Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 26 λεπτά , Alex@ είπε:

      Λυπάμαι κορίτσι μου για το αποτέλεσμα σου.....εύχομαι η επόμενη να είναι αυτή που θα σου δώσει να κρατήσεις το μωράκι σου!

      Για την ενδομητριωση γνωριζ  πως παίζει ρόλο κ που είναι για να εμποδίζει τη  εμφύτευση. Επίσης πλέον έχει γιατρούς που δεν συμφωνούν να μπαίνει η γυναίκα σε κατάσταση εμμηνόπαυση κ με τη λαπαρασκοκηση πέρα από την εύρεση της ενδομητριωσης, καθαρίζουν όλες τις εστίες, όχι με καυτηριασμο. Κ σε εμμηνόπαυση ν σε βάλει δεν σημαίνει πως δεν θα ξανά εμφανιστεί η ενδομητριωση, εύχομαι να μην έχεις τίποτα.

       

      Σε ευχαριστώ πολύ. Να είσαι καλά. 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 57 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

@caramel_83 βάλε με 22/1 

Καλές γιορτές να έχουμε!!!

 

πρίν από 22 λεπτά , Ungry girl είπε:

Κορίτσι ευχαριστώ ετσι.γιατι ειχα απόρροια ηταν.μια. χρήσιμη πληροφορία ευχαριστώ! Ελπιζω.να.μη χρειάζεται ποτε ξανα αυτη η αποροια και σε.καμια! Μολις έκλεισα και το ραντεβου τελεικα 3 του.μηνα το ααπόγευμα εύχομαι βεβαια να εχω αδιαθετησει μεχρι τοτε!

Καλα βρε  @Ungry girl ποσο ειναι αυτη η χοριακη σ που δεν αδιαθετειες με τπτ πια?εγω ειχα 4550 κ αδιαθετησα μεσα σε μια βδομαδα απο την στιγνη που το ςπιβεβαιωσαμε με τον γιατρο μ και χωρις χαπια μιυ ηρθε σε μια βδομαδα κ σε μενα ειχε δημιουργηθει κ σακος...

πρίν από 59 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

@caramel_83 βάλε με 22/1 

Καλές γιορτές να έχουμε!!!

Δυδιμακι μου κ εσυ αδιαθετησες ε?δεν πειραζει θα μεινουμε ολες του χρονου...χεχε

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 10 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

 

Καλα βρε  @Ungry girl ποσο ειναι αυτη η χοριακη σ που δεν αδιαθετειες με τπτ πια?εγω ειχα 4550 κ αδιαθετησα μεσα σε μια βδομαδα απο την στιγνη που το ςπιβεβαιωσαμε με τον γιατρο μ και χωρις χαπια μιυ ηρθε σε μια βδομαδα κ σε μενα ειχε δημιουργηθει κ σακος...

Δυδιμακι μου κ εσυ αδιαθετησες ε?δεν πειραζει θα μεινουμε ολες του χρονου...χεχε

Αχαχαχ ελα ντεεε!!! Οχι δεν αδιαθετω αλλα εξακολουθει.να.ανεβενει η χοριακη αχχαχα! Τι να.πω τι αλλο θα ζήσουμε δεν ξερω!!! Με εχουν.πάλι ξεκινήσει κατι κράμπες χαμηλά αλλα παλυ να δεις δεν.θα μου έρθει ετσι με παει τωρα ρην τελευταία εβδομάδα πονάω χορις περιοδο!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Ungry girl είπε:

Αχαχαχ ελα ντεεε!!! Οχι δεν αδιαθετω αλλα εξακολουθει.να.ανεβενει η χοριακη αχχαχα! Τι να.πω τι αλλο θα ζήσουμε δεν ξερω!!! Με εχουν.πάλι ξεκινήσει κατι κράμπες χαμηλά αλλα παλυ να δεις δεν.θα μου έρθει ετσι με παει τωρα ρην τελευταία εβδομάδα πονάω χορις περιοδο!

Θα ερθει που θα παει....αντρ να ερθει να τελειωσει κ να ξεκινησεις παλι τθς προσπαθειες..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου... ΣΟΣ ΣΟΣ... Έχω κύκλο 28-29 ημερών. Τελευταία περίοδος 4/12, αυτο το μήνα που λείπει ο άντρας μου ήθελα πρώτη φορα να τσεκάρω την ωορρηξία μου με τεστακια της home test. Λοιπόν τα ξεκίνησα από την 11η μέρα μέχρι και σήμερα που έκανα πριν λίγο. Έχω μπερδευτεί πάρα μα πάρα πολύ. Μέχρι την 13η μέρα έδειχνε την γραμμή ελέγχου και μια πάρα πολύ άχνη γραμμουλα ίσα που ψιλοφαινοταν. Την 14η μέρα φαινόταν αχνή πάλι αλλα πιο έντονη από την προηγούμενη μέρα.. Την 15η πια φαινόταν αρκετά σκούρα αλλα λίγο πιο άχνη από την γραμμή ελέγχου. Την 16η μέρα φάνηκε πάλι άχνη σαν την 14η μέρα και σήμερα φάνηκε ακόμα πιο άχνη σαν την 13η μέρα... Τι να υποθέσω τωρα;;; Οτι δεν έκανα καθόλου ωορρηξία;;; Αλλα γιατί την 15η φάνηκε πιο έντονη η γραμμή απ όλες τις υπόλοιπες μέρες; Αλλα λένε οτι αν δεν ειναι το ίδιοι έντονη με την γραμμή ελέγχου ειναι άκυρο.. Πφφφφφφ έχω μπερδευτεί πάρα πολύ.. Σας παρακαλώ απαντήστε μου

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 4 λεπτά , melina92 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου... ΣΟΣ ΣΟΣ... Έχω κύκλο 28-29 ημερών. Τελευταία περίοδος 4/12, αυτο το μήνα που λείπει ο άντρας μου ήθελα πρώτη φορα να τσεκάρω την ωορρηξία μου με τεστακια της home test. Λοιπόν τα ξεκίνησα από την 11η μέρα μέχρι και σήμερα που έκανα πριν λίγο. Έχω μπερδευτεί πάρα μα πάρα πολύ. Μέχρι την 13η μέρα έδειχνε την γραμμή ελέγχου και μια πάρα πολύ άχνη γραμμουλα ίσα που ψιλοφαινοταν. Την 14η μέρα φαινόταν αχνή πάλι αλλα πιο έντονη από την προηγούμενη μέρα.. Την 15η πια φαινόταν αρκετά σκούρα αλλα λίγο πιο άχνη από την γραμμή ελέγχου. Την 16η μέρα φάνηκε πάλι άχνη σαν την 14η μέρα και σήμερα φάνηκε ακόμα πιο άχνη σαν την 13η μέρα... Τι να υποθέσω τωρα;;; Οτι δεν έκανα καθόλου ωορρηξία;;; Αλλα γιατί την 15η φάνηκε πιο έντονη η γραμμή απ όλες τις υπόλοιπες μέρες; Αλλα λένε οτι αν δεν ειναι το ίδιοι έντονη με την γραμμή ελέγχου ειναι άκυρο.. Πφφφφφφ έχω μπερδευτεί πάρα πολύ.. Σας παρακαλώ απαντήστε μου

Άρα τη 15η που ειδες την πιο σκουρα δεν ισχύει να ανιχνευσε ορμόνη και άρα οωρρηξια 16-17 μερα το πολύ? Το έκανες ίδια ώρα κάθε μέρα? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , elenakii22 είπε:

@Ungry girl θα κανεις τελικα αλλη χοριακη?

Θα κανω ναι τις επόμενες μέρες! Ποτε ακριβώς σεν ξερω ισως Παρασκευή

πρίν από 19 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Θα ερθει που θα παει....αντρ να ερθει να τελειωσει κ να ξεκινησεις παλι τθς προσπαθειες..

Αχχχχ πως και πως περιμενω να ειμαι και εγώ μαζι σας στην αναμονή το νεο έτος!!!!

πρίν από 3 λεπτά , melina92 είπε:

Για να έγινε πιο σκούρα δεν σημαίνει οτι ανίχνευσε την ορμόνη; Οι ώρες δεν ήταν ακριβώς οι ίδιες..

Εσυ θα λαβεις υπόψιν σου τη μερα που σου βγήκε πιο σκουρα απο.ολες... αν ειναι ο.πρωτος μήνας με τα τεστακια θα σε μπερδέψουν για αρχή να.μη τα πετας για να βλεπεις πια μερα γίνεται πιο σκουρα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Ungry girl είπε:

Θα κανω ναι τις επόμενες μέρες! Ποτε ακριβώς σεν ξερω ισως Παρασκευή

Αχχχχ πως και πως περιμενω να ειμαι και εγώ μαζι σας στην αναμονή το νεο έτος!!!!

Εσυ θα λαβεις υπόψιν σου τη μερα που σου βγήκε πιο σκουρα απο.ολες... αν ειναι ο.πρωτος μήνας με τα τεστακια θα σε μπερδέψουν για αρχή να.μη τα πετας για να βλεπεις πια μερα γίνεται πιο σκουρα

Σ ευχαριστώ πολύ για την απάντηση! Αν το έχει πάθει και καμία άλλη κοπέλα παρακαλώ αν μπορεί να γράψει την δική την γνώμη κ εμπειρία!!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , melina92 είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ για την απάντηση! Αν το έχει πάθει και καμία άλλη κοπέλα παρακαλώ αν μπορεί να γράψει την δική την γνώμη κ εμπειρία!!! 

Τιποτα..και εγω σκεψου ξεκινουσα και έκανα απο την 10 μεχρη την 17η μερα και ολες ηταν αχνες καμια δεν ηταν οπως η γραμμη ελέγχου μια μερα ομως απο αυτές ηταν πιο σκουρα αυτο το διαπίστωσα τη δευτερη φορα που τα χρησιμοποίησα και δεν τα πετουσα και τα συγκρίνα οποια μερα σου βγει πιο έντονη αυτη λαμβάνεις υποψην σου! Και εγω νομιζα πως δεν κανω ωορρηξία για να μη βγαίνει έντονη ομως το διαπίστωσα με εντονη γραμμη στο τεστ και υπέρηχο!!! Σιγα σιγα θα τα μαθεις μη σε αγχώνει!!!!:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια μου παράγγειλα και εγω τεστακια ωορρηξιας και θελω βοηθεια αν και μου τα εχετε ξανα πει.. Λοιπον να τα ξεκινήσω 9η μερα;; κανουμε ενα την μερα ή δυο;;; και μολις δω έντονη γραμμη να ξεκινήσω προσπαθεις την επομενη ημερα;;;; Ή απο αυτη τη μερα;;;


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Μάντη είπε:

Κοριτσια μου παράγγειλα και εγω τεστακια ωορρηξιας και θελω βοηθεια αν και μου τα εχετε ξανα πει.. Λοιπον να τα ξεκινήσω 9η μερα;; κανουμε ενα την μερα ή δυο;;; και μολις δω έντονη γραμμη να ξεκινήσω προσπαθεις την επομενη ημερα;;;; Ή απο αυτη τη μερα;;;

μαναρακι η γνωμη η δικη μου ειναι να ξεκινησεις απο την 9 και να εχεις επαφουλες μερα παρα μερα και μολις να δεις την πιο εντονη γραμμη καθε μερα εννοω και την ιδια που θα δεις τη γραμμη και την επομενη εμενα αυτο το μηνα αυτη ηταν η συνταγη μου αχαχααχαχα! home test πηρες?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

μαναρακι η γνωμη η δικη μου ειναι να ξεκινησεις απο την 9 και να εχεις επαφουλες μερα παρα μερα και μολις να δεις την πιο εντονη γραμμη καθε μερα εννοω και την ιδια που θα δεις τη γραμμη και την επομενη εμενα αυτο το μηνα αυτη ηταν η συνταγη μου αχαχααχαχα! home test πηρες?

Φοβάμαι μην αντίδραση ο σύζυγος χαχαχααααα αμα καταλαβει οτι πλησιάζουν οι μερες αγχώνεται! Αλλα θα τον καταφέρω ! Πηρα απο το site mother2be ειναι ποιο ευαίσθητα και ποιο οικονομικά !

@Ungry girl ενα τη μερα;;; το πρωι το κανεις;;;;


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Μάντη είπε:

Φοβάμαι μην αντίδραση ο σύζυγος χαχαχααααα αμα καταλαβει οτι πλησιάζουν οι μερες αγχώνεται! Αλλα θα τον καταφέρω ! Πηρα απο το site mother2be ειναι ποιο ευαίσθητα και ποιο οικονομικά !

@Ungry girl ενα τη μερα;;; το πρωι το κανεις;;;;

μη του το λες χεχεχεχεχε! εγω τα εκανα κριφα και τα πετουσα και κρυφα για τον ιδιο λογο να μην τον αγχωνω!

λενε 2 τη μερα μεχρι να το βρεις μπορεις να κανεις ενα μεσιμερακι και ενα απογευμα μετα εγω που τα εμαθα εκανα ενα τη μερα κατα τις 4 με 5 το αογευμα δεν θελει πρωινα ουρα!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Ungry girl είπε:

μαναρακι η γνωμη η δικη μου ειναι να ξεκινησεις απο την 9 και να εχεις επαφουλες μερα παρα μερα και μολις να δεις την πιο εντονη γραμμη καθε μερα εννοω και την ιδια που θα δεις τη γραμμη και την επομενη εμενα αυτο το μηνα αυτη ηταν η συνταγη μου αχαχααχαχα! home test πηρες?

Σε καμαρώνω έχεις φτάσει σε άλλο επίπεδο πλέον!!!απαντας για τα τεστ ωορρηξιας για εξετάσεις για όλα!! Αχ ρε κορίτσια περναει ο καιρός και μαθαίνουμε ένα σωρό πράγματα!!


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...