Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 3/10/2024 at 1:28 ΜΜ, despoina554 είπε:

      Σ ευχαριστώ πολύ. Ναι έχω θέμα με την πήξη του αίματος και αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο. Τώρα ήταν η πρώτη φορά που πήρα αγωγή για αυτό. Στις προηγούμενες προσπάθειες δεν το είχαμε βρει. Θεωρώ ότι παίζει ρόλο και η ποιότητα των εμβρύων. Η εμβρυολογος μου είπε ότι το γεγονός ότι έχουμε κάνει 3 προσπάθειες χωρίς να έχει δώσει κάποιο έμβρυο εγκυμοσύνη  ειναι παράξενο. Κανονικά είπε δύο θα έπρεπε να δώσουν. Έχω και μια βιοχημική από φυσιολογική συλληψη. Αυτά. 

      θα πω κι εγώ  στο γιατρό μου να πηγαίνω απόγευμα. 

       

      Κορίτσι μου καλησπέρα...για τη. Πήξη του αίματος κ το φωσφολιπίδικο σύνδρομο τι θεραπεία πήρες?και αν επιτρέπεται έχεις πάει σε αιματολογο η ο γυναικολόγος σου έδωσε διάγνωση κ θεραπεία

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 3 λεπτά , kido είπε:

Καλημέρα!! Κι εγώ λέω να κάνεις για να χαρείς αυτή τη φορά!  1 μέρα για τα Χριστούγεννα! Εσένα ήρθε νωρίτερα το δώρο σου!!!

Καλημεραα ναι ηρθε ηρθε τι καλα επιτέλους!!!! Να ειμαι και εγω στου πρώτου μηνα του χρονου στην αναμονή μου ειχε λείψει χαχαχαχαχα θα παω και στο γιατρο να μου κανει υπέρηχο να δουμε και ποτε θα κανω ωορρηξία!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

1 ώρα πρίν, Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου να τα πω? :-D

 Καλήν εσπέραν άρχοντες κι αν είναι ορισμός σας
Χριστού τη Θείαν Γέννησιν να πω στ’ αρχοντικό σας.

Χριστός γεννάται σήμερον εν Βηθλεέμ τη πόλει, 
οι ουρανοί αγάλλονται, χαίρει η φύσις όλη.

Εν τω σπηλαίω τίκτεται εν φάτνη των αλόγων
ο Βασιλεύς των ουρανών και Ποιητής των όλων. 

Χαχαχαχαχα να δω τι θα δώσετε τώρα..... 

Καλημέρα!! Χρόνια πολλά!! Θα σου δώσουμε ευχουλες!!! Και του χρόνου να μας τα πεις μαζί με το σπορακι σου που θα ναι ολόκληρο μωράκι!

@Ungry girl πολύ χάρηκα!!!! Μου φαίνεται λογικό να είναι λίγο περίεργη και σαν ροή ακόμη γιατί μεσολάβησε κάτι στο εν τω μεταξύ που την καθυστέρησε. Και εγώ θα έκανα μια χοριακη να έχω το κεφάλι μου ήσυχο.

 

  • Μου αρέσει 2

XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , modena είπε:

Καλημέρα!! Χρόνια πολλά!! Θα σου δώσουμε ευχουλες!!! Και του χρόνου να μας τα πεις μαζί με το σπορακι σου που θα ναι ολόκληρο μωράκι!

@Ungry girl πολύ χάρηκα!!!! Μου φαίνεται λογικό να είναι λίγο περίεργη και σαν ροή ακόμη γιατί μεσολάβησε κάτι στο εν τω μεταξύ που την καθυστέρησε. Και εγώ θα έκανα μια χοριακη να έχω το κεφάλι μου ήσυχο.

 

Σε ευχαριστώ και εγω θα κανω αλληια να.μη το χω άγχος και το σκέφτομαι!!

Μακαρι να ειναι ολαα καλα θελω τοσο πολυ να ξανα προσπαθήσω εχω τόση θετικη ενέργεια που ειμαι σιγουρη πως θα έρθει συντομα τη συνταγή την εχουκε τωρα οποτεεε!!! Λιγο τυχη θέλουμε!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Ungry girl είπε:

Καλημεραα ναι ηρθε ηρθε τι καλα επιτέλους!!!! Να ειμαι και εγω στου πρώτου μηνα του χρονου στην αναμονή μου ειχε λείψει χαχαχαχαχα θα παω και στο γιατρο να μου κανει υπέρηχο να δουμε και ποτε θα κανω ωορρηξία!!!!

Μπράβο κορίτσι, αντε να τελειώνει γρήγορα για να ξεκινήσεις τις προσπάθειες σού με ανανεωμένη ψυχολογία το νέο έτος. 

  • Ευχαριστώ 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Ungry girl είπε:

Σε ευχαριστώ και εγω θα κανω αλληια να.μη το χω άγχος και το σκέφτομαι!!

Μακαρι να ειναι ολαα καλα θελω τοσο πολυ να ξανα προσπαθήσω εχω τόση θετικη ενέργεια που ειμαι σιγουρη πως θα έρθει συντομα τη συνταγή την εχουκε τωρα οποτεεε!!! Λιγο τυχη θέλουμε!!

Θα έρθει!! Και εγώ το πιστεύω! Πως υπολογίζουμε τωρα μέρα ωορρηξίας? Με τα τεστακια σκέφτεσαι???


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 28 λεπτά , BettySt είπε:

Μπράβο κορίτσι, αντε να τελειώνει γρήγορα για να ξεκινήσεις τις προσπάθειες σού με ανανεωμένη ψυχολογία το νέο έτος. 

Ευχαριστώ εσυ πως εισαι?? Νιώθεις τιποτα απο συμπτώματακια???

πρίν από 13 λεπτά , modena είπε:

Θα έρθει!! Και εγώ το πιστεύω! Πως υπολογίζουμε τωρα μέρα ωορρηξίας? Με τα τεστακια σκέφτεσαι???

Εεε με το κινητό την εφαρμογή!! Αλλα θα παω στο γιατρό εκεινες τις μέρες και θα μου πει πια μερα θα κανω ωορρηξία νομιζω!! Δεν θα αφήσω μερα ανεκμετάλλευτη:shock:

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Ungry girl είπε:

Ευχαριστώ εσυ πως εισαι?? Νιώθεις τιποτα απο συμπτώματακια???

Εεε με το κινητό την εφαρμογή!! Αλλα θα παω στο γιατρό εκεινες τις μέρες και θα μου πει πια μερα θα κανω ωορρηξία νομιζω!! Δεν θα αφήσω μερα ανεκμετάλλευτη:shock:

Επειδή μετά από αυτό που έγινε μπορεί να αναστατωθει λίγο ο κύκλος σου έχε και το νου για συμπτώματα ωορηξιας. .υγρά κλπ..


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Ungry girl είπε:

Ευχαριστώ εσυ πως εισαι?? Νιώθεις τιποτα απο συμπτώματακια???

Εεε με το κινητό την εφαρμογή!! Αλλα θα παω στο γιατρό εκεινες τις μέρες και θα μου πει πια μερα θα κανω ωορρηξία νομιζω!! Δεν θα αφήσω μερα ανεκμετάλλευτη:shock:

Που και που κανένα τσιμπηματακι στη μέση και λίγο η κοιλιά,  τίποτα το ιδιαίτερο 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!Χρόνια πολλά σε όλες!τις τελευταίες μέρες δεν σας διάβαζα καθόλου γιατί είχα τρεχάματα και έχω χάσει επεισόδια. Βλέπω καινούριες κοπέλες στην παρέα που μάλιστα περιμένουν και μωράκια, να τις καλωσορίσω λοιπόν και ελπίζω να φέρουν γούρι και στις υπόλοιπες! @Ungry girl τι έγινε? Διάβασα που λες για χοριακή, ότι θέλεις να πέσει και ότι επιτέλους σου ήρθε κανονικά περίοδος... κατάλαβα Καλά? Έμεινες έγκυος και δεν προχώρησε?η @andrianni που είναι ρε παιδιά? Τι έγινε με την πρόκληση της?

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια μου χρονια πολλα με υγεια ευχομαι, 

@Ungry girl πολυ χαρηκα κοριτσι μου αλλα κανε και μια χοριακη για πιο σιγουρα για να μην υπαρχει καθολου στο μυαλο σου ;)

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, Τονι@ είπε:

Επειδή μετά από αυτό που έγινε μπορεί να αναστατωθει λίγο ο κύκλος σου έχε και το νου για συμπτώματα ωορηξιας. .υγρά κλπ..

Ναι μπορει.να.μην κανω ωορρηξία αυτο το μηνα εεε??

1 ώρα πρίν, BettySt είπε:

Που και που κανένα τσιμπηματακι στη μέση και λίγο η κοιλιά,  τίποτα το ιδιαίτερο 

Δεν πειράζει μια χαρα παμεεεε!!!

πρίν από 19 λεπτά , Ασία είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!Χρόνια πολλά σε όλες!τις τελευταίες μέρες δεν σας διάβαζα καθόλου γιατί είχα τρεχάματα και έχω χάσει επεισόδια. Βλέπω καινούριες κοπέλες στην παρέα που μάλιστα περιμένουν και μωράκια, να τις καλωσορίσω λοιπόν και ελπίζω να φέρουν γούρι και στις υπόλοιπες! @Ungry girl τι έγινε? Διάβασα που λες για χοριακή, ότι θέλεις να πέσει και ότι επιτέλους σου ήρθε κανονικά περίοδος... κατάλαβα Καλά? Έμεινες έγκυος και δεν προχώρησε?η @andrianni που είναι ρε παιδιά? Τι έγινε με την πρόκληση της?

Ναι ασια εμεινα και δεν.προχώρησε ηταν βιοχημική Δυστυχώς!!! Αλλα μο ήρθε περίοδος και γλύτωσα τα χειρότερα!!

πρίν από 6 λεπτά , caramel_83 είπε:

καλημερα κοριτσια μου χρονια πολλα με υγεια ευχομαι, 

@Ungry girl πολυ χαρηκα κοριτσι μου αλλα κανε και μια χοριακη για πιο σιγουρα για να μην υπαρχει καθολου στο μυαλο σου ;)

Σε ευχαριστώ καραμελακι μου!!! Και εγω χάρηκα επιτέλους!! Τωρα θα τα καταφέρω!!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Ungry girl είπε:

Ναι ασια εμεινα και δεν.προχώρησε ηταν βιοχημική Δυστυχώς!!! Αλλα μο ήρθε περίοδος και γλύτωσα τα χειρότερα!!

Τι να πω τώρα...πολύ κρίμα που δεν προχώρησε φυσικά,αλλά να είσαι σίγουρη πως για κάποιο λόγο έτσι έπρεπε να γίνει. Ευτυχώς που τελείωσε πολύ νωρίς και γλύτωσες τα χειρότερα, αυτό να σκέφτεσαι μόνο.ξέρει η φύση καλύτερα από μας πότε θα κάνει το θαύμα της ολοκληρωμένο.θυμάμαι κάποια πράγματα για το ιστορικό σου  μιας και ήσουν από τις πρώτες με τις οποίες μίλησα εδώ μέσα και έχω να πω πως Σημασία έχει πως ξέρεις πως μπορείς να μείνεις έγκυος και αφού συνέβη μια φορά σίγουρα θα ξανασυμβεί..Ένας γιατρός μου είχε πει πως μετά από μια σύλληψη το σώμα μας ξέρει καλύτερα τον τρόπο να ξανασυλλάβει, οπότε σε θέλω αισιόδοξη γιατί σύντομα θα μείνεις ξανά έγκυος!!νομίζω πως η ενδομητρίωση είναι εντελώς άσχετη με μια βιοχημική κύηση σωστά?

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου καλησπέρα. Χρόνια πολλά! Γύρισα. Παραμονή Χριστουγέννων! Μετρούσαμε αντιστροφα τώρα που έλειπα; 

Τι κάνετε. @Ungry girl μου ήρθε η λατρεμένη μας επιτέλους βλέπω! Άντε να ξεμπερδεύεις. Σύντομα θα έρθει το σποράκι και θα μείνει. 

@linaa τι κάνεις; Πώς πάμε; Εγώ έχω δύο μέρες τώρα πόνους σαν να μου έρχεται. Ακόμα δεν έχει κάνει εμφάνιση. Μία απογοητεύομαι, μια αισιοδοξώ. Δεν ξέρω. Υπομονή και θα δούμε. Εσύ πώς είσαι; Πώς νιώθεις; 

Τα υπόλοιπα κοριτσακια; Έχασα τίποτα σημαντικό;

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 41 λεπτά , Ασία είπε:

Τι να πω τώρα...πολύ κρίμα που δεν προχώρησε φυσικά,αλλά να είσαι σίγουρη πως για κάποιο λόγο έτσι έπρεπε να γίνει. Ευτυχώς που τελείωσε πολύ νωρίς και γλύτωσες τα χειρότερα, αυτό να σκέφτεσαι μόνο.ξέρει η φύση καλύτερα από μας πότε θα κάνει το θαύμα της ολοκληρωμένο.θυμάμαι κάποια πράγματα για το ιστορικό σου  μιας και ήσουν από τις πρώτες με τις οποίες μίλησα εδώ μέσα και έχω να πω πως Σημασία έχει πως ξέρεις πως μπορείς να μείνεις έγκυος και αφού συνέβη μια φορά σίγουρα θα ξανασυμβεί..Ένας γιατρός μου είχε πει πως μετά από μια σύλληψη το σώμα μας ξέρει καλύτερα τον τρόπο να ξανασυλλάβει, οπότε σε θέλω αισιόδοξη γιατί σύντομα θα μείνεις ξανά έγκυος!!νομίζω πως η ενδομητρίωση είναι εντελώς άσχετη με μια βιοχημική κύηση σωστά?

Ναι εντάξει ειναι στενάχωρο να μην προχωράει αλλα σκεπτόμενη πως έγινε για καλο και ξερει η φύση το περνω πιο καλα το γεγονος αυτο! Εχω ακουσει και εγω πως μετα απο μια εγκυμοσύνη ολα ειναι πιο καλα αλλα λογο τις ενδομητρίωσης ισως δεν ειμαι τοσο τυχερή πάλι αλλα γενικα ειμαι αισιόδοξη εγω θα κανω αυτο που ξερω και απο κει και περα Αν θελει ο Θεος θα με βοηθήσει! Ειναι άσχετο με την ενδομητρίωση απλα έτυχε ηταν ενα τυχαίο γεγονός!

πρίν από 26 λεπτά , alina80 είπε:

Κοριτσάκια μου καλησπέρα. Χρόνια πολλά! Γύρισα. Παραμονή Χριστουγέννων! Μετρούσαμε αντιστροφα τώρα που έλειπα; 

Τι κάνετε. @Ungry girl μου ήρθε η λατρεμένη μας επιτέλους βλέπω! Άντε να ξεμπερδεύεις. Σύντομα θα έρθει το σποράκι και θα μείνει. 

@linaa τι κάνεις; Πώς πάμε; Εγώ έχω δύο μέρες τώρα πόνους σαν να μου έρχεται. Ακόμα δεν έχει κάνει εμφάνιση. Μία απογοητεύομαι, μια αισιοδοξώ. Δεν ξέρω. Υπομονή και θα δούμε. Εσύ πώς είσαι; Πώς νιώθεις; 

Τα υπόλοιπα κοριτσακια; Έχασα τίποτα σημαντικό;

Ευχαριστώ κοριτσάκι μου ηρθε ηρθε γιουπιιιι!! Εσυ πως περάσες????

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 44 λεπτά , alina80 είπε:

Κοριτσάκια μου καλησπέρα. Χρόνια πολλά! Γύρισα. Παραμονή Χριστουγέννων! Μετρούσαμε αντιστροφα τώρα που έλειπα; 

Τι κάνετε. @Ungry girl μου ήρθε η λατρεμένη μας επιτέλους βλέπω! Άντε να ξεμπερδεύεις. Σύντομα θα έρθει το σποράκι και θα μείνει. 

@linaa τι κάνεις; Πώς πάμε; Εγώ έχω δύο μέρες τώρα πόνους σαν να μου έρχεται. Ακόμα δεν έχει κάνει εμφάνιση. Μία απογοητεύομαι, μια αισιοδοξώ. Δεν ξέρω. Υπομονή και θα δούμε. Εσύ πώς είσαι; Πώς νιώθεις; 

Τα υπόλοιπα κοριτσακια; Έχασα τίποτα σημαντικό;

για τεστακι ποτε σκεφτεσαι?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...