Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 38 λεπτά , helena212 είπε:

      Καλημέρα, τι τρέλα είναι αυτή που περνάω Παναγία μου.. αύριο έχω την δεύτερη χοριακή, έχει ξεπρηστει το στηθος μου.. δεν νιωθω τίποτα..  δεν ξέρω και τι πρέπει να νιώθω..  δεν μπορώ αλλο

      Καλημέρα! Δεν είναι απαραίτητο ότι θα νιώσεις κάτι! Μπορεί και όλη σου την εγκυμοσύνη να μην καταλάβεις τίποτα!! Μακάρι δλδ να μη καταλάβεις τίποτα! 🙂

      13 ώρες πρίν, Γεωργία38 είπε:

      Κορίτσια καλησπερα την δεύτερα θα παω να κάνω τον υπερηχο αλλα αυτο με την αδεια θέλω να μάθω και εγώ είχα παρει δυο εβδομάδες απο την κανονική μου αλλα επείδη δουλευω σε σουπερμαρκετ και τυροκομικο η μαια μου ειπε θα μου ξαναγραψει αναρρωτικη.επισης είχα κόψει το αλάτι στα φαγητά μου πριν ολη την διαδιακασια γιατι είχα αρκετή πιεση τα τρώω αναλατα δηλαδή λέτε να υπαρζει θέμα;

      Καλημέρα! Οι γιατροι γράφουν αναλόγως τη περίπτωση αναρρωτικες. Αφού σου είπε η μαία σου ότι χρειάζεσαι λόγω δουλειάς αυτό και θα γίνει! Δεν είναι κάτι απλώς θα στείλεις την αναρρωτικη στην εργασία σου. Κι εγώ έχω ορθοστασία και βάρη στη δουλειά και έχουμε ήδη πει ότι θα μου ξεκινήσει αναρρωτικη από τη πρώτη μέρα. Τώρα για τα ανάλατα σε τι να υπάρχει θέμα γιατί δεν κατάλαβα. Ίσα ίσα αν έχεις πίεση όσο λιγότερο αλάτι τόσο το καλύτερο!

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 35 λεπτά , elenakii22 είπε:

μαλιστα..εφτιαξε καθολου η ψυχολογια σου?γτ σε ειχε παρει πολυ απο κατω...

Μπα όχι δεν είμαι καλυτερα.ο άντρας μου τα ίδια και αυτος και ευτυχως έχω το παιδάκι μου Παίζουμε γελάμε και μου δίνει δύναμη.ονειρευτηκα και κάτι παραπάνω αλλά αρχίζω να νιώθω ότι δεν θα γίνει και προσπαθώ να καταλάβω αν τελικά θέλω να μπω στην διαδικασία με κάποια άλλη μεθόδο να κάνω ένα δεύτερο παιδάκι η να μείνουμε οι 3 μας.νομιζω για τωρα δεν θα κάνω τίποτα γιατί και σπερματέγχυση αν εκανα και δεν έπιανε θα ήμουν ακόμα χειρότερα.τα χω μπερδεμένα στο μυαλό μου.τι σε ζαλίζω και εσενα με τα τρέλα μου εγκυο γυναίκα!!! Μαρθα βουρτση έχω γινει

πρίν από 33 λεπτά , Ungry girl είπε:

Καρπενήσι εχω παει ηια δουλεια οντος δεν λεει πολλα ..ναι και βυτινα ειχα πει αλλα δεν ξερω αν συμφερει να παω γιατι θα εχουμε 2 3 διανυκτερεύσεις το πολυ και για να παω βυτινα θελω ενα 5ωρο χαχχαα!!! Θα δω..και δεν.ξερω και πως ειναι ο δρομος εχει στροφές???

Πήγαινε λίμνη Πλαστηρα!!!


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 8 λεπτά , Nati85 είπε:

Μπα όχι δεν είμαι καλυτερα.ο άντρας μου τα ίδια και αυτος και ευτυχως έχω το παιδάκι μου Παίζουμε γελάμε και μου δίνει δύναμη.ονειρευτηκα και κάτι παραπάνω αλλά αρχίζω να νιώθω ότι δεν θα γίνει και προσπαθώ να καταλάβω αν τελικά θέλω να μπω στην διαδικασία με κάποια άλλη μεθόδο να κάνω ένα δεύτερο παιδάκι η να μείνουμε οι 3 μας.νομιζω για τωρα δεν θα κάνω τίποτα γιατί και σπερματέγχυση αν εκανα και δεν έπιανε θα ήμουν ακόμα χειρότερα.τα χω μπερδεμένα στο μυαλό μου.τι σε ζαλίζω και εσενα με τα τρέλα μου εγκυο γυναίκα!!! Μαρθα βουρτση έχω γινει

Πήγαινε λίμνη Πλαστηρα!!!

Ειναι μακριά δεν ειναι???? Ποσο ειναι απο αθηνα??

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 53 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

@Μαρθα Κ αυτο ειναι πολυ ευχαριστο που δεν εχεις αδιαθετησει...για κανε και εσυ ενα τεστακι να δουμε...

Για τσιπουρα???απαπαπαπα.....

Τσιπουρα καλέ με τόνο στο ι χαχαχαχα

πρίν από 50 λεπτά , kido είπε:

Πολύ χαλαρή σε βλέπω! Αν είναι για τσιπούρα χαλάλι!! Μ αρέσει που λέτε η μία στην άλλη που αναμένετε μαζί να κάνει τεστ και οι ίδιες δεν κάνετε!! Χαχα!! Όσο χρόνο θέλετε πάρτε κορίτσια μακάρι να είστε και οι 3 σας @ntemiiiiii @Μαρθα Κ @Dimitr@17!!!  

Όντως ειμαι χαλαρή μάλλον επειδή νιώθω κάτι μέσα και λέω πόσο έξω ναχω πέσει.... χαχαχα κρατάω και μικρό καλάθι όμως! Ποτέ δεν ξέρεις!!

πρίν από 47 λεπτά , Δήμητρα1988 είπε:

καλησπερα κοριτσια!! εφτιαξα απογευματινο καφεδακι στη δουλεια και διαβασα τα νεακια σας!!

@ntemiiiiii @Dimitr@17 @Μαρθα Κ μηπως ετοιμάζετε ομαδικη αναδο για το πινακακι??? μακαρι!!!! ευχομαι 3 θετικα τεστακια!!!

@alina80 περνανε γρηογαρα οι μερες και ερχετε και η δικια σου! μπορει να εχεισ πονακια αλλα αν δε δουμε την ακατανομαστη εχουμε ελπιδες!!!

@Ungry girl ti egine me th xoriakh telika?? 

εμενα τελικα εκεινα τα διαφανη υγρα σταματησαν και ξεκινησαν τα ασπρα γαλακτωδες οποτε ειμαι σε καλο δρομο αν και εχω μερες μπροστα μου!!! 

Μακάρι!!!!

πρίν από 24 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Εμενα σημερα ειναι να μου ερθει αλλα προς το παρον τιποτα...

Εσύ αγάπη πόσα άλλα συμπτώματα θες για να πειστείς;;;;χτες  είδες ροζ θα είχε έρθει μέχρι τώρα!!!!


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , Ungry girl είπε:

Αααα ωραια δεν εχω παεει αλλα εχω δει ειναι ωραια!! Στην Εύβοια το μονο που εχει ειναι ενα χωριο παπάδες λεγονται που εχει σαλε αλλα και εκει εχει στροφες καργα! Και μετα η στενη που ειναι πολυ κοντα απο εδω που ειμαι 30 λεπτα περιπου και παω συχνά ειναι κοντα στη διρφυ δεν ξερω αν ξέρεις και πιανει και χιονια πανω απο 2 μετρα ειπαμε ειμαι σουμαχερ αλλα δεν μπορω να ανεβω με χιονια χχχαχα

Οι παπάδες είναι πολύ ωραίο χωριό. Και δίπλα το δασικό χωριό, που είναι όντως σαν σαλέ. Έχει στροφές, αλλά αξίζει. Είναι και ωραία διαδρομή!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Nati85 είπε:

Μπα όχι δεν είμαι καλυτερα.ο άντρας μου τα ίδια και αυτος και ευτυχως έχω το παιδάκι μου Παίζουμε γελάμε και μου δίνει δύναμη.ονειρευτηκα και κάτι παραπάνω αλλά αρχίζω να νιώθω ότι δεν θα γίνει και προσπαθώ να καταλάβω αν τελικά θέλω να μπω στην διαδικασία με κάποια άλλη μεθόδο να κάνω ένα δεύτερο παιδάκι η να μείνουμε οι 3 μας.νομιζω για τωρα δεν θα κάνω τίποτα γιατί και σπερματέγχυση αν εκανα και δεν έπιανε θα ήμουν ακόμα χειρότερα.τα χω μπερδεμένα στο μυαλό μου.τι σε ζαλίζω και εσενα με τα τρέλα μου εγκυο γυναίκα!!! Μαρθα βουρτση έχω γινει

Πήγαινε λίμνη Πλαστηρα!!!

δεν χρειαζεται να μπειτε σε αλλες διαδικασιες γτ μπορειτε να τα καταφερετε...απλα καλυτερα να το αφησετε ενα διαστημα μεχρι να ξανανιωσεις ετοιμη...πηγαιντε πιο χαλαρα μεχρι σεπτεμβρη κ μετα αν δεν μπαινετε στην διαδικασια να δειτς τι θα κανετε...


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 4 λεπτά , alina80 είπε:

Οι παπάδες είναι πολύ ωραίο χωριό. Και δίπλα το δασικό χωριό, που είναι όντως σαν σαλέ. Έχει στροφές, αλλά αξίζει. Είναι και ωραία διαδρομή!

Ναι παω συχνα προς τα επανο και για δουλεια αλλα και με τα ποδια!! Δεν ξερω αν εχεις ακουσει για τον Αγιανη το ρωσο που ειναι προς τα εκει ειναι μια ωρα απο χαλκιδα και καθε χρονο στη χαρη του φεύγουμε απο χαλκιδα με τα πόδια και παμε πανω ειναι με τα ποδια περιπου 10 ωρες!! Όντος η διαδρομη ειναι υπέροχη αλλα πολυ στροφή ρε παιδι μου χαχαχα.θελω ευθεια να ειναι κατα προτίμηση γιατο κ εκει πιανει χιονια και δεν εχω ουτε αλυσίδες!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Nati85 είπε:

Είναι ένα τετράωρο περίπου ναι αλλά εμενα μου αρέσει πολύ και πάντα το προτείνω!

Ναι εχω ακούσει όντος ωραια αλλα αμα θελω 5'ώρες πρεπει.να.ειχαμε.πιο πολλες μερες για να.μη μας φανε οι δρομοιιιι! Παντος οπου και.να παω θα γυρίσω εγκυος σας το λεω χαχααχα

Οσο παει χαζευω και.περισσότερο!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , elenakii22 είπε:

δεν χρειαζεται να μπειτε σε αλλες διαδικασιες γτ μπορειτε να τα καταφερετε...απλα καλυτερα να το αφησετε ενα διαστημα μεχρι να ξανανιωσεις ετοιμη...πηγαιντε πιο χαλαρα μεχρι σεπτεμβρη κ μετα αν δεν μπαινετε στην διαδικασια να δειτς τι θα κανετε...

Ναι κοριτσάκι μου θα δούμε.καποια στιγμή ισως μείνω εγκυος.ευχαριστω πολύ!

πρίν από 2 λεπτά , Ungry girl είπε:

Ναι εχω ακούσει όντος ωραια αλλα αμα θελω 5'ώρες πρεπει.να.ειχαμε.πιο πολλες μερες για να.μη μας φανε οι δρομοιιιι! Παντος οπου και.να παω θα γυρίσω εγκυος σας το λεω χαχααχα

Οσο παει χαζευω και.περισσότερο!!!

Ναι είναι λίγο μακριά.δεν πειράζει καλά κανεις έτσι έχεις πάρει φορά!!


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Nati85 είπε:

Ναι κοριτσάκι μου θα δούμε.καποια στιγμή ισως μείνω εγκυος.ευχαριστω πολύ!

Ναι είναι λίγο μακριά.δεν πειράζει καλά κανεις έτσι έχεις πάρει φορά!!

Χααχχα τι να.ξανω τον Φεβρουάριο κλείνω 2 χρονια προσπαθειών ακριβος! Θα δωσω ακομα μια παραταση μεχρη πασχα που μ ειπε κ ο γιατρός και μεταααααα αστο θα τρελαθω δεν θα αντεξω αλλο..απλα τωρα εχω.μια ελπιδα ακομα επειδή μεσολάβησε η βιοχημική! Εχω μια ελπιδα ακόμα λοιπόν!!! Και εσυ δώσε λιγο χρονο ακομα το ξερω πολυ καλα πως η μερα ιδικα που έρχεται η αχάριστη ειναι οτι χειρότερο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, noni90 είπε:

Αχ εσυ τα σκεφτηκες πιο καλα απο μενα!! Εγω δεν εκανα κ τωρα ειμαι στη φαση που δε τη παλευω να προσπαθω αλλο. 

Εχεις χρόνο πολυ ακομα καντε τις απαραίτητες εξετάσεις και θα χαλαρώσεις!

1 hour ago, Ungry girl είπε:

Καλα δεν το συζητάω εξωτερικό ειναι υπέροχα ασε που εξω ειναι πιο φθηνα αποτι στη ελλαδα χααχαχα! Εμενα ο γλυκος μου δεν μπενει ασε αεροπλάνο με τιποτα!! Ουτε εμεις πήγαμε ταξίδι του μέλιτος χαχαχα!!! Αράχοβα αμα εχετε σπιτι να.μείνετε μια χαρα.είναι δεν ξερω αν έχεις ξανα παει ειναι πολυ ωραια εχω παει αλλα ειναι πολυ γεμάτη φυσκα ειναι σαν τη μυκονο το καλοκαιρι χαχχα και δεν μ αρέσει τοσο κοσμικά ιδανικα ια ηθελα να παω η πηλιο η Ζαγοροχώρια η Καρπενήσι!!! Εχει πολλα ωραια μερη αλλα ειναι μακρυα ρε γαμοτο που μενεις αν επιτρέπετε??

Εχω παει αραχωβα και μ αρεσε πολυ! Γι αυτο το σκέφτομαι! Λέσβο μενω και ειναι δυσκολο να πας καπου απο εδω τα εξοδα ειναι πολλα!!!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 52 λεπτά , Δήμητρα1988 είπε:

μακαρι να μην ερθει η σιχαμενη!!!! και αυτα το ροαζκια που ειδεσ να ηταν η εμφητευση!!  ποτε λεσ να κανεισ τεστ??? εχεισ τοτ συμπτωματα?? πως νιωθεις?

Για τεστακι λεω να περιμενω αλλες 2μερες κ να κανω τουλαχιστον στις 21

πρίν από 32 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

Τσιπουρα καλέ με τόνο στο ι χαχαχαχα

Όντως ειμαι χαλαρή μάλλον επειδή νιώθω κάτι μέσα και λέω πόσο έξω ναχω πέσει.... χαχαχα κρατάω και μικρό καλάθι όμως! Ποτέ δεν ξέρεις!!

Μακάρι!!!!

Εσύ αγάπη πόσα άλλα συμπτώματα θες για να πειστείς;;;;χτες  είδες ροζ θα είχε έρθει μέχρι τώρα!!!!

Ξερω και εγω τι αλλο θελω?φοβαμαι μην απογοητευτω για αυτο συγκρατουμαι...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Ungry girl είπε:

Χααχχα τι να.ξανω τον Φεβρουάριο κλείνω 2 χρονια προσπαθειών ακριβος! Θα δωσω ακομα μια παραταση μεχρη πασχα που μ ειπε κ ο γιατρός και μεταααααα αστο θα τρελαθω δεν θα αντεξω αλλο..απλα τωρα εχω.μια ελπιδα ακομα επειδή μεσολάβησε η βιοχημική! Εχω μια ελπιδα ακόμα λοιπόν!!! Και εσυ δώσε λιγο χρονο ακομα το ξερω πολυ καλα πως η μερα ιδικα που έρχεται η αχάριστη ειναι οτι χειρότερο

Και εγω συνηθως μετά είμαι καλυτερα αλλά τωρα δεν είμαι το ήξερα ότι θα με πάρει από κάτω.τελοσπαντων.κοιτα να περάσεις καλά όπου κι αν πας και να γυρίσεις εγκυος όπως είπες!!


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Για τεστακι λεω να περιμενω αλλες 2μερες κ να κανω τουλαχιστον στις 21

εσυ ξερεις!! οπως νομιζεις!!  απο συμπτωματα τι εχεις?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Nati85 είπε:

Είναι ένα τετράωρο περίπου ναι αλλά εμενα μου αρέσει πολύ και πάντα το προτείνω!

Εγω θα παω τα χριστουγεννα στο μαγευτικο αγρινιο..καθως απο εκει ειναο οι γονεις του αγοριου μου... κ ποσο μαρεσει μμμμ τρελενομαο τι μα σας πω...

πρίν από 2 λεπτά , Δήμητρα1988 είπε:

εσυ ξερεις!! οπως νομιζεις!!  απο συμπτωματα τι εχεις?

Τιποτα ιδιαιτερο μονο το στηθος μου κ κατι πονους σαν να αδιαθετησω...ειδα κ αυτα τα ροζ...κ νιωθω πολυ κουρασμενη αλλα αυτο ειναι κ λογω της δουλειας πιστευω...α κ που κ που εχω ασπραπηχτα υγρα

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...