Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 3/10/2024 at 1:28 ΜΜ, despoina554 είπε:

      Σ ευχαριστώ πολύ. Ναι έχω θέμα με την πήξη του αίματος και αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο. Τώρα ήταν η πρώτη φορά που πήρα αγωγή για αυτό. Στις προηγούμενες προσπάθειες δεν το είχαμε βρει. Θεωρώ ότι παίζει ρόλο και η ποιότητα των εμβρύων. Η εμβρυολογος μου είπε ότι το γεγονός ότι έχουμε κάνει 3 προσπάθειες χωρίς να έχει δώσει κάποιο έμβρυο εγκυμοσύνη  ειναι παράξενο. Κανονικά είπε δύο θα έπρεπε να δώσουν. Έχω και μια βιοχημική από φυσιολογική συλληψη. Αυτά. 

      θα πω κι εγώ  στο γιατρό μου να πηγαίνω απόγευμα. 

       

      Κορίτσι μου καλησπέρα...για τη. Πήξη του αίματος κ το φωσφολιπίδικο σύνδρομο τι θεραπεία πήρες?και αν επιτρέπεται έχεις πάει σε αιματολογο η ο γυναικολόγος σου έδωσε διάγνωση κ θεραπεία

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

1 ώρα πρίν, marillia είπε:

H εμφύτευση γίνεται όπως είπε η Αννούλα από 5-12 μέρα!!!Πιστεύω είναι πολύ καλό σημάδι!!!!Αναμένουμε τα ευχάριστα!!!!

Εχείς και ήπιες κραμπούλες?

Λίγο με πονάει η κοιλιά, μεση και πλάτη 

  • Μου αρέσει 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 20 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Αν ειδες αιμα τοσο νωρις αυτο ειναι πολυ καλο...ολα καλα θα πανε αυτη υη φορα...υπομονη κοντευουν οι μερες..περιμενουμε να μας πεις τα ευχαριστα σε μια βδομαδα

Κ εγω παω για 18/1 @caramel_83 μου...

Εγω δεν δουλευω 25 26  και 1 2 ιανουαριου...πολυ κουραση βρε κοριτσια τι εχει παθει ο κοσμος...και ψωνιζει ασταματητα?? Χαχα

Αντε υπομονη βρε κοριτσάκι ξερω θα έχεις πολύ δουλειά τωρα.χαμος γίνεται σου λέω οι δρόμοι είναι πηχτρα!!


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

@caramel_83 δεν ξερω με μπερδεύει αυτό το πράγμα που λέει και κάνει είναι τόσο αντιφατικά.το είχα ξαναπεί και παλιά και είπες οτι δεν ισχύει αλλά μηπως έτσι έχει συνηθίσει και δυσκολεύεται να τελειώσει αλλιώς.τι να πω!!οταν λύσεις στο μυστήριο παντως του καραμελινου να μας πεις!ξερω έχεις πολύ δουλειά τωρα υπομονη και μην τον πλακώσεις στο ξύλο γιορτινές μέρες!!

  • Χαχα 1

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια μου χάθηκα. Άρχισε η δουλειά και η κούραση παραπάνω. Τι μου κάνετε? Βλεπω εδώ κουραμπιέδες και καλούδια.... γιαμι γιαμι.... @modena δεν ήταν το πιο τέλειο σακουλάκι? Εγώ θα πάω 9/1 ξανά. Κοντά ήμαστε. 

@caramel_83 να μην του κάτσεις μέχρι την ωορρηξία. Να τον βάλεις απο κάτω  για να μην μπορεί να εχει τον έλεγχο.Θα έχει περάσει και καιρός που θα έχετε να κάνετε γούτσου. Που θα πάει δεν θα αντέξει. Πραγματικός βι@σμός....:-P χιχι.

Εγώ δεν δουλεύω 25-26& 1η. Εχει δουλειά και εγώ δεν έχω αντοχές. Πονάω σε κάποιες φάσεις χαμηλά. Και με ενοχλεί και η μέση μου....


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου χάθηκα. Άρχισε η δουλειά και η κούραση παραπάνω. Τι μου κάνετε? Βλεπω εδώ κουραμπιέδες και καλούδια.... γιαμι γιαμι.... @modena δεν ήταν το πιο τέλειο σακουλάκι? Εγώ θα πάω 9/1 ξανά. Κοντά ήμαστε. 

@caramel_83 να μην του κάτσεις μέχρι την ωορρηξία. Να τον βάλεις απο κάτω  για να μην μπορεί να εχει τον έλεγχο.Θα έχει περάσει και καιρός που θα έχετε να κάνετε γούτσου. Που θα πάει δεν θα αντέξει. Πραγματικός βι@σμός....:-P χιχι.

Εγώ δεν δουλεύω 25-26& 1η. Εχει δουλειά και εγώ δεν έχω αντοχές. Πονάω σε κάποιες φάσεις χαμηλά. Και με ενοχλεί και η μέση μου....

Να ξεκουραζεσαι κορίτσι μου σε παρακαλώ! !!!!♡♡♡♡


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Τονι@ είπε:

Να ξεκουραζεσαι κορίτσι μου σε παρακαλώ! !!!!♡♡♡♡

Τι κάνεις κοπέλα μου? Ναι η αλήθεια είναι πως πρέπει να χαλαρώσω. Είναι που έχω πόνους χαμηλά και αυτοί με πιάνουν μετά από ώρα ορθοστασιας. Δεν βάζω τον πισινό μου κάτω. Είμαι όλη μέρα στο πέρα δώθε.


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 12 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Εγω τελειωσα με την ακατανομαστη...περιεργο βεβαια αυτη τη φορα δεν κρατησε κ το στηθος μου ακομα με ποναει λιγο...οποτε απο αυριο πιανω δουλιυσα

Άντε άντε σε θέλουμε σύντομα στην φουσκωτοπαρέα......


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Τι κάνεις κοπέλα μου? Ναι η αλήθεια είναι πως πρέπει να χαλαρώσω. Είναι που έχω πόνους χαμηλά και αυτοί με πιάνουν μετά από ώρα ορθοστασιας. Δεν βάζω τον πισινό μου κάτω. Είμαι όλη μέρα στο πέρα δώθε.

Καλά τι να κάνω. ... εδώ με τη μικρή μου. .φεύγω και σκάει στο κλάμα κι εγώ πεθαίνω από στεναχώρια ..πφφφ. ...Τώρα θα κάτσω 2 βδομάδες και δε θα το έχουμε αυτό αλλά μετά πάλι απ την αρχή.  

Εσύ τώρα πρέπει να συνηθίσεις σιγά σιγά σε πιο χαλαρούς ρυθμούς. .για το σπορακι. ..


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Τονι@ είπε:

Καλά τι να κάνω. ... εδώ με τη μικρή μου. .φεύγω και σκάει στο κλάμα κι εγώ πεθαίνω από στεναχώρια ..πφφφ. ...Τώρα θα κάτσω 2 βδομάδες και δε θα το έχουμε αυτό αλλά μετά πάλι απ την αρχή.  

Εσύ τώρα πρέπει να συνηθίσεις σιγά σιγά σε πιο χαλαρούς ρυθμούς. .για το σπορακι. ..

Αχ μωρέ η μπεμπουλα. Είναι δύσκολο αλλά σιγά σιγά θα μπείτε σε μια σειρά.  Την αφήνεις στην μητέρα σου?


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Αχ μωρέ η μπεμπουλα. Είναι δύσκολο αλλά σιγά σιγά θα μπείτε σε μια σειρά.  Την αφήνεις στην μητέρα σου?

Ναι με τη μητέρα μου ή με τον άντρα μου. .στο σπίτι μας όμως. .Θα δω πως θα πάει.. δεν έχω σκοπό πάντως να το αφήσω στην τύχη του το θέμα. .με στεναχωρεί αφάνταστα. .γιατί κλαίει υπερβολικά πολύ. Αυτά. ..


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...