Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 26 λεπτά , Alex@ είπε:

      Λυπάμαι κορίτσι μου για το αποτέλεσμα σου.....εύχομαι η επόμενη να είναι αυτή που θα σου δώσει να κρατήσεις το μωράκι σου!

      Για την ενδομητριωση γνωριζ  πως παίζει ρόλο κ που είναι για να εμποδίζει τη  εμφύτευση. Επίσης πλέον έχει γιατρούς που δεν συμφωνούν να μπαίνει η γυναίκα σε κατάσταση εμμηνόπαυση κ με τη λαπαρασκοκηση πέρα από την εύρεση της ενδομητριωσης, καθαρίζουν όλες τις εστίες, όχι με καυτηριασμο. Κ σε εμμηνόπαυση ν σε βάλει δεν σημαίνει πως δεν θα ξανά εμφανιστεί η ενδομητριωση, εύχομαι να μην έχεις τίποτα.

       

      Σε ευχαριστώ πολύ. Να είσαι καλά. 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 3 λεπτά , Ungry girl είπε:

μη του το λες χεχεχεχεχε! εγω τα εκανα κριφα και τα πετουσα και κρυφα για τον ιδιο λογο να μην τον αγχωνω!

λενε 2 τη μερα μεχρι να το βρεις μπορεις να κανεις ενα μεσιμερακι και ενα απογευμα μετα εγω που τα εμαθα εκανα ενα τη μερα κατα τις 4 με 5 το αογευμα δεν θελει πρωινα ουρα!

Δεν εχω πει τιποτα οτι πηρα τεστακιααα! Ελπιζω να τα παω καλα με τα τεστακια και να χρησιμοποιήσω συντομα και τεστακια εγκυμοσύνης χαχαχαχαχα!  Εσυ πως πας;;; δεν ηρθε καθολου αιματακι ε; να σου οω τωρα Χριστούγεννα γιορτες θα χαλαρώσεις και θα κανει εμφάνιση ! 


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

@ntemiiiiii θα ηθελα και εγω να νιώθω έτσι χαλαρή αλλά δυσκολεύομαι ειδικά αυτή την φορά!!! Τελικά ήρθε κανονικά η έχουμε κανένα καλό νέο να χαρούμε?

@Dimitr@17 τελικά το 18 θα είναι το τυχερό σου!!!


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Nati85 είπε:

Σε καμαρώνω έχεις φτάσει σε άλλο επίπεδο πλέον!!!απαντας για τα τεστ ωορρηξιας για εξετάσεις για όλα!! Αχ ρε κορίτσια περναει ο καιρός και μαθαίνουμε ένα σωρό πράγματα!!

αχαχαχαχα ουτε εγω δεν με αναγνωριζω απο εδω με εσας εμαθα τα περισσοτερα δεν ειμαι αυτοδιδακτη..το μονο που κανω ειναι να μοιραζομαι αυτα που ξερω γιατι πρεπει και πρεπει να τα μαθενουμε ολες!!!!

πρίν από 3 λεπτά , Μάντη είπε:

Δεν εχω πει τιποτα οτι πηρα τεστακιααα! Ελπιζω να τα παω καλα με τα τεστακια και να χρησιμοποιήσω συντομα και τεστακια εγκυμοσύνης χαχαχαχαχα!  Εσυ πως πας;;; δεν ηρθε καθολου αιματακι ε; να σου οω τωρα Χριστούγεννα γιορτες θα χαλαρώσεις και θα κανει εμφάνιση ! 

θα τα χρισημοποιησεις καιι τα εγκυμοσυνης συγουραααα!!!!οχι εγ τιποτα ακομα ειχα κατι πονακια και τωρα πυπηγα τουαλετα ειχα ροζ υγρα στο σκουπισμα τιποτα αλλο!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 57 λεπτά , Ungry girl είπε:

Τιποτα..και εγω σκεψου ξεκινουσα και έκανα απο την 10 μεχρη την 17η μερα και ολες ηταν αχνες καμια δεν ηταν οπως η γραμμη ελέγχου μια μερα ομως απο αυτές ηταν πιο σκουρα αυτο το διαπίστωσα τη δευτερη φορα που τα χρησιμοποίησα και δεν τα πετουσα και τα συγκρίνα οποια μερα σου βγει πιο έντονη αυτη λαμβάνεις υποψην σου! Και εγω νομιζα πως δεν κανω ωορρηξία για να μη βγαίνει έντονη ομως το διαπίστωσα με εντονη γραμμη στο τεστ και υπέρηχο!!! Σιγα σιγα θα τα μαθεις μη σε αγχώνει!!!!:)

Πωπω δεν μπορείς να φανταστείς πόσο μπερδεμένη είμαι... Εσύ το χεις καταλάβει πλεον πως γίνεται;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , melina92 είπε:

Πωπω δεν μπορείς να φανταστείς πόσο μπερδεμένη είμαι... Εσύ το χεις καταλάβει πλεον πως γίνεται;

ναι μπορω να φανταστω γιατι και εμενα η γραμμη δεν εγινε ποτε σαν τη γραμμη ελεγχου! τωρα πλεων εχω καταλαβει πως επιδη η ορμονη σε εμενα δεν ανεβενει πολυ γι αυτο και βγενουν αχχνα τον 3ο μηνα που τα χρισημοποιουσα ξεμπερδευτικα για να καταλαβεις!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 29 λεπτά , Ungry girl είπε:

 

θα τα χρισημοποιησεις καιι τα εγκυμοσυνης συγουραααα!!!!οχι εγ τιποτα ακομα ειχα κατι πονακια και τωρα πυπηγα τουαλετα ειχα ροζ υγρα στο σκουπισμα τιποτα αλλο!

Αντε στο δρομο ειναι έρχεται!!! 


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μάντη είπε:

Αντε στο δρομο ειναι έρχεται!!! 

αχαχαχαχα τετοια αγονοια για να μου ερθει δεν ειχα ποτε 15 χρονια περιοδο δεν εχω παρακαλεσει ποτε να μου ερθει χαχαχααχα:mad:

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχααα ειδες ολο να παρακαλαμε να μην ερθει μας εκανε τι χάρη! Αλλα σε για λαθος λογοοοο! Ασε μην λεμε τιποτα μπας και παρει το σωστο δρομο!:-P 

Εγω δεν εχω κανενα σύμπτωμα ουτε περιοδου ουτε εγκυμοσύνης! Τι γίνετε καθε μηνα εχω συμπτώματα περιοδου και εγκυμοσύνης μαζι με βαρέθηκαν και τα συμπτώματα χαχααχαχαχαχαααα

  • Χαχα 1

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Μάντη είπε:

Χαχαχααα ειδες ολο να παρακαλαμε να μην ερθει μας εκανε τι χάρη! Αλλα σε για λαθος λογοοοο! Ασε μην λεμε τιποτα μπας και παρει το σωστο δρομο!:-P 

Εγω δεν εχω κανενα σύμπτωμα ουτε περιοδου ουτε εγκυμοσύνης! Τι γίνετε καθε μηνα εχω συμπτώματα περιοδου και εγκυμοσύνης μαζι με βαρέθηκαν και τα συμπτώματα χαχααχαχαχαχαααα

μακαρι να ερθει η συχαμενη μου αι τον αλλο μηνα να μην ξανα ερρθει! ουτε εγω δεν ξερω τι λεω που να καταλαβει αχχαχαχα!

μια χαρα παμε ειναι λιγο τα συμπτωματα μπερδεμα εως πολυ και εγω καθε μηνα ειχα!!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

μακαρι να ερθει η συχαμενη μου αι τον αλλο μηνα να μην ξανα ερρθει! ουτε εγω δεν ξερω τι λεω που να καταλαβει αχχαχαχα!

μια χαρα παμε ειναι λιγο τα συμπτωματα μπερδεμα εως πολυ και εγω καθε μηνα ειχα!!!! 

Καλα τα λες ελπιζω να μας ακούσει καποια στιγμη! 

Παράξενο ειναι ενω δεν εχω ελπιδες για εγκυμοσύνη εχω άγχος !


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , Ungry girl είπε:

ναι μπορω να φανταστω γιατι και εμενα η γραμμη δεν εγινε ποτε σαν τη γραμμη ελεγχου! τωρα πλεων εχω καταλαβει πως επιδη η ορμονη σε εμενα δεν ανεβενει πολυ γι αυτο και βγενουν αχχνα τον 3ο μηνα που τα χρισημοποιουσα ξεμπερδευτικα για να καταλαβεις!

Αυτο σε μπερδεύει γιατι λες αύριο θα ειναι το θετικό κι όταν πάλι ειναι έντονη αλλα πιο άχνη λες πάλι αύριο θα ειναι το θετικό. Τι να πω πιστεύω να το καταλάβω έγκαιρα! Πέτυχαν τα τεστακια σε εσένα; Έπιασες το σποράκι σ;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Μάντη είπε:

Καλα τα λες ελπιζω να μας ακούσει καποια στιγμη! 

Παράξενο ειναι ενω δεν εχω ελπιδες για εγκυμοσύνη εχω άγχος !

γιατι δεν εχεις ελπιδες και γιατι εχεις αγχος???

πρίν από 10 λεπτά , melina92 είπε:

Αυτο σε μπερδεύει γιατι λες αύριο θα ειναι το θετικό κι όταν πάλι ειναι έντονη αλλα πιο άχνη λες πάλι αύριο θα ειναι το θετικό. Τι να πω πιστεύω να το καταλάβω έγκαιρα! Πέτυχαν τα τεστακια σε εσένα; Έπιασες το σποράκι σ;

οταν ειναι θετικο πιο εντονο να προσπαθησεις να εχεις επαφες εκεινες τις μερες δεν μπορει να ειναι δυο μερες θετικο απλα αποσο εχω ακουσει σε καποιες κοπελες η γραμμη ανεβενει γινεται πιο εντονη σταδιακα και σε αλλες απλα βγενει μπαμ θετικο εχω πριν το θετικο εχω 3 4 μερες αχνη γραμμη! θα το βρεις με τον καιρο! εγωεπιασα τον τελευταιο μηνα τον 3 που εκανα τα τεστ και δυστυχος ητανε βιοχημικη! δεν ξερω αν με βοηθησαν τα τεστ η απλα ηταν το σωστο ταιμινκ! ειχα επαφες απο την 9η μερα καθε 2 μερες και μολις ειδα εντονη γραμμη ειχα και την ιδια μερα και την επομενη! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Ungry girl είπε:

γιατι δεν εχεις ελπιδες και γιατι εχεις αγχος???

 

Γτ ειχα μονο μια επαφη και σπερματακι ψιλοχαλια! Εχω αγχος γτ θελω να έγινε το θαυμα οπως καθε μηνα!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Nati85 είπε:

@ntemiiiiii θα ηθελα και εγω να νιώθω έτσι χαλαρή αλλά δυσκολεύομαι ειδικά αυτή την φορά!!! Τελικά ήρθε κανονικά η έχουμε κανένα καλό νέο να χαρούμε?

@Dimitr@17 τελικά το 18 θα είναι το τυχερό σου!!!

Ναι οντως ειναι κ ο τυχερος μ αριθμος

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...