Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 26 λεπτά , Alex@ είπε:

      Λυπάμαι κορίτσι μου για το αποτέλεσμα σου.....εύχομαι η επόμενη να είναι αυτή που θα σου δώσει να κρατήσεις το μωράκι σου!

      Για την ενδομητριωση γνωριζ  πως παίζει ρόλο κ που είναι για να εμποδίζει τη  εμφύτευση. Επίσης πλέον έχει γιατρούς που δεν συμφωνούν να μπαίνει η γυναίκα σε κατάσταση εμμηνόπαυση κ με τη λαπαρασκοκηση πέρα από την εύρεση της ενδομητριωσης, καθαρίζουν όλες τις εστίες, όχι με καυτηριασμο. Κ σε εμμηνόπαυση ν σε βάλει δεν σημαίνει πως δεν θα ξανά εμφανιστεί η ενδομητριωση, εύχομαι να μην έχεις τίποτα.

       

      Σε ευχαριστώ πολύ. Να είσαι καλά. 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

κοριτσια καλησπερα!!!!!!! τι κανετε??? εφτιαξα καφεδακι και διαβασα τα νεακια σας και δε μου αρεσαν καθολου! 

εκει που ειχαμε σερι θετικα λες και εσκασε βομβα αρχισαμε με τισ συναχεμενες να ερχονται απανλοτες........

δε πειραζει αυτο ειναι και καλο γιατι το 18 θα γεμισουμε παλι με θετικααααααααα!!!!!! 

τωρα περιμενουμε @alina80  και @linaγια τα χριστουγεννα ε??? με το καλο!!!!

και οπως θα ελεγε και η αλινα 4 μερες για τα Χριστουγεννα!!! 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια μου καλά!! Εμεις πήγαμε ωραία βόλτα σήμερα και περάσαμε πολύ καλά!!παιξαμε και γελάσαμε!!

@caramel_83 επειδή δεν θα κάνω τεστ ωορρηξιας αυτό τον μήνα βάλε με στις 20ιανουαριου και βλέπουμε!να αλλάζουμε τις παλιές ημερομηνίες!!και του χρόνου να φτιάχνεις κουραμπιέδες με το μωράκι σου αγκαλίτσα!!οταν το πάρει απόφαση ο καραμελινος βεβαια!!

  • Μου αρέσει 5

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο μένα κοριτσια μου τι κάνετε??? Καλα τι εχει γινει σήμερα? Πολυ ησυχία!! Ολες βολτα είστε!!! @Nati85 μου μπραβο είχε και χειμωνιάτικο σκηνικό σήμερα μια χαρα σας βρίσκω!!! Εγω αυριο θα εχω επισκέψεις τα πεθερικά συγκενολογια και τέτοια και πρεπει να.κανω δουλειες ρο πρωι και δεν θελωωωω!!!! Επίσης εκτος οτι εχω.παρα παρα πολλα νευρα ανεξήγητα δεν εχω και όρεξη ψυχολογικα ειμαι ψιλο σκ@@@τ!!!!

Link to comment
Share on other sites

On 20/12/2017 at 5:00 ΜΜ, BettySt είπε:

Αυτό πέφτει ακριβώς μέσα, το έχω τσεκάρει με υπέρηχο για να δω αν μου υπολογίζει σωστά την οωρηξια 

Έχεις σταθερό κύκλο;

Εγώ που δεν έχω σταθερό κύκλο μου υπολογίζει η εφαρμογή βάσει μέσου όρου των κύκλων... τώρα κατέβασα και την Flo που είπες κι αποτι είδα σημειώνει μόνο τη μέρα της ωορρηξίας ε;


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , ntemiiiiii είπε:

Έχεις σταθερό κύκλο;

Εγώ που δεν έχω σταθερό κύκλο μου υπολογίζει η εφαρμογή βάσει μέσου όρου των κύκλων... τώρα κατέβασα και την Flo που είπες κι αποτι είδα σημειώνει μόνο τη μέρα της ωορρηξίας ε;

Ναι σταθερό. Υπολογίζει τη αναμενόμενη μέρα περίοδος, διάρκεια περίοδος και τις πιθανές μέρες για σύλληψη, σου δείχνει και τη μέρα ωορρηξιας. Πρέπει να βάλεις τα στοιχεία του κυκλου σου για να στα υπολογίζει ακριβώς. 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια μου!!! Η κολλητή μου μου ανακοίνωσε σήμερα ότι είναι έγκυος!!! Έχω πάθει πλάκα!! 

Είχε κάνει εξετάσεις και είχε ένα σωρό προβλήματα που δυσκολευαν την σύλληψη και τα κατάφεραν φυσιολογικά χωρίς πια να το προσπαθούν στοχευμένα. Ήταν σίγουροι ότι δεν.. οπότε αποφάσισαν να το απολαύσουν και νατα τα αποτελέσματα.

Είδατε κορίτσια μου??? Ίσως τελικά το άγχος κ το πολύ πρόγραμμα να δημιουργουν το μεγαλύτερο προβλημα.

Ελπίζω να έχουμε τα ίδια και εδω!! 

Αύριο το πρωί θα πάμε κ εμείς στο γιατρό για υπέρηχο κ ανυπομονώ! 

 

  • Μου αρέσει 4

XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , modena είπε:

Γεια σας κορίτσια μου!!! Η κολλητή μου μου ανακοίνωσε σήμερα ότι είναι έγκυος!!! Έχω πάθει πλάκα!! 

Είχε κάνει εξετάσεις και είχε ένα σωρό προβλήματα που δυσκολευαν την σύλληψη και τα κατάφεραν φυσιολογικά χωρίς πια να το προσπαθούν στοχευμένα. Ήταν σίγουροι ότι δεν.. οπότε αποφάσισαν να το απολαύσουν και νατα τα αποτελέσματα.

Είδατε κορίτσια μου??? Ίσως τελικά το άγχος κ το πολύ πρόγραμμα να δημιουργουν το μεγαλύτερο προβλημα.

Ελπίζω να έχουμε τα ίδια και εδω!! 

Αύριο το πρωί θα πάμε κ εμείς στο γιατρό για υπέρηχο κ ανυπομονώ! 

 

αχ τι ωραια!!!θα ειστε μαζι!!!αντς θα το δείτε αυριο!για θυμησε μου καρδια δεν εχετε ακουσει ακομα ετσι?


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , modena είπε:

Γεια σας κορίτσια μου!!! Η κολλητή μου μου ανακοίνωσε σήμερα ότι είναι έγκυος!!! Έχω πάθει πλάκα!! 

Είχε κάνει εξετάσεις και είχε ένα σωρό προβλήματα που δυσκολευαν την σύλληψη και τα κατάφεραν φυσιολογικά χωρίς πια να το προσπαθούν στοχευμένα. Ήταν σίγουροι ότι δεν.. οπότε αποφάσισαν να το απολαύσουν και νατα τα αποτελέσματα.

Είδατε κορίτσια μου??? Ίσως τελικά το άγχος κ το πολύ πρόγραμμα να δημιουργουν το μεγαλύτερο προβλημα.

Ελπίζω να έχουμε τα ίδια και εδω!! 

Αύριο το πρωί θα πάμε κ εμείς στο γιατρό για υπέρηχο κ ανυπομονώ! 

 

Τι τέλειο!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Ungry girl είπε:

Καλησπερα και απο μένα κοριτσια μου τι κάνετε??? Καλα τι εχει γινει σήμερα? Πολυ ησυχία!! Ολες βολτα είστε!!! @Nati85 μου μπραβο είχε και χειμωνιάτικο σκηνικό σήμερα μια χαρα σας βρίσκω!!! Εγω αυριο θα εχω επισκέψεις τα πεθερικά συγκενολογια και τέτοια και πρεπει να.κανω δουλειες ρο πρωι και δεν θελωωωω!!!! Επίσης εκτος οτι εχω.παρα παρα πολλα νευρα ανεξήγητα δεν εχω και όρεξη ψυχολογικα ειμαι ψιλο σκ@@@τ!!!!

Κοριτσακι μου λογικά τα νεύρα. .Οι ορμόνες σου είναι άνω κάτω. Θα κάνεις χοριακη αυριο, ??


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, elenakii22 είπε:

αχ τι ωραια!!!θα ειστε μαζι!!!αντς θα το δείτε αυριο!για θυμησε μου καρδια δεν εχετε ακουσει ακομα ετσι?

Ναι θα είμαστε μαζί!! :-D

Αύριο είναι η πρώτη μας επίσκεψη στο γιατρό. Λογικά το σάκο θα δούμε. 

  • Μου αρέσει 3

XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 59 λεπτά , modena είπε:

Ναι θα είμαστε μαζί!! :-D

Αύριο είναι η πρώτη μας επίσκεψη στο γιατρό. Λογικά το σάκο θα δούμε. 

σε ποια εβδομαδα εισαι? αν εισαι πανω απο 6 πιθανον θα ακουσετε κ καρδια!!


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Τονι@ είπε:

Κοριτσακι μου λογικά τα νεύρα. .Οι ορμόνες σου είναι άνω κάτω. Θα κάνεις χοριακη αυριο, ??

Οντος μάλλον τα εχουν παίξει!! Οχι τονακι μου θα κανω την Τρίτη πρωτα ο θεος γιατι θελ .να ειμαι καπου στη μεση με το γιατρο για να.μην κανω και αλλη να ειναι τελευταία προς το παρον!

Καλημερα κορες!!!!

3 για τα Χριστούγεννα!!! Που μας παράτησε η @alina80 και εφυγε!! Αααχχααχα!!! Τι θα κανουμε ρε παιδια ια εχει κανα τεστακι σημερα η θα τα κανετε τα Χριστούγεννα????

@modena περιμενω πως και πως τα νεα σου!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, elenakii22 είπε:

σε ποια εβδομαδα εισαι? αν εισαι πανω απο 6 πιθανον θα ακουσετε κ καρδια!!

Καλημερα!! Αν το υπολογίσω από την πρώτη μέρα της τελευταίας περιόδου τότε σήμερα μπήκα στην πέμπτη,οπότε θεωρώ πως είναι νωρίς για καρδούλα.

@Ungry girl Εννοείται! Στις 11 θα πάω!

  • Μου αρέσει 2

XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, BettySt είπε:

Ναι σταθερό. Υπολογίζει τη αναμενόμενη μέρα περίοδος, διάρκεια περίοδος και τις πιθανές μέρες για σύλληψη, σου δείχνει και τη μέρα ωορρηξιας. Πρέπει να βάλεις τα στοιχεία του κυκλου σου για να στα υπολογίζει ακριβώς. 

Εννοείς όλους τους κύκλους;


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...