Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 38 λεπτά , helena212 είπε:

      Καλημέρα, τι τρέλα είναι αυτή που περνάω Παναγία μου.. αύριο έχω την δεύτερη χοριακή, έχει ξεπρηστει το στηθος μου.. δεν νιωθω τίποτα..  δεν ξέρω και τι πρέπει να νιώθω..  δεν μπορώ αλλο

      Καλημέρα! Δεν είναι απαραίτητο ότι θα νιώσεις κάτι! Μπορεί και όλη σου την εγκυμοσύνη να μην καταλάβεις τίποτα!! Μακάρι δλδ να μη καταλάβεις τίποτα! 🙂

      13 ώρες πρίν, Γεωργία38 είπε:

      Κορίτσια καλησπερα την δεύτερα θα παω να κάνω τον υπερηχο αλλα αυτο με την αδεια θέλω να μάθω και εγώ είχα παρει δυο εβδομάδες απο την κανονική μου αλλα επείδη δουλευω σε σουπερμαρκετ και τυροκομικο η μαια μου ειπε θα μου ξαναγραψει αναρρωτικη.επισης είχα κόψει το αλάτι στα φαγητά μου πριν ολη την διαδιακασια γιατι είχα αρκετή πιεση τα τρώω αναλατα δηλαδή λέτε να υπαρζει θέμα;

      Καλημέρα! Οι γιατροι γράφουν αναλόγως τη περίπτωση αναρρωτικες. Αφού σου είπε η μαία σου ότι χρειάζεσαι λόγω δουλειάς αυτό και θα γίνει! Δεν είναι κάτι απλώς θα στείλεις την αναρρωτικη στην εργασία σου. Κι εγώ έχω ορθοστασία και βάρη στη δουλειά και έχουμε ήδη πει ότι θα μου ξεκινήσει αναρρωτικη από τη πρώτη μέρα. Τώρα για τα ανάλατα σε τι να υπάρχει θέμα γιατί δεν κατάλαβα. Ίσα ίσα αν έχεις πίεση όσο λιγότερο αλάτι τόσο το καλύτερο!

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

κοριτσια τι κανετε??? δεν προλαβα να διαβασω ολες τις σελιδες!!! @ada32 το εχεις φιλοσοφισει το θεμα κ σε καταλαβαινω οποτε δοκιμασε το απλα στα ειπαμε εμεις εδω για να εισαι ενημερωμενη τι πιθανοτητες εχεις με αυτη την μεθοδο!!!! 

@alina80 πως εισαι? εχουμε μερες ακομα για να ξερουμε σημαδια περιοδου ειναι κ εγκυμοσυνης μην το ξεχναμε! κ εγω μονο το στηθος εχει ψιλοπρηστει κ βλεπουμε...

 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 1 λεπτό , kido είπε:

Γιατί σκιβεις και βάζεις πίεση ετσι έχω ακούσει! 

Ε ενταξη μωρε την ηλεκτρονική την παμε και ορθια αχαχαχα! Πιο παλια προσεχα και εγω τα παντα για.μηπως και.ειμαι εγκυος και κανω κατι.που δεν πρέπει αλλα καθε φορα πουου ερχόταν η συχαμενη ελεγα τσαμπα.προσεχα τωρα τα κανω ολα και οταν και αν με το καλο μηνω θα προσέξω ακομα και το τσιγαρο που το σκευτομαι βεβαια στην πςριπτωση οπως τις δημητρας θα εκανα ενα τεστακι πριν τη σκουπα χααχχα

Σορυ για το κατεβατο τη με επιασε αχαχαα αγονια μάλλον

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Θα δειξει...θα προσπαθησω να κανω υπομονη κ να μην το σκεφτομαι..αν δεν.ερθει θα κανω την πεμπτη αν κ τωρα εβαλα σκουπα ηλεκτρικη κ ειδα ελαχιστο καφε μια κουκιδα δλδ

Αχ σε παρακαλώ άσε τη σκούπα. ..Έχω γίνει γραφική το ξέρω. ..αλλά τα μοναδικά καφέ που είδα στην εγκυμοσύνη μου ήταν μετά από σκούπα. .είναι πολλή η δύναμη που χρειάζεται και δεν το καταλαβαίνουμε. .


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , linaa είπε:

κοριτσια τι κανετε??? δεν προλαβα να διαβασω ολες τις σελιδες!!! @ada32 το εχεις φιλοσοφισει το θεμα κ σε καταλαβαινω οποτε δοκιμασε το απλα στα ειπαμε εμεις εδω για να εισαι ενημερωμενη τι πιθανοτητες εχεις με αυτη την μεθοδο!!!! 

@alina80 πως εισαι? εχουμε μερες ακομα για να ξερουμε σημαδια περιοδου ειναι κ εγκυμοσυνης μην το ξεχναμε! κ εγω μονο το στηθος εχει ψιλοπρηστει κ βλεπουμε...

 

 

Από στήθος τίποτα. Ίσως το νιώθω λίγο πιο βαρύ, ίσως να είναι και ιδέα μου. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 53 λεπτά , Ungry girl είπε:

Αααα καλε οντος ειναι πολλα.έχετε και εισιτήρια πολλα πιο πολυ σας συμφέρει να πατε εξω αλλα αφου εέχετε να μένετε καπου γλυτώνετε πολλα..ειχα παλια μια προϊη νυφη απο  Μυτιλήνης Δυστυχώς δεν προλαβα βα ερθω χαχαχα σε ωραιο μερος εισαι!

 

Ωραια ειναι αλλα ειναι δυσκολα με γιατρους πρεπει να.πηγαινουμε Αθήνα!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 18 λεπτά , alina80 είπε:

Από στήθος τίποτα. Ίσως το νιώθω λίγο πιο βαρύ, ίσως να είναι και ιδέα μου. 

καλα κ εμενα στην βιοχημικη δεν ειχε πρηστει καθολου οποτε υπομονη εχουμε μερες ακομα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, ada32 είπε:

Μπορείς να  Μου πεις γτ κάνατε σπερματεγχυση; είχατε καποιο πρόβλημα;

Όχι απλά αφού θέλαμε να κάνουμε έλεγχο αν υπάρχει πρόβλημα μας είπε θέλετε να κάνουμε αφού θα ελέγξουμε το σπέρμα; και είπαμε ναι. Εσείς έχετε; έχετε κάνει εξετάσεις; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 47 λεπτά , Μάντη είπε:

Σίγουρα εδω δεν ειναι να εμπιστεύεσαι γιατρους ευκολα! 

Ε γενικα οπου ειναι λιγοι χαχα μη νομιζεις και εμεις ψαχνουμε να βρουμε καλο γιατρό με τα κιάλια!! Και εγω αθηνα παω!

πρίν από 42 λεπτά , kido είπε:

Τι έγινε με τη χοριακη σου;;;;

Τι περιμενες????

Σε εμενα ολαααααα!!! Ηταν κλειστό το ιατρείο!!!!:oops::confused:  κοντευω να σκασω εγραφε απ εξω 18:00 εως 20:00 πηγα 7 και 10 και ειναι κλειστοοοοοο!!!!! What the fack  Χαχαχα! Με τον πονο μου παιζει ο τυπος χεχεχε! Αυριο τα νεα κορίτσια!!! Το μεσημεράκι!

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

@Dimitr@17 κάνε κορίτσι μου ένα τεστ αφού έχεις καθυστέρηση! Καλύτερα να ξέρεις! Είτε είσαι είτε όχι!

Μην βλέπεις εμένα...εγώ αύριο περιμένω μέχρι και 21!Έχω κάνει μια φορά Και 35ρι κύκλο! οπότε πρέπει να περιμένω λίγο ακόμη...

Στο λέω γιατί τα καφέ σε περί που είσαι έγκυος σημαίνει ότι μπορεί να χρειάζεσαι προγεστερόνη...μην το ρισκάρεις.. φιλικά...

@Ungry girl τι γκαντεμια είναι αυτή;;; έλεος;;;δεν σου είπε το πρωϊ ότι θα είναι κλειστά;


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, xristina55 είπε:

Η εξωσωματικη ειναι η επομενη λυση αν αποτυχουμε για 6η φορα ,το θεμα ειναι πως καθε φορα το εμβρυο εχει  κ αλλο προβλημα οποτε δεν βγαζουμε ακρη ,οι γιατροι λενε οτι απλα ειμαστε απιστευτα ΑΤΥΧΟΙ !!

Αν είναι δυνατόν ρε κορίτσι!! Σου εύχομαι τουλάχιστον η επόμενη εγκυμοσύνη σου να είναι τελειομηνη και ένα υγιές μωράκι στην αγκαλιά σου! Και δυο κ τρία μη σου πω!!

Εμένα δε μου ήρθε ακόμα, μου έφερε τεστ ο γλυκόυλης μου αλλά είναι αρνητικό οπότε μάλλον είναι επειδή έχω ζοριστει κ αγχωθει πολύ αυτό το διάστημα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...