Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 3/10/2024 at 1:28 ΜΜ, despoina554 είπε:

      Σ ευχαριστώ πολύ. Ναι έχω θέμα με την πήξη του αίματος και αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο. Τώρα ήταν η πρώτη φορά που πήρα αγωγή για αυτό. Στις προηγούμενες προσπάθειες δεν το είχαμε βρει. Θεωρώ ότι παίζει ρόλο και η ποιότητα των εμβρύων. Η εμβρυολογος μου είπε ότι το γεγονός ότι έχουμε κάνει 3 προσπάθειες χωρίς να έχει δώσει κάποιο έμβρυο εγκυμοσύνη  ειναι παράξενο. Κανονικά είπε δύο θα έπρεπε να δώσουν. Έχω και μια βιοχημική από φυσιολογική συλληψη. Αυτά. 

      θα πω κι εγώ  στο γιατρό μου να πηγαίνω απόγευμα. 

       

      Κορίτσι μου καλησπέρα...για τη. Πήξη του αίματος κ το φωσφολιπίδικο σύνδρομο τι θεραπεία πήρες?και αν επιτρέπεται έχεις πάει σε αιματολογο η ο γυναικολόγος σου έδωσε διάγνωση κ θεραπεία

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

7 ώρες πρίν, ada32 είπε:

Δεν πειραζει γλυκουλα .. μη στενοχωριεσαι.. ειμαστε αρκετες που θα ειμαστε μαζι στο 2018 με νεες προσπαθειες ... 

Καλημερα ,  εμενα η υψηλοτερη τιμη της ηταν 40 αλλα εκανα λαθος κ εδωσα μολις ειχα ξυπνησει κ ειχα κανει σεξ .. εκανα κ εγω μαγνητικη υποφυσης κ δεν εδειξε κατι  , εμενα οι τιμες τις ειναι 30 το πρωι και το απογευμα γυρω στα 20-25 . ο γιατρος δεν ηθελε να παρω χαπακι αλλα επεμεινα κμου εδωσε το dostinex . το οποιο την πρωτη και μοναδικη φορα που πηρα το μισο τον Μαιο , με πειραξε τοσοοοο πολυ που την αλλη μερα ξερνουσα ολη μερα  κ δεν μπορουσα ν ασηκωθω απο το κρεβατι .. απο τοτε δεν το ξανα πηρα .. αλλα στην βιοχημικη που την μετρησα ειχε παει 38 κ τωρα ξεκινησα να παιρνω 1/4  2 φορες την βδομαδα αλλα δεν ξερω αν κανει δουλεια..  βαρεθηκα να δινω και αιμα ..!!!

Καλημερα !! τουλαχιστον εσεις το συζητατε .. εμενα ο δικος μου ,μπορει να αισθανεται ασχημα η οτι τον παραμελω αλλα δν θα μου το πει κ αν τον ρωτησω , δεν μιλαει ... 

Χθες που λες αλινακι , του μιλησα πολυ ομορφα και ηρεμα οπως ειπες!!!γτ οντως κ εγω μετα την βιοχημικη τον Σεπτεμβριο , το ειχα βαλει σκοπο να ξανα μεινω αμεσα εγκυος και τελικα ειχα πολλα νευρα κ ειχα χασει την ουσια..εντωμεταξυ τον ρωτησα  τι προβλημα εχει με την σπερματεγχυση ? θιγεται ο ανδρισμος σου ?? αφου ουτε χαπια θα παρει ουτε τιποτα .. και οντως ειναι αυτο !!! η απαντηση του : θελω να κανουμε παιδι με τον παραδοσιακο τροπο :D:D !! αφου του λεω , δεν μπορουμε να συντονιστουμε τις μερες που πρεπει  κ εχει χαλασει και η σεξ. μας ζωη απο αυτο  .. και του εξηγησα οτι για αυτο δν θελω να τελειωνει μεσα μου ( τελειωνε σε 2 λεπτα ο κυριος κ ολα καλα γι ααυτον ...).αλλα ηταν και δικο μου το λαθος , που του ελεγα ποτε ειναι οι γονιμες μερες ... τελικα αν δεν ξερει , ακομα καλυτερα! 

Τελικα κατι καταφερα .. κ κατι καναμε χθες απο δικη του "κινηση "( σιγα μην αντεχε να μην τελειωνει μεσα μου , χαζος ειναι ???) .. αντε να δουμε πως θα παει . κραταω πολυ" μικρο καλαθι " βεβαια .. αλλα ειναι μια αρχη ..

 

Το συζητάμε...μη φανταστείς με το τσιγκελι του τα βγάζω. Νομίζω ότι η κουβέντα σας έκανε καλό. Αφού αγχώνεται, καλύτερα όπως είπες να μην του λες για γόνιμες και λοιπά. Εσυ θα ξέρεις πότε είναι και ας παίρνεις εσύ την πρωτοβουλία δεν πειράζει. Άφησε κάνα δυο μήνες να ηρεμήσετε και μετά ξαναθιγεις το θέμα της σπερματεγχυσης (μπορεί και να μην χρειαστεί). 

Κοριτσάκια σήμερα πήγα βόλτα στο κέντρο με δύο φίλες (που είχαμε καιρό να βρεθούμε και οι τρεις μαζί) και μου έκανε πολύ καλό. Χαλάρωσα, ξεχάστηκα, διασκέδασα! Το συστήνω ανεπιφύλακτα!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Ungry girl είπε:

Ναι θα ξανα μηνω αλλα ποτεεε??!! Αν δεν εχω μηνει μεχρι το πασχα με βλέπω να κανω την επέμβαση να τελειώνουμε! Κουραστικά απίστευτα πολυ!

Το καταλαβαίνω. Αλλά εξαντλησε όλα τα περιθώρια. Αφού σου ειπε ετσι δε νομίζω να πηγαινες τώρα για την επέμβαση. Σκέψου πως κ την επέμβαση να κανεις στο 18 θα μείνεις!

@Ασία γιατί δεν μπορείς να παραλάβεις μήνυμα;

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια και από μένα,Χρόνια Πολλά .Σήμερα πήγα στον γιατρό για τον πρώτο υπέρηχο ,όλα καλά τα είδαμε ,είναι 10 χιλ το φασολάκι μας και έχει και παλώμενη καρδούλα ,ευτυχώς όλα καλά κορίτσια γιατί πέρασα μεγάλη στεναχώρια γιορτινές μέρες. Μας άνοιξαν το σπίτι και μας πήραν άπειρα πράγματα μεγάλης αξίας ,όλο το σπίτι χάλια ,πολύ κλάμα και πολύ στεναχώρια  αλλά φαίνεται το μωράκι έχει πιαστεί για τα καλά. Δεν είμαι καλά πάντως ,δεν έχω συνέλθει ,μπορεί να φταίνε και οι ορμόνες ,χάρηκα βέβαια για σήμερα αλλά υποθέτω όχι όσο θα έπρεπε ,αυτά

  • Μου αρέσει 2
  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Farmakotriftena είπε:

Γεια σας κορίτσια από εμένα!! Χρόνια πολλά σε όλες και εύχομαι ολόψυχα με το που μπει το 2018 να μένει η μια μετά την άλλη έγκυος... να μη σας προλαβαίνουμε !

Χθες μπήκα στο φόρουμ μετά από καιρό.  Έχουμε καμία εγκυουλα; 

Εγώ Δευτέρα μπήκα στο 5ο.  Άρχισε να σκάει η κοιλιά. 

@elenakii22 δεν υπάρχει καρδιολόγος στο νοσοκομείο της Λευκάδος; 

κεφαλονια!!!μπορει να εχουμς καρδιολογο αλλα αν συμβει κατι δεν εχουμε εντατικη μοναδα...μπηκες στον 5ο ε??κ εγω στον 7ο!!αντε προχωραμε!!!

1 hour ago, ΓΙΩΤΑ78 είπε:

Γειά σας κορίτσια και από μένα,Χρόνια Πολλά .Σήμερα πήγα στον γιατρό για τον πρώτο υπέρηχο ,όλα καλά τα είδαμε ,είναι 10 χιλ το φασολάκι μας και έχει και παλώμενη καρδούλα ,ευτυχώς όλα καλά κορίτσια γιατί πέρασα μεγάλη στεναχώρια γιορτινές μέρες. Μας άνοιξαν το σπίτι και μας πήραν άπειρα πράγματα μεγάλης αξίας ,όλο το σπίτι χάλια ,πολύ κλάμα και πολύ στεναχώρια  αλλά φαίνεται το μωράκι έχει πιαστεί για τα καλά. Δεν είμαι καλά πάντως ,δεν έχω συνέλθει ,μπορεί να φταίνε και οι ορμόνες ,χάρηκα βέβαια για σήμερα αλλά υποθέτω όχι όσο θα έπρεπε ,αυτά

συγχαρητηρια για το μωρακι σας!!!οσο αφορα το σπιτι λογικο να στενοχωριέσαι απλα να σκεφτεσαι πως δεν μπορεις να κανεις κατι να αλλαξεις τα πραγματα κ με το να στενοχωριέσαι επιβαρυνεται το μωρακι...οποτε παρε σιγα σιγα τα πανω σου αφου δεν ειναι μια αναστρέψιμη κατασταση...

  • Ευχαριστώ 1

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, ΓΙΩΤΑ78 είπε:

Γειά σας κορίτσια και από μένα,Χρόνια Πολλά .Σήμερα πήγα στον γιατρό για τον πρώτο υπέρηχο ,όλα καλά τα είδαμε ,είναι 10 χιλ το φασολάκι μας και έχει και παλώμενη καρδούλα ,ευτυχώς όλα καλά κορίτσια γιατί πέρασα μεγάλη στεναχώρια γιορτινές μέρες. Μας άνοιξαν το σπίτι και μας πήραν άπειρα πράγματα μεγάλης αξίας ,όλο το σπίτι χάλια ,πολύ κλάμα και πολύ στεναχώρια  αλλά φαίνεται το μωράκι έχει πιαστεί για τα καλά. Δεν είμαι καλά πάντως ,δεν έχω συνέλθει ,μπορεί να φταίνε και οι ορμόνες ,χάρηκα βέβαια για σήμερα αλλά υποθέτω όχι όσο θα έπρεπε ,αυτά

Χρόνια πολλά!!! Σε καταλαβαίνω απόλυτα, το έχω βιώσει κ εγώ. Είναι πολύ άσχημο. Όλα διορθώνονται όμως.. σημασία έχει το μικρουλακι σας να είναι γερό κ τα αντικείμενα αντικαθιστονται. 

  • Ευχαριστώ 1

XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , modena είπε:

Χρόνια πολλά!!! Σε καταλαβαίνω απόλυτα, το έχω βιώσει κ εγώ. Είναι πολύ άσχημο. Όλα διορθώνονται όμως.. σημασία έχει το μικρουλακι σας να είναι γερό κ τα αντικείμενα αντικαθιστονται. 

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια αλλά δυστυχώς αυτά που πήραν δεν αντικαθίστανται ,ήταν και πράγματα ανθρώπων που έχουν φύγει από τη ζωή συν όλα μου τα κοσμήματα μαζί και το μονόπετρο.:(

Εσύ πως πας ,πήγες στον γιατρό?

  • Λυπημένη/-ος 3
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, andrianni είπε:

Ολα καλά δηλαδή! Η υστεροσκόπηση ειναι που κοιτανε αν είναι ολα οκ απο μέσα ε; με λαπαροσκόπηση υποθετω. Τουλάχιστον εχεις θεσει ενα χρονικό περιθώριο. Μήπως να έπαιρνες κ μια δευτερη γνώμη; το λέω αφου με αυτόν τα έχετε δει όλα μήπως κάποιος άλλος σκεφτεί να δει κάτι αλλο

Η υστεροσκόπηση είναι σαν την λαμπαροσκόπηση!!Βλέπεις τα πάντα μέσα!!!Και αν χρειαστεί κάτι γίνεται και επεμβατική!!Επίσης μερικές φορές στην υστεροσκόπηση κάνουν και το λεγόμενο scratching!!!Δεν νομίζω να έχει μείνει κάτι άλλο από εξετάσεις!!!Το επόμενο βήμα θα είναι εξωσωματική!!!Σπερματέγχυση δεν είμαι διατεθιμένη να κάνω!!Σε κάτι γιατρούς που πήγα στη διάρκεια της αποβολής μου είπαν θα ξαναμείνεις έγκυος!!Μια φορά έγκυος ξανά!!Αλλά επειδή τους θεωρώ για άλλους λόγους ότι δεν μου κάνανε πλέον ο γιατρός μου είναι Λάρισα!!Νομίζω αν φύγω και από αυτόν το επόμενο βήμα θα είναι να πάω Αθήνα και μετά  Αμερική χχαχαχχα!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , ΓΙΩΤΑ78 είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια αλλά δυστυχώς αυτά που πήραν δεν αντικαθίστανται ,ήταν και πράγματα ανθρώπων που έχουν φύγει από τη ζωή συν όλα μου τα κοσμήματα μαζί και το μονόπετρο.:(

Εσύ πως πας ,πήγες στον γιατρό?

Ναι καταλαβα. Και εγώ δενομαι συναισθηματικα με τέτοιου είδους αντικείμενα. Δύσκολο και άσχημο αυτό χριστουγεννιάτικα..

Εγω καλά είμαι! Ζοριζομαι αρκετά με το στομάχι μου τις τελευταίες μέρες και όλες οι μυρωδιές με ενοχλούν αλλά ελπίζω να ναι παροδικό. Ανυπομονώ να ακούσουμε και εμείς καρδούλα. Στις 16 θα πάμε για υπέρηχο.


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , modena είπε:

Ναι καταλαβα. Και εγώ δενομαι συναισθηματικα με τέτοιου είδους αντικείμενα. Δύσκολο και άσχημο αυτό χριστουγεννιάτικα..

Εγω καλά είμαι! Ζοριζομαι αρκετά με το στομάχι μου τις τελευταίες μέρες και όλες οι μυρωδιές με ενοχλούν αλλά ελπίζω να ναι παροδικό. Ανυπομονώ να ακούσουμε και εμείς καρδούλα. Στις 16 θα πάμε για υπέρηχο.

παροδικο θα ειναι αλλα εχεις ακομα λιγες εβδομαδες μπροστα σου!!!στο 2ο τριμηνο αρχιζουν να υποχωρουν!


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, alina80 είπε:

Το συζητάμε...μη φανταστείς με το τσιγκελι του τα βγάζω. Νομίζω ότι η κουβέντα σας έκανε καλό. Αφού αγχώνεται, καλύτερα όπως είπες να μην του λες για γόνιμες και λοιπά. Εσυ θα ξέρεις πότε είναι και ας παίρνεις εσύ την πρωτοβουλία δεν πειράζει. Άφησε κάνα δυο μήνες να ηρεμήσετε και μετά ξαναθιγεις το θέμα της σπερματεγχυσης (μπορεί και να μην χρειαστεί). 

Κοριτσάκια σήμερα πήγα βόλτα στο κέντρο με δύο φίλες (που είχαμε καιρό να βρεθούμε και οι τρεις μαζί) και μου έκανε πολύ καλό. Χαλάρωσα, ξεχάστηκα, διασκέδασα! Το συστήνω ανεπιφύλακτα!

Καλά έκανες!!κ εμένα μου κάνει πολύ καλό Όταν βγαίνω με φίλες .. Ξεχνιέμαι..

5 ώρες πρίν, Μάντη είπε:

Ναι και εγω διαβασα για τον εντερόκοκκο και πιστευω οτι καλα εκανε! Πριν ξεκινήσουμε προσπάθειες που τον ρωτησα μου ειπε να προσπαθησουμε για 1 χρονο και μετα θα δουμε αν επηρεάζει... Κολπική καλλιέργεια οχι δεν εχω κανει δεν μου ειπε κατι ο γιατρός μονο τεστ παπ κανω! 

Ααα και εμεις εχουμε λιγη γλοιοτητα και μας ειπαν μηπωε ειναι απο τον προστάτη  καναμε εξετασεις και ειναι μια χαρα...

Οπότε μια χαρά είστε!!δεν έχετε θέμα με το σπέρμα εσείς! Με τις βιταμίνες Που πάιρνει κιόλας ,θα βελτιωθεί περισσότερο!!

4 ώρες πρίν, marillia είπε:

Μια στο εκατομμύριο να υπάρχει μικρόβιο!!Και χρειάζονται και οι 2 θεραπεία!!Καλύπτει του άντρα σου η καλλιέργεια αλλά εγώ είμαι κάπως μυστήρια και θα σου πάρουν υγρό για Παπ ζήτα και μια καλλιέργεια!!Γιατί εμένα είχε κάνει ο άντρας μια φορά γιατί είχα εγώ ενοχλήσεις και μου λένε ας κάνει και ο άντρας σου μια καλλιέργεια και δεν βγήκε κάτι!!Και μετά από μήνες ζήτησα εγώ από τον γιατρό  μαζί με τον προγεννητικό και δεν ήθελε να μου κάνει!!επέμενα και βγήκε το ουρεόπλασμα!!επίσης δεν ήθελε να μου δώσει αντιβίωση ο..... μη τον πωωω και μου έδωσε με το ζόρι!!και τελικά δεν είχε φύγει!!και ο καινούργιος γιατρούλης μου επέμενε να το ξεπαστρέψουμε,πήραμε πλέον τη σωστή αντιβίωση και πολλές μέρες και έφυγε!!! 

Καλα εκανες κ ζητησες καλλιεργεια εσυ γτ στον αντρα συνηθως δεν φαινεται!!παλαιοτερα ειχα πολυ φαγουρα κ ασχημη μυρωδια κ καναμε εξετασεις κ οι 2. Σε μενα βγηκε ουρεοπλασμα κ μυκητες ,στον αντρα μου τιποτα!!!!! Κ οσες φορες κ να κανει ,δεν βγαινει τιποτα....ενω σε με μενα κατι εβγαινε.. Εγω με το παπ κανω κ καλλιεργεια συνηθως..

2 ώρες πρίν, ΓΙΩΤΑ78 είπε:

Γειά σας κορίτσια και από μένα,Χρόνια Πολλά .Σήμερα πήγα στον γιατρό για τον πρώτο υπέρηχο ,όλα καλά τα είδαμε ,είναι 10 χιλ το φασολάκι μας και έχει και παλώμενη καρδούλα ,ευτυχώς όλα καλά κορίτσια γιατί πέρασα μεγάλη στεναχώρια γιορτινές μέρες. Μας άνοιξαν το σπίτι και μας πήραν άπειρα πράγματα μεγάλης αξίας ,όλο το σπίτι χάλια ,πολύ κλάμα και πολύ στεναχώρια  αλλά φαίνεται το μωράκι έχει πιαστεί για τα καλά. Δεν είμαι καλά πάντως ,δεν έχω συνέλθει ,μπορεί να φταίνε και οι ορμόνες ,χάρηκα βέβαια για σήμερα αλλά υποθέτω όχι όσο θα έπρεπε ,αυτά

Αχ λυπάμαι πολύ αλλά να σκέφτεσαι θετικά για το μωράκι σου. Το μωράκι σου έχει μεγαλύτερη αξία απο τα υλικά πράγματα.

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου γεια σας !!! εξαφανιστηκα γιατι εφυγα αρων αρων για αθηνα με επιασε τρομερο ανχος κ ο γυναικολογος ελειπε απτο νησι μεχρι τις 4 του μηνα! μετα απο ωρες αγωνιας εχω να σας πω τα εξης νεα αφου σας χιλιοευχαριστησω ολες μια μια ξεχωριστα για το ενδιαφερων!!! σημερα ειμαι 3 εβδομαδες κ 6 ημερες συμφωνα με την τελευταια περιοδο η χοριακη μου ειχε το εξωφρενικο ποσο εχθες των 7000 μοναδων σημερα πηγα γιατρο κ ειδαμε ενα σπορακι 2 χιλιοστα εκατοστα δεν θυμαμαι. ο γιατρος μου ειπε ολα ειναι καλα κ να μην ανησυχω εγω βεβαια εννοειτε οτι ανησυχω! μου φαινετε τοσο νωρις που τα ειδαμε ολα αυτα!!!! απο συμπτωματα μονο το στηθος ειναι πρησμενο τιποτα αλλο ουτε πονακια ουτε τιποτα ουτε το καραβι εχθες που κουνουσε σαν τρελο καταφερε να με αναγουλιασει τρελα. 

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , linaa είπε:

κοριτσια μου γεια σας !!! εξαφανιστηκα γιατι εφυγα αρων αρων για αθηνα με επιασε τρομερο ανχος κ ο γυναικολογος ελειπε απτο νησι μεχρι τις 4 του μηνα! μετα απο ωρες αγωνιας εχω να σας πω τα εξης νεα αφου σας χιλιοευχαριστησω ολες μια μια ξεχωριστα για το ενδιαφερων!!! σημερα ειμαι 3 εβδομαδες κ 6 ημερες συμφωνα με την τελευταια περιοδο η χοριακη μου ειχε το εξωφρενικο ποσο εχθες των 7000 μοναδων σημερα πηγα γιατρο κ ειδαμε ενα σπορακι 2 χιλιοστα εκατοστα δεν θυμαμαι. ο γιατρος μου ειπε ολα ειναι καλα κ να μην ανησυχω εγω βεβαια εννοειτε οτι ανησυχω! μου φαινετε τοσο νωρις που τα ειδαμε ολα αυτα!!!! απο συμπτωματα μονο το στηθος ειναι πρησμενο τιποτα αλλο ουτε πονακια ουτε τιποτα ουτε το καραβι εχθες που κουνουσε σαν τρελο καταφερε να με αναγουλιασει τρελα. 

Συγχαρητήριααααα!!!με το καλό να ακούσετε καρδουλα! υπάρχει υποψία για δίδυμα?


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , linaa είπε:

κοριτσια μου γεια σας !!! εξαφανιστηκα γιατι εφυγα αρων αρων για αθηνα με επιασε τρομερο ανχος κ ο γυναικολογος ελειπε απτο νησι μεχρι τις 4 του μηνα! μετα απο ωρες αγωνιας εχω να σας πω τα εξης νεα αφου σας χιλιοευχαριστησω ολες μια μια ξεχωριστα για το ενδιαφερων!!! σημερα ειμαι 3 εβδομαδες κ 6 ημερες συμφωνα με την τελευταια περιοδο η χοριακη μου ειχε το εξωφρενικο ποσο εχθες των 7000 μοναδων σημερα πηγα γιατρο κ ειδαμε ενα σπορακι 2 χιλιοστα εκατοστα δεν θυμαμαι. ο γιατρος μου ειπε ολα ειναι καλα κ να μην ανησυχω εγω βεβαια εννοειτε οτι ανησυχω! μου φαινετε τοσο νωρις που τα ειδαμε ολα αυτα!!!! απο συμπτωματα μονο το στηθος ειναι πρησμενο τιποτα αλλο ουτε πονακια ουτε τιποτα ουτε το καραβι εχθες που κουνουσε σαν τρελο καταφερε να με αναγουλιασει τρελα. 

Τέλεια!!! Όλα καλά θα πάνε!! :-D

  • Ευχαριστώ 1

XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...