Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 6 λεπτά , ada32 είπε:

Μακάρι.. Θα είμαστε μαζί στην αναμονή για 14-15/01.Αν κ Εμένα μου έφυγε η όρεξη κ τα υγρά. Χθες το απόγευμα είχα ασπρα.. Τελικά καλύτερα με τα τεστ ωορηξιας,γτ έτσι δεν καταλαβαίνω τίποτα.χαχαχαχα μέχρι στιγμής είχα επαφές 8η ,10η,11η ,12η,13η ,15η και σκοπεύω αύριο κ μεθαύριο (16,17,18) Εκτός αν τα παίξει ο άντρας μου!!χαχαχα

Χαχαχαχαχ ο δικός μου θα τα είχε παίξει σίγουρα σας!!!!!! Εγώ είχα 7η, 9η και σκοπεύω για σήμερα  (11η )μέχρι και 15η θα δω ανάλογα και με τα τεστακια! Κάνω δύο τη μέρα για να είμαι ποιο σίγουρη!

Μακάρι να τα καταφέρουμε έχει και γενέθλια ο αντρουλης μου στις 11 και θα ήταν το καλύτερο δώρο!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 8 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Αντιθετα,  εγω ειμαι υπεραισιοδοξη οπως βλεπεις!!! Αχαχαχαχα (ελπιζω να μην ξαναφαω τα μουτρα μου!!!) Εγω εχω κοκκινο βρακι αλλα οχι κοκκινο σουτιεν!!! Φακ!!! Λες να μη βαλουμε καθολου αν δεν ειναι κοκκινα??? Χιχιχι (ξυπνησε η κινκι πλευρά μου)!!! 

Χαχαχχαχα καλό ας μην βάλουμε!!!Δεν τα φας τα μούτρα σου!έτσι να είσαι αισιόδοξη θα τα καταφέρεις πολύ γρήγορα και παλι.


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nati85 είπε:

Χαχαχχαχα καλό ας μην βάλουμε!!!Δεν τα φας τα μούτρα σου!έτσι να είσαι αισιόδοξη θα τα καταφέρεις πολύ γρήγορα και παλι.

Μακαρι... Αυτο εύχομαι... Αλλα ακομα ειναι πολυ νωρις... Εχω σιγουρα αλλες 26-27 μερες για να παω στο γιατρό και (εύχομαι να μ δωσει το οκ) να ξεκινησω παλι προσπαθειες...! 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , ada32 είπε:

 

Καλά που μου το θύμησες! Εχω έχω μόνο βρακί!!!

Δεν πειράζει νομίζω πιάνει το γούρι και μ αυτό!

Εύχομαι κορίτσια το 2018 από κόκκινο να έχουμε μόνο βρακι και τίποτα άλλο! 

  • Μου αρέσει 4

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 6 λεπτά , Nati85 είπε:

Δεν πειράζει νομίζω πιάνει το γούρι και μ αυτό!

Εύχομαι κορίτσια το 2018 από κόκκινο να έχουμε μόνο βρακι και τίποτα άλλο! 

Μακαρι κορίτσι μου!!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Μάντη είπε:

Σας έχω ζαλίσει με τα τεστακια ωορρηξίας αλλά έχω απορίες... Μόλις έκανα ένα και βγήκε άχνη γραμμή στο 5 λεπτό συνεχίζω να κάνω μέχρι να γίνει έντονη εεε;;;;;;;:confused:

ναι να κανεις κ το βραδυ αν μπορεις πια μερα εισαι περιπου κ τι κυκλο εχεις? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , linaa είπε:

ναι να κανεις κ το βραδυ αν μπορεις πια μερα εισαι περιπου κ τι κυκλο εχεις? 

Είμαι στην 11η σήμερα και συνήθως έχω κύκλο 26 ημερών...

  • Μου αρέσει 1

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλη χρονια κοριτσια οτι επιθυμειτε να γινει!!!!! ευχομαι ολες να ειμαστε καλα κ να τα καταφερουμε γρηγορα!!!!

κ να ρωτησω για οποια ξερει το στηθος μου μια το νιωθω να πρηζετε μια να ξεπρηζετε εχω τρελαθει κ ανχωθει παρα πολυ αλλες φορες λεω οκ ποναει ακομα αλλες λεω παει ξεπρηστηκε εντελως.....

πρίν από 1 λεπτό , Μάντη είπε:

Είμαι στην 11η σήμερα και συνήθως έχω κύκλο 26 ημερών...

ποτε τα ξεκινησες τα τεστακια???? ειδες καθολου πιο σκουρο χρωμα απο το σημερινο??? επειδη κ εγω εχω μικρο κυκλο 25 -24 συνηθως βρισκω ωορηξια νωρις δηλαδη 8 9 10 11 12 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , linaa είπε:

καλη χρονια κοριτσια οτι επιθυμειτε να γινει!!!!! ευχομαι ολες να ειμαστε καλα κ να τα καταφερουμε γρηγορα!!!!

κ να ρωτησω για οποια ξερει το στηθος μου μια το νιωθω να πρηζετε μια να ξεπρηζετε εχω τρελαθει κ ανχωθει παρα πολυ αλλες φορες λεω οκ ποναει ακομα αλλες λεω παει ξεπρηστηκε εντελως.....

Μακάρι η νέα χρονιά να είναι η τυχερή μας! 

Και εγώ στον προηγούμενο κύκλο μου μια ένιωθα να πονάει μια ότι δεν είχε τίποτα ξεκίνησε να με πονάει 16η μέρα...


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Μάντη είπε:

Μακάρι η νέα χρονιά να είναι η τυχερή μας! 

Και εγώ στον προηγούμενο κύκλο μου μια ένιωθα να πονάει μια ότι δεν είχε τίποτα ξεκίνησε να με πονάει 16η μέρα...

οχι ειμαι εγκυος αλλα αρχη ακομα κ μια νιωθω να ειμαι πρησμενη μια ξεπρησμενη εχω ανχωθει παρα πολυ οτι τελικα υποχωρουν τα συμπτωματα..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , linaa είπε:

οχι ειμαι εγκυος αλλα αρχη ακομα κ μια νιωθω να ειμαι πρησμενη μια ξεπρησμενη εχω ανχωθει παρα πολυ οτι τελικα υποχωρουν τα συμπτωματα..

Σωσταααα το ξεχασαααα!:shock: μην έχεις καθόλου άγχος όλα είναι μια χαρά νομίζω πως ο κάθε οργανισμός αντιδρά διαφορετικά!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Μάντη είπε:

Σωσταααα το ξεχασαααα!:shock: μην έχεις καθόλου άγχος όλα είναι μια χαρά νομίζω πως ο κάθε οργανισμός αντιδρά διαφορετικά!

σε ευχαριστω φοβαμαι ρε ασε νομιζω οτι περναω τις πιο αγωνιωδης στιγμες της ζωης μου. δεν ξερω εχω ασχημα προαισθηματα 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , linaa είπε:

σε ευχαριστω φοβαμαι ρε ασε νομιζω οτι περναω τις πιο αγωνιωδης στιγμες της ζωης μου. δεν ξερω εχω ασχημα προαισθηματα 

Χαλάρωσε είσαι εγκυουλα και όλα θα πάνε καλα! Καταλαβαίνω το άγχος σου και είναι απόλυτα φυσικό αλλά απόλαυσε την εγκυμοσύνη σου και όλα θα πάνε καλά!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...