Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

11 ώρες πρίν, Ασία είπε:

Ελπίζω να μην χρειαστεί να κάνω σαλπιγγογραφια και να μην με απασχολήσει ποτέ αυτή η διαδικασία. Ααα δεν το ήξερα αυτό που είπες για την σπέρματεγχυση..νόμιζα πως γίνεται και χωρίς πρόκληση ωορρηξίας.σε πόνεσε η σαλπιγγογραφια? Το αποτέλεσμα ήταν καλό?ισχύει πως πονάει όταν υπάρχει πρόβλημα?

Εγώ Πριν την κάνω είχα τρομοκρατηθει απο αυτά που διάβαζα στο ίντερνετ.. Πήγα εκει Αλλά είχα πάρει ένα παυσίπονο πριν κ δεν ένοιωσα τίποτα!!! Βέβαια δεν είχα θέμα με τις σάλπιγγες ,ήταν διαβατες. Οπότε μην την φοβάσαι καθόλου...

11 ώρες πρίν, BettySt είπε:

Δεν ισχύει ότι αν σε πονάει η σαλπιγγογραφια έχεις πρόβλημα γιατί εγώ πονεσα πάρα πολύ αλλά δεν είχα κανένα πρόβλημα. Εγώ ποναω πολύ και στην περίοδο και μάλλον έχει σχέση γιατί και στη σαλπιγγογραφια πονουσε σαν να είχα περίοδο άσε που δεν μου είχαν πει να πάρω κανένα χάπι πιο πριν. 

Για αύτο πονεσες πολυ!! Κ εγώ πονάω παρά Πολύ στην περίοδο αλλά για την σαλπιγγογραφια είχα πάρει ένα buscopan plus  Και δεν ένιωθα τίποτα!!

πρίν από 9 λεπτά , Μάντη είπε:

Κορίτσια μουυυ εγω ακομα δεν εχω βρει ωορρηξια κανονικα νομιζα θα ειχα αυριο αλλα τα τεστακια ειναι αρνητικά.....

 Ποτε τα κανεις;  πριν το κανεις, για ενα διωρο δεν εχεις πιει υγρα ετσι;


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Μάντη είπε:

Κορίτσια μουυυ εγω ακομα δεν εχω βρει ωορρηξια κανονικα νομιζα θα ειχα αυριο αλλα τα τεστακια ειναι αρνητικά.....

Αφού είχες πει είδες ένα αχνό θετικό.. λάθος έκανες?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ασία είπε:

Γιατί κάνατε σπέρματεγχυση αν επιτρέπεται?Εσύ τι κύκλο έχεις?

Έχουμε θέμα με την κινητικότητα. Το κύκλο μου είναι σταθερό 26-28

πρίν από 19 λεπτά , ada32 είπε:

Εγώ Πριν την κάνω είχα τρομοκρατηθει απο αυτά που διάβαζα στο ίντερνετ.. Πήγα εκει Αλλά είχα πάρει ένα παυσίπονο πριν κ δεν ένοιωσα τίποτα!!! Βέβαια δεν είχα θέμα με τις σάλπιγγες ,ήταν διαβατες. Οπότε μην την φοβάσαι καθόλου...

Για αύτο πονεσες πολυ!! Κ εγώ πονάω παρά Πολύ στην περίοδο αλλά για την σαλπιγγογραφια είχα πάρει ένα buscopan plus  Και δεν ένιωθα τίποτα!!

 Ποτε τα κανεις;  πριν το κανεις, για ενα διωρο δεν εχεις πιει υγρα ετσι;

Εμένα δεν με πιάνουν και πολύ τα χάπια :(


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 22 λεπτά , Ασία είπε:

Αφού είχες πει είδες ένα αχνό θετικό.. λάθος έκανες?

Ετσι βγαινουν ακομα αχνα θετικα ολα τα ιδια σχεδόν.... Στις οδηγιες λεει οτι πρεπει να ειναι εντονη γραμμή αλλιως η άχνη θεωρείτε αρνητική. ..

πρίν από 29 λεπτά , ada32 είπε:

Εγώ Πριν την κάνω είχα τρομοκρατηθει απο αυτά που διάβαζα στο ίντερνετ.. Πήγα εκει Αλλά είχα πάρει ένα παυσίπονο πριν κ δεν ένοιωσα τίποτα!!! Βέβαια δεν είχα θέμα με τις σάλπιγγες ,ήταν διαβατες. Οπότε μην την φοβάσαι καθόλου...

Για αύτο πονεσες πολυ!! Κ εγώ πονάω παρά Πολύ στην περίοδο αλλά για την σαλπιγγογραφια είχα πάρει ένα buscopan plus  Και δεν ένιωθα τίποτα!!

 Ποτε τα κανεις;  πριν το κανεις, για ενα διωρο δεν εχεις πιει υγρα ετσι;

Σημερα έκανα ενα στις 11 ενα στις 3 και ενα στις 10 ολα τα ίδια αχνα... Ναι εννοείτε ουτε υγρα πινω ουτε τιποτα...


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Μάντη είπε:

Ετσι βγαινουν ακομα αχνα θετικα ολα τα ιδια σχεδόν.... Στις οδηγιες λεει οτι πρεπει να ειναι εντονη γραμμή αλλιως η άχνη θεωρείτε αρνητική. ..

Σημερα έκανα ενα στις 11 ενα στις 3 και ενα στις 10 ολα τα ίδια αχνα... Ναι εννοείτε ουτε υγρα πινω ουτε τιποτα...

Στειλε μια φώτο το υ σημερινού να το δούμε.σε προσωπικό καλύτερα

πρίν από 26 λεπτά , BettySt είπε:

Έχουμε θέμα με την κινητικότητα. Το κύκλο μου είναι σταθερό 26-28

Εμένα δεν με πιάνουν και πολύ τα χάπια :(

:-( Για αυτό τοτε πονεσες.. Εγώ την 1η μερα περιοδου παιρνω πάντα ένα feldene 20 κ είμαι καλά μετά.

πρίν από 18 λεπτά , Μάντη είπε:

Ετσι βγαινουν ακομα αχνα θετικα ολα τα ιδια σχεδόν.... Στις οδηγιες λεει οτι πρεπει να ειναι εντονη γραμμή αλλιως η άχνη θεωρείτε αρνητική. ..

Σημερα έκανα ενα στις 11 ενα στις 3 και ενα στις 10 ολα τα ίδια αχνα... Ναι εννοείτε ουτε υγρα πινω ουτε τιποτα...

Εχει τύχει κ σε μένα σε κυκλο να μην είναι τόσο έντονο όσο η άλλη γραμμή αλλά ήταν πολύ πιο έντονη από τις άχνες γραμμές των αλλων τεστ κ έτσι πάνω κάτω έμαθα ότι έκανα Στις 15 η ωορηξια..


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , ada32 είπε:

Στειλε μια φώτο το υ σημερινού να το δούμε.σε προσωπικό καλύτερα

:-( Για αυτό τοτε πονεσες.. Εγώ την 1η μερα περιοδου παιρνω πάντα ένα feldene 20 κ είμαι καλά μετά.

Τα εχω πετάξει.... Θα σας στείλω αυριο που θα κανω παλι στις 11 να μου πείτε τη γνωμη σας...


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Μάντη είπε:

Τα εχω πετάξει.... Θα σας στείλω αυριο που θα κανω παλι στις 11 να μου πείτε τη γνωμη σας...

Οκ .λένε ότι καλύτερα να το κάνεις μεσημέρι κ όχι πρωί το τεστ ωορηξιας.


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσαρες μου ομορφες!!! Χρονια πολλα ξαλη χρόνια!!!! Ειναι παρα πολλές οι ευχές που θα ηθελα να πω αλλα οι πιο σημαντικές οι καποιες απο αυτες ειναι Υγεία ευτυχία και μπαμπάκια πολλα μπαμπάκια!!! Να έρχεστε η καθεμια ξεχωριστά τις οικογένειες σας και να περνάτε ομορφα!! Το μονο σιγουρο ειναι πως του χρονου τετοιο καιρο ολες θα αλλάζουμε πανες! Στις ιδη εγκυουλες με ενα πονο και με το καλο να κρατήσετε αγκαλιά τα μωρακια σας!!! Φιλακιααα!

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 3 λεπτά , ada32 είπε:

Οκ .λένε ότι καλύτερα να το κάνεις μεσημέρι κ όχι πρωί το τεστ ωορηξιας.

Δεν το κανω με πρωινά ουρα ξυπνάω περίπου 8 και 30 οποτε νομιζω στις 11 που το κανω ειναι καλα δεν ξερω κιολας ειναι πρωτη φορα που τα χρησιμοποιώ.... Κανω και στις 3 το μεσημέρι...


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 29/12/2017 at 6:04 ΜΜ, Nati85 είπε:

Άντε το 18 τώρα θα είναι το τυχερό μας!!!που θα πάει θα τα καταφέρουμε κάποια στιγμή.

Kαλημερα κοριτσια μου κ καλη χρονια να εχουμε με υγεια κ ευτιχισμενες στιγμες να ειναι γεματη μονο...οσο για τις κοιλιτσες μας ολες θα εχουμε ενα μπεμπακι φετος..το νιωθω οτι θα ειναι πολυ καλη χρονια...παω για δουλεια..σας φιλω...

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Μάντη είπε:

Δεν το κανω με πρωινά ουρα ξυπνάω περίπου 8 και 30 οποτε νομιζω στις 11 που το κανω ειναι καλα δεν ξερω κιολας ειναι πρωτη φορα που τα χρησιμοποιώ.... Κανω και στις 3 το μεσημέρι...

Καλημέρα. 

Μάντη μου καλύτερα να το κάνεις μεταξύ 12.00 και 8.00. Αφού κάνεις δυο θα σου έλεγα να δοκιμάσεις ένα κατά τις 14.00 και το δεύτερο στις 19.00. Σε ποια μέρα του κύκλου είσαι σήμερα και τι κύκλους κάνεις συνήθως;

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια και απο μενα ,καλη χρονια να εχουμε με πολλα θετικα τεστ και θετικη ενεργεια και ας αφησουμε πισω μας ολες τις αποτυχιες ,τις απωλειες ,τις στεναχωριες να πανε απο κει που ρθαν!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή χρονιά!!!!! Γεμάτη χαρές, χαμόγελα και μπεμπακια για όλες μας!!!!

Χτες ανακοινώσαμε την εγκυμοσύνη στους δικούς μας και έγινε χαμός!!! 

Πολύ χάρηκα και ξαλαφρωσα που δεν τους κρύβομαι πια..

  • Μου αρέσει 3

XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...