Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 17 λεπτά , Μάντη είπε:

@ada32 μολις εκανα και το αλλο τεστ αλλα τα ιδια με το μεσημέρι λιγο ποιο εντονη ισα ισα σχεδόν το ίδιο... Θα κανω παλι αυριο και βλεπουμε... Τι ωρα να δοκιμάσω;;;

Στείλε αν θέλεις σε π.μ μια φωτό. Κάνε κατά τη 13.00 ενα. Νομίζω ότι σύντομα θα δεις ξεκάθαρο θετικό.

Σου στέλνω με π.μ το δικό μου τελευταίο θετικό για να έχεις μία εικονα. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 8 λεπτά , Μάντη είπε:

Πώς στέλνω φωτογραφία ρε κορίτσια σας είμαι ασχετηηη

Μέσω URL ( ανεβάζεις σε ένα σάιτ τη φωτό και μετά αντιγράφεις το URL). Το πιο απλό που δεν θέλει εγγραφή είναι το tinypic. 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, ntemiiiiii είπε:

Μα μόνο εγώ και κανείς άλλος;;;

Ναι στους δικούς μου μόνο η μαμά μου το έπαθε.και εμείς εδώ ο άντρας μου πιο πολύ και εγώ ήπια ο μικρός καθόλου.

  • Ευχαριστώ 1

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Μάντη είπε:

@ada32 μολις εκανα και το αλλο τεστ αλλα τα ιδια με το μεσημέρι λιγο ποιο εντονη ισα ισα σχεδόν το ίδιο... Θα κανω παλι αυριο και βλεπουμε... Τι ωρα να δοκιμάσω;;;

Γύρω στις 1 κάντο για να δεις. Μάλλον πας Για 30 μέρες κύκλο όποτε θα έχεις 15 -16 ωορηξια.

2 ώρες πρίν, Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Τι μου κάνετε κοριτσάκια? Εγώ περνάω ευτυχώς ελαφρύ κρύωμα από εχθές. Έχει μπουκωσει το ένα ρουθούνι. Ευτυχώς έμεινε το ένα για να αναπνέω. Και ενόχληση στον λαιμό. Ξερός λαιμός. Την άρπαξα. 

Περαστικά σου Και να προσέχεις

  • Ευχαριστώ 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , Nati85 είπε:

Ναι στους δικούς μου μόνο η μαμά μου το έπαθε.και εμείς εδώ ο άντρας μου πιο πολύ και εγώ ήπια ο μικρός καθόλου.

Πάλι καλά που είναι καλά ο μικρούλης. Εσύ τι συμπτώματα έχεις; 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Μάντη είπε:

Εγω αν δεν εκανα τα τεστ θα επεφτα εξω ημουν σιγουρη οτι θα ειχα σημερα ωορρηξία αλλα τα τεστ αλλο λενε οποτε να παραγγείλεις αν δεν σε αγχώνουν! Υγρα άρχισα να εχω απο το μεσημέρι αλλα οχι και ιδιαίτερα πραγματα... Πονακια καθόλου... Και τα υγρα ειναι λιγο λευκα.. Που εγω θεωρουσα οτι αυτα τα υγρα τα εβλεπα μετα την ωορρηξία... Οποτε την εχανα κάποιους μηνες! Εγω δεν τα εχω καθε μηνα τοσο εντονα τα υγρα υπήρξε και μηνας που δεν ειχα καθολου...

Εγώ είχα υγρά διάφανα την προηγούμενη βδομαδα. Τώρα είναι λευκα κ πηχτα..δεν με αγχωνουν τα τεστ καθολου κ μαλλον πρεπει να τα κανω γτ δμ ειμαι πολυ σιγουρη κ εγω ποτε κανω ωορηξια κ μπορει να σταματαω νωριτερα τις επαφες..τώρα λέω να παραγγείλω 50τεστ να εχω μπόλικα να κάνω


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 29/12/2017 at 6:04 ΜΜ, Nati85 είπε:

Άντε το 18 τώρα θα είναι το τυχερό μας!!!που θα πάει θα τα καταφέρουμε κάποια στιγμή.

Κοριτσια να ρωτησω κατι?χθες το βραδυ ενιωσα κατι πονακια σαν σουβλιες...λετε να εκανσ ωορηξια?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Κοριτσια να ρωτησω κατι?χθες το βραδυ ενιωσα κατι πονακια σαν σουβλιες...λετε να εκανσ ωορηξια?

Κ  Εγώ Την ίδια απορια με σένα έχω..  Την Κυριακή το βράδυ ένιωσα κατι σουβλιες αριστερα που ειχα δε ι ωοθυλακιο στον υπερηχο. Απλα περίμενα σήμερα ωορηξια 

Δεν τις ξανα ένιωσα από τοτε. Αλλά εγώ δεν καταλαβαίνω κ ωορηξια. Εσύ την καταλάβαινεις συνήθως ;


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, ada32 είπε:

Κ  Εγώ Την ίδια απορια με σένα έχω..  Την Κυριακή το βράδυ ένιωσα κατι σουβλιες αριστερα που ειχα δε ι ωοθυλακιο στον υπερηχο. Απλα περίμενα σήμερα ωορηξια 

Δεν τις ξανα ένιωσα από τοτε. Αλλά εγώ δεν καταλαβαίνω κ ωορηξια. Εσύ την καταλάβαινεις συνήθως ;

Μπα δεν την καταλαβαινω...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , ada32 είπε:

Κ  Εγώ Την ίδια απορια με σένα έχω..  Την Κυριακή το βράδυ ένιωσα κατι σουβλιες αριστερα που ειχα δε ι ωοθυλακιο στον υπερηχο. Απλα περίμενα σήμερα ωορηξια 

Δεν τις ξανα ένιωσα από τοτε. Αλλά εγώ δεν καταλαβαίνω κ ωορηξια. Εσύ την καταλάβαινεις συνήθως ;

Αρα κορίτσια μάλλον ωορ. Ήταν αυτές οι σουβλιές. Ειδικά αν είναι δεξια ή αριστερά! Πριν γίνει μπορεί να εχεις κ πονάκια σαν τραβήγματα. Εγώ νομίζω πως είναι σαν να στο τρυπάει παρατεταμενα βελόνα για να σπάσει. Δηλ. Σουβλιά!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , andrianni είπε:

Αρα κορίτσια μάλλον ωορ. Ήταν αυτές οι σουβλιές. Ειδικά αν είναι δεξια ή αριστερά! Πριν γίνει μπορεί να εχεις κ πονάκια σαν τραβήγματα. Εγώ νομίζω πως είναι σαν να στο τρυπάει παρατεταμενα βελόνα για να σπάσει. Δηλ. Σουβλιά!

Ναι αυτό ακριβως ενιωσα ! Καλα εγω θα παρω τεστακια γτ  ετσι στα τυφλα αγχωνομαι περισσοτερο!! Είμαι το άκρως αντίθετο εγώ με τον υπόλοιπο κόσμο!!τα θέλω Όλα προγραμματίσμενα.. Με τα τεστακια είμαι πιο ήρεμη κ με τον υπερηχο ακόμα πιο ήρεμη κ σίγουρη.. Αλλά ντεεπομαι να πηγαίνω στον γιατρό συνέχεια γτ αυτός μου λεει ότι όλα είναι μια χαρά.. 

Εσύ την νιώθεις δηλαδή;

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , ada32 είπε:

Ναι αυτό ακριβως ενιωσα ! Καλα εγω θα παρω τεστακια γτ  ετσι στα τυφλα αγχωνομαι περισσοτερο!! Είμαι το άκρως αντίθετο εγώ με τον υπόλοιπο κόσμο!!τα θέλω Όλα προγραμματίσμενα.. Με τα τεστακια είμαι πιο ήρεμη κ με τον υπερηχο ακόμα πιο ήρεμη κ σίγουρη.. Αλλά ντεεπομαι να πηγαίνω στον γιατρό συνέχεια γτ αυτός μου λεει ότι όλα είναι μια χαρά.. 

Εσύ την νιώθεις δηλαδή;

Ακόμα καλύτερα με τα τεστάκια. Δεν τη νιωθω πάντα. Αλλά με τους υπέρηχους κ ξεροντας περιπου οτι κοντευει το έχω εντοπισει. Καποιες φορες εχω πονακια αρκετες μερες πριν

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Μάντη είπε:

Εγω αν δεν εκανα τα τεστ θα επεφτα εξω ημουν σιγουρη οτι θα ειχα σημερα ωορρηξία αλλα τα τεστ αλλο λενε οποτε να παραγγείλεις αν δεν σε αγχώνουν! Υγρα άρχισα να εχω απο το μεσημέρι αλλα οχι και ιδιαίτερα πραγματα... Πονακια καθόλου... Και τα υγρα ειναι λιγο λευκα.. Που εγω θεωρουσα οτι αυτα τα υγρα τα εβλεπα μετα την ωορρηξία... Οποτε την εχανα κάποιους μηνες! Εγω δεν τα εχω καθε μηνα τοσο εντονα τα υγρα υπήρξε και μηνας που δεν ειχα καθολου...

Καλές επαφές κορίτσι!! Τα τεστακια βοηθάνε πολύ! Εγώ σπάνια έχω σημάδια ωορρηξίας. Κάνε και αύριο το μεσημέρι ένα, πιστεύω θα είναι θετικό!

3 ώρες πρίν, Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Τι μου κάνετε κοριτσάκια? Εγώ περνάω ευτυχώς ελαφρύ κρύωμα από εχθές. Έχει μπουκωσει το ένα ρουθούνι. Ευτυχώς έμεινε το ένα για να αναπνέω. Και ενόχληση στον λαιμό. Ξερός λαιμός. Την άρπαξα. 

Περαστικά κοπέλα μου!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...