Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , andrianni είπε:

Ακόμα καλύτερα με τα τεστάκια. Δεν τη νιωθω πάντα. Αλλά με τους υπέρηχους κ ξεροντας περιπου οτι κοντευει το έχω εντοπισει. Καποιες φορες εχω πονακια αρκετες μερες πριν

Δεξιά η Αριστερά αναλόγως Από ποια μεριά θα γίνει; η στην μητρα;


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

1 hour ago, andrianni είπε:

Πάλι καλά που είναι καλά ο μικρούλης. Εσύ τι συμπτώματα έχεις; 

Είχα διάρροια αυτό μονο.το ίδιο και ο άντρας μου αλλά του κράτησε περισσότερες μέρες!

 

1 hour ago, Dimitr@17 είπε:

Κοριτσια να ρωτησω κατι?χθες το βραδυ ενιωσα κατι πονακια σαν σουβλιες...λετε να εκανσ ωορηξια?

Εμένα κρατάνε μέρες αυτές οι σούβλιες καμμια βδομαδα πανε και έρχονται. κάποια στιγμή σταματάνε και μετά από 2 μέρες σταματάνε και τα υγρά. Μπορεί και να έκανες η να προετοιμάζεται να κάνεις.


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , andrianni είπε:

Δεξια ή αριστερα

Κατάλαβα.. Εγώ αύριο λέω να επισκεφτώ τον γιατρό να δω Που είμαι γτ θέλω κ Ρεπω απο τις αγαπουλες!!!Έχουμε απο την προηγούμενη Τρίτη κάθε μέρα . κ σκέφτομαι αν σταματήσω αύριο κ δεν έχει γίνει η ωορηξια ,πάλι θα την χάσω . όποτε καλύτερα ο υπερηχος για να σιγουρευτω κ να μην τρωγομαι με τα ρούχα μου!#!

1 hour ago, Dimitr@17 είπε:

Μπα δεν την καταλαβαινω...

Από υγρά Πως πας εσύ; έχεις διάφανα; ποτε περιμένεις ωορηξια;

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , ada32 είπε:

Κατάλαβα.. Εγώ αύριο λέω να επισκεφτώ τον γιατρό να δω Που είμαι γτ θέλω κ Ρεπω απο τις αγαπουλες!!!Έχουμε απο την προηγούμενη Τρίτη κάθε μέρα . κ σκέφτομαι αν σταματήσω αύριο κ δεν έχει γίνει η ωορηξια ,πάλι θα την χάσω . όποτε καλύτερα ο υπερηχος για να σιγουρευτω κ να μην τρωγομαι με τα ρούχα μου!#!

Από υγρά Πως πας εσύ; έχεις διάφανα; ποτε περιμένεις ωορηξια;

Θα τον ξεπατωσεις καλεεε καθε μερα τον αντρουλη σου!!! Χαχαχαααα 

Περα απο την πλάκα καλα κανεις πήγαινε για ενα υπέρηχο να εισαι σίγουρη! Και εγω αν δεν έπαιρνα τελικά τα τεστ θα την εχανα σιγουρα την ωορρηξια μ!

  • Χαχα 1

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια κάτι άσχετο. έτυχε μολις και είδα την συνέντευξη της Νέγκα και είναι 43?έμεινα εκπληκτη για 35αρα την εκανα!! έμεινε και αμέσως έγκυος!τι λάθος κάνουμε εμείς ρε παιδί μου!!τι να πω...

  • Μπερδεμένη/-ος 1

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Μάντη είπε:

Θα τον ξεπατωσεις καλεεε καθε μερα τον αντρουλη σου!!! Χαχαχαααα 

Περα απο την πλάκα καλα κανεις πήγαινε για ενα υπέρηχο να εισαι σίγουρη! Και εγω αν δεν έπαιρνα τελικά τα τεστ θα την εχανα σιγουρα την ωορρηξια μ!

Χαχαχαχα.δεν έχει ανάγκη Αυτός..Αυτή την φορά το πηρε ζεστά Απλα βλέπω ότι Τώρα κάθεται κ τα περιμένει όλα αλλο μενα πάλι κ εγώ βαριέμαι!!!  Κ λέω κ Τώρα να  κινήσω λιγο τα νιματα πάλι ! Τα λέμε αύριο παλι κορίτσια. Καληνύχτα

πρίν από 12 λεπτά , Nati85 είπε:

Κοριτσια κάτι άσχετο. έτυχε μολις και είδα την συνέντευξη της Νέγκα και είναι 43?έμεινα εκπληκτη για 35αρα την εκανα!! έμεινε και αμέσως έγκυος!τι λάθος κάνουμε εμείς ρε παιδί μου!!τι να πω...

Εγω πιστευω οτι αυτές όλες με υποβοήθουμενη μεθοδο μενουμ εγκυες..

  • Μου αρέσει 2

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , Nati85 είπε:

Κοριτσια κάτι άσχετο. έτυχε μολις και είδα την συνέντευξη της Νέγκα και είναι 43?έμεινα εκπληκτη για 35αρα την εκανα!! έμεινε και αμέσως έγκυος!τι λάθος κάνουμε εμείς ρε παιδί μου!!τι να πω...

Το τονισε κιολας οτι εμεινε αμέσως! Μπορεί να πρεπει να πάμε κ εμεις 43 ή να έχουμε αντρα 14 χρόνια μικρότερο. Και να γυμναζόμαστε! Τυχαίνει όμως πιστευω! Ή όντως λέει ψέματα γιατί το έκρυβε μέχρι τώρα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, andrianni είπε:

Το τονισε κιολας οτι εμεινε αμέσως! Μπορεί να πρεπει να πάμε κ εμεις 43 ή να έχουμε αντρα 14 χρόνια μικρότερο. Και να γυμναζόμαστε! Τυχαίνει όμως πιστευω! Ή όντως λέει ψέματα γιατί το έκρυβε μέχρι τώρα

Δεν την ένοιαζε κιόλας σου λέει αν μείνω έμεινα αλλιώς δεν πειράζει.εγω στα 43 που να χτυπιεμαι κατω έγκυος δεν θα μένω ούτε με εξωσωματική! Εδώ λέγαμε σήμερα με τον άντρα μου ότι  αν κάνουμε δεύτερο μετά θα έχουμε ελεύθερες επαφές οπως και τώρα σιγά μην ξαναμεινω και αν μείνω λέμε τώρα αν δεν πειράζει 3 παιδάκια μια χαρά θα είναι!

  • Μου αρέσει 1

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, ada32 είπε:

Κατάλαβα.. Εγώ αύριο λέω να επισκεφτώ τον γιατρό να δω Που είμαι γτ θέλω κ Ρεπω απο τις αγαπουλες!!!Έχουμε απο την προηγούμενη Τρίτη κάθε μέρα . κ σκέφτομαι αν σταματήσω αύριο κ δεν έχει γίνει η ωορηξια ,πάλι θα την χάσω . όποτε καλύτερα ο υπερηχος για να σιγουρευτω κ να μην τρωγομαι με τα ρούχα μου!#!

Από υγρά Πως πας εσύ; έχεις διάφανα; ποτε περιμένεις ωορηξια;

Καλημερααα...απο υγρα ειναι διαφανα...δν ξερω ποτε κανω λογικα καπου απο τις 2 με 5 του μηνα γτ στις 18 περιμενω να μ ερθει

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


7 ώρες πρίν, Nati85 είπε:

Κοριτσια κάτι άσχετο. έτυχε μολις και είδα την συνέντευξη της Νέγκα και είναι 43?έμεινα εκπληκτη για 35αρα την εκανα!! έμεινε και αμέσως έγκυος!τι λάθος κάνουμε εμείς ρε παιδί μου!!τι να πω...

Μια γνωστή μου έκανε το πρώτο της στην ηλικία αυτή και όπως λέει το έπιασε με την πρώτη. Ένα βράδυ λέει μετά την επαφή βαρέθηκε να πάει στο μπάνιο να πλυθεί (όπως έκανε κάθε άλλη φορά) και κοιμήθηκε κατευθείαν κι έμεινε έγκυος!τι να πω...Για τη Μενεγάκη που έκανε πανεύκολα τέταρτο, όπως λέει στα 45(νομίζω) τι πιστεύετε? Γιατί εγώ είμαι σίγουρη πως έγινε με εξωσωματική.μάλιστα λέει ξέρει και την ημέρα σύλληψης, ήταν της Αγίας Μαρίνας.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, ada32 είπε:

Ναι αυτό ακριβως ενιωσα ! Καλα εγω θα παρω τεστακια γτ  ετσι στα τυφλα αγχωνομαι περισσοτερο!! Είμαι το άκρως αντίθετο εγώ με τον υπόλοιπο κόσμο!!τα θέλω Όλα προγραμματίσμενα.. Με τα τεστακια είμαι πιο ήρεμη κ με τον υπερηχο ακόμα πιο ήρεμη κ σίγουρη.. Αλλά ντεεπομαι να πηγαίνω στον γιατρό συνέχεια γτ αυτός μου λεει ότι όλα είναι μια χαρά.. 

Εσύ την νιώθεις δηλαδή;

Κορίτσια εγώ από όταν πήρα τεστακια κατάλαβα ότι ωορρηξία κάνω αφού τελειώσουν τα συμπτώματα. Δηλαδή έχω πονάκια -απο ήπια μέχρι και εντονα- λίγες μέρες πριν την ωορρηξία! Όταν πια έβλεπα θετικό τεστ τα συμπτώματα είχαν αρχίσει να υποχωρούν έως και να έχουν εξαφανιστεί. 

Καλημέρα κορίτσια μου. Τι κάνετε; Εμείς σήμερα κλείνουμε 8 χρόνια που είμαστε μαζί. Πλησιάζει και η ωορρηξία μου. Ε δεν είναι ώρα να έρθει και ένα μπεμπέ; Ώρα είναι νομίζω!

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια. Εγώ χάλια σπίτι θα παραμείνω σήμερα. Δεν θα πάω για δουλειά μήπως έρθω στα ίσα μου.  Λοιπόν εγώ ξέρω κοπέλα η οποία προσπαθούσε για δεύτερο και δεν της ερχόταν με τίποτα. Και τελικά της ήρθε. Η κόρη της τώρα νομίζω θα τελειώσει το δημοτικό μην έχει ξεκινήσει και το γυμνάσιο δεν θυμάμαι. Η κοπέλα όταν έμαθε ότι είναι έγκυος ήταν πάνω από 40. 

πρίν από 4 λεπτά , alina80 είπε:

Κορίτσια εγώ από όταν πήρα τεστακια κατάλαβα ότι ωορρηξία κάνω αφού τελειώσουν τα συμπτώματα. Δηλαδή έχω πονάκια -απο ήπια μέχρι και εντονα- λίγες μέρες πριν την ωορρηξία! Όταν πια έβλεπα θετικό τεστ τα συμπτώματα είχαν αρχίσει να υποχωρούν έως και να έχουν εξαφανιστεί. 

Καλημέρα κορίτσια μου. Τι κάνετε; Εμείς σήμερα κλείνουμε 8 χρόνια που είμαστε μαζί. Πλησιάζει και η ωορρηξία μου. Ε δεν είναι ώρα να έρθει και ένα μπεμπέ; Ώρα είναι νομίζω!

Να ζήσετε. Και σύντομα να σφραγισετε την αγάπη σας με ένα μωράκι. Εγώ με τον άντρα μου ήμαστε από το σχολείο μαζί...

  • Μου αρέσει 1

XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Εγώ χάλια σπίτι θα παραμείνω σήμερα. Δεν θα πάω για δουλειά μήπως έρθω στα ίσα μου.  Λοιπόν εγώ ξέρω κοπέλα η οποία προσπαθούσε για δεύτερο και δεν της ερχόταν με τίποτα. Και τελικά της ήρθε. Η κόρη της τώρα νομίζω θα τελειώσει το δημοτικό μην έχει ξεκινήσει και το γυμνάσιο δεν θυμάμαι. Η κοπέλα όταν έμαθε ότι είναι έγκυος ήταν πάνω από 40. 

Να ζήσετε. Και σύντομα να σφραγισετε την αγάπη σας με ένα μωράκι. Εγώ με τον άντρα μου ήμαστε από το σχολείο μαζί...

Ευχαριστώ πολυ! Περαστικά σου!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορες!!

Τι κάνετε?? @alina80 να ζήσετε για παντα ευτυχισμένοι!! Εγω σημερα εχω ραντεβού με το γιατρο οχι οτι θα υπαρχει καμία εξέλιξη αλλα να.δω.αν εχω ωορρηξία σημερα αυριο αντε.να.δουμε τι θα κανουμε απο ψυχολογία ειμαι λιγο πεσμένη ομολογώ!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...