Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 3/10/2024 at 1:28 ΜΜ, despoina554 είπε:

      Σ ευχαριστώ πολύ. Ναι έχω θέμα με την πήξη του αίματος και αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο. Τώρα ήταν η πρώτη φορά που πήρα αγωγή για αυτό. Στις προηγούμενες προσπάθειες δεν το είχαμε βρει. Θεωρώ ότι παίζει ρόλο και η ποιότητα των εμβρύων. Η εμβρυολογος μου είπε ότι το γεγονός ότι έχουμε κάνει 3 προσπάθειες χωρίς να έχει δώσει κάποιο έμβρυο εγκυμοσύνη  ειναι παράξενο. Κανονικά είπε δύο θα έπρεπε να δώσουν. Έχω και μια βιοχημική από φυσιολογική συλληψη. Αυτά. 

      θα πω κι εγώ  στο γιατρό μου να πηγαίνω απόγευμα. 

       

      Κορίτσι μου καλησπέρα...για τη. Πήξη του αίματος κ το φωσφολιπίδικο σύνδρομο τι θεραπεία πήρες?και αν επιτρέπεται έχεις πάει σε αιματολογο η ο γυναικολόγος σου έδωσε διάγνωση κ θεραπεία

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

@Χαρά Τριανταφυλλακι. Ήταν τέλειο ναι!!! 

Κ εγώ έχω πόνους στη μέση κ πρήξιμο στο στήθος. Κατά τα άλλα τίποτα άλλο τις τελευταίες μέρες.

Προσπάθησε να ρίξεις ρυθμούς λίγο.. ξέρουν την κατάσταση σου οπότε δεν θα σου πουν τίποτα. Για χαρη το σακουλακιου μας! Χιχι

  • Μου αρέσει 1

XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

κοριτσια ποια ξερει να μου πει ποτε δινεις λεφτα σε γιατρο που εχει ΕΟΠΥΥ..εμενα ο γυναικολόγος μου ειναι συμβεβλημενος,πρεπει σε καθε επίσκεψη που πηγαινω να πληρώνω?


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!!!! οπως λεει και η @alina80 2 μερες μονο για τα Χριστουγεννα!!!!!

αντε να επιστρεψει γιατι μας ελειψε να μαθουμε νεα απο τις διακοπες και οχι μονο.....

ρε κοριτσια τι εχετε παθει?? που ειστε ολες??? απο χθες δεν εχετε γραψει ουτε μια σειλδα??? ολες λειπετε??? ή δουλευετε φουλ λογο γιορτων???

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Δήμητρα1988 είπε:

καλημερα κοριτσια!!!!! οπως λεει και η @alina80 2 μερες μονο για τα Χριστουγεννα!!!!!

αντε να επιστρεψει γιατι μας ελειψε να μαθουμε νεα απο τις διακοπες και οχι μονο.....

ρε κοριτσια τι εχετε παθει?? που ειστε ολες??? απο χθες δεν εχετε γραψει ουτε μια σειλδα??? ολες λειπετε??? ή δουλευετε φουλ λογο γιορτων???

καλημεραααααααα! εγω εδω ειμαι!!!!! θα ερθουν φενεται με θετικα τεσστακιααα η @alina80 η @linaa κααι η @marillia!!!!

oi υπολοιπες???:confused:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ungry girl είπε:

καλημεραααααααα! εγω εδω ειμαι!!!!! θα ερθουν φενεται με θετικα τεσστακιααα η @alina80 η @linaa κααι η @marillia!!!!

oi υπολοιπες???:confused:

αντε να δουμεεεεε!!!!!! μακαριιιιιιι!!!! πως πας εσυ?? τπτ ακομη ε???

εγω εχω πονακια και νομιζω οτι θα ερθει και αυτο το μηνα αλλα μεχρι να την δω ελπιζω ακομη!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Δήμητρα1988 είπε:

αντε να δουμεεεεε!!!!!! μακαριιιιιιι!!!! πως πας εσυ?? τπτ ακομη ε???

εγω εχω πονακια και νομιζω οτι θα ερθει και αυτο το μηνα αλλα μεχρι να την δω ελπιζω ακομη!!!

αααααα πουλακι μου εισαι και εσυ μαζι με τα κοριτσιααα!!!!!!! μη νομιζεις τιποτα περιμενουμε να δουμε!!!! εγω χαλια ειμαι απο αιμα παλι τιποταααα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Ungry girl είπε:

αααααα πουλακι μου εισαι και εσυ μαζι με τα κοριτσιααα!!!!!!! μη νομιζεις τιποτα περιμενουμε να δουμε!!!! εγω χαλια ειμαι απο αιμα παλι τιποταααα

ναι ναι ειμαι και εγω!!! να δουμε..... αντε να σου ερθει και σενα να ξεκινησεις δυναμικα!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Δήμητρα1988 είπε:

ναι ναι ειμαι και εγω!!! να δουμε..... αντε να σου ερθει και σενα να ξεκινησεις δυναμικα!!!

εεε ενταξη σας βλεπω τετραδα χαχχαχαχ! μακαριιιιιιι!!!!!! αντε δεν λες τιποτα εχω γινει σαν μπαλονι ποναει το στηθος μου και το στομαχι μου τωρα ειναι μανταρα νομιζω πως δεν θα ξεμπερδεψω ευκολα ο γιατρος μου ειπε πως θα εχω αιμοραγια λογο αποβολης αλλα δεν το βλεπωωω!!!! αφου καθε πρψι λεω μακαρι να μου εχει ερθει περιοδο ααχαχαχααχα

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα κορίτσια μου!!!Προπαραμονή σήμερααα!!!Εγώ περιμένω περίοδο σε 6 μέρες!!!Εχώ ήδη 2-3 μέρες που έχω πονάκια περιόδου άρα πάει πιστεύω και αύτος ο μήνας!!!!

@Ungry girlΑννούλα μου να δούμε και την χοριακή την Τρίτη πόσο θα είναι και βλέπεις!!Πονάκια έχεις?Εγώ θυμάμαι δεν είχα δει καθόλου αίμα αλλά μια μέρα πριν την απόξεση είχα πάρα πολύ πόνο ναι μεν και σαν περιόδου αλλά ένα;ς διαφορετικός πόνος!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Ungry girl είπε:

εεε ενταξη σας βλεπω τετραδα χαχχαχαχ! μακαριιιιιιι!!!!!! αντε δεν λες τιποτα εχω γινει σαν μπαλονι ποναει το στηθος μου και το στομαχι μου τωρα ειναι μανταρα νομιζω πως δεν θα ξεμπερδεψω ευκολα ο γιατρος μου ειπε πως θα εχω αιμοραγια λογο αποβολης αλλα δεν το βλεπωωω!!!! αφου καθε πρψι λεω μακαρι να μου εχει ερθει περιοδο ααχαχαχααχα

ναι ναι σε παρακολουθω.... ξερω....υπομονη τι να πω...να πασ και για χορικη οπως ειπεσ πριν σε δει ο γιατροσ να δεις τι γινετε...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Δήμητρα1988 είπε:

ναι ναι σε παρακολουθω.... ξερω....υπομονη τι να πω...να πασ και για χορικη οπως ειπεσ πριν σε δει ο γιατροσ να δεις τι γινετε...

αστα!! ναι λεω να παω τεταρτη πρωτα ο Θεος! για να εχω μια μιο κοντινη εικονα κοντα στο ραντεβου! εσυ ποτε λες να κανεις τεστακιιιι???

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

αστα!! ναι λεω να παω τεταρτη πρωτα ο Θεος! για να εχω μια μιο κοντινη εικονα κοντα στο ραντεβου! εσυ ποτε λες να κανεις τεστακιιιι???

29-30 λεω να κανω αν και πιστευω δε θα προλαβω.....

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Ungry girl είπε:

ελα βρε που δεν θα προλαβεις!!! το οτι εχεις πονακια δεν σημενει τιποτα!!!!

ναι ειπαμε!!! ειχα πολυ καλη διαισθηση αλλα απο χθες που ειναι πιο εντονα τα πονακια μου εφυγε.....χαχαχαχαχα δε πειραζει ακομη αλπιζω!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Δήμητρα1988 είπε:

ναι ειπαμε!!! ειχα πολυ καλη διαισθηση αλλα απο χθες που ειναι πιο εντονα τα πονακια μου εφυγε.....χαχαχαχαχα δε πειραζει ακομη αλπιζω!

axaxxaxa!! λογικο οταν νιωθεις το αισθμα πως ερχετε αλλα αφου κι αυτο ειναι ενα απο τα συμπτωματα εγκυμοσηνης δεν μας αποθαρινει !! αντε μακαρι να ηρθε η ωραα!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...