Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 3/10/2024 at 1:28 ΜΜ, despoina554 είπε:

      Σ ευχαριστώ πολύ. Ναι έχω θέμα με την πήξη του αίματος και αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο. Τώρα ήταν η πρώτη φορά που πήρα αγωγή για αυτό. Στις προηγούμενες προσπάθειες δεν το είχαμε βρει. Θεωρώ ότι παίζει ρόλο και η ποιότητα των εμβρύων. Η εμβρυολογος μου είπε ότι το γεγονός ότι έχουμε κάνει 3 προσπάθειες χωρίς να έχει δώσει κάποιο έμβρυο εγκυμοσύνη  ειναι παράξενο. Κανονικά είπε δύο θα έπρεπε να δώσουν. Έχω και μια βιοχημική από φυσιολογική συλληψη. Αυτά. 

      θα πω κι εγώ  στο γιατρό μου να πηγαίνω απόγευμα. 

       

      Κορίτσι μου καλησπέρα...για τη. Πήξη του αίματος κ το φωσφολιπίδικο σύνδρομο τι θεραπεία πήρες?και αν επιτρέπεται έχεις πάει σε αιματολογο η ο γυναικολόγος σου έδωσε διάγνωση κ θεραπεία

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

9 ώρες πρίν, Vasi34 είπε:

Καλησπέρα σας και Χρόνια Πολλά! Σας διαβάζω εδώ και καιρό αλλά μόλις έγινα μέλος. Φρεσκοπαντρεμένη και πρώτος μήνας προσπάθειας για εμάς..5 Δεκεμβρίου τελευταία περίοδος, 19-22 ελεύθερες επαφές(γαμήλιο ταξίδι :)), κύκλος 30-35 μέρες και αναμένουμε τα αποτελέσματα. Μια σταγόνα αίμα στις 22-23 του μήνα και μικρά πονάκια χαμηλά στην κοιλιά σαν βάρος και απλά μια διαίσθηση..το σίγουρο είναι οτι το θέλουμε πολυ! Τα καλύτερα εύχομαι σε όλες!!

Με το καλό!!! Πότε περιμένεις κανονικά??

4 ώρες πρίν, Δήμητρα1988 είπε:

κοριστια!!!! ξεκινησαν τα προεορτια.... πηγα τουαλετα πριν και ειδα τα πρωτα καφε..... ουτε αυτο τον μηνα προλαβα να κανω το τεστακι μου!! ευχομαι να προλαβω τον επομενο και να ειναι και θετικο!!!! σε ολες το ευχομαι!!!

Κρίμα που ήρθε!!! Ευχομαι η επόμενη φορά να είναι σε 9 μήνες!!!

6 ώρες πρίν, Κοννυ είπε:

Κορίτσια καλησπερα!! Γυρισα απο τον υπεριχο. Ειναι πολυ μικρο ακομα θα ξανα παω 11/1 που λογικα θα ακουσουμε και καρδουλα!!! Τωρα ειναι 6 εβδομάδων !!!

Τι καλά!! Κ εγώ 16/01 θα πάω για καρδούλα!! :-D

  • Μου αρέσει 1

XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

2 ώρες πρίν, andrianni είπε:

Συμφωνώ κ εμένα μου φαίνεται πολύ δύσκολο για όλα αυτά.Θεωρώ όμως οτι κάποιες είναι τυχερές με την πρώτη! Πότε θα κλεισεις ραντεβού; Να δουμε τι θα σου πει! Μπορεί να μη χρειαστεί τίποτα. Μπορεί μόνο επέμβαση. Πιστεύω οτι κοντευεις γιατί ήσουν πολύ κοντά την προηγούμενη φορά!

Συμφωνώ. Εγώ την πρωτη φορά ειχα στο μυαλό μου οτι θα περασω όλα αυτα που περναω τωρα κ θα κατεληγα σε εξωσωματική. Ημουν ομως προετοιμασμένη κ χαλαρή κ απλα ήρθε. Κ πίστευα οτι στο 2ο απλά θα αργήσει λίγο.όχι κ ετσι ομως.Κ εγώ εχω σκεφτει αυτες τις λύσεις. Ο άντρας μου όμως το βλέπει λίγο πιο χαλαρά. Οτι ας έρθει οποτε είναι κ οχι με τετοιες μεθοδους.Θα δουμε ομως γιατι εγω βιαζομαι! Κ εγω καπου ειδα τον φυσικο κυκλο κ μου αρεσε σαν ιδεα!

Λέω μετά την Πρωτοχρονιά αλλά δεν θα το καθυστερήσω. 

@Nati85 σε φυσικό κύκλο είναι όντως πολύ πιο εύκολα. Αλλά ενδείκνυται σε λίγες περιπτώσεις. 

Όπως και να έχει θέλει μεσα σε όλα και επιλογή σωστού κέντρου. Η ενδοκρινολόγος μου έλεγε ότι έχουν γίνει οι εξωσωματικές εμπόριο και πολλά από αυτά που ακούγονται για εκμετάλλευση έχουν βάση!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, alina80 είπε:

Σε καταλαβαίνω απόλυτα. Αυτό λέγαμε χτες με τον άντρα μου. Ότι μέσα σε όλα έχει κάνει κακό και στη σεξουαλική μας ζωή. 

Μπορείς να αφήσεις λίγο το θέμα παιδιου, αλλά ας τελειώνει μέσα. Δεν πειράζει. Μίλησε του ήρεμα. Εξήγησε του ότι δεν έχει να κάνει με τον ανδρισμό του η σπερματεγχυση ούτε το θέμα στο σπέρμα. Και στην τελική θα πρέπει με κάποιο τρόπο να συνεργαστεί για να κάνετε παιδί. Αν δεν θέλει να στο πει ξεκάθαρα να ξέρεις κι εσύ τι σου γίνεται και τι θα κάνεις. Να μιλήσει με κάποιον ειδικό για να διαχειριστεί το όλο θέμα (ή άρνηση σε όλα δείχνει ότι δεν αποδέχεται το πρόβλημα) το έχετε σκεφτεί;

Εγώ το έχω σκεφτεί Αλλά κ να τελειώνει μέσα Μου τόσο καιρό δεν κάναμε κάτι...σε λίγο κλείνουμε χρόνο κ Εμείς... Δεν ξέρω θα δω.

3 ώρες πρίν, Elma86 είπε:

Βεβαιως. Ενταξει εγω με την προλακτινη εχω προβλημα αλλα με χαπάκια την ελέγχω. Το καλοκαιρι βρηκα οτι ειχα ενα ανοσολογικό θεμα το οποίο μπορει να εμποδίζει μια εμφύτευση ή έστω τελειομηνη εγκυμοσυνη, αλλα 4 μήνες μετα δεν εχει γινει κατι. Θα μου πεις βεβαια 4 μήνες δεν ειναι τιποτα αλλα αυτοι προστίθενται σε ολα τα υπολοιπα χρονια. Και η απογοήτευση μαζι και το αίσθημα της αποτυχίας. Συγγνωμη για το ψυχοπλάκωμα

Πόσο ανεβασμένη την έχεις;

3 ώρες πρίν, Elma86 είπε:

Βεβαιως. Ενταξει εγω με την προλακτινη εχω προβλημα αλλα με χαπάκια την ελέγχω. Το καλοκαιρι βρηκα οτι ειχα ενα ανοσολογικό θεμα το οποίο μπορει να εμποδίζει μια εμφύτευση ή έστω τελειομηνη εγκυμοσυνη, αλλα 4 μήνες μετα δεν εχει γινει κατι. Θα μου πεις βεβαια 4 μήνες δεν ειναι τιποτα αλλα αυτοι προστίθενται σε ολα τα υπολοιπα χρονια. Και η απογοήτευση μαζι και το αίσθημα της αποτυχίας. Συγγνωμη για το ψυχοπλάκωμα

Κ εγώ εχω 30 προλακτινη αλλά ο γιατρός μου λέει ότι δεν χρειάζομαι χάπια..


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, modena είπε:

Με το καλό!!! Πότε περιμένεις κανονικά??

Τι καλά!! Κ εγώ 16/01 θα πάω για καρδούλα!! :-D

 

Σε ευχαριστώ πολύ! Εύχομαι να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!! Κανονικά στις 5/01 αν ο κύκλος μου μείνει στις 30 μέρες. Ήδη πάντως αισθάνομαι το πρώτο πρήξιμο και μικρά πονάκια. Σκέφτομαι μήπως έκανα ένα τεστ(το προ καθυστέρησης) 2-3 μέρες πριν αλλά απτην άλλη δε ξέρω αν έχει νόημα...

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Vasi34 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ! Εύχομαι να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!! Κανονικά στις 5/01 αν ο κύκλος μου μείνει στις 30 μέρες. Ήδη πάντως αισθάνομαι το πρώτο πρήξιμο και μικρά πονάκια. Σκέφτομαι μήπως έκανα ένα τεστ(το προ καθυστέρησης) 2-3 μέρες πριν αλλά απτην άλλη δε ξέρω αν έχει νόημα...

Εγώ έκανα το hometest 2 μέρες πριν την μέρα που θα αδιαθετουσα κανονικά κ βγήκε πολύ άχνα θετικό. Τα είχα κ εγώ τα συμπτώματα περιόδου κ είχα κ δυσπεψία κ καούρες αρκετές. Πολύ καλά πάμε νομίζω από αυτά που μου λες! :-D


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 4 λεπτά , modena είπε:

Εγώ έκανα το hometest 2 μέρες πριν την μέρα που θα αδιαθετουσα κανονικά κ βγήκε πολύ άχνα θετικό. Τα είχα κ εγώ τα συμπτώματα περιόδου κ είχα κ δυσπεψία κ καούρες αρκετές. Πολύ καλά πάμε νομίζω από αυτά που μου λες! :-D

Αλήθεια?!Εγω εχω το predictor που είναι για 6 μέρες πριν. Απλά δε θέλω να ενθουσιάζομαι και να απογοητευτώ...Θα δω αναλόγως την υπομονή μου και ίσως το κάνω.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@lina μου πόσο χάρηκα!!! Εύχομαι να πάνε όλα καλά και τα επόμενα Χριστούγεννα θα είναι τα πιο όμορφα!!!

@andrianni μου καλες επαφουλες και μακάρι να γίνει το θαυματακι!

@Vasi34 καλώς ήρθες στην παρέα! Μακάρι να το πετύχατε με την πρώτη κοπέλα μου και να μας φέρεις κι εμάς γούρι! Κάνε υπομονή λίγες μέρες ακόμα για το τέστ είναι πολύ νωρίς. 

Εγώ είχα τελικά θετικό ωορρηξίας στις 22/12 .. 28η μέρα του κύκλου μου δυστυχώς.. πάλι τεράστιος κύκλος! Οπότε @caramel_83 με βάζεις αναμονή για 6/01! Κλείσαμε και επίσημα 1 χρόνο προσπαθειών....

Εσύ καραμελιτσα πως τα πας??

  • Μου αρέσει 1

XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Vila είπε:

 

@Vasi34 καλώς ήρθες στην παρέα! Μακάρι να το πετύχατε με την πρώτη κοπέλα μου και να μας φέρεις κι εμάς γούρι! Κάνε υπομονή λίγες μέρες ακόμα για το τέστ είναι πολύ νωρίς. 

 

Σε ευχαριστώ πολύ!!:) Βασικά μου μοιάζει τόσο απίθανο όσο και πιθανό, οπότε σε λίγες μέρες θα ξέρουμε. Αν κάνω αρκετή υπομονή νομίζω θα περιμένω μέχρι τις 5/01.. Τα καλύτερα εύχομαι και σε σένα, με θετική σκέψη!

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, andrianni είπε:

Καλή αρχή στις προσπάθειες!θα σε παρακολουθεί στενά τώρα ο γιατρός; θελει να δει την ωορ.ή απλη εξέταση; η @linaa πιστεύω θα ειναι καλά απλα λόγω καιρού δεν θα έχει σημα. Περιμένουμε με αγωνία τα ευχάριστα!

Κορίτσια κ εγώ τελικά την έκανα την ενεσούλα για να σπάσουν κ τα 3! Μας είπε απο σήμερα επαφές κ ΣΚ πρωι-βράδυ! Άλλο που δε θέλει ο αντρούλης μου.Σε μας εγώ είμαι το θέμα...Θα είμαι αισιοδοξη ομως κ οτι γίνει. Τι φοβαμαι; Αφού τα ξέρω!!!

Κ η καλύτερη ευχή που δεν μας δίνει κανείς εκτός από εδώ: πολλά θετικά τεστάκια! 

Καλημέρα οχι απλη εξέταση ειχα κλείσει ραντεβού οσο η χοριακη έβγαινε θετικη τωρα που μου ήρθε περίοδος απο το να μην παω αποφασγσα να παω να δει και την ωορρηξία επιτι ευκαιρίας! Αν και έπρεπε να εχω κανει χοριακη να δω αν έπεσε γαμοτο αλλα τρέχω πολυ αυτες τις μερες!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


11 ώρες πρίν, ada32 είπε:

Εγώ το έχω σκεφτεί Αλλά κ να τελειώνει μέσα Μου τόσο καιρό δεν κάναμε κάτι...σε λίγο κλείνουμε χρόνο κ Εμείς... Δεν ξέρω θα δω.

Πόσο ανεβασμένη την έχεις;

Κ εγώ εχω 30 προλακτινη αλλά ο γιατρός μου λέει ότι δεν χρειάζομαι χάπια..

Καλημερα! Οχι εγω οταν το ανακάλυψα ηταν 65 και την εχω δει και 76. Βεβαια δεν εχω κανενα απο τα συμπτώματα που προκαλεί. Εκανα και μαγνητική και δεν έδειξε τιποτα. Με ενα δυο χαπάκια κατεβαίνει αμέσως και παρα πολυ! Μου εχουν πει οτι πρεπει να ειναι κοντα στο 10. Ποτε δεν το κατάφερα! @marillia δυναμη και υπομονη! Το 2018 θα παει καλυτερα

  • Μου αρέσει 2

CpFNp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, marillia είπε:

Kαλημέρα κορίτσια μου!!!Αδιαθέτησα τώρα το πρωί!!!!Πάμε παρεούλα ξανά το 2018!!!!

Δεν πειραζει γλυκουλα .. μη στενοχωριεσαι.. ειμαστε αρκετες που θα ειμαστε μαζι στο 2018 με νεες προσπαθειες ... 

πρίν από 48 λεπτά , Elma86 είπε:

Καλημερα! Οχι εγω οταν το ανακάλυψα ηταν 65 και την εχω δει και 76. Βεβαια δεν εχω κανενα απο τα συμπτώματα που προκαλεί. Εκανα και μαγνητική και δεν έδειξε τιποτα. Με ενα δυο χαπάκια κατεβαίνει αμέσως και παρα πολυ! Μου εχουν πει οτι πρεπει να ειναι κοντα στο 10. Ποτε δεν το κατάφερα! @marillia δυναμη και υπομονη! Το 2018 θα παει καλυτερα

Καλημερα ,  εμενα η υψηλοτερη τιμη της ηταν 40 αλλα εκανα λαθος κ εδωσα μολις ειχα ξυπνησει κ ειχα κανει σεξ .. εκανα κ εγω μαγνητικη υποφυσης κ δεν εδειξε κατι  , εμενα οι τιμες τις ειναι 30 το πρωι και το απογευμα γυρω στα 20-25 . ο γιατρος δεν ηθελε να παρω χαπακι αλλα επεμεινα κμου εδωσε το dostinex . το οποιο την πρωτη και μοναδικη φορα που πηρα το μισο τον Μαιο , με πειραξε τοσοοοο πολυ που την αλλη μερα ξερνουσα ολη μερα  κ δεν μπορουσα ν ασηκωθω απο το κρεβατι .. απο τοτε δεν το ξανα πηρα .. αλλα στην βιοχημικη που την μετρησα ειχε παει 38 κ τωρα ξεκινησα να παιρνω 1/4  2 φορες την βδομαδα αλλα δεν ξερω αν κανει δουλεια..  βαρεθηκα να δινω και αιμα ..!!!

18 ώρες πρίν, alina80 είπε:

Σε καταλαβαίνω απόλυτα. Αυτό λέγαμε χτες με τον άντρα μου. Ότι μέσα σε όλα έχει κάνει κακό και στη σεξουαλική μας ζωή. 

Μπορείς να αφήσεις λίγο το θέμα παιδιου, αλλά ας τελειώνει μέσα. Δεν πειράζει. Μίλησε του ήρεμα. Εξήγησε του ότι δεν έχει να κάνει με τον ανδρισμό του η σπερματεγχυση ούτε το θέμα στο σπέρμα. Και στην τελική θα πρέπει με κάποιο τρόπο να συνεργαστεί για να κάνετε παιδί. Αν δεν θέλει να στο πει ξεκάθαρα να ξέρεις κι εσύ τι σου γίνεται και τι θα κάνεις. Να μιλήσει με κάποιον ειδικό για να διαχειριστεί το όλο θέμα (ή άρνηση σε όλα δείχνει ότι δεν αποδέχεται το πρόβλημα) το έχετε σκεφτεί;

Καλημερα !! τουλαχιστον εσεις το συζητατε .. εμενα ο δικος μου ,μπορει να αισθανεται ασχημα η οτι τον παραμελω αλλα δν θα μου το πει κ αν τον ρωτησω , δεν μιλαει ... 

Χθες που λες αλινακι , του μιλησα πολυ ομορφα και ηρεμα οπως ειπες!!!γτ οντως κ εγω μετα την βιοχημικη τον Σεπτεμβριο , το ειχα βαλει σκοπο να ξανα μεινω αμεσα εγκυος και τελικα ειχα πολλα νευρα κ ειχα χασει την ουσια..εντωμεταξυ τον ρωτησα  τι προβλημα εχει με την σπερματεγχυση ? θιγεται ο ανδρισμος σου ?? αφου ουτε χαπια θα παρει ουτε τιποτα .. και οντως ειναι αυτο !!! η απαντηση του : θελω να κανουμε παιδι με τον παραδοσιακο τροπο :D:D !! αφου του λεω , δεν μπορουμε να συντονιστουμε τις μερες που πρεπει  κ εχει χαλασει και η σεξ. μας ζωη απο αυτο  .. και του εξηγησα οτι για αυτο δν θελω να τελειωνει μεσα μου ( τελειωνε σε 2 λεπτα ο κυριος κ ολα καλα γι ααυτον ...).αλλα ηταν και δικο μου το λαθος , που του ελεγα ποτε ειναι οι γονιμες μερες ... τελικα αν δεν ξερει , ακομα καλυτερα! 

Τελικα κατι καταφερα .. κ κατι καναμε χθες απο δικη του "κινηση "( σιγα μην αντεχε να μην τελειωνει μεσα μου , χαζος ειναι ???) .. αντε να δουμε πως θα παει . κραταω πολυ" μικρο καλαθι " βεβαια .. αλλα ειναι μια αρχη ..

 

  • Μου αρέσει 3

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Vila είπε:

@lina μου πόσο χάρηκα!!! Εύχομαι να πάνε όλα καλά και τα επόμενα Χριστούγεννα θα είναι τα πιο όμορφα!!!

@andrianni μου καλες επαφουλες και μακάρι να γίνει το θαυματακι!

@Vasi34 καλώς ήρθες στην παρέα! Μακάρι να το πετύχατε με την πρώτη κοπέλα μου και να μας φέρεις κι εμάς γούρι! Κάνε υπομονή λίγες μέρες ακόμα για το τέστ είναι πολύ νωρίς. 

Εγώ είχα τελικά θετικό ωορρηξίας στις 22/12 .. 28η μέρα του κύκλου μου δυστυχώς.. πάλι τεράστιος κύκλος! Οπότε @caramel_83 με βάζεις αναμονή για 6/01! Κλείσαμε και επίσημα 1 χρόνο προσπαθειών....

Εσύ καραμελιτσα πως τα πας??

Να γίνει το θαύμα για όλες το 18! Αμάν πια! Τι ζηταμε κ εμεις; αγάπη εχουμε να δώσουμε!

Ο πιο μικρός σου κύκλος πόσο ειναι; το καλό είναι οτι εστω κ αργά κάνεις ωορ. Με το γιατρό νομίζω το εχετε δει κ με υπέρηχους; κ νομίζω κ ολες οι εξετασεις σας ειναι καλές.τι σκέφτεσαι να κάνεις; σου εχει πει κατι ο γιατρός;

4 ώρες πρίν, Ungry girl είπε:

Καλημέρα οχι απλη εξέταση ειχα κλείσει ραντεβού οσο η χοριακη έβγαινε θετικη τωρα που μου ήρθε περίοδος απο το να μην παω αποφασγσα να παω να δει και την ωορρηξία επιτι ευκαιρίας! Αν και έπρεπε να εχω κανει χοριακη να δω αν έπεσε γαμοτο αλλα τρέχω πολυ αυτες τις μερες!!!

Νομίζω εντάξει θα εισαι αφου αδιαθετησες.θα σε δει κ ο γιατρός.Τι σου ειχε πει για αρχη; να προσπαθήσετε πρώτα ή επεμβαση; sorry δεν θυμαμαι. 

3 ώρες πρίν, marillia είπε:

Kαλημέρα κορίτσια μου!!!Αδιαθέτησα τώρα το πρωί!!!!Πάμε παρεούλα ξανά το 2018!!!!

Καλημέρα! Κρίμα! Μας τα χάλασε η 14η μέρα! Πάμε δυναμικά όσες μείναμε για το 18! Κ εσύ όλα καλά απ οτι θυμαμαι βρε παιδί μου. Εσύ πιστευεις οτι είναι απ το αγχος; σκεφτεσαι κάτι αλλο να κάνεις; Κορίτσια sorry αν τα λέω απότομα αλλά νομίζω είναι καιρός για αποφάσεις! Να δουμε τι θα κάνουμε να παμε κ εμεις στο πάνω πινακάκι! Χαχαχα! Συμφωνείτε;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , andrianni είπε:

Να γίνει το θαύμα για όλες το 18! Αμάν πια! Τι ζηταμε κ εμεις; αγάπη εχουμε να δώσουμε!

Ο πιο μικρός σου κύκλος πόσο ειναι; το καλό είναι οτι εστω κ αργά κάνεις ωορ. Με το γιατρό νομίζω το εχετε δει κ με υπέρηχους; κ νομίζω κ ολες οι εξετασεις σας ειναι καλές.τι σκέφτεσαι να κάνεις; σου εχει πει κατι ο γιατρός;

Νομίζω εντάξει θα εισαι αφου αδιαθετησες.θα σε δει κ ο γιατρός.Τι σου ειχε πει για αρχη; να προσπαθήσετε πρώτα ή επεμβαση; sorry δεν θυμαμαι. 

Καλημέρα! Κρίμα! Μας τα χάλασε η 14η μέρα! Πάμε δυναμικά όσες μείναμε για το 18! Κ εσύ όλα καλά απ οτι θυμαμαι βρε παιδί μου. Εσύ πιστευεις οτι είναι απ το αγχος; σκεφτεσαι κάτι αλλο να κάνεις; Κορίτσια sorry αν τα λέω απότομα αλλά νομίζω είναι καιρός για αποφάσεις! Να δουμε τι θα κάνουμε να παμε κ εμεις στο πάνω πινακάκι! Χαχαχα! Συμφωνείτε;

Αυτος ο γιατρος μου ειπε να περιμενω ενα 6 μηνο ακομα με προσπάθειες φουλ!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...