Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 3/10/2024 at 1:28 ΜΜ, despoina554 είπε:

      Σ ευχαριστώ πολύ. Ναι έχω θέμα με την πήξη του αίματος και αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο. Τώρα ήταν η πρώτη φορά που πήρα αγωγή για αυτό. Στις προηγούμενες προσπάθειες δεν το είχαμε βρει. Θεωρώ ότι παίζει ρόλο και η ποιότητα των εμβρύων. Η εμβρυολογος μου είπε ότι το γεγονός ότι έχουμε κάνει 3 προσπάθειες χωρίς να έχει δώσει κάποιο έμβρυο εγκυμοσύνη  ειναι παράξενο. Κανονικά είπε δύο θα έπρεπε να δώσουν. Έχω και μια βιοχημική από φυσιολογική συλληψη. Αυτά. 

      θα πω κι εγώ  στο γιατρό μου να πηγαίνω απόγευμα. 

       

      Κορίτσι μου καλησπέρα...για τη. Πήξη του αίματος κ το φωσφολιπίδικο σύνδρομο τι θεραπεία πήρες?και αν επιτρέπεται έχεις πάει σε αιματολογο η ο γυναικολόγος σου έδωσε διάγνωση κ θεραπεία

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

@Χαρά Τριανταφυλλακι. και του χρόνου!!χρονια πολλά!!

@Ungry girl ήρθε επιτέλους!!!αντε πολύ χάρηκα κανε και την χοριακη σου να δεις ότι έπεσε και θα είσαι μια χαρα!!!

@linaa εκανες κανένα τεστακι?Που εισαιιιιι?

@alina80 καλώς ήρθες!!χρονια πολλά και θετικό τεστ!!!και του χρόνου με το μωράκι αγκαλίτσα σου ταξιδάκι η στην κοιλιτσα σου!!εμεις δω είμαστε πολύ χαλαρά δεν γράψαμε πολλές σελίδες!

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 2

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 59 λεπτά , Ungry girl είπε:

 

Ευχαριστώ κοριτσάκι μου ηρθε ηρθε γιουπιιιι!! Εσυ πως περάσες????

Περάσαμε πολύ ωραία!

πρίν από 36 λεπτά , caramel_83 είπε:

για τεστακι ποτε σκεφτεσαι?

Για αύριο το πρωί λέω. Δεν υπάρχει περίπτωση να κρατηθώ παραπάνω. 

πρίν από 2 λεπτά , Nati85 είπε:

@Χαρά Τριανταφυλλακι. και του χρόνου!!χρονια πολλά!!

@Ungry girl ήρθε επιτέλους!!!αντε πολύ χάρηκα κανε και την χοριακη σου να δεις ότι έπεσε και θα είσαι μια χαρα!!!

@linaa εκανες κανένα τεστακι?Που εισαιιιιι?

@alina80 καλώς ήρθες!!χρονια πολλά και θετικό τεστ!!!και του χρόνου με το μωράκι αγκαλίτσα σου ταξιδάκι η στην κοιλιτσα σου!!εμεις δω είμαστε πολύ χαλαρά δεν γράψαμε πολλές σελίδες!

Ευχαριστώ πολύ Νάτι μου. Επίσης (σε όλα!). 

Ναι @linaa που είσαι ταιρακι μου; 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Ungry girl είπε:

Ναι μπορει.να.μην κανω ωορρηξία αυτο το μηνα εεε??

Δεν πειράζει μια χαρα παμεεεε!!!

Ναι ασια εμεινα και δεν.προχώρησε ηταν βιοχημική Δυστυχώς!!! Αλλα μο ήρθε περίοδος και γλύτωσα τα χειρότερα!!

Σε ευχαριστώ καραμελακι μου!!! Και εγω χάρηκα επιτέλους!! Τωρα θα τα καταφέρω!!!!!

Όχι.  Δεν εννοώ αυτό.  Απλά μπορεί να μικρύνει ή να μεγαλώσει ο κύκλος σου..


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Nati85 είπε:

@Χαρά Τριανταφυλλακι. και του χρόνου!!χρονια πολλά!!

@Ungry girl ήρθε επιτέλους!!!αντε πολύ χάρηκα κανε και την χοριακη σου να δεις ότι έπεσε και θα είσαι μια χαρα!!!

@linaa εκανες κανένα τεστακι?Που εισαιιιιι?

@alina80 καλώς ήρθες!!χρονια πολλά και θετικό τεστ!!!και του χρόνου με το μωράκι αγκαλίτσα σου ταξιδάκι η στην κοιλιτσα σου!!εμεις δω είμαστε πολύ χαλαρά δεν γράψαμε πολλές σελίδες!

Σε ευχαριστώ!!! Ναι επιτέλους πολυ καλο συμβάν θα κανω την Τρίτη λογικα θελω να.πιστεύω θα εχει πέσει!!! Θα δω και απο τον υπέρηχο την ωορρηξία και αυτό το μηνα θα περιμένω με άγονια

πρίν από 11 λεπτά , Τονι@ είπε:

Όχι.  Δεν εννοώ αυτό.  Απλά μπορεί να μικρύνει ή να μεγαλώσει ο κύκλος σου..

Αα μπορει?! Δεν.ξερω ιδη το τελευταίο καιρο τα εχει παιξει απο 29αρης μου εχει γινει περίπου στις 25 μερες!!

πρίν από 23 λεπτά , alina80 είπε:

Περάσαμε πολύ ωραία!

Για αύριο το πρωί λέω. Δεν υπάρχει περίπτωση να κρατηθώ παραπάνω. 

Ευχαριστώ πολύ Νάτι μου. Επίσης (σε όλα!). 

Ναι @linaa που είσαι ταιρακι μου; 

Μπράβο αντε ωραία και του χρόνου να πατε τρεις!! Εχεις καποιο συμπτωματακι???

  • Ευχαριστώ 1
  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια χρονια πολλα!!! 

@alina80 καλα παμε απο συμπτωματα βλεπω!!! εγω δεν νιωθω τιποτα ιδιαιτερο σημερα το πρωι νομιζα οτι θα μου ερθει αλλα εκανα λαθος το στηθος ειναι που μς μπερδευει μια σαν να το νιωθω πρησμενο μια ξεπρησμενο δεν εχω πολλες ελπιδες αλλα λεμε τωρα!!! δεν νομιζω να κανω τεστ αυριο αν δεν ερθει μαλλον για μεθαυριο με κοβω!! 

πρίν από 55 λεπτά , Nati85 είπε:

@Χαρά Τριανταφυλλακι. και του χρόνου!!χρονια πολλά!!

@Ungry girl ήρθε επιτέλους!!!αντε πολύ χάρηκα κανε και την χοριακη σου να δεις ότι έπεσε και θα είσαι μια χαρα!!!

@linaa εκανες κανένα τεστακι?Που εισαιιιιι?

@alina80 καλώς ήρθες!!χρονια πολλά και θετικό τεστ!!!και του χρόνου με το μωράκι αγκαλίτσα σου ταξιδάκι η στην κοιλιτσα σου!!εμεις δω είμαστε πολύ χαλαρά δεν γράψαμε πολλές σελίδες!

χα χα δεν εχω πολλα τεστακια κ κανω οικονομια ειμαι συγκρατημεενη γιατι δεν νιωθω τιποτα σπουδαιο! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 9 λεπτά , linaa είπε:

κοριτσια χρονια πολλα!!! 

@alina80 καλα παμε απο συμπτωματα βλεπω!!! εγω δεν νιωθω τιποτα ιδιαιτερο σημερα το πρωι νομιζα οτι θα μου ερθει αλλα εκανα λαθος το στηθος ειναι που μς μπερδευει μια σαν να το νιωθω πρησμενο μια ξεπρησμενο δεν εχω πολλες ελπιδες αλλα λεμε τωρα!!! δεν νομιζω να κανω τεστ αυριο αν δεν ερθει μαλλον για μεθαυριο με κοβω!! 

χα χα δεν εχω πολλα τεστακια κ κανω οικονομια ειμαι συγκρατημεενη γιατι δεν νιωθω τιποτα σπουδαιο! 

Συμπτώματα έχω αλλά είναι περιόδου.  Ποναω! Σε ποια μέρα είσαι; Εγώ 27η, 15η μετά το θετικό ωορρηξίας. 

πρίν από 56 λεπτά , Ungry girl είπε:

Σε ευχαριστώ!!! Ναι επιτέλους πολυ καλο συμβάν θα κανω την Τρίτη λογικα θελω να.πιστεύω θα εχει πέσει!!! Θα δω και απο τον υπέρηχο την ωορρηξία και αυτό το μηνα θα περιμένω με άγονια

Αα μπορει?! Δεν.ξερω ιδη το τελευταίο καιρο τα εχει παιξει απο 29αρης μου εχει γινει περίπου στις 25 μερες!!

Μπράβο αντε ωραία και του χρόνου να πατε τρεις!! Εχεις καποιο συμπτωματακι???

Έχω συμπτώματα περιόδου. Και μάλιστα πιο έντονα από ότι στους τελευταίους δυο-τρεις κύκλους. Όλο νομίζω ότι ήρθε και πάω τουαλέτα να τσεκαρω. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , alina80 είπε:

Συμπτώματα έχω αλλά είναι περιόδου.  Ποναω! Σε ποια μέρα είσαι; Εγώ 27η, 15η μετά το θετικό ωορρηξίας. 

οχι δεν εχω καθηστερηση ειμαι 14 μετα το θετικο αααα εσυ εχεις ξεπερασει τις μερες οποτε να κανεις ενα τεστ επιτρεπετε!!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , linaa είπε:

οχι δεν εχω καθηστερηση ειμαι 14 μετα το θετικο αααα εσυ εχεις ξεπερασει τις μερες οποτε να κανεις ενα τεστ επιτρεπετε!!!! 

Το πιο αργά μετά το θετικό ωορρηξίας που μου έχει έρθει περίοδος είναι η 15η. Ωστόσο, εφόσον η ωχρινικη φάση μπορεί να είναι και 16 ημέρες, αυτό σημαίνει 17 ή και 18 ημέρες μετά το θετικό τεστ ωορρηξίας. 

Όπως και να έχει αν δεν με προλάβουν οι εξελίξεις, θα κάνω ένα αύριο. Τι ψυχή εχει; Έχω και κάμποσα...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , alina80 είπε:

Το πιο αργά μετά το θετικό ωορρηξίας που μου έχει έρθει περίοδος είναι η 15η. Ωστόσο, εφόσον η ωχρινικη φάση μπορεί να είναι και 16 ημέρες, αυτό σημαίνει 17 ή και 18 ημέρες μετά το θετικό τεστ ωορρηξίας. 

Όπως και να έχει αν δεν με προλάβουν οι εξελίξεις, θα κάνω ένα αύριο. Τι ψυχή εχει; Έχω και κάμποσα...

χα χα χα αμα ειχα κ εγω πολλα θα ειχα κανει απο σημερα!!! μη σε βαζω σε πειρασμο!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 37 λεπτά , linaa είπε:

χα χα χα αμα ειχα κ εγω πολλα θα ειχα κανει απο σημερα!!! μη σε βαζω σε πειρασμο!! 

Θα περιμένω. Αφενός γιατί νομίζω ότι όπου να ναι θα με επισκεφτεί η λατρεμένη μας, αφετέρου αφού δεν έχω καθυστέρηση καλύτερα με πρωινά. Άλλωστε ότι έγινε έγινε. Οπότε...υπομονή. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 20 λεπτά , alina80 είπε:

Θα περιμένω. Αφενός γιατί νομίζω ότι όπου να ναι θα με επισκεφτεί η λατρεμένη μας, αφετέρου αφού δεν έχω καθυστέρηση καλύτερα με πρωινά. Άλλωστε ότι έγινε έγινε. Οπότε...υπομονή. 

Μακάρι να έχουμε θετικό τεστακι χριστουγεννιάτικο!!! Θα περιμένουμε το πρωί! Μην μας ξεχάσεις!

  • Ευχαριστώ 1

XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα σε ολες κοριτσια!!!καλα χριστουγεννα με υγεια πανω απ'ολα!!!ευχομαι συντομα ολες με ενα μωρακι στα χερια!!!

@alina80 @linaa καλα αποτελεσματα κοριτσια!!!

@Ungry girl ευτυχως που σου ηρθε!!!κ εγω θα πρότεινα οταν τελειωσει το αιμα να κανεις μια χοριακη για να σιγουρευτεις!!!ευχομαι να δεις συντομα μια μεγαλη χοριακη κ ειπαμε απο εδω κ μπρος με αλλη ψυχολογια οι προσπαθειες!!!

  • Μου αρέσει 4
  • Ευχαριστώ 2

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , elenakii22 είπε:

χρονια πολλα σε ολες κοριτσια!!!καλα χριστουγεννα με υγεια πανω απ'ολα!!!ευχομαι συντομα ολες με ενα μωρακι στα χερια!!!

@alina80 @linaa καλα αποτελεσματα κοριτσια!!!

@Ungry girl ευτυχως που σου ηρθε!!!κ εγω θα πρότεινα οταν τελειωσει το αιμα να κανεις μια χοριακη για να σιγουρευτεις!!!ευχομαι να δεις συντομα μια μεγαλη χοριακη κ ειπαμε απο εδω κ μπρος με αλλη ψυχολογια οι προσπαθειες!!!

Ναι ελενακι μου ευτυχώς δεν λες τιποτα! Θα κανω θα κανω εύχομαι η επόμενη χοριακη να ειναι 10.000.000 χαχαχαχα!!! Εννοείτε πως με αλλη ψυχολογια πάλι..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...