Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 3/10/2024 at 1:28 ΜΜ, despoina554 είπε:

      Σ ευχαριστώ πολύ. Ναι έχω θέμα με την πήξη του αίματος και αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο. Τώρα ήταν η πρώτη φορά που πήρα αγωγή για αυτό. Στις προηγούμενες προσπάθειες δεν το είχαμε βρει. Θεωρώ ότι παίζει ρόλο και η ποιότητα των εμβρύων. Η εμβρυολογος μου είπε ότι το γεγονός ότι έχουμε κάνει 3 προσπάθειες χωρίς να έχει δώσει κάποιο έμβρυο εγκυμοσύνη  ειναι παράξενο. Κανονικά είπε δύο θα έπρεπε να δώσουν. Έχω και μια βιοχημική από φυσιολογική συλληψη. Αυτά. 

      θα πω κι εγώ  στο γιατρό μου να πηγαίνω απόγευμα. 

       

      Κορίτσι μου καλησπέρα...για τη. Πήξη του αίματος κ το φωσφολιπίδικο σύνδρομο τι θεραπεία πήρες?και αν επιτρέπεται έχεις πάει σε αιματολογο η ο γυναικολόγος σου έδωσε διάγνωση κ θεραπεία

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

18 ώρες πρίν, Τονι@ είπε:

Ναι με τη μητέρα μου ή με τον άντρα μου. .στο σπίτι μας όμως. .Θα δω πως θα πάει.. δεν έχω σκοπό πάντως να το αφήσω στην τύχη του το θέμα. .με στεναχωρεί αφάνταστα. .γιατί κλαίει υπερβολικά πολύ. Αυτά. ..

Αχ το ψυχουλακι. Μόνο όταν φεύγεις εσύ κλαίει? Στον μπαμπά της τι κάνει? Για σένα είναι πολύ δύσκολο. Αλλά πρέπει να μάθει σιγά σιγά να κάθεται και με την γιαγιά πχ. Γιατί πιο μετά που θα καταλαβαίνει θα έχεις πρόβλημα. Δεν θα κάθεται με κανέναν. Και εσύ δεν θα το κουνάς ρούπι.


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 15 λεπτά , Nati85 είπε:

κοριτσάκι μου νομιζω έρχεται πιστευω αύριο μεθαύριο θα δεις και αίματακι.

Αχχχ μακαρι εχω λιγο παρα πανω βέβαια ειναι καφε θελω να κοκκινίσει χαχαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Ungry girl είπε:

Αχχχ μακαρι εχω λιγο παρα πανω βέβαια ειναι καφε θελω να κοκκινίσει χαχαχαχαχαχαχα

Αντε επιτέλους ας ξεκινήσει σιγά σιγά και ας έρθει για τα καλά να ξεμπερδευεις! Το είπες στο γιατρό?

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Nati85 είπε:

Καλημέρα κορίτσια γλυκά!!!πινω καφεδάκι και για πρώτη φορά διάβασα τις λίγες σελίδες!! Καλά εχτές τι αέρας ήταν αυτος??εχουμε ένα μπαούλο στο πίσω μπαλκόνι και το πρωι το είδα στην άλλη ακρη μιλαμε χαμός!!!

@Ungry girlυπομονη βρε κοριτσάκι λίγες μέρες.δεν πονάς πολύ?

@Δήμητρα1988 μην έρθει η ακατανόμαστη μην έρθει!!!

@Τονι@ και εγω ελεγα πριν λίγες μέρες ότι δεν τον έστειλα μικρό παιδικό σταθμό να μην κλαίει τωρα και γίνεται χαμός! τα ξέχασα ποσο κλαινε και μικρά οταν λειπουμε!πω πω το γλυκό μου θέλει την μανούλα του.υπομονη κορίτσι μου ξερω είναι δύσκολο πολύ αυτό!!τωρα θα ειστε παρεούλα!!

@marillia Έχω να κάνω ένα σωρό δουλειές και χαζεύω!!!χιχιχι πως είσαι ??

Να προσεχείς κοριτσάκι οσο μπορείς!!!και χτυπά και καμμία άδεια οταν θα μπορέσεις.

Μπα δεν μπορώ να πάρω άδεια. Πρέπει να μαζέψω κανα φράγκο. Όσο την παλεύω θα πηγαίνω στην δουλειά. Τι να κάνεις. Έτσι όπως τα κατάφεραν οι πολιτικοί μας δεν μπορούμε να χαρούμε τίποτα. Αλλά ας έχουμε την υγεια μας κιόλα θα γινουν..

πρίν από 55 λεπτά , Ungry girl είπε:

Κοριτσιαααα μάλλον αδιαθετησα!! @Nati85 μου εχω αιμα λιγο παρα πανω τωρα αλλα δεν.ποναω ιδιαίτερα! Ποναω λιγο λες να ερθει!!!??? Εχω καφε αλλα λεροσα και λιγο σερβιετα!!

Άντε να ηρεμήσεις κορίτσι μου. Περίοδος =Υγεία όσο και αν δεν την θέλουμε την περίοδο(λόγο μωρου) δεν παλεύεται η άτιμη όταν δεν έρχεται.  

  • Μου αρέσει 1

XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Αχ το ψυχουλακι. Μόνο όταν φεύγεις εσύ κλαίει? Στον μπαμπά της τι κάνει? Για σένα είναι πολύ δύσκολο. Αλλά πρέπει να μάθει σιγά σιγά να κάθεται και με την γιαγιά πχ. Γιατί πιο μετά που θα καταλαβαίνει θα έχεις πρόβλημα. Δεν θα κάθεται με κανέναν. Και εσύ δεν θα το κουνάς ρούπι.

Καλά. .Αυτό είναι σχετικό. .καταλαβαίνει τα πάντα όσο περίεργο κι αν μας φαίνεται. .Και με το μπαμπά της κλαίει πολλές φορές. Ένα απόγευμα ξύπνησε και ήταν ο άντρας μου μαζί της γιατί έκανα μπάνιο.  Αυτή τσιριζε. Με τα πολλά την έφερε στο μπάνιο να με δει. Μόλις με είδε ησύχασε κι άρχισε να γελάει και μετά πήγε στο σαλόνι και καθόταν ήρεμα με το μπαμπά της μέχρι να βγω. Θα δεις όταν με το καλό κάνεις το παιδάκι σου ότι πολλά πράγματα είναι πολύ πιο δύσκολα στην πράξη. .κι εγώ έτσι σκεφτόμουν ότι πρέπει να συνηθίσει κλπ..αν το παιδί σου όμως υποφέρει αυτό το θα...δεν αρκεί.  Και επίσης καταλαβαινουν πολύ περισσότερα από όσα φανταζομαστε

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Ungry girl είπε:

Κοριτσιαααα μάλλον αδιαθετησα!! @Nati85 μου εχω αιμα λιγο παρα πανω τωρα αλλα δεν.ποναω ιδιαίτερα! Ποναω λιγο λες να ερθει!!!??? Εχω καφε αλλα λεροσα και λιγο σερβιετα!!

Τέλεια!!! Τι καλά νέα!!!! 

  • Ευχαριστώ 1

XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Τονι@ είπε:

Καλά. .Αυτό είναι σχετικό. .καταλαβαίνει τα πάντα όσο περίεργο κι αν μας φαίνεται. .Και με το μπαμπά της κλαίει πολλές φορές. Ένα απόγευμα ξύπνησε και ήταν ο άντρας μου μαζί της γιατί έκανα μπάνιο.  Αυτή τσιριζε. Με τα πολλά την έφερε στο μπάνιο να με δει. Μόλις με είδε ησύχασε κι άρχισε να γελάει και μετά πήγε στο σαλόνι και καθόταν ήρεμα με το μπαμπά της μέχρι να βγω. Θα δεις όταν με το καλό κάνεις το παιδάκι σου ότι πολλά πράγματα είναι πολύ πιο δύσκολα στην πράξη. .κι εγώ έτσι σκεφτόμουν ότι πρέπει να συνηθίσει κλπ..αν το παιδί σου όμως υποφέρει αυτό το θα...δεν αρκεί.  Και επίσης καταλαβαινουν πολύ περισσότερα από όσα φανταζομαστε

Ένα θα σου πω ακούω μωρό να κλαίει και θέλω να κλάψω και εγώ. Οπότε φαντάσου τι θα γίνει με το δικό μου. Απλά επειδή αυτές τις αντιδράσεις τις έχω ζήσει από ανθρώπους δικούς μου. Είπα αυτό που έβλεπα. Ότι απο νωρις τα μωράκια δείχνουν τον δεσμό που θα εχουν με τους γονείς. Και οταν τα μωρά κλαίνε από νωρίς για την μαμα και για τον μπαμπά που δεν είναι εκεί κοντά αργούν πάρα πολύ να συνηθίσουν. Δεν λέω σε καμία περίπτωση ότι είναι εύκολο όλο αυτό. Το καθε μωρούλι είναι διαφορετικό. Και ο καθε γονιός το ίδιο. Το σίγουρο είναι ότι όλοι θέλουν να είναι χαρούμενα τα μικρουλια τους...


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Ένα θα σου πω ακούω μωρό να κλαίει και θέλω να κλάψω και εγώ. Οπότε φαντάσου τι θα γίνει με το δικό μου. Απλά επειδή αυτές τις αντιδράσεις τις έχω ζήσει από ανθρώπους δικούς μου. Είπα αυτό που έβλεπα. Ότι απο νωρις τα μωράκια δείχνουν τον δεσμό που θα εχουν με τους γονείς. Και οταν τα μωρά κλαίνε από νωρίς για την μαμα και για τον μπαμπά που δεν είναι εκεί κοντά αργούν πάρα πολύ να συνηθίσουν. Δεν λέω σε καμία περίπτωση ότι είναι εύκολο όλο αυτό. Το καθε μωρούλι είναι διαφορετικό. Και ο καθε γονιός το ίδιο. Το σίγουρο είναι ότι όλοι θέλουν να είναι χαρούμενα τα μικρουλια τους...

Οπότε σίγουρα θα με καταλάβεις. .Ελπίζω το δικό σου να είναι λίγο πιο ανεξάρτητο. .είναι πραγματικά ζόρικο. .


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, kido είπε:

Αντε επιτέλους ας ξεκινήσει σιγά σιγά και ας έρθει για τα καλά να ξεμπερδευεις! Το είπες στο γιατρό?

Αντε ντε οχι δεν του το πα θα παω στο ραντεβού μου να.με δει δεν πειράζει!

3 ώρες πρίν, Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Μπα δεν μπορώ να πάρω άδεια. Πρέπει να μαζέψω κανα φράγκο. Όσο την παλεύω θα πηγαίνω στην δουλειά. Τι να κάνεις. Έτσι όπως τα κατάφεραν οι πολιτικοί μας δεν μπορούμε να χαρούμε τίποτα. Αλλά ας έχουμε την υγεια μας κιόλα θα γινουν..

Άντε να ηρεμήσεις κορίτσι μου. Περίοδος =Υγεία όσο και αν δεν την θέλουμε την περίοδο(λόγο μωρου) δεν παλεύεται η άτιμη όταν δεν έρχεται.  

Αχαχχα εγω παντος 1 φορα στη ζωη μου παρακαλαω να έρθει δεν τη θελω και οχι μονο για θεμα μωρου αλλα και γιατι υποφέρω στον πονο δεν την αντεχω

2 ώρες πρίν, modena είπε:

Τέλεια!!! Τι καλά νέα!!!! 

Ναι επιτέλους πως και πως περιμενω αυτο το μηνα θα καει το πελεκουδι χαχαχαχα θα τον ξεπαστρεψω τον κακομοίρη τον αντρουλη μου!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Τονι@ είπε:

Οπότε σίγουρα θα με καταλάβεις. .Ελπίζω το δικό σου να είναι λίγο πιο ανεξάρτητο. .είναι πραγματικά ζόρικο. .

Δεν ξέρω πως θα το χειριστώ με το καλό όταν έρθει. Μακάρι να βρισκόμαστε εδώ για να σου πω....

  • Μου αρέσει 1

XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέραααααα μαναρακια μου!! Τι μου κάνετε!??? Ειμαι πολυ χαρουμενη εχω περίοδο επιτέλους!!! Τι καλαααα!!:-) βεβαια δεν ειμαι πολυ ευχαριστημένη με.τη ροη ειναι κανονική αλλα και λιγο λιγότερη απο το συνηθισμένο θελω να.πιστεύω πως δεν ειναι κατι!???

Λετε να έπεσε η βλαμενη η χοριακη?? Αν.ειναι να.μην.παω να κανω αλλη!!??

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Ungry girl είπε:

Καλημέραααααα μαναρακια μου!! Τι μου κάνετε!??? Ειμαι πολυ χαρουμενη εχω περίοδο επιτέλους!!! Τι καλαααα!!:-) βεβαια δεν ειμαι πολυ ευχαριστημένη με.τη ροη ειναι κανονική αλλα και λιγο λιγότερη απο το συνηθισμένο θελω να.πιστεύω πως δεν ειναι κατι!???

Λετε να έπεσε η βλαμενη η χοριακη?? Αν.ειναι να.μην.παω να κανω αλλη!!??

Καλημέρα κορίτσι μου!!! Επιτέλους! !!  Αν συνεχίσει και κρατήσει όσο κάθε φορά ε δε νομίζω να μην πέσει.  Πάντως εγώ στη θέση σου θα έκανα μια χοριακη μετά το τέλος της περιόδου για σιγουρια. 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου να τα πω? :-D

 Καλήν εσπέραν άρχοντες κι αν είναι ορισμός σας
Χριστού τη Θείαν Γέννησιν να πω στ’ αρχοντικό σας.

Χριστός γεννάται σήμερον εν Βηθλεέμ τη πόλει, 
οι ουρανοί αγάλλονται, χαίρει η φύσις όλη.

Εν τω σπηλαίω τίκτεται εν φάτνη των αλόγων
ο Βασιλεύς των ουρανών και Ποιητής των όλων. 

Χαχαχαχαχα να δω τι θα δώσετε τώρα..... 

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 4

XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Τονι@ είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!!! Επιτέλους! !!  Αν συνεχίσει και κρατήσει όσο κάθε φορά ε δε νομίζω να μην πέσει.  Πάντως εγώ στη θέση σου θα έκανα μια χοριακη μετά το τέλος της περιόδου για σιγουρια. 

καλημερααα σε ευχαριστω πολυ αυτο λεω και εγω να κανω για να το συγουρεψω!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ungry girl είπε:

καλημερααα σε ευχαριστω πολυ αυτο λεω και εγω να κανω για να το συγουρεψω!!

Καλημέρα!! Κι εγώ λέω να κάνεις για να χαρείς αυτή τη φορά!  1 μέρα για τα Χριστούγεννα! Εσένα ήρθε νωρίτερα το δώρο σου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...