Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Dorothiiii είπε:

      Καλησπέρα εγώ τον Ιανουάριο έκανα λαμπαροσκοπηση για την ενδομητρίωση. Για μένα το καλύτερο που μπορείς να κάνεις είναι να καταψυξεις όσα ποιο πολλά ωάρια μπορείς για να έχεις αποθεμα αν χρειαστούν. Εμένα η επέμβαση πήγε πολύ καλά.αλλα το μετά ήταν το δράμα. Αν το ήξερα ποιο πριν θα είχα πάει και εγώ να καταψυξω.

      Κατάλαβα. Θα το έχω υπόψιν.

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, Μάντη είπε:

Ωραιοοοο αλλα δεν τρωμε κρεας! Οποτε σκέφτομαι τη σουπιτσα και με αυτο το καιρο τελεια επιλογη νομιζω! Ειναι και λιγο άρρωστος ο αντρουλης μου οποτε ναι σουπιτσα θα κανω!

Σκεφτόμουν να κανω φασολακια λαδερα αλλα θα κανω σουπιτσα ταιριάζει με το καιρο!

Ααα ναι νομιζω ειναι οτι πρέπει μια και κανει κρυακιιι!!!

2 ώρες πρίν, Nati85 είπε:

Αυτά παντως δεν έχουν καθόλου λέπια μόνο η κοιλιά θέλει καθάρισμα!!!αλλα έφερε αρκετά και πρέπει να τα καθαρίσω να βάλω και μερικά κατάψυξη.

@Μάντη και εγω σπιτι είμαι δεν δουλεύω.εχθες εκανα σούπα λαχανικών και ομελέτα για τον άντρα μου γιατί δεν τρελαίνεται για αυτή την σούπα.σημερα θα κάνω ψάρια.

Πωωωω καλο κουρααγιοοο!!!

1 ώρα πρίν, ada32 είπε:

Καλημερα ! πολυ ταλαιπωρια βρε παιδι μου !! αλλα φανταζομαι θα εχεις μια καλη τιμη =0 !!! Μακαρι .. παντως αν δεν σου εχει ερθει περιοδος , μηπως πρεπει να πας σε γιατρο να σου δωσει χαπια ??

Δυστυχώς

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

1 hour ago, Μάντη είπε:

Ναι ναι σε νησι μενω! Πολυ δυσκολο φαντασου υπαρχουν μερες που βγαζω τις πιτζαμουλες μ μονο για να κανω μπανιο!χαχαχαααα! Οποτε ολοι μερα ασχολουμε με το θεμα εγκυμοσύνη και ειναι χειρότερα !

Καλα το φαντάζομαι και εγω πιο παλιά έτσι όλη μερα με πιτζάμα!!τωρα λίγο κάνω κάποια πραγματάκια και ξελαμπικαρω.προσπαθησε να βρεις κάτι να κανεις στο σπιτι ξερω μπορει να βαριέσαι αλλά καντο!!


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Ungry girl είπε:

Ααα ναι νομιζω ειναι οτι πρέπει μια και κανει κρυακιιι!!!

Πωωωω καλο κουρααγιοοο!!!

Δυστυχώς

To πηρες το αποτελεσμα?

1 hour ago, ΓΙΩΤΑ78 είπε:

κοριτσια μου εγω σας χαιρετω,φευγω ταξιδακι αυριο και θα επιστρεψω στις 27 .Καλα Χριστουγεννα να εχετε με πολλες πολλες ευχαριστες εκπληξεις!!! φιλια πολλααααααααααα

Καλα να περασεις!!!! 


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λοιπον κοριτσια!! Σας εχω ζαλίσει το καταλαβαίνω αλλα τι να.με κανετε χχαα!! @elenakii22 @ada32 και σε ολες που με ακούτε βασικά με διαβάζετε τσ αποτέλεσματα τις χοριακης Δυστυχώς ειναι 38 ανέβηκε κι αλλο εχω παθει σοκ!!! Ετρεμαν και τρεμουν ακομα τα χερια μου! Καπακι πηρα τηλ το γιατρο! Μου ειπαι οτι σαφος ειναι πολυ μικρη η τιμη φυσικά και δεν μπορει να προχωρήσει η εγκυμοσύνη! (Το ξεραμε αυτο) πως προστο παρον να μη κανω τιποτα μπορεί να εχω αιμορραγία καποια απο αυτες τις μερες και να παω στις 3 του μηνα να με δει με υπέρηχο! Δεν.πιστεύει πως ειναι Εξωμήτριο και θεωρεί απιθανο να δουμε εστο και αδιο σακο!!!! Εχω τρομοκρατηθει!

Αυτααααα

  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 46 λεπτά , caramel_83 είπε:

xaxaxaxa εγω κανω αποχη...με παρακαλει 3 μερες τωρα αλλα δεν καθομαι που να χτυπιεται, περιμενω και περιοδο προς τα τελη της εβδομαδας, δεν εχω και πολυ ορεξη για σεξ ειμαι και φορτωμενη στην δουλεια αυτες τις ημερες οποτε ...

χαχαχαχα Καλα του κανεις!!!! 

  • Μου αρέσει 2

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Ungry girl είπε:

Λοιπον κοριτσια!! Σας εχω ζαλίσει το καταλαβαίνω αλλα τι να.με κανετε χχαα!! @elenakii22 @ada32 και σε ολες που με ακούτε βασικά με διαβάζετε τσ αποτέλεσματα τις χοριακης Δυστυχώς ειναι 38 ανέβηκε κι αλλο εχω παθει σοκ!!! Ετρεμαν και τρεμουν ακομα τα χερια μου! Καπακι πηρα τηλ το γιατρο! Μου ειπαι οτι σαφος ειναι πολυ μικρη η τιμη φυσικά και δεν μπορει να προχωρήσει η εγκυμοσύνη! (Το ξεραμε αυτο) πως προστο παρον να μη κανω τιποτα μπορεί να εχω αιμορραγία καποια απο αυτες τις μερες και να παω στις 3 του μηνα να με δει με υπέρηχο! Δεν.πιστεύει πως ειναι Εξωμήτριο και θεωρεί απιθανο να δουμε εστο και αδιο σακο!!!! Εχω τρομοκρατηθει!

Αυτααααα

Αχ ρε κοριτσι μ μηπως δεν πρεπει να το αφησεις τοσο και νανπαρεις μια ακομη γνωμη γιατρου... Μηπως χρειάζεται να σε καθαρισουν;;; δεν εχω εμπειρία σε ολα αυτα μια ιδεα λεω!

πρίν από 8 λεπτά , Nati85 είπε:

Καλα το φαντάζομαι και εγω πιο παλιά έτσι όλη μερα με πιτζάμα!!τωρα λίγο κάνω κάποια πραγματάκια και ξελαμπικαρω.προσπαθησε να βρεις κάτι να κανεις στο σπιτι ξερω μπορει να βαριέσαι αλλά καντο!!

Προσπαθω να βρίσκω διαφορα αλλα μετα πο λιγο καιρο βαριέμαι !χαχαχαχα


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Ungry girl είπε:

Λοιπον κοριτσια!! Σας εχω ζαλίσει το καταλαβαίνω αλλα τι να.με κανετε χχαα!! @elenakii22 @ada32 και σε ολες που με ακούτε βασικά με διαβάζετε τσ αποτέλεσματα τις χοριακης Δυστυχώς ειναι 38 ανέβηκε κι αλλο εχω παθει σοκ!!! Ετρεμαν και τρεμουν ακομα τα χερια μου! Καπακι πηρα τηλ το γιατρο! Μου ειπαι οτι σαφος ειναι πολυ μικρη η τιμη φυσικά και δεν μπορει να προχωρήσει η εγκυμοσύνη! (Το ξεραμε αυτο) πως προστο παρον να μη κανω τιποτα μπορεί να εχω αιμορραγία καποια απο αυτες τις μερες και να παω στις 3 του μηνα να με δει με υπέρηχο! Δεν.πιστεύει πως ειναι Εξωμήτριο και θεωρεί απιθανο να δουμε εστο και αδιο σακο!!!! Εχω τρομοκρατηθει!

Αυτααααα

οντως πολυ περιεργο βρε παιδι μου ! συνηθως πεφτει η χοριακη .. εσενα γτ σου ανεβαινει ?? εξαλλου εκανες και υπερηχο και δν ειδε τιποτα ο γιατρος  , μηπως χρειαζοσουν αποξεση κτλ...πολυ περιεργο ειναι .. 


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Ungry girl δε μπορω κ εγω να καταλαβω γτ ανεβαινει...πιστευω κ εγω οτι αν ηταν εξωμητριο θα ηταν πιο μεγαλες οι τιμες...απλα δεν ξερω γτ δεν πεφτει...πιθανον να πρεπει να παρεις χαπια


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΜΑΝΟΥΛΕΣ

Alekagala 7/10/2017 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!!

oneira_glyka 11/11/2017 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!!

 

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ 

1. Angie trg  ΠΗΤ  9/1/2018!!! ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!! 

2. dimitroula30  ΠΗΤ  17/1/2018!!! ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!! 

3. Kalfeli   ΠΗΤ  2-3/2/2018!!!

4. Ani ani   ΠΗΤ  21/3/2018!!! ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!! 

5. elenakii22 ΠΗΤ  22/3/2018  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

6. maria1988  ΠΗΤ  2/4/2018!!!

7. stalitsa82  ΠΗΤ  25/4/2018!!!

8. Vana87 ΠΗΤ  27/5/2018!!!  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

9. Farmakotriftena ΠΗΤ  8/6/2018!!! ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!! 

10. orianna  ΠΗΤ  21/6/2018!!! ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!! 

11. t1t1n4k1  15/7/2018!!!

12. Antila   ΠΗΤ  16/7/2018!!!

13. ΓΙΩΤΑ781 ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ   2076 !!!!

14. Χαρά Τριανταφυλλακι.  ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ   82.3 !!!!

15. Κόννυ  ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ   92 !!!!

16. modena  ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ   257.95 !!!!

 

 

ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

1. Papaki@  8-10/11/2017!!!

2. Ασία  12/11/2017!!!

3. Ungry girl 17/11/2017!!!

4. Μαρθα Κ 14-17/12/2017!!!

5. MelinaFo  15/12/2017!!!

6. noni90 18/12/2017!!!

7. ntemiiiiii  19/12/2017!!!

8. Dimitr@17 20/12/2017!!!

Nati85 20/12/2017!!!

10. alina80 24/12/2017!!!

11. linaa 24/12/2017!!!

12. Μάντη  25/12/2017!!!

13. Δήμητρα1988 26-28/12/2017!!!

14. ElektraGr  28-29/12/2017!!!

15. WannaBeMother  29/12/2017!!!

16. Elma86  29/12/2017!!!

17. ritaki13  31/12/2017!!!

18. Vila  1/1/2018!!!

19. kido  6/1/2018!!!

20. KalStyl  10/1/2018!!!

21. andrianni  12/1/2018!!!

22. ada32 15/1/2018!!!

23. ellilaw 16/1/2018!!!

 

 

Κορίτσια να δινετε πληροφοριες για να ανανεωνεται το πινακακι μας;)

Με το καλο ολες με ενα μωρακι στην αγκαλια μας!!!:wub:

πρίν από 21 λεπτά , Ungry girl είπε:

Λοιπον κοριτσια!! Σας εχω ζαλίσει το καταλαβαίνω αλλα τι να.με κανετε χχαα!! @elenakii22 @ada32 και σε ολες που με ακούτε βασικά με διαβάζετε τσ αποτέλεσματα τις χοριακης Δυστυχώς ειναι 38 ανέβηκε κι αλλο εχω παθει σοκ!!! Ετρεμαν και τρεμουν ακομα τα χερια μου! Καπακι πηρα τηλ το γιατρο! Μου ειπαι οτι σαφος ειναι πολυ μικρη η τιμη φυσικά και δεν μπορει να προχωρήσει η εγκυμοσύνη! (Το ξεραμε αυτο) πως προστο παρον να μη κανω τιποτα μπορεί να εχω αιμορραγία καποια απο αυτες τις μερες και να παω στις 3 του μηνα να με δει με υπέρηχο! Δεν.πιστεύει πως ειναι Εξωμήτριο και θεωρεί απιθανο να δουμε εστο και αδιο σακο!!!! Εχω τρομοκρατηθει!

Αυτααααα

ρε αγαπη μηπως να πας σε ακομα εναν γιατρο για μια ακομη γνωμη?? μηπως να κανεις και μια χοριακη ακομα σε αλλο μικρονιολογικο???

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , Ungry girl είπε:

Λοιπον κοριτσια!! Σας εχω ζαλίσει το καταλαβαίνω αλλα τι να.με κανετε χχαα!! @elenakii22 @ada32 και σε ολες που με ακούτε βασικά με διαβάζετε τσ αποτέλεσματα τις χοριακης Δυστυχώς ειναι 38 ανέβηκε κι αλλο εχω παθει σοκ!!! Ετρεμαν και τρεμουν ακομα τα χερια μου! Καπακι πηρα τηλ το γιατρο! Μου ειπαι οτι σαφος ειναι πολυ μικρη η τιμη φυσικά και δεν μπορει να προχωρήσει η εγκυμοσύνη! (Το ξεραμε αυτο) πως προστο παρον να μη κανω τιποτα μπορεί να εχω αιμορραγία καποια απο αυτες τις μερες και να παω στις 3 του μηνα να με δει με υπέρηχο! Δεν.πιστεύει πως ειναι Εξωμήτριο και θεωρεί απιθανο να δουμε εστο και αδιο σακο!!!! Εχω τρομοκρατηθει!

Αυτααααα

Δεν μου άρεσε και μένα η απάντηση του γιατρού. Κ εγώ θα πήγαινα σε άλλον σίγουρα. Είναι αρκετές μέρες αυτή η κατάσταση, τα χάπια που σου έδωσε δεν είχαν κανένα αποτέλεσμα κ τώρα σε αφήνει μετέωρη μέχρι τις 3 Γενάρη? Απ'τη στιγμή που είναι κάτι γονιμοποιημένο το οποίο δεν προχωράει με το δικό μου το μυαλό πρέπει να φύγει το συντομότερο. Δεν θα το ρισκαρα καθόλου. 

  • Μου αρέσει 2

XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , Ungry girl είπε:

Λοιπον κοριτσια!! Σας εχω ζαλίσει το καταλαβαίνω αλλα τι να.με κανετε χχαα!! @elenakii22 @ada32 και σε ολες που με ακούτε βασικά με διαβάζετε τσ αποτέλεσματα τις χοριακης Δυστυχώς ειναι 38 ανέβηκε κι αλλο εχω παθει σοκ!!! Ετρεμαν και τρεμουν ακομα τα χερια μου! Καπακι πηρα τηλ το γιατρο! Μου ειπαι οτι σαφος ειναι πολυ μικρη η τιμη φυσικά και δεν μπορει να προχωρήσει η εγκυμοσύνη! (Το ξεραμε αυτο) πως προστο παρον να μη κανω τιποτα μπορεί να εχω αιμορραγία καποια απο αυτες τις μερες και να παω στις 3 του μηνα να με δει με υπέρηχο! Δεν.πιστεύει πως ειναι Εξωμήτριο και θεωρεί απιθανο να δουμε εστο και αδιο σακο!!!! Εχω τρομοκρατηθει!

Αυτααααα

Κοριτσάκι μου, τι ατυχία πραγματικά, πόσο σου πήγε στραβά! Πες στο γιατρό ότι δεν μπορείς να περάσεις τόσες μέρες απλά περιμένοντας μήπως έχεις αιμορραγία - είναι και μέρες των γιορτών αυτές ακόμα πιο δύσκολο -  και να κλείσεις άμεσα ραντεβού να σε δει και να δρομολογήσετε ό,τι ενέργειες είναι να γίνουν, αλλιώς θα απευθυνθείς αλλού.

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Οπότε κορίτσι να σου ευχηθούμε.τα ίδια είχα και εγώ την ημέρα που περίμενα περίοδο και την επόμενη. ΝΑ ΜΑΣ ΖΉΣΕΙ.....

Μολις σχολασα κ παλι ειδα ροζ....τι να πω μαλλον θα μου ερθει....μονο στο σκουπισπα ομως ολη μερα τιποτα...

6 ώρες πρίν, ΓΙΩΤΑ78 είπε:

Καλημερα κοριτσιαααααααααααα!!!

@Dimitr@17 και @ntemiiiiii αντε κοριτσια μου περιμενουμε νεα σας ,ωραια και θετικα ακουγονται τα συμπτωματα σας.

@alina80 αντε λιγες μερουλες εμειναν και για σενα ,υπομονη λιγο ακομα ,ξερω οτι τα τελευταια μετρα πριν τον τερματισμο ειναι τα χειροτερα

Γιωτα μου εγω παλι ειδα ροζ στο σκουπισμα κ ηταν αρκετο αυτη τη φορα...μαλλον ερχεται περιοδος...θα δειξει...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Μολις σχολασα κ παλι ειδα ροζ....τι να πω μαλλον θα μου ερθει....μονο στο σκουπισπα ομως ολη μερα τιποτα...

Γιατί δεν κάνεις ένα τεστακι να ησυχάσεις βρε κορίτσι?


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...