Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 26 λεπτά , Alex@ είπε:

      Λυπάμαι κορίτσι μου για το αποτέλεσμα σου.....εύχομαι η επόμενη να είναι αυτή που θα σου δώσει να κρατήσεις το μωράκι σου!

      Για την ενδομητριωση γνωριζ  πως παίζει ρόλο κ που είναι για να εμποδίζει τη  εμφύτευση. Επίσης πλέον έχει γιατρούς που δεν συμφωνούν να μπαίνει η γυναίκα σε κατάσταση εμμηνόπαυση κ με τη λαπαρασκοκηση πέρα από την εύρεση της ενδομητριωσης, καθαρίζουν όλες τις εστίες, όχι με καυτηριασμο. Κ σε εμμηνόπαυση ν σε βάλει δεν σημαίνει πως δεν θα ξανά εμφανιστεί η ενδομητριωση, εύχομαι να μην έχεις τίποτα.

       

      Σε ευχαριστώ πολύ. Να είσαι καλά. 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 7 λεπτά , Ungry girl είπε:

Ε τοτε μηπως αργει να.πεσει απλα αλλα το περίεργο ειναι γιατι εξακολουθεί να ανεβαίνει αυτο με παραξενευει αφού οτι ηταν τελειοσε

Πιστεύω ανέβηκε πολύ λίγο!!Είχες 26 πριν ούτε καν διπλασιασμό δεν είχες!!!Και αν θυμάμαι καλά είχαν απόσταση αρκετές μερες οι χοριακές!!Θα δείξει από την επόμενη χοριακή!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

@ntemiiiiii  τα ροζ και τα καφέ δεν ειναι περίοδος αν συνεχίζονται και δεν δεις αίμα με ροή κανονικό, κάνε ένα τεστ γιατί μπορεί αν δειχνει εμφύτευση νομίζω! Σου έχει ξανατύχει αυτό; Εκτός κι αν είναι προ-εορτια και ξεκινάει πάντα έτσι η περίοδός σου.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , marillia είπε:

Πιστεύω ανέβηκε πολύ λίγο!!Είχες 26 πριν ούτε καν διπλασιασμό δεν είχες!!!Και αν θυμάμαι καλά είχαν απόσταση αρκετές μερες οι χοριακές!!Θα δείξει από την επόμενη χοριακή!!!

Ναι σιγουρα ειναι και πολυ μικρες αλλα και δεν διπλασιάζονται αλλα παρολο αυτο ανεβαίνει!!! Το μονο που θελω ειναι να πλησιάσει η μερα του ραντεβου μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Ungry girl είπε:

Ναι σιγουρα ειναι και πολυ μικρες αλλα και δεν διπλασιάζονται αλλα παρολο αυτο ανεβαίνει!!! Το μονο που θελω ειναι να πλησιάσει η μερα του ραντεβου μου!!!!

Είναι πολύ ψυχοφθόρο αυτό που περνάς!!Εγινε ότι έγινε δε σ αφήνει να προχώρησεις!!Ελπίζω η επόμενη χοριακή να έχει πέσει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 9 λεπτά , BettySt είπε:

Κορίτσια βοήθεια, είμαι πολύ αγχωμενη η TSH είναι 4.61. Τσάμπα έκανα πάλι τη σπερματεγχυση τι να πω. Έχει μείνει καμία έγκυος με ψιλή TSH 

Κορίτσι μου έχουν μείνει, απο εδώ νομίζω η @anemoni1989, αλλά αν θελει ας σου πει εκείνη την εμπειρία της. Καλό είναι να τη ρίξει κι εγώ κι όλες παίρνουμε χάπι εδώ για να πάει ως 2 - 2,5 το πολύ. Μίλα με το γιατρό σου και μην αγχώνεσαι προκαταβολικά όσο μπορείς! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , BettySt είπε:

Κορίτσια βοήθεια, είμαι πολύ αγχωμενη η TSH είναι 4.61. Τσάμπα έκανα πάλι τη σπερματεγχυση τι να πω. Έχει μείνει καμία έγκυος με ψιλή TSH 

οπως σου εγραψε κ η kido εχουν μεινει κοπελες με αυξημενη tsh απλα πρεπει να ξεκινησεις αγωγη εισαι δεν εισαι εγκυος!!!μην αγχωνεσαι απλα μην το αμελησεις...να πας αμεσα στο γιατρο!

  • Μου αρέσει 1

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , BettySt είπε:

Κορίτσια βοήθεια, είμαι πολύ αγχωμενη η TSH είναι 4.61. Τσάμπα έκανα πάλι τη σπερματεγχυση τι να πω. Έχει μείνει καμία έγκυος με ψιλή TSH 

Εγω εμεινα με tsh 5.11


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , BettySt είπε:

Κορίτσια βοήθεια, είμαι πολύ αγχωμενη η TSH είναι 4.61. Τσάμπα έκανα πάλι τη σπερματεγχυση τι να πω. Έχει μείνει καμία έγκυος με ψιλή TSH 

Καλησπέρα Betty, εγώ με την πρώτη χοριακη είχα κάνει και tsh και ήταν 3.82, πήγα ενδοκρινολογο μετά από 10 μέρες, μου έδωσε μισό χαπακι των 88 και σε ένα μήνα πήγε 1.49 οπότε μην αγχώνεσαι :)

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , marillia είπε:

Είναι πολύ ψυχοφθόρο αυτό που περνάς!!Εγινε ότι έγινε δε σ αφήνει να προχώρησεις!!Ελπίζω η επόμενη χοριακή να έχει πέσει!!!

Ναι ειναι πολυ ακομα εχω συμπτώματα δεν θέλω να εχω πιααα!!! Σε ευχαριστώ!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ κορίτσια σας ευχαριστώ πάρα πολύ . Άρα μπορεί να γίνει σύλληψη απλά πρέπει να πάρω χάπι για να τη ρυθμίσω έτσι δεν είναι 

πρίν από 27 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Εγω εμεινα με tsh 5.11

Να σε ρωτήσω προχώρησε η εγκυμοσύνη μετά αν θέλεις μου λες. Είχες πρόβλημα ή με τα χαπια όλα καλά 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , BettySt είπε:

Αχ κορίτσια σας ευχαριστώ πάρα πολύ . Άρα μπορεί να γίνει σύλληψη απλά πρέπει να πάρω χάπι για να τη ρυθμίσω έτσι δεν είναι 

Να σε ρωτήσω προχώρησε η εγκυμοσύνη μετά αν θέλεις μου λες. Είχες πρόβλημα ή με τα χαπια όλα καλά 

Παλινδρομησε στην 9η εβδομαδα,  αλλα για ασχετο λογο... Η tsh ειχε πεσει στο 0.43 με τα χαπια που επαιρνα,  οποτε δεν οφειλοταν στο θυρεοειδη... 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , KarMar84 είπε:

Καλησπέρα Betty, εγώ με την πρώτη χοριακη είχα κάνει και tsh και ήταν 3.82, πήγα ενδοκρινολογο μετά από 10 μέρες, μου έδωσε μισό χαπακι των 88 και σε ένα μήνα πήγε 1.49 οπότε μην αγχώνεσαι :)

Με ηρεμισες. Thanks 

  • Μου αρέσει 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kido είπε:

@ntemiiiiii  τα ροζ και τα καφέ δεν ειναι περίοδος αν συνεχίζονται και δεν δεις αίμα με ροή κανονικό, κάνε ένα τεστ γιατί μπορεί αν δειχνει εμφύτευση νομίζω! Σου έχει ξανατύχει αυτό; Εκτός κι αν είναι προ-εορτια και ξεκινάει πάντα έτσι η περίοδός σου.

Μπα περίοδος είναι!! Απλά έχω μικρή ροή! Είχα κόκκινο τώρα που σκουπιστηκα!

Δεν στενοχωριεμαι κορίτσια, ειλικρινά, χαίρομαι το παιδάκι μου και νιώθω ευλογημένη!Αν έρθει κι ένα δεύτερο ακόμη καλύτερα!Αφού συμφωνούμε με τον άντρα μου και δεν προσέχουμε μπορεί κάποια στιγμή ναρθει!χιχι

  • Μου αρέσει 3

EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , anemoni1989 είπε:

Παλινδρομησε στην 9η εβδομαδα,  αλλα για ασχετο λογο... Η tsh ειχε πεσει στο 0.43 με τα χαπια που επαιρνα,  οποτε δεν οφειλοταν στο θυρεοειδη... 

Τα χαπια τα ξεκίνησες πριν την σύλληψη ή είχες συλλάβει και μετά ανακαλυψες ότι η TSH είναι ψηλή. Σε έχω τρελάνει με τις ερωτήσεις μου αλλά έχω πολύ άγχος συγνώμη 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...