Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 3/10/2024 at 1:28 ΜΜ, despoina554 είπε:

      Σ ευχαριστώ πολύ. Ναι έχω θέμα με την πήξη του αίματος και αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο. Τώρα ήταν η πρώτη φορά που πήρα αγωγή για αυτό. Στις προηγούμενες προσπάθειες δεν το είχαμε βρει. Θεωρώ ότι παίζει ρόλο και η ποιότητα των εμβρύων. Η εμβρυολογος μου είπε ότι το γεγονός ότι έχουμε κάνει 3 προσπάθειες χωρίς να έχει δώσει κάποιο έμβρυο εγκυμοσύνη  ειναι παράξενο. Κανονικά είπε δύο θα έπρεπε να δώσουν. Έχω και μια βιοχημική από φυσιολογική συλληψη. Αυτά. 

      θα πω κι εγώ  στο γιατρό μου να πηγαίνω απόγευμα. 

       

      Κορίτσι μου καλησπέρα...για τη. Πήξη του αίματος κ το φωσφολιπίδικο σύνδρομο τι θεραπεία πήρες?και αν επιτρέπεται έχεις πάει σε αιματολογο η ο γυναικολόγος σου έδωσε διάγνωση κ θεραπεία

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

Χρόνια Πολλά Και καλά Χριστούγεννα!!με υγεία ,ευτυχία κ με ενα μωράκι σύντομα όλες μας! Να περάσετε όμορφα αυτές τις μέρες..

@alina80 κρίμα .. Αλλά δεν πειράζει,είμαστε αρκετές στον επομενο μήνα..

  • Μου αρέσει 2

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα όμορφες μου. Χρόνια πολλά με υγεία και με ανθρώπους που σας αγαπάνε. Οι ευχές σας να πραγματοποιηθούν το 2018 και να σας βρει ο χρόνος +1 μέλος παραπάνω. Να ήσαστε πάντα χαρούμενες.... Σας φιλώ όλες και στα κοριτσια που θα εχουν σποράκια το 2018 στέλνω την όμορφη μπεμπεδοσκονη για γούρι..♡♡♡♡

  • Μου αρέσει 5

XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πρίν, andrianni είπε:

Κοριτσακια μου χρονια πολλά και καλά! Χάθηκα αλλά σας σκεφτομουν...δεν προλαβαινα να μπω ουτε λεπτό. Διαβασα τις 3 τελευταιες σελίδες και οι ευχές ειναι πολύ θερμές! Θα μάθω τα νέα σας σιγά σιγά! 

@Ασία ξεκινησες τα ωορηξίας; εγώ ήμουν ατυχη στον 1ο κύκλο πρόκλησης. Τώρα πάμε στον 2ο. Την Τετάρτη πάω για υπέρηχο κ ως τότε μας είπε εντατικές προσπάθειες γιατι κοντευουν οι γονιμες. Αν δεν προκύψει με τη 2η ή με την 3η φορα θα είναι δυσκολα τα πραγματα. Ελπίζουμε κ θα δουμε στη συνέχεια. 

Πάω να δω κ το πινακακι μας! 

Κοριτσια όποια μπει ας μου πει κ τα νεα της!

Δεν πειράζει,Τώρα στον δεύτερο κύκλο έχεις περισσότερες πιθανότητες,πολλές πιάνουν από τον πρώτο μήνα Αλλά ακόμη περισσότερες πιάνουν τον δεύτερο ή τον τρίτο..Μην αγχώνεσαι,σε ποια μέρα του κύκλου είσαι?ο προηγούμενος κύκλος πόσες μέρες κράτησε?είχες συμπτώματα που δεν είχες άλλους μήνες λόγω της πρόκλησης?Εγώ δεν ξεκίνησα τα τεστ ωορρηξίας γιατί αυτό τον μήνα δεν γινόταν να κάνουμε πολλές προσπάθειες λόγω απόστασης... Είμαι στην 6η μέρα του κύκλου σήμερα και σε λίγες μέρες θα τα ξεκινήσω μιας και σε αυτό τον κύκλο υπολογίζω να κάνουμε σωστές προσπάθειες.ελπίζω η νέα χρονιά να είναι καλύτερη για όλες μας!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , Ασία είπε:

Δεν πειράζει,Τώρα στον δεύτερο κύκλο έχεις περισσότερες πιθανότητες,πολλές πιάνουν από τον πρώτο μήνα Αλλά ακόμη περισσότερες πιάνουν τον δεύτερο ή τον τρίτο..Μην αγχώνεσαι,σε ποια μέρα του κύκλου είσαι?ο προηγούμενος κύκλος πόσες μέρες κράτησε?είχες συμπτώματα που δεν είχες άλλους μήνες λόγω της πρόκλησης?Εγώ δεν ξεκίνησα τα τεστ ωορρηξίας γιατί αυτό τον μήνα δεν γινόταν να κάνουμε πολλές προσπάθειες λόγω απόστασης... Είμαι στην 6η μέρα του κύκλου σήμερα και σε λίγες μέρες θα τα ξεκινήσω μιας και σε αυτό τον κύκλο υπολογίζω να κάνουμε σωστές προσπάθειες.ελπίζω η νέα χρονιά να είναι καλύτερη για όλες μας!

Αχ μακάρι αυτη τη χρονιά να χαρούν όλες οι κοπέλες που προσπαθούν! Κ μακάρι να γίνει κ για μας το θαύμα που δεν έγινε στις γιορτές.Κοιτα απο τη μια απογοητευομαι απο την αλλη κανω υπομονή...έκανα κύκλο 32 ημερών. Που ποτε δεν εχω κανει τοσο απο μόνη μου! Κανένα συμπτωμα ευτυχώς. Όλα καλά! Τωρα ειμαι 14η μέρα. Αλλά ειμαι κ αρρωστη κ πίνω ντεπόν κ δεν ξέρω αν θα επηρρεάσει. Αυριο θα δειξει κ ο υπερηχος. Μπραβο να κανεις κ εσυ σε αυτο τον κυκλο τεστακια να εντοπισεις την ωορ. Κ ο γιατρός μου είπε για μια κοπελα που εκανε μεγαλους κυκλους κ εμεινε στον 3ο μήνα προκλησης! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια χρονια πολλα!!!!!! ευχομαι τα καλυτερα σε ολες.....σε καθε μια ξεχωριστα να αποκτησει οτι επιθυμει πραγματικα και να γεμισουν οι καρδιες αγαπη και αισιοδοξια!!!!

το 2017 παρει μαζι του στο παρελθον ολες τις πικρες τισ στεναχωριρες και τις κακες στιγμες.....

ευχομαι το 2018 να γεμισουμε με σπορακια και μπεμπακια ομορφα!!!!!

@alina80 ειδα οτι περασες πολυ ομορφα στην πολη μας τις διακοπες σου οποτε ξεκουραστικες αλλαξες παραστασεισ και πηρεσ δυναμη για να ξεκηνισεις δυναμικα τον νεο ετος!!!!

με την @linaa τι εγινε?? εχουμε κανενα νεο???

εγω σημερα περιμενα αλλα τπτ ακομη οποτε ελπιζω....(αν και εχω πολυ εντονους πονους και πιστευω οτι κατεβαινει η σιχαμενη....)

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , linaa είπε:

κοριτσια χρονια πολλα!!! το ταμα επιασε η Αγια Αννα εκανε το θαυμα της μακαρι να πανε ολα καλα! 

Χρονια πολλα πεσμου οτι εχουμε θετικο τεστακι??????????????????????????

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ungry girl είπε:

Χρονια πολλα πεσμου οτι εχουμε θετικο τεστακι??????????????????????????

ναι εχουμε ενα πολυ θετικο τεστακι σημερα πρωτη μερα καθηστερησης. εχω καταανχωθει αν θα πανε ολα καλα αυτη την φορα αυριο παω νοσοκομειο για χοριακη! 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 7 λεπτά , linaa είπε:

ναι εχουμε ενα πολυ θετικο τεστακι σημερα πρωτη μερα καθηστερησης. εχω καταανχωθει αν θα πανε ολα καλα αυτη την φορα αυριο παω νοσοκομειο για χοριακη! 

Μαναρακιιιι μου!!! Μπραβο συγχαρητήρια μπραβο!!! Εύχομαι να πανε ολα τελεια και θα πανε ολα τελεια το 2018 να ειναι το ποιο ευτυχισμένο σου έτος κοριτσακι μου μπραβοοο περιμενουμε τη χοριακη σου!!!! Να μην αγχώνεσαι εεε!!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , linaa είπε:

κοριτσια χρονια πολλα!!! το ταμα επιασε η Αγια Αννα εκανε το θαυμα της μακαρι να πανε ολα καλα! 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!! Όλα καλά να πάνε σου εύχομαι! !!♡♡♡


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 55 λεπτά , Ungry girl είπε:

Μαναρακιιιι μου!!! Μπραβο συγχαρητήρια μπραβο!!! Εύχομαι να πανε ολα τελεια και θα πανε ολα τελεια το 2018 να ειναι το ποιο ευτυχισμένο σου έτος κοριτσακι μου μπραβοοο περιμενουμε τη χοριακη σου!!!! Να μην αγχώνεσαι εεε!!!!!

σε ευχαριστω μεσα απτην καρδια μου μακαρι να πανε ολα καλα αυτη την φορα εχω κατανχωθει αλλα θα περασουν κ οι μερες που θα παει!!

πρίν από 40 λεπτά , Τονι@ είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!! Όλα καλά να πάνε σου εύχομαι! !!♡♡♡

σε ευχαριστω πολυ μακαρι να μην ξαναζησω οτι τον προηγουμενο μηνα κ επιτελους να πω ευχαριστα κ εγω!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, linaa είπε:

ναι εχουμε ενα πολυ θετικο τεστακι σημερα πρωτη μερα καθηστερησης. εχω καταανχωθει αν θα πανε ολα καλα αυτη την φορα αυριο παω νοσοκομειο για χοριακη! 

Άντε ρε κοριτσάκι μπραβο!!!εύχομαι τα καλύτερα αισιοδοξία και θετική σκέψη όλα θα πάνε τέλεια!!!μην μας ξεχάσεις να μας στέλνεις


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Nati85 είπε:

Άντε ρε κοριτσάκι μπραβο!!!εύχομαι τα καλύτερα αισιοδοξία και θετική σκέψη όλα θα πάνε τέλεια!!!μην μας ξεχάσεις να μας στέλνεις

ευχαριστω νατι μου οχι βεβαια εσας δεν σας ξεχναω ποτε εννοειτε!!! κ στα δικα σας θετικα τεστακια!!! κοριτσια μου τοσο ανχος που εχω ειμαι για να σκασω βεβαια ευτυχως αυτη την φορα εχω πρησμενο στηθος κ το τεστ ειναι πιο εντονο αλλα φοβαμαι παρα πολυ ειμαι κ μακρια κ θα φυγω λογικα σε δυο εβδομαδες ευτυχως το νοσοκομειο εδω εχει που κ που γυναικολογο. τι ειναι κ αυτο με τα νησια μας βρε κοριτσια ξεχασμενοι ουτε μικροβιολογικο ουτε τιποτα. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...