Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 57 λεπτά , despoina554 είπε:

      Καλησπέρα. Άλλη μια αρνητική χοριακη στο ιστορικό μου, μόλις έλαβα τα αποτελέσματα. Παρακαλώ θα ήθελα τη συμβουλή σας γιατί η απόγνωση βαράει κόκκινο. Ο γιατρός μου είδε πριν λίγο καιρό την ca η οποια ήταν 22 , μου είπε λοιπόν ότι θεωρεί ότι μάλλον έχω και  ενδομητριωση ( πονάω πολύ κατά τη διάρκεια της περιόδου). Μου εξηγησε βεβαια ότι επειδή είμαι 37 δεν θέλει να ρισκάρει να μου κάνει λαπαροσκόπηση και να μπω για κάποιους μήνες σε εμμηνόπαυση. Είχε κάποια κοπελα αντίστοιχο θέμα ;Στο Ιασώ ειμαι. Ευχαριστώ εκ των προτέρων. 

      Καλησπέρα εγώ τον Ιανουάριο έκανα λαμπαροσκοπηση για την ενδομητρίωση. Για μένα το καλύτερο που μπορείς να κάνεις είναι να καταψυξεις όσα ποιο πολλά ωάρια μπορείς για να έχεις αποθεμα αν χρειαστούν. Εμένα η επέμβαση πήγε πολύ καλά.αλλα το μετά ήταν το δράμα. Αν το ήξερα ποιο πριν θα είχα πάει και εγώ να καταψυξω.

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 14 λεπτά , Μάντη είπε:

Ναι ναι σε νησι μενω! Πολυ δυσκολο φαντασου υπαρχουν μερες που βγαζω τις πιτζαμουλες μ μονο για να κανω μπανιο!χαχαχαααα! Οποτε ολοι μερα ασχολουμε με το θεμα εγκυμοσύνη και ειναι χειρότερα !

οντως οταν δεν εχεις τι να κανεις ειναι δυσκολο  να περασει η μερα ... 

 

@ntemiiiiii kai   @Dimir@17 αντε περιμενουμε τα ευχαριστα νεα ! ειδικα εσυ @dimitra17 μην απορεις πλεον ! εισαι εγκυος....


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 2 λεπτά , Μάντη είπε:

Πολυ δυσκολα εχω παρεακι ομως εσας!!!:-P

ναι κ εγω στην δουλεια ειμαι , αλλα προσπαθω να μπω να γραψω ! γτ νιωθω οτι εχω παρεα εδω

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου εγω σας χαιρετω,φευγω ταξιδακι αυριο και θα επιστρεψω στις 27 .Καλα Χριστουγεννα να εχετε με πολλες πολλες ευχαριστες εκπληξεις!!! φιλια πολλααααααααααα

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, ΓΙΩΤΑ78 είπε:

κοριτσια μου εγω σας χαιρετω,φευγω ταξιδακι αυριο και θα επιστρεψω στις 27 .Καλα Χριστουγεννα να εχετε με πολλες πολλες ευχαριστες εκπληξεις!!! φιλια πολλααααααααααα

Καλα να περάσετε! Καλα χριστουγενναααα!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 33 λεπτά , Μάντη είπε:

Πολυ δυσκολα εχω παρεακι ομως εσας!!!:-P

Βρες κάτι που σου αρέσει να απασχολήσαι. Από τα κλασικά (κέντημα;), κατασκευές, διακόσμηση. Τώρα στο internet μπορείς να βρεις βιντεάκια να μάθεις τα πάντα.

Όσο για το φαί κόρες, η γνωστή ακαμάτρα της παρέας σε αυτό το θέμα (εγώ) πήγα και πήρα το έτοιμο ριζότο! Είναι έτοιμο σε 10-15 λεπτά. Βγάζει δύο μερίδες. Και είναι νοστιμότατο! Και έχει και διάφορες γεύσεις. Πήρα το "τέσσερα τυριά".

Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πρίν, ΓΙΩΤΑ78 είπε:

μια χαρα ειμαι κοριτσι μου,δεν εχω παει ακομα στον γιατρο,στις 29 εχω ραντεβου,απο συμπτωματα :τωρα αρχιζει και πρηζεται σιγα σιγα το στηθος και μερικα πονακια χαμηλα,τιποτα αλλο!!!  :)  Εσυ πως πας ???του" τον "εδεσες φιογκο ή οχι ακομα????

xaxaxaxa εγω κανω αποχη...με παρακαλει 3 μερες τωρα αλλα δεν καθομαι που να χτυπιεται, περιμενω και περιοδο προς τα τελη της εβδομαδας, δεν εχω και πολυ ορεξη για σεξ ειμαι και φορτωμενη στην δουλεια αυτες τις ημερες οποτε ...

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , caramel_83 είπε:

xaxaxaxa εγω κανω αποχη...με παρακαλει 3 μερες τωρα αλλα δεν καθομαι που να χτυπιεται, περιμενω και περιοδο προς τα τελη της εβδομαδας, δεν εχω και πολυ ορεξη για σεξ ειμαι και φορτωμενη στην δουλεια αυτες τις ημερες οποτε ...

Λυσσιστράτη μου εσύ! Καλά κάνεις (εφόσον δεν έχεις και όρεξη)!

Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πρίν, Μαρθα Κ είπε:

@alina80 @caramel_83 έως εχθές περίμενα τώρα από σήμερα εγώ θα μετρήσω καθηστερηση.... Και την τεταρτη η την Παρασκευή θα κάνω τεστ.... 

μακαρι να μας πεις τα θετικα, εχεις καποιο συμπτωμα??

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , alina80 είπε:

Βρες κάτι που σου αρέσει να απασχολήσαι. Από τα κλασικά (κέντημα;), κατασκευές, διακόσμηση. Τώρα στο internet μπορείς να βρεις βιντεάκια να μάθεις τα πάντα.

Όσο για το φαί κόρες, η γνωστή ακαμάτρα της παρέας σε αυτό το θέμα (εγώ) πήγα και πήρα το έτοιμο ριζότο! Είναι έτοιμο σε 10-15 λεπτά. Βγάζει δύο μερίδες. Και είναι νοστιμότατο! Και έχει και διάφορες γεύσεις. Πήρα το "τέσσερα τυριά".

Μαθαίνω βελονακι! Οσο για το μαγείρεμα μου αρεσει πολυ! Αλλα που και που παίρνω και εγω ετοιμοοο χαχαχααα! Δεν εχω δοκιμάσει ακομα το ριζοτο μου εδωσες ιδεα για αυριο!!!χαχαχαχααχαα

  • Μου αρέσει 1

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 25 λεπτά , alina80 είπε:

Λυσσιστράτη μου εσύ! Καλά κάνεις (εφόσον δεν έχεις και όρεξη)!

ε ναι μωρε ασε με ουτε ορεξη εχω ουτε γονιμες ειναι αλλα και να ηταν αφου δεν θα εκανε αυτο που πρεπει γιατι να ζοριστω?? ας μου ερθει η περιοδος να τελειωσει και βλεπουμε...δεν θα σκασω κιολας

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

εγω παω να κανω μοσχαρακι κοκκινιστο με πουρεδακι :D 

πρίν από 1 λεπτό , Τονι@ είπε:

Μπράβο @caramel_83!!!!  Αλίμονο σε εμάς που υποκυπτουμε εύκολα! ! Χαχαχα! ! Σε θαυμάζω!

ααα δεν εχει... εχουμε 10 12 μερες χωρις επαφη και δεν βλεπω και συντομα να υπαρχει :D 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , caramel_83 είπε:

εγω παω να κανω μοσχαρακι κοκκινιστο με πουρεδακι :D 

ααα δεν εχει... εχουμε 10 12 μερες χωρις επαφη και δεν βλεπω και συντομα να υπαρχει :D 

Θα σε πιάσουν νεύρα μετά!! Και στις γόνιμες θα είσαι σε έξαρση!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, kido είπε:

Θα σε πιάσουν νεύρα μετά!! Και στις γόνιμες θα είσαι σε έξαρση!!

θα τον δειρω και θα ηρεμησω....λυσεις υπαρχουν εσεις δεν τις ξερετε χαχαχαχαχαχα

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...