Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Sisheido είπε:

      Καλε... αν είσαι ασφαλισμενη καλύπτει ο εοππυ το μεγαλύτερο κόστος....εγώ π.χ. έδωσα 60 τη μέρα για το ένα μόνο μωρό που χρειάστηκε να μείνει στη μονάδα κάποιες μέρες... αλλιώς σαν εγκυμοσύνη αν εξαιρέσεις ότι είχα πιο αυστηρή διατροφή και συχνότερη παρακολούθηση είχα μια υπέροχη εγκυμοσύνη!

      Είμαι έμμεσα ασφαλισμένη και δεν ξέρω πόσο θα βγει..επίσης όταν ήμουν έγκυος στην κόρη μου,είχε παλινδρομήσει το άλλο και ηταν κανονική αποβολή,δεν θα θελα να ξαναπεράσω κάτι τέτοιο.Ασε που όταν γεννήθηκε η μπέμπα ήταν στη ΜΕΝΝ για σχεδόν δύο μέρες και ήταν οι χειρότερες μέρες της ζωής μου..δεν ήξερα αν θα την ξαναδώ,ήταν τραγική η κατάσταση..Θαυμάζω τις γυναίκες που κυοφορούν δίδυμα, πραγματικά είναι πολύ δύσκολο και μπράβο σας❤️Να χαίρεσαι τα μικρουλια σου🥰

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 47 λεπτά , Μάντη είπε:

Αχ ρε κοριτσι μ μηπως δεν πρεπει να το αφησεις τοσο και νανπαρεις μια ακομη γνωμη γιατρου... Μηπως χρειάζεται να σε καθαρισουν;;; δεν εχω εμπειρία σε ολα αυτα μια ιδεα λεω!

Προσπαθω να βρίσκω διαφορα αλλα μετα πο λιγο καιρο βαριέμαι !χαχαχαχα

Μπα κοριτσακι μου δεν κανω τιποτα οτι μ ειπε αυτος και θα δείξει

πρίν από 47 λεπτά , ada32 είπε:

οντως πολυ περιεργο βρε παιδι μου ! συνηθως πεφτει η χοριακη .. εσενα γτ σου ανεβαινει ?? εξαλλου εκανες και υπερηχο και δν ειδε τιποτα ο γιατρος  , μηπως χρειαζοσουν αποξεση κτλ...πολυ περιεργο ειναι .. 

Αντα δεν εχω ιδεα ειλικρινά αυτος μου ειπε να παω να δει αν δει κατι στον υπέρηχο

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 39 λεπτά , elenakii22 είπε:

@Ungry girl δε μπορω κ εγω να καταλαβω γτ ανεβαινει...πιστευω κ εγω οτι αν ηταν εξωμητριο θα ηταν πιο μεγαλες οι τιμες...απλα δεν ξερω γτ δεν πεφτει...πιθανον να πρεπει να παρεις χαπια

Πιθανον μακαρι.να είναι μονο χαπια! Δεν εχω ιδεα γιατι ανεβαίνει αν δεν ειναι Εξωμήτριο αν ηταν απλος βιοχημική δεν θα επρεπε να έπεφτε αντι να.ανεβενει τι να π ωωωω

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Γτ δεν θελω να δω οτι ειναι αρνητικο....

ναι αλλα αν ειναι θετικο θα πρεπει κατι να κανεις με τα ροζ, κατι να προσεξεις...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 34 λεπτά , caramel_83 είπε:

ΜΑΝΟΥΛΕΣ

Alekagala 7/10/2017 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!!

oneira_glyka 11/11/2017 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!!

 

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ 

1. Angie trg  ΠΗΤ  9/1/2018!!! ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!! 

2. dimitroula30  ΠΗΤ  17/1/2018!!! ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!! 

3. Kalfeli   ΠΗΤ  2-3/2/2018!!!

4. Ani ani   ΠΗΤ  21/3/2018!!! ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!! 

5. elenakii22 ΠΗΤ  22/3/2018  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

6. maria1988  ΠΗΤ  2/4/2018!!!

7. stalitsa82  ΠΗΤ  25/4/2018!!!

8. Vana87 ΠΗΤ  27/5/2018!!!  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

9. Farmakotriftena ΠΗΤ  8/6/2018!!! ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!! 

10. orianna  ΠΗΤ  21/6/2018!!! ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!! 

11. t1t1n4k1  15/7/2018!!!

12. Antila   ΠΗΤ  16/7/2018!!!

13. ΓΙΩΤΑ781 ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ   2076 !!!!

14. Χαρά Τριανταφυλλακι.  ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ   82.3 !!!!

15. Κόννυ  ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ   92 !!!!

16. modena  ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ   257.95 !!!!

 

 

ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

1. Papaki@  8-10/11/2017!!!

2. Ασία  12/11/2017!!!

3. Ungry girl 17/11/2017!!!

4. Μαρθα Κ 14-17/12/2017!!!

5. MelinaFo  15/12/2017!!!

6. noni90 18/12/2017!!!

7. ntemiiiiii  19/12/2017!!!

8. Dimitr@17 20/12/2017!!!

Nati85 20/12/2017!!!

10. alina80 24/12/2017!!!

11. linaa 24/12/2017!!!

12. Μάντη  25/12/2017!!!

13. Δήμητρα1988 26-28/12/2017!!!

14. ElektraGr  28-29/12/2017!!!

15. WannaBeMother  29/12/2017!!!

16. Elma86  29/12/2017!!!

17. ritaki13  31/12/2017!!!

18. Vila  1/1/2018!!!

19. kido  6/1/2018!!!

20. KalStyl  10/1/2018!!!

21. andrianni  12/1/2018!!!

22. ada32 15/1/2018!!!

23. ellilaw 16/1/2018!!!

 

 

Κορίτσια να δινετε πληροφοριες για να ανανεωνεται το πινακακι μας;)

Με το καλο ολες με ενα μωρακι στην αγκαλια μας!!!:wub:

ρε αγαπη μηπως να πας σε ακομα εναν γιατρο για μια ακομη γνωμη?? μηπως να κανεις και μια χοριακη ακομα σε αλλο μικρονιολογικο???

Σε γιατρο καραμελακι αλλο δεν παω μπορει να ακούγετε βλακεια αλλα με τους πολλούς μπερδευωμαι πιο πολυ! Τωρα οσο για το μικροβιολογικο τι διαφορα μπορει να υπαρξει??

πρίν από 32 λεπτά , modena είπε:

Δεν μου άρεσε και μένα η απάντηση του γιατρού. Κ εγώ θα πήγαινα σε άλλον σίγουρα. Είναι αρκετές μέρες αυτή η κατάσταση, τα χάπια που σου έδωσε δεν είχαν κανένα αποτέλεσμα κ τώρα σε αφήνει μετέωρη μέχρι τις 3 Γενάρη? Απ'τη στιγμή που είναι κάτι γονιμοποιημένο το οποίο δεν προχωράει με το δικό μου το μυαλό πρέπει να φύγει το συντομότερο. Δεν θα το ρισκαρα καθόλου. 

Φαντάζομαι κάτι θα ξέρει τι να πω ας ελπισω πως δεν θα με.προλαβει κατι ποιο άσχημο μεχρι τις 3 του μήνα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Μολις σχολασα κ παλι ειδα ροζ....τι να πω μαλλον θα μου ερθει....μονο στο σκουπισπα ομως ολη μερα τιποτα...

Γιωτα μου εγω παλι ειδα ροζ στο σκουπισμα κ ηταν αρκετο αυτη τη φορα...μαλλον ερχεται περιοδος...θα δειξει...

κανε ενα τεστ μηπως εισαι εγκυος κ χρειαζεσαι προγεστερονη.. 


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , kido είπε:

Κοριτσάκι μου, τι ατυχία πραγματικά, πόσο σου πήγε στραβά! Πες στο γιατρό ότι δεν μπορείς να περάσεις τόσες μέρες απλά περιμένοντας μήπως έχεις αιμορραγία - είναι και μέρες των γιορτών αυτές ακόμα πιο δύσκολο -  και να κλείσεις άμεσα ραντεβού να σε δει και να δρομολογήσετε ό,τι ενέργειες είναι να γίνουν, αλλιώς θα απευθυνθείς αλλού.

Δεν έχει νοημα να με δει λεει ποιο νωρίς κοριτσια δεν ξερω τι να κανωω

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ungry girl είπε:

Δεν έχει νοημα να με δει λεει ποιο νωρίς κοριτσια δεν ξερω τι να κανωω

Ισως θεωρει οτι θα σου ερθει περιοδος κ  θα μηδενιστει η χοριακη. Εμενα οταν μου ηρθε περιοδος( αιμοραγια) στην βιοχημικη  , το βραδυ εκεινης της μερας η χοριακη μου ηταν 28,5  και ομως ειχα απο το πρωι αιμα κανονικο .. δεν ξερω τι να πω για σενα .. δεν ειναι κ καθυστερημενη συλληψη για να λεγαμε για εγκυμοσυνη γτ δεν διπλασιαζεται η χοριακη μετα απο 2 μερες..


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , ada32 είπε:

κανε ενα τεστ μηπως εισαι εγκυος κ χρειαζεσαι προγεστερονη.. 

Αν δεν δω μεχρι να παω να συναντησω την φιλη μου αλλο ροζ θα παω να παρω ενα τεστακι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 7 λεπτά , Ungry girl είπε:

Σε γιατρο καραμελακι αλλο δεν παω μπορει να ακούγετε βλακεια αλλα με τους πολλούς μπερδευωμαι πιο πολυ! Τωρα οσο για το μικροβιολογικο τι διαφορα μπορει να υπαρξει??

Φαντάζομαι κάτι θα ξέρει τι να πω ας ελπισω πως δεν θα με.προλαβει κατι ποιο άσχημο μεχρι τις 3 του μήνα

ειχα διαβασει στο φορουμ περιπτωση η οποια η κοπελα κανει χοριακη και εδειχνε η οτι δεν αυξανοταν η οτι ηταν πολυ μικρη η αυξηση και οταν πηγε στο νοσοκομειο για αποξεση ξαναεκανε μια αλλου και η χοριακη ηταν ΤΕΡΑΣΤΙΑ με αποτελεσμα να συνεχισει κανονικα την εγκυμοσυνη της....δεν εχεις να χασεις κατι να κανεις αλλη μια σε αλλο μικροβιολογικο

οσο για τον γιατρο δεν μου στεκει αυτο που λεει...θα περιμενεις αααλλες 2 εβδομαδες??μην παθεις καμια ζημια στο τελος

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Αν δεν δω μεχρι να παω να συναντησω την φιλη μου αλλο ροζ θα παω να παρω ενα τεστακι

ναι γτ ποτε δεν ξερεις.. εκτος αν καθε φορα εχεις ροζ πριν την περιοδο σου ...


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, ΓΙΩΤΑ78 είπε:

κοριτσια μου εγω σας χαιρετω,φευγω ταξιδακι αυριο και θα επιστρεψω στις 27 .Καλα Χριστουγεννα να εχετε με πολλες πολλες ευχαριστες εκπληξεις!!! φιλια πολλααααααααααα

Να περάσετε τέλεια κορίτσι μου!!!

1 hour ago, Ungry girl είπε:

Λοιπον κοριτσια!! Σας εχω ζαλίσει το καταλαβαίνω αλλα τι να.με κανετε χχαα!! @elenakii22 @ada32 και σε ολες που με ακούτε βασικά με διαβάζετε τσ αποτέλεσματα τις χοριακης Δυστυχώς ειναι 38 ανέβηκε κι αλλο εχω παθει σοκ!!! Ετρεμαν και τρεμουν ακομα τα χερια μου! Καπακι πηρα τηλ το γιατρο! Μου ειπαι οτι σαφος ειναι πολυ μικρη η τιμη φυσικά και δεν μπορει να προχωρήσει η εγκυμοσύνη! (Το ξεραμε αυτο) πως προστο παρον να μη κανω τιποτα μπορεί να εχω αιμορραγία καποια απο αυτες τις μερες και να παω στις 3 του μηνα να με δει με υπέρηχο! Δεν.πιστεύει πως ειναι Εξωμήτριο και θεωρεί απιθανο να δουμε εστο και αδιο σακο!!!! Εχω τρομοκρατηθει!

Αυτααααα

Περίεργα πράγματα...

  • Μου αρέσει 1

EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , Ungry girl είπε:

Δεν έχει νοημα να με δει λεει ποιο νωρίς κοριτσια δεν ξερω τι να κανωω

Εγώ συγνώμη αλλά το βρίσκω λίγο επιπόλαιο.  Μιλάμε για άλλες 3 βδομάδες! !! Αν δεν μπορείνα το διαχειριστει ας πας αλλού.  Μιλα έστω από το τηλέφωνο με κάποιον να ακούσεις μια γνώμη. ..

  • Μου αρέσει 2

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...