Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 26 λεπτά , Alex@ είπε:

      Λυπάμαι κορίτσι μου για το αποτέλεσμα σου.....εύχομαι η επόμενη να είναι αυτή που θα σου δώσει να κρατήσεις το μωράκι σου!

      Για την ενδομητριωση γνωριζ  πως παίζει ρόλο κ που είναι για να εμποδίζει τη  εμφύτευση. Επίσης πλέον έχει γιατρούς που δεν συμφωνούν να μπαίνει η γυναίκα σε κατάσταση εμμηνόπαυση κ με τη λαπαρασκοκηση πέρα από την εύρεση της ενδομητριωσης, καθαρίζουν όλες τις εστίες, όχι με καυτηριασμο. Κ σε εμμηνόπαυση ν σε βάλει δεν σημαίνει πως δεν θα ξανά εμφανιστεί η ενδομητριωση, εύχομαι να μην έχεις τίποτα.

       

      Σε ευχαριστώ πολύ. Να είσαι καλά. 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 23 λεπτά , Ungry girl είπε:

Ουυφφ πάλι καλα!! Οχι δεν με εχει δει μου ειπε να παω στις 3 του Ιανουαρίου να με δει..οπωτε δεν θα παθω κατι ετσι?? Αντε εεύχομαι αυτη η φορα να ειναι η τυχερή σου!! Ποτε θα κανεις τεστ??

3 ιανουαριου πολυ δεν ειναι? Μηπως να πηγαινες νωριτερα να σου φυγει κ το αγχος?ειναι κ γιορτες τωρα τουλαχιστον να τις περασεις ηρεμα γιατι ειναι πολυ ψυχοφθορο ολο αυτο... κανε κ μια χοριακη ακομα την παρασκευη αν θελεις

Εγω λεω το σαββατο για τεστ κ χοριακη μετα τα χριστουγεννα αν φυσικα δεν ερθει μεχρι τοτε... για πλεον μου χει γινει εφιαλτης κ αν δω καμια χοριακη 20 παλι θα μου δημιουργηθει πολυ αγχος...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

Καλημερα κοριτσια! μολις εβαλα καφε και ειπα να σας διαβασω λιγακι γτ μετα θα εχω πολλη δουλεια.. τελικα τι ειναι και αυτα τα συμπτωματα , περισσοτερο σε μπερδευουν.  @Dimitr@17 @ntemiiiiii!! και εμενα σε αυτον τον κυκλο με μπερδεψε το στηθος γτ με ετσουζε αρκετα  κ ειχα κατι τσιμπιματακια συνεχεια στην μητρα .. θα ειμαστε πολλες τον αλλον μηνα παλι!

Καλα λεω εγω να μην ψαχνω για τετοια τελικα .. αφου οταν δεν εδωσα σημασια , ημουν .. ενω τωρα που τα προσεχω , δεν ειμαι :P 

πρίν από 5 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

 Τώρα αυτό είναι κανονική περίοδος δε ξέρω είχα ροζ αρκετό το πρωί και μετά ακόμη και τώρα λίγα καφέ...θα περιμένω να δω...

α δεν σου ηρθε κανονικα , οποτε εισαι στο περιμενε.. αν ειναι ετσι ως το απογευμα , εισαι για τεστακι !! Εσενα @Dimitr@17 σου ηρθε κανονικα?


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Μάντη είπε:

Σε ποια μερα εισαι σημερα;;;; ευχομαι καλα αποτελέσματα !

Έχω μέλλον στην 3 μέρα μόνο είμαι. Η γιατρός μου λέει ότι έχω πολύ καλές προδιαγραφές. Σήμερα τα πάρω τα αποτελέσματα από κάτι εξετάσεις που μου είχε γράψει και θα τις πάω να τις δει. 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 25 λεπτά , xristina55 είπε:

3 ιανουαριου πολυ δεν ειναι? Μηπως να πηγαινες νωριτερα να σου φυγει κ το αγχος?ειναι κ γιορτες τωρα τουλαχιστον να τις περασεις ηρεμα γιατι ειναι πολυ ψυχοφθορο ολο αυτο... κανε κ μια χοριακη ακομα την παρασκευη αν θελεις

Εγω λεω το σαββατο για τεστ κ χοριακη μετα τα χριστουγεννα αν φυσικα δεν ερθει μεχρι τοτε... για πλεον μου χει γινει εφιαλτης κ αν δω καμια χοριακη 20 παλι θα μου δημιουργηθει πολυ αγχος...

Α θα περιμενεις τοσο??? Πως μπορεις??? Εγω δεν εχει.νωρίτερα θα περιμενω αλλα θα κανω χοριακη παρασκευη μαλλον.λεγαμε εδω με τα κορίτσια να.παω σε αλλο μικροβιολόγο

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , BettySt είπε:

Έχω μέλλον στην 3 μέρα μόνο είμαι. Η γιατρός μου λέει ότι έχω πολύ καλές προδιαγραφές. Σήμερα τα πάρω τα αποτελέσματα από κάτι εξετάσεις που μου είχε γράψει και θα τις πάω να τις δει. 

Καλημερα! σπερματεγχυση εκανες? σκεφτομαι κ εγω να κανω ! αν θελεις μπορεις να μου πεις γτ την κανατε? 

πρίν από 4 λεπτά , Ungry girl είπε:

Α θα περιμενεις τοσο??? Πως μπορεις??? Εγω δεν εχει.νωρίτερα θα περιμενω αλλα θα κανω χοριακη παρασκευη μαλλον.λεγαμε εδω με τα κορίτσια να.παω σε αλλο μικροβιολόγο

αν αλλαξεις ομως μπορει να εχει αλλη μοναδα μετρησης .. δεν ξερω που μενεις , εγω θεσσαλονικη τις κανω στην βιοιατρικη και οσες φορες μου τα εβγαλαν ηταν σαφεστατα τα αποτελεσματα  αλλα πηγαινα παντα στο ιδιο υποκαταστημα


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ada32 σπερματεγχυση έκανα γιατί ο άντρας μου έχει χαμηλή κινητικότητα που μάλλον οφείλεται στο ότι το σπέρμα του είναι πολύ πιχτο και δεν αφήνει τα σπερματοζωαρια να κινούνται 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , ada32 είπε:

Καλημερα! σπερματεγχυση εκανες? σκεφτομαι κ εγω να κανω ! αν θελεις μπορεις να μου πεις γτ την κανατε? 

αν αλλαξεις ομως μπορει να εχει αλλη μοναδα μετρησης .. δεν ξερω που μενεις , εγω θεσσαλονικη τις κανω στην βιοιατρικη και οσες φορες μου τα εβγαλαν ηταν σαφεστατα τα αποτελεσματα  αλλα πηγαινα παντα στο ιδιο υποκαταστημα

Και αμα εχει αλλη.μοναδα μέτρησης πηραζει?? Δεν.ξερω! Σε ενα μικρο μικροβιολογικο εργαστήριο τις εχω κάνει

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ungry girl είπε:

Και αμα εχει αλλη.μοναδα μέτρησης πηραζει?? Δεν.ξερω! Σε ενα μικρο μικροβιολογικο εργαστήριο τις εχω κάνει

μπορει να σου βγει πιο αυξημενη απο την προηγουμενη η μπορει να σου βγει πολυ χαμηλη!! αλλα εφοσον δν εμπιστευεσαι εκεινον τον μικροβιολογο, πηγαινε να την κανεις καπου αλλου και να τα κανεις εκει καθε φορα.

πρίν από 5 λεπτά , BettySt είπε:

Ada32 σπερματεγχυση έκανα γιατί ο άντρας μου έχει χαμηλή κινητικότητα που μάλλον οφείλεται στο ότι το σπέρμα του είναι πολύ πιχτο και δεν αφήνει τα σπερματοζωαρια να κινούνται 

κ εμεις εχουμε χαμηλη κινητικοτητα και σκφετομαι να κανω σπερματεγχηση . οποτε σου ευχομαι καλα αποτελεσματα!!

  • Ευχαριστώ 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Ungry girl είπε:

Καλημέρα κοριτσι μου! Μη το λες!!! Αντε ολες για Χριστούγεννα είστε! Κριμα.να μην ειμαι και εγω στην αναμονη!!!!

Μην λες κριμα ολα για καποιο λογο γίνονται τουλάχιστον εμαθες οτι μπορεις να μεινεις εγκυος φυσιολογικοτατα ειπαμε ψηλα το κεφαλιιι μολις ερθει η περιοδος θα δεις που θα εισαι ποιο χαλαρη τωρα που ξερεις οτι μπορείτε και θα το πιάσεις πολυ γρηγορααα! Καλε πως σε λενε;;;;;;;; τον αλλο μηνα θα ειμαστε μαζι στην αναμονη αντε περνάει γρηγορα ο καιρός !

πρίν από 46 λεπτά , ada32 είπε:

να εισαι αισιοδοξη! μπορει να προχωρησει και να πανε ολα καλα!!

Καλημερα! μακαριιιι !!! ειπαμε ποτε δεν ξερεις.. εγω εμεινα με πιο χαμηλο απο το δικο σου!!

Δικιο εχεις!! Ada μου μου δινεις ελπιδες δεν το θυμόμουν οτι τα ειχες καταφέρει με προβληματικο σπερματακιιιι! 

πρίν από 27 λεπτά , BettySt είπε:

Έχω μέλλον στην 3 μέρα μόνο είμαι. Η γιατρός μου λέει ότι έχω πολύ καλές προδιαγραφές. Σήμερα τα πάρω τα αποτελέσματα από κάτι εξετάσεις που μου είχε γράψει και θα τις πάω να τις δει. 

Ολα καλα θα παν και ο καιρος περνάει γρηγορα ειδικά τωρα στις γιορτες! Καλαα αποτελεσματα εύχομαι !

  • Ευχαριστώ 1

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα γλυκιές μου!!!Εφτιάξα και γω καφεδάκι και σας διαβάζω!!!

@Ungry girlΓλυκιά μου προσωπική μου εκτίμηση είναι μικρή η χοριακή και δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας!!!Εγώ με απόξεση που είχα και αίμα μετά για κάποιες μέρες έκανες 2 βδομάδες να πέσει η χοριακή!!Με 38 δεν νομίζω να πάθεις κάτι μόνο προσοχή όχι ελεύθερες επαφές!!!Δεν πιστεύω εξωμήτριο γιατί συνήθως η χοριακή είναι πιο πάνω!!

Κορίτσια η ένεση αυτή γίνεται σε περίπτωση εξωμητρίου!!!Αν χρειαστεί να καθαρισμός γίνεται ή απόξεση ή κολπικά χάπια δεν θυμάμαι το όνομα όπου προκαλεί συσπάσεις στη μήτρα και αποβάλλεται το κύημα φυσιολογικά!!Αυτά τα υπόθετα χρησιμοποιούνται και σε περίπτωση γέννας πάλι για συσπάσεις της μήτρας!!

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Δήμητρα1988 είπε:

καλημερα κοριτσια!!!!! εφτιαξα καφεδακι και σας διαβασα λιγακι......!

@kido πηρες τη θεση της αλινας για την αντιστροφη μετρηση??? πολυ χαιρομαι!!! 

@anemoni1989 σε χασαμε...ελπιζω να εισαι καλα και να βρηκεσ κουραγιο να συνεχισεις και να μπεισ ξανα στην παρεα μας!!!

δημητρουλες αυτος ο μηνας δεν ηταν ο τυχερος σας μαλλον αν και πιστευα οτι θα ειχαμε 2 στα 2!!! συνεχιζουμε ακαθεκτα ομως ετσι??? 

ποιες ειναι οι επομενες??? εχω καιρο να δω το πινακακι....

@Δήμητρα1988 ε τι να κάνω ειδα δεν το είχε πει καμία κι ειπα να συνεχίσω την παράδοση! Είναι και αντίστροφη μέτρηση για το τεστ της @alina80 τώρα που λείπει!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , marillia είπε:

Καλημέρα γλυκιές μου!!!Εφτιάξα και γω καφεδάκι και σας διαβάζω!!!

@Ungry girlΓλυκιά μου προσωπική μου εκτίμηση είναι μικρή η χοριακή και δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας!!!Εγώ με απόξεση που είχα και αίμα μετά για κάποιες μέρες έκανες 2 βδομάδες να πέσει η χοριακή!!Με 38 δεν νομίζω να πάθεις κάτι μόνο προσοχή όχι ελεύθερες επαφές!!!Δεν πιστεύω εξωμήτριο γιατί συνήθως η χοριακή είναι πιο πάνω!!

Κορίτσια η ένεση αυτή γίνεται σε περίπτωση εξωμητρίου!!!Αν χρειαστεί να καθαρισμός γίνεται ή απόξεση ή κολπικά χάπια δεν θυμάμαι το όνομα όπου προκαλεί συσπάσεις στη μήτρα και αποβάλλεται το κύημα φυσιολογικά!!Αυτά τα υπόθετα χρησιμοποιούνται και σε περίπτωση γέννας πάλι για συσπάσεις της μήτρας!!

καλημερα !!!! κ εσυ εισαι σε αναμονη τωρα οπως και h alina !! θα περιμενουμε απο εσας θετικα τεστακια !!!1

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , ada32 είπε:

μπορει να σου βγει πιο αυξημενη απο την προηγουμενη η μπορει να σου βγει πολυ χαμηλη!! αλλα εφοσον δν εμπιστευεσαι εκεινον τον μικροβιολογο, πηγαινε να την κανεις καπου αλλου και να τα κανεις εκει καθε φορα.

κ εμεις εχουμε χαμηλη κινητικοτητα και σκφετομαι να κανω σπερματεγχηση . οποτε σου ευχομαι καλα αποτελεσματα!!

Η αληθεια ειναι πως εχω συνηθίσει σε αυτον αλλα τι να κανω! Θα δω

πρίν από 17 λεπτά , Μάντη είπε:

Μην λες κριμα ολα για καποιο λογο γίνονται τουλάχιστον εμαθες οτι μπορεις να μεινεις εγκυος φυσιολογικοτατα ειπαμε ψηλα το κεφαλιιι μολις ερθει η περιοδος θα δεις που θα εισαι ποιο χαλαρη τωρα που ξερεις οτι μπορείτε και θα το πιάσεις πολυ γρηγορααα! Καλε πως σε λενε;;;;;;;; τον αλλο μηνα θα ειμαστε μαζι στην αναμονη αντε περνάει γρηγορα ο καιρός !

Δικιο εχεις!! Ada μου μου δινεις ελπιδες δεν το θυμόμουν οτι τα ειχες καταφέρει με προβληματικο σπερματακιιιι! 

Ολα καλα θα παν και ο καιρος περνάει γρηγορα ειδικά τωρα στις γιορτες! Καλαα αποτελεσματα εύχομαι !

Δεν νομίζω πως θα προλαβω να ειμαι έτοιμη τον αλλο μηνα μακαρι να παμε.παρεουλα! Αννα με.λενε:-D

πρίν από 12 λεπτά , marillia είπε:

Καλημέρα γλυκιές μου!!!Εφτιάξα και γω καφεδάκι και σας διαβάζω!!!

@Ungry girlΓλυκιά μου προσωπική μου εκτίμηση είναι μικρή η χοριακή και δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας!!!Εγώ με απόξεση που είχα και αίμα μετά για κάποιες μέρες έκανες 2 βδομάδες να πέσει η χοριακή!!Με 38 δεν νομίζω να πάθεις κάτι μόνο προσοχή όχι ελεύθερες επαφές!!!Δεν πιστεύω εξωμήτριο γιατί συνήθως η χοριακή είναι πιο πάνω!!

Κορίτσια η ένεση αυτή γίνεται σε περίπτωση εξωμητρίου!!!Αν χρειαστεί να καθαρισμός γίνεται ή απόξεση ή κολπικά χάπια δεν θυμάμαι το όνομα όπου προκαλεί συσπάσεις στη μήτρα και αποβάλλεται το κύημα φυσιολογικά!!Αυτά τα υπόθετα χρησιμοποιούνται και σε περίπτωση γέννας πάλι για συσπάσεις της μήτρας!!

Καλημερα κοριτσακιι μου!! Μακαρι να μη χρειαστεί τιποτα και απλα να ερθει περίοδος και να.πεσει η τιμη αναμενω το ραντεβού μου με το γιατρο!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...