Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 3/10/2024 at 1:28 ΜΜ, despoina554 είπε:

      Σ ευχαριστώ πολύ. Ναι έχω θέμα με την πήξη του αίματος και αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο. Τώρα ήταν η πρώτη φορά που πήρα αγωγή για αυτό. Στις προηγούμενες προσπάθειες δεν το είχαμε βρει. Θεωρώ ότι παίζει ρόλο και η ποιότητα των εμβρύων. Η εμβρυολογος μου είπε ότι το γεγονός ότι έχουμε κάνει 3 προσπάθειες χωρίς να έχει δώσει κάποιο έμβρυο εγκυμοσύνη  ειναι παράξενο. Κανονικά είπε δύο θα έπρεπε να δώσουν. Έχω και μια βιοχημική από φυσιολογική συλληψη. Αυτά. 

      θα πω κι εγώ  στο γιατρό μου να πηγαίνω απόγευμα. 

       

      Κορίτσι μου καλησπέρα...για τη. Πήξη του αίματος κ το φωσφολιπίδικο σύνδρομο τι θεραπεία πήρες?και αν επιτρέπεται έχεις πάει σε αιματολογο η ο γυναικολόγος σου έδωσε διάγνωση κ θεραπεία

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

Kαλημέρα κορίτσια μου!!!!Πολύ κρύο και σήμερα αλλά ταιριάζει με το κλίμα των εορτών!!

@modenaΤέλεια κορίτσι μου!!!

@ntemiiiiiiΝτέμι μου αφού καταβέσεις την εφαρμογή στις ρυθμίσεις βάζεις περίπου τι κύκλο κάνεις!!Δεν πειράζει μια μέρα πάνω κάτω!!Και θα βάλεις ωχρινική φάση 14 μέρες!!Μετά όταν θα σημειώνεις πότε αδιαθέτησες θα σου βάζει ξανά τη μέρα που έκανες ωορρηξία.Μπορείς να γράφεις εεί και συμπτωμάτα που έχει με εικονίδια,θερμοκρασία!!Είναι σαν ημερολόγιο!!Εγώ έχω το womanlog!!

  • Μου αρέσει 4
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

1 ώρα πρίν, ntemiiiiii είπε:

Εννοείς όλους τους κύκλους;

Ναι, απλά εσύ πρέπει να σημειώσεις τη μέρα που σου έρχεται περίοδο και η μέρα που σου τελειώνει τα υπόλοιπα τα υπολογίζει η εφαρμογή 

  • Ευχαριστώ 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια! πολυ κρυο και σημερα!!!  εγω εχω απιστετυη δουλεια, ειναι κ  η τελευταια μερα σημερα  και γινεται πανικος .. μετα ξανα πιανω δουλεια 28/12 .. 

Να ευχηθω στα κοριτσια που περιμενουν να δουν το σπορακι τους να πανε ολα καλα , περιμενουμε ενημερωση για θετικα τεστακια απο τις υπολοιπες κοπελες και αν οχι θα παμε ολες μαζι δυναμικα για το 2018!!!! 

  • Μου αρέσει 4

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Nati85 είπε:

@Ungry girl ισως νιωθεις έτσι από τις ορμόνες.εκανες άλλη χοριακη??

ναι τις ορμονες μου μεσα!!!!!!1

οχι δεν εκανα θα κανω μεσα στη βδομαδα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 8 λεπτά , Ungry girl είπε:

ναι τις ορμονες μου μεσα!!!!!!1

οχι δεν εκανα θα κανω μεσα στη βδομαδα!

Ναι το διάβασα μετά. Ποτε σταματάς την δουλειά για γιορτές?

Εσεις κορίτσια μου ποτε σταματάτε για γιορτές και ποιες δουλεύεται?


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Nati85 είπε:

Ναι το διάβασα μετά. Ποτε σταματάς την δουλειά για γιορτές?

Εσεις κορίτσια μου ποτε σταματάτε για γιορτές και ποιες δουλεύεται?

Εγώ σταματάω σήμερα και ξεκινάω πάλι 8/1. Τελευταία μέρα σήμερα  που η μικρή μου θα κλαίει επειδή λείπει η μαμά.

  • Λυπημένη/-ος 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Nati85 είπε:

Ναι το διάβασα μετά. Ποτε σταματάς την δουλειά για γιορτές?

Εσεις κορίτσια μου ποτε σταματάτε για γιορτές και ποιες δουλεύεται?

εγω αυριο τελευταια μερα!!!!!!!!!!!!!!!

εσυ δεν δουλευεις εεε???

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Τονι@ είπε:

Εγώ σταματάω σήμερα και ξεκινάω πάλι 8/1. Τελευταία μέρα σήμερα  που η μικρή μου θα κλαίει επειδή λείπει η μαμά.

το ζουζουνακι θέλει την μαμά του!!!αντε να καθίσεις να περάσετε τέλεια με πολλές αγκαλιές και χουχουλιασματα!!!

πρίν από 5 λεπτά , Ungry girl είπε:

εγω αυριο τελευταια μερα!!!!!!!!!!!!!!!

εσυ δεν δουλευεις εεε???

Μπράβο τελειώνεις και εσυ!!!οχι δεν δουλεύω και ευτυχως γιατί αν δούλευα θα δούλευα όλες τις γιορτές πολλές ώρες και δεν θέλω να το κάνω και ευτυχως είμαι τυχερή που μπορω να μην το κάνω προς το παρόν!!


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Nati85 είπε:

το ζουζουνακι θέλει την μαμά του!!!αντε να καθίσεις να περάσετε τέλεια με πολλές αγκαλιές και χουχουλιασματα!!!

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!! Κι εσύ να περάσεις υπέροχα με το παιδάκι σου και με το καλό να έρθεικαι ένα ακόμα που τόσο λαχταράς! 

  • Ευχαριστώ 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , Nati85 είπε:

το ζουζουνακι θέλει την μαμά του!!!αντε να καθίσεις να περάσετε τέλεια με πολλές αγκαλιές και χουχουλιασματα!!!

Μπράβο τελειώνεις και εσυ!!!οχι δεν δουλεύω και ευτυχως γιατί αν δούλευα θα δούλευα όλες τις γιορτές πολλές ώρες και δεν θέλω να το κάνω και ευτυχως είμαι τυχερή που μπορω να μην το κάνω προς το παρόν!!

μια χαρα εισαι και εγω τωρα στη φαση που ειμαι δεν θα ηθελα να δουλευω ειχα σταματησει για 2ρονια και λογο το οτι ειχα πεσει με τα μουτρα να περιμενω το μωρο να ερθει αποφασισα να ξανα παω για δουλεια γιατι θα τρελενομουν! τωρα απλα περιμενω να μηνω εγκυος για να σταματησω χαχαχααχα! πιο πολυ δουλευω γιατι δεν μπορω να καθομαι σπιτι δεν ειχατι να κανω!!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ungry girl είπε:

μια χαρα εισαι και εγω τωρα στη φαση που ειμαι δεν θα ηθελα να δουλευω ειχα σταματησει για 2ρονια και λογο το οτι ειχα πεσει με τα μουτρα να περιμενω το μωρο να ερθει αποφασισα να ξανα παω για δουλεια γιατι θα τρελενομουν! τωρα απλα περιμενω να μηνω εγκυος για να σταματησω χαχαχααχα! πιο πολυ δουλευω γιατι δεν μπορω να καθομαι σπιτι δεν ειχατι να κανω!!

Ευχομαι να έρθει το μωράκι σου το 18 να σταματήσεις να κάτσεις και εσυ να το ευχαριστηθείς!!

  • Μου αρέσει 1

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Nati85 είπε:

Ευχομαι να έρθει το μωράκι σου το 18 να σταματήσεις να κάτσεις και εσυ να το ευχαριστηθείς!!

makari  για ολες μας το 2018 να εινα η τυχερη μας χρονιαααα!!!

σημαιρο επισης κοριτσια ενας συναδελφος στη δουλεια μου ειπε οτι με ειδεστον υπνο του πως ειχα μωρο και το βαφτιζαμε!!! και μαλλιστα λεει το εβγαλα και δεσποινα! λετε να ειναι κι αυτος σαν τη γιαγια της @Dimitr@17??? xaxaxaxa!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...