Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 38 λεπτά , helena212 είπε:

      Καλημέρα, τι τρέλα είναι αυτή που περνάω Παναγία μου.. αύριο έχω την δεύτερη χοριακή, έχει ξεπρηστει το στηθος μου.. δεν νιωθω τίποτα..  δεν ξέρω και τι πρέπει να νιώθω..  δεν μπορώ αλλο

      Καλημέρα! Δεν είναι απαραίτητο ότι θα νιώσεις κάτι! Μπορεί και όλη σου την εγκυμοσύνη να μην καταλάβεις τίποτα!! Μακάρι δλδ να μη καταλάβεις τίποτα! 🙂

      13 ώρες πρίν, Γεωργία38 είπε:

      Κορίτσια καλησπερα την δεύτερα θα παω να κάνω τον υπερηχο αλλα αυτο με την αδεια θέλω να μάθω και εγώ είχα παρει δυο εβδομάδες απο την κανονική μου αλλα επείδη δουλευω σε σουπερμαρκετ και τυροκομικο η μαια μου ειπε θα μου ξαναγραψει αναρρωτικη.επισης είχα κόψει το αλάτι στα φαγητά μου πριν ολη την διαδιακασια γιατι είχα αρκετή πιεση τα τρώω αναλατα δηλαδή λέτε να υπαρζει θέμα;

      Καλημέρα! Οι γιατροι γράφουν αναλόγως τη περίπτωση αναρρωτικες. Αφού σου είπε η μαία σου ότι χρειάζεσαι λόγω δουλειάς αυτό και θα γίνει! Δεν είναι κάτι απλώς θα στείλεις την αναρρωτικη στην εργασία σου. Κι εγώ έχω ορθοστασία και βάρη στη δουλειά και έχουμε ήδη πει ότι θα μου ξεκινήσει αναρρωτικη από τη πρώτη μέρα. Τώρα για τα ανάλατα σε τι να υπάρχει θέμα γιατί δεν κατάλαβα. Ίσα ίσα αν έχεις πίεση όσο λιγότερο αλάτι τόσο το καλύτερο!

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

καλησπερα κοριτσια!! εφτιαξα απογευματινο καφεδακι στη δουλεια και διαβασα τα νεακια σας!!

@ntemiiiiii @Dimitr@17 @Μαρθα Κ μηπως ετοιμάζετε ομαδικη αναδο για το πινακακι??? μακαρι!!!! ευχομαι 3 θετικα τεστακια!!!

@alina80 περνανε γρηογαρα οι μερες και ερχετε και η δικια σου! μπορει να εχεισ πονακια αλλα αν δε δουμε την ακατανομαστη εχουμε ελπιδες!!!

@Ungry girl ti egine me th xoriakh telika?? 

εμενα τελικα εκεινα τα διαφανη υγρα σταματησαν και ξεκινησαν τα ασπρα γαλακτωδες οποτε ειμαι σε καλο δρομο αν και εχω μερες μπροστα μου!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 1 λεπτό , Δήμητρα1988 είπε:

καλησπερα κοριτσια!! εφτιαξα απογευματινο καφεδακι στη δουλεια και διαβασα τα νεακια σας!!

@ntemiiiiii @Dimitr@17 @Μαρθα Κ μηπως ετοιμάζετε ομαδικη αναδο για το πινακακι??? μακαρι!!!! ευχομαι 3 θετικα τεστακια!!!

@alina80 περνανε γρηογαρα οι μερες και ερχετε και η δικια σου! μπορει να εχεισ πονακια αλλα αν δε δουμε την ακατανομαστη εχουμε ελπιδες!!!

@Ungry girl ti egine me th xoriakh telika?? 

εμενα τελικα εκεινα τα διαφανη υγρα σταματησαν και ξεκινησαν τα ασπρα γαλακτωδες οποτε ειμαι σε καλο δρομο αν και εχω μερες μπροστα μου!!! 

Μακαρι να παμε κ οι 3...να κανει την αρχη η μαρθα με το τεστακι...παρακαλω...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , kido είπε:

Κι εσύ πέφτεις που είσαι η φωνή της λογικής και της ενθάρρυνσης εδώ μέσα; Βρε τι πάθατε όλες, μόνο εγώ έχω ξε-συντονιστεί και είμαι στον κόσμο μου;  

Περισσότερο με τσαντιζομαι να έχω περίοδο στην εκδρομή! Την περιμένω τρεις μήνες αυτή την εκδρομή. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , alina80 είπε:

Καρπενήσι είναι πολύ ωραία. Και αν κοιτάξεις για κανένα ξενώνα σε κάποιο μικρό χωριό μπορείς να βρεις και καλύτερη τιμή. Άλλωστε τα χωριά είναι ωραία. Το Καρπενήσι, σαν πόλη, δεν λέει και πολλά. 

Πολύ ωραία είναι και Βυτίνα, Δημητσάνα.

Καρπενήσι εχω παει ηια δουλεια οντος δεν λεει πολλα ..ναι και βυτινα ειχα πει αλλα δεν ξερω αν συμφερει να παω γιατι θα εχουμε 2 3 διανυκτερεύσεις το πολυ και για να παω βυτινα θελω ενα 5ωρο χαχχαα!!! Θα δω..και δεν.ξερω και πως ειναι ο δρομος εχει στροφές???

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Δήμητρα1988 είπε:

καλησπερα κοριτσια!! εφτιαξα απογευματινο καφεδακι στη δουλεια και διαβασα τα νεακια σας!!

@ntemiiiiii @Dimitr@17 @Μαρθα Κ μηπως ετοιμάζετε ομαδικη αναδο για το πινακακι??? μακαρι!!!! ευχομαι 3 θετικα τεστακια!!!

@alina80 περνανε γρηογαρα οι μερες και ερχετε και η δικια σου! μπορει να εχεισ πονακια αλλα αν δε δουμε την ακατανομαστη εχουμε ελπιδες!!!

@Ungry girl ti egine me th xoriakh telika?? 

εμενα τελικα εκεινα τα διαφανη υγρα σταματησαν και ξεκινησαν τα ασπρα γαλακτωδες οποτε ειμαι σε καλο δρομο αν και εχω μερες μπροστα μου!!! 

Ποσες μερες εχεις ακομα??εμενα οταν εγιναν ασπρα κ πηχτα ειχα δεκα μερες μπροστα μ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , Δήμητρα1988 είπε:

καλησπερα κοριτσια!! εφτιαξα απογευματινο καφεδακι στη δουλεια και διαβασα τα νεακια σας!!

@ntemiiiiii @Dimitr@17 @Μαρθα Κ μηπως ετοιμάζετε ομαδικη αναδο για το πινακακι??? μακαρι!!!! ευχομαι 3 θετικα τεστακια!!!

@alina80 περνανε γρηογαρα οι μερες και ερχετε και η δικια σου! μπορει να εχεισ πονακια αλλα αν δε δουμε την ακατανομαστη εχουμε ελπιδες!!!

@Ungry girl ti egine me th xoriakh telika?? 

εμενα τελικα εκεινα τα διαφανη υγρα σταματησαν και ξεκινησαν τα ασπρα γαλακτωδες οποτε ειμαι σε καλο δρομο αν και εχω μερες μπροστα μου!!! 

Καλησπερα κοριτσακι μου παμε δυνατα τα υγρα τα θελουμε!!! Εγω κατα τις 7 μισι θα παω για να ειναι την ωρα που θα πηγενω και για κουρεμα επιτέλους! Χααχχα εχω μια αγονια αλλο πραγμα!!!

πρίν από 2 λεπτά , alina80 είπε:

Περισσότερο με τσαντιζομαι να έχω περίοδο στην εκδρομή! Την περιμένω τρεις μήνες αυτή την εκδρομή. 

Εσυ πουλακι μου που θα πας????

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dimitr@17 είπε:

Ποσες μερες εχεις ακομα??εμενα οταν εγιναν ασπρα κ πηχτα ειχα δεκα μερες μπροστα μ...

και εγω εχω 8-10 μερες μπροστα μου....για να δουμε....

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Ungry girl είπε:

Καρπενήσι εχω παει ηια δουλεια οντος δεν λεει πολλα ..ναι και βυτινα ειχα πει αλλα δεν ξερω αν συμφερει να παω γιατι θα εχουμε 2 3 διανυκτερεύσεις το πολυ και για να παω βυτινα θελω ενα 5ωρο χαχχαα!!! Θα δω..και δεν.ξερω και πως ειναι ο δρομος εχει στροφές???

Η Βυτίνα δεν έχει στροφές. Το Καρπενήσι έχει. Σε Εύβοια δεν σκέφτεσαι τίποτα; Βόρεια, Πευκί και τέτοια; Που είσαι και κοντά;

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

Καλησπερα κοριτσακι μου παμε δυνατα τα υγρα τα θελουμε!!! Εγω κατα τις 7 μισι θα παω για να ειναι την ωρα που θα πηγενω και για κουρεμα επιτέλους! Χααχχα εχω μια αγονια αλλο πραγμα!!!

Εσυ πουλακι μου που θα πας????

Βόλο!

πρίν από 2 λεπτά , Δήμητρα1988 είπε:

και εγω εχω 8-10 μερες μπροστα μου....για να δουμε....

Κορίτσια κι εγώ έχω υγρά από την ωορρηξία και μετά. Πώς είναι μην με ρωτάτε δεν νογαω από αυτά, είμαι μπουας. Προχτές τα ένιωθα τόσο έντονα, σαν ροή περιόδου!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , alina80 είπε:

Η Βυτίνα δεν έχει στροφές. Το Καρπενήσι έχει. Σε Εύβοια δεν σκέφτεσαι τίποτα; Βόρεια, Πευκί και τέτοια; Που είσαι και κοντά;

Βόλο!

Αααα ωραια δεν εχω παεει αλλα εχω δει ειναι ωραια!! Στην Εύβοια το μονο που εχει ειναι ενα χωριο παπάδες λεγονται που εχει σαλε αλλα και εκει εχει στροφες καργα! Και μετα η στενη που ειναι πολυ κοντα απο εδω που ειμαι 30 λεπτα περιπου και παω συχνά ειναι κοντα στη διρφυ δεν ξερω αν ξέρεις και πιανει και χιονια πανω απο 2 μετρα ειπαμε ειμαι σουμαχερ αλλα δεν μπορω να ανεβω με χιονια χχχαχα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , alina80 είπε:

Βόλο!

αληθεια?????!!!! ειναι φανταστικοσ ο Βόλος μασ για γιορτες!!!!!!  σε φιλουσ θα μιενετε η ξενοδοχειο??

πρίν από 9 λεπτά , Ungry girl είπε:

Καλησπερα κοριτσακι μου παμε δυνατα τα υγρα τα θελουμε!!! Εγω κατα τις 7 μισι θα παω για να ειναι την ωρα που θα πηγενω και για κουρεμα επιτέλους! Χααχχα εχω μια αγονια αλλο πραγμα!!!

θα περιμενουμε νεα σου!!! αγωνια για τη χοριακη ή για το κουρεμα??? χααχαχαχχααχ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 4 λεπτά , Δήμητρα1988 είπε:

αληθεια?????!!!! ειναι φανταστικοσ ο Βόλος μασ για γιορτες!!!!!!  σε φιλουσ θα μιενετε η ξενοδοχειο??

θα περιμενουμε νεα σου!!! αγωνια για τη χοριακη ή για το κουρεμα??? χααχαχαχχααχ

Αχαχααχα ομολογώ και γιαωτα δυο αχαχαχαχα! Με τη χοριακη πολυ!!!! Αλλα και με το κουρεμα γιατι δεν ξερω τι να τα κανω!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Ungry girl είπε:

Αχαχααχα ομολογώ και γιαωτα δυο αχαχαχαχα! Με τη χοριακη πολυ!!!! Αλλα και με το κουρεμα γιατι δεν ξερω τι να τα κανω!!

αχαχαχχααχαχαχ ευχομαι η χοριακη να ειναι κατω απο 5(δεν περιμενα οτι μεσα σ αυτο το φορουν θα το εγραφα ποτε)  και το κουρεμα να σου πηγαινει απιστευτα!!!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Δήμητρα1988 είπε:

αχαχαχχααχαχαχ ευχομαι η χοριακη να ειναι κατω απο 5(δεν περιμενα οτι μεσα σ αυτο το φορουν θα το εγραφα ποτε)  και το κουρεμα να σου πηγαινει απιστευτα!!!!! 

Αχαχαχα σε ευχαριστώ οσο για τη χοριακη αστα ελπιζω να ειναι η τελευταία φορα που το λεμε αυτο χαχααχα! Μακαριιιι

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Εμενα σημερα ειναι να μου ερθει αλλα προς το παρον τιποτα...

μακαρι να μην ερθει η σιχαμενη!!!! και αυτα το ροαζκια που ειδεσ να ηταν η εμφητευση!!  ποτε λεσ να κανεισ τεστ??? εχεισ τοτ συμπτωματα?? πως νιωθεις?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...