιαζε κιόλας σου λέει αν μείνω έμεινα αλλιώς δεν πειράζει.εγω στα 43 που να χτυπιεμαι κατω έγκυος δεν θα μένω ούτε με εξωσωματική! Εδώ λέγαμε σήμερα με τον άντρα μου ότι  αν κάνουμε δεύτερο μετά θα έχουμε ελεύθερες επαφές οπως και τώρα σιγά μην ξαναμεινω και αν μείνω λέμε τώρα αν δεν πειράζει 3 παιδάκια μια χαρά θα είναι!

Μη το λες. Οταν δεν το περιμένεις μένεις πιο ευκολα. Κ μέχρι τότε θα εχεις κ πολλές ευκαιρίες κ άρα περισσότερες πιθανότητες.Δε νομίζω να μην ήθελε. Το ήθελε αφου ξαναπαντρευτηκε

 

6 ώρες πρίν, Ασία είπε:

Μια γνωστή μου έκανε το πρώτο της στην ηλικία αυτή και όπως λέει το έπιασε με την πρώτη. Ένα βράδυ λέει μετά την επαφή βαρέθηκε να πάει στο μπάνιο να πλυθεί (όπως έκανε κάθε άλλη φορά) και κοιμήθηκε κατευθείαν κι έμεινε έγκυος!τι να πω...Για τη Μενεγάκη που έκανε πανεύκολα τέταρτο, όπως λέει στα 45(νομίζω) τι πιστεύετε? Γιατί εγώ είμαι σίγουρη πως έγινε με εξωσωματική.μάλιστα λέει ξέρει και την ημέρα σύλληψης, ήταν της Αγίας Μαρίνας.

Αυτό δεν το είχα ακουσει. Αλλά δε νομίζω να ισχυει με τίποτα. Το προσπαθούσαν χρονια!

 

5 ώρες πρίν, alina80 είπε:

Κορίτσια εγώ από όταν πήρα τεστακια κατάλαβα ότι ωορρηξία κάνω αφού τελειώσουν τα συμπτώματα. Δηλαδή έχω πονάκια -απο ήπια μέχρι και εντονα- λίγες μέρες πριν την ωορρηξία! Όταν πια έβλεπα θετικό τεστ τα συμπτώματα είχαν αρχίσει να υποχωρούν έως και να έχουν εξαφανιστεί. 

Καλημέρα κορίτσια μου. Τι κάνετε; Εμείς σήμερα κλείνουμε 8 χρόνια που είμαστε μαζί. Πλησιάζει και η ωορρηξία μου. Ε δεν είναι ώρα να έρθει και ένα μπεμπέ; Ώρα είναι νομίζω!

Είναι ώρα να έρθει κ το ζουζουνάκι σας! Να είστε πάντα αγαπημένοι κ ερωτευμένοι όπως τον πρωτο καιρό!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , alina80 είπε:

Βουρ στο ψητό τωρα! Μην σε προβληματίζει η μέρα. Ωορρηξία τη 15η μέρα μπορεί να σημαινει κύκλο από 27 ημέρες (με το minimum της ωχρινικης φάσης που είναι 12 ημέρες) μέχρι και 31 ημερών (με ωχρινικη 16 μέρες). Οπότε μία χαρά μέσα στα συνήθη πλαισιά σου είσαι. Βάλε κάτω τον αντρα σου, και καλή τύχη!

@Antila καλά αποτελέσματα. Θα περιμένουμε νέα σου. 

@Ungry girl και εσύ μην ξεχάσεις να μας ενημερώσεις μετά το γιατρό. 

@ΓΙΩΤΑ78 Σε ευχαριστώ πολύ. Κορίτσια όλες σας ευχαριστώ για τις ευχές σας!

 

Εννοείται!!! Θα σας πω τα νεοτερα το απογευματακι!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Εγώ χάλια σπίτι θα παραμείνω σήμερα. Δεν θα πάω για δουλειά μήπως έρθω στα ίσα μου.  Λοιπόν εγώ ξέρω κοπέλα η οποία προσπαθούσε για δεύτερο και δεν της ερχόταν με τίποτα. Και τελικά της ήρθε. Η κόρη της τώρα νομίζω θα τελειώσει το δημοτικό μην έχει ξεκινήσει και το γυμνάσιο δεν θυμάμαι. Η κοπέλα όταν έμαθε ότι είναι έγκυος ήταν πάνω από 40. 

Να ζήσετε. Και σύντομα να σφραγισετε την αγάπη σας με ένα μωράκι. Εγώ με τον άντρα μου ήμαστε από το σχολείο μαζί...

Περαστικά. Με το γιατρό μίλησες ή δε χρειάζεται; κ εγώ το έχω ξαναπεί. Κάτι γίνεται μετα τα 40. Ξέρω γυναικα που στα 30 ξεκίνησε για 2ο κ εμεινε στα 40 κ στα 42 στο τρίτο!!!!

4 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα. Εγώ είμαι απο τις τυχερές- ατυχές που καταλαβαίνει την ωορηξια με πόνο συνήθως αριστερα και πριξιμο στο στήθος καμια φορα. Τυχερή γιατί ξέρω πότε είναι και η ευκαιρία δεν χανόταν, ατυχη γιατί ήξερα ότι ειχα ωορηξια οποτε το σκεφτόμουν κατα την πραξη και αν δεν εμένα έγκυος Ελεγα τι φταίει. Γυμναστική σε Λόγικα πλαίσια και ισορροπημένη διατροφή εννοείται οτι παίζει ρόλο όμως αν αλλαξουμε όλες τις συνήθειες μας μόνο χαλαρές δεν θα είμαστε. Σέξτος με τον σύντροφό απο όσο Εχω ακούσει το καλύτερο είναι μερα παρα μερα. Τώρα το να μην σηκωνεσαι μετα η να  μην πλενεσαι οτι λειτουργεί δεν ειναι και επιστημονικα αποδεδειγμένο. Δεν ξέρω εμένα τα τεστ ωορηξιας θα με αγχωναν. Αυτο που θα κοιτούσα ειναι να έρχομαι έστω μερα παρα μερα σε επαφή με τον αντρα μου όσο κουρασμένη κι αν ήμουν γιατί καταλαβαίνω πώς καποιες Ειναι και εργαζόμενες αλλα και μαμαδες ηδη. Δεμ ξέρω κορίτσια μου αν αυτές που λέτε οι διασημες έπιασαν νινι αμέσως παρα την ηλικία τους. Αυτο που εχω καταλήξει ειναι οτι τελικα αν θέλει ο Θεός στο δίνει οποίες κι αν είναι οι συνθήκες. Οποτε αναμεσα στις διατροφές γυμναστική σεξ σύχνα τεστ ωορηξιας ενταξτε και την προσευχή και αφήστε όλες τις ελπίδες σας σε αυτόν. Δεν είμαι θεούσα και δεν τρέχω σε εκκλησίες απλα πιστεύω εγώ αφέθηκα στο θέλημα του και σήμερα παω για την χοριακη μου. Τέλος παντων ελπίζω να μην σας κούρασα. Εύχομαι πολυ σύντομα απο καρδίας μου να έρθει το μωρακι που τόσο θέλετε ειλικρινα και εύχομαι και σε μένα μια καλή χοριακη ειναι το πρώτο μου και δεν ξέρω που παν τα 4 Χαχαχα Χαχαχα. Φιλακια πολλα. 

Καλή χοριακή! Είχες θετικό τεστάκι ή καθυστέρηση;

 

3 ώρες πρίν, Antila είπε:

Καλημερα! Μπήκα λίγο βιαστικά γιατί φεύγω για δουλειά, ευτυχώς το πρώτο ιδιαίτερο του '18 ειναι καλό παιδάκι και όχι πρήχτρω μαμά, οπότε ας είναι γούρι!

Για τη Νέγκα, είδα κι εγώ τη συνέντευξη. Γενικώς όποτε ακούω από διάσημες "εμεινα αμέσως" κρατάω μικρό καλάθι. Μπορει φυσικά και να είναι έτσι! Αλλά αν δεν είναι, γιατί να πει δημόσια την αλήθεια; Έχουν κι ένα ίματζ να διατηρήσουν, και φυσικά τα κουτσομπολοπεριοδικά καραδοκούν, για φαντάσου να πει "ταλαιπωρήθηκα"! Θα τη βγάλουν στα περίπτερα πρωτοσέλιδο αύριο! :-P Για τη Μενεγάκη δεν ξερω, αλλά την πιστεύω λίγο πιο πολύ γιατί έχει τολμήσει να πει δημόσια για τις αποβολές της. Και η Τσιμτσιλή έχει πει για τις 2 απανωτες απωλειες πριν τα παιδιά της (η μια κοντά στην αυχενική). Είδατε όμως ότι κι εκείνες το είπαν εκ των υστέρων, αφού έκαναν τα παιδιά τους. Άρα κρατάμε μικρό καλάθι και δεν τις πιστεύουμε ο,τι κι αν λενε!! Εμείς δεν πτοούμαστε!

Αυριο εχω την αυχενικηηηη :shock::wub:. Στείλτε μου κορίτσια τη θετική σας σκέψη, έχω αγωνία αλλά και μεγάλη χαρά που θα το δω, όμως θέλω τόσο πολύ να πάει καλά για να ξεπεράσω το πιο σοβαρό μέχρι τώρα "μαξιλαράκι" και να πάρω μια πραγματικά βαθιά ανάσα επιτέλους!

Η θετική μας σκεψη είναι κοντά σου ! Πιο πολύ ομως πιστευω οτι μετραει η δική σου κ απ οτι φαινεται εισαι πολύ θετική κ σε χαιρομαι! Περιμένουμε περιγραφες!

5 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα. Εγώ είμαι απο τις τυχερές- ατυχές που καταλαβαίνει την ωορηξια με πόνο συνήθως αριστερα και πριξιμο στο στήθος καμια φορα. Τυχερή γιατί ξέρω πότε είναι και η ευκαιρία δεν χανόταν, ατυχη γιατί ήξερα ότι ειχα ωορηξια οποτε το σκεφτόμουν κατα την πραξη και αν δεν εμένα έγκυος Ελεγα τι φταίει. Γυμναστική σε Λόγικα πλαίσια και ισορροπημένη διατροφή εννοείται οτι παίζει ρόλο όμως αν αλλαξουμε όλες τις συνήθειες μας μόνο χαλαρές δεν θα είμαστε. Σέξτος με τον σύντροφό απο όσο Εχω ακούσει το καλύτερο είναι μερα παρα μερα. Τώρα το να μην σηκωνεσαι μετα η να  μην πλενεσαι οτι λειτουργεί δεν ειναι και επιστημονικα αποδεδειγμένο. Δεν ξέρω εμένα τα τεστ ωορηξιας θα με αγχωναν. Αυτο που θα κοιτούσα ειναι να έρχομαι έστω μερα παρα μερα σε επαφή με τον αντρα μου όσο κουρασμένη κι αν ήμουν γιατί καταλαβαίνω πώς καποιες Ειναι και εργαζόμενες αλλα και μαμαδες ηδη. Δεμ ξέρω κορίτσια μου αν αυτές που λέτε οι διασημες έπιασαν νινι αμέσως παρα την ηλικία τους. Αυτο που εχω καταλήξει ειναι οτι τελικα αν θέλει ο Θεός στο δίνει οποίες κι αν είναι οι συνθήκες. Οποτε αναμεσα στις διατροφές γυμναστική σεξ σύχνα τεστ ωορηξιας ενταξτε και την προσευχή και αφήστε όλες τις ελπίδες σας σε αυτόν. Δεν είμαι θεούσα και δεν τρέχω σε εκκλησίες απλα πιστεύω εγώ αφέθηκα στο θέλημα του και σήμερα παω για την χοριακη μου. Τέλος παντων ελπίζω να μην σας κούρασα. Εύχομαι πολυ σύντομα απο καρδίας μου να έρθει το μωρακι που τόσο θέλετε ειλικρινα και εύχομαι και σε μένα μια καλή χοριακη ειναι το πρώτο μου και δεν ξέρω που παν τα 4 Χαχαχα Χαχαχα. Φιλακια πολλα. 

Καλή χοριακή!!! είχες θετικό τεστάκι ή καθυστέρηση; δεν θυμάμαι...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , andrianni είπε:

Μη το λες. Οταν δεν το περιμένεις μένεις πιο ευκολα. Κ μέχρι τότε θα εχεις κ πολλές ευκαιρίες κ άρα περισσότερες πιθανότητες.Δε νομίζω να μην ήθελε. Το ήθελε αφου ξαναπαντρευτηκε

 

Αυτό δεν το είχα ακουσει. Αλλά δε νομίζω να ισχυει με τίποτα. Το προσπαθούσαν χρονια!

 

Είναι ώρα να έρθει κ το ζουζουνάκι σας! Να είστε πάντα αγαπημένοι κ ερωτευμένοι όπως τον πωρωτο καιρό!

Ευχαριστώ πολύ. 

Κορίτσια βλέπω λέτε για ηλικίες και εγκυμοσύνες, μάλλον έχασα κάποιες σελίδες. Ποια είναι 43; Όσο για τη Μενεγάκη, δεν ξέρω αν έκανε εξωσωματική, αλλά όπως και να έχει εγώ της βγάζω το καπέλο που πήρε την απόφαση αυτή και ας είχε ήδη παιδιά. Πάντως δεν είναι απίθανο να έμεινε και φυσιολογικά - ειδικά επειδή είχε ήδη τρία. Λένε ότι είναι πιο εύκολο να κάνει παιδί σε μεγαλύτερη ηλικία μια γυναίκα που έχει ήδη παρά μια που πάει για το πρώτο. 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...